PDA

View Full Version : Sonunda İstikrarı yakaladım(Galatasaray)

DrAcOoLA
25.Kasım.2005, 19:33
beyler şuana kadar en iyi istikrarı 4 1 3 2 sistemiyle yakaladım dmc pozisyonunda iyi bi ön libero koyarsanız ki ben cihanı monte ettim idmanlarda cihana da dmc pozisonunu çalıştırıyorum adam 8 9 oynuyor forvete ümit karanın yanına cesar delgado yu transfer ederseniz takım eskiye nazaran iyi oynuyor.Haaa bu arada ben defansın sağına güngör öztürk sağ açığa ugur yıldırımı transfer etmiştim belki işinize yarar
iyi eğlenceler (ı)

ATHLETURCA
25.Kasım.2005, 20:49
katılıyorum, senelerdir 4-1-3-1-1 oynarım hiç başarısızlık yaşamadım.

the_dunker
25.Kasım.2005, 22:49
screen shot koysanda bi görsek neler yaptın... kimleri yendin... kadron,taktiğin vs....

zargı
26.Kasım.2005, 21:30
4-1-3-1-1 atak yapın takım komutlarını witdh'i narrow,closing down ve time wasting'i often tackling'ihard,tight marking'i de işaretledin mi kralı yenemio süper taktik ama 1 ila 3 hafta sabretmak lazım (d) (d) (d) (d) (d) (d)

emirduman
26.Kasım.2005, 22:34
Abi böyle tam yer edinmiyo, sen bize kadro ve taktik ekran görüntülerini yolla yaw..

uAsamet91
02.Eylül.2006, 22:31
ewt sen bize kadro ve taktik görüntünü yolla

umutumut67
02.Eylül.2006, 22:35
bende 4-1-3-2 ile büyük başarılar kazandım ilk sene bende cihanı oynatmıştım dmc de sonra mascherano geldi.

Sekopej
02.Eylül.2006, 22:40
Bu konuyu taktik ve antreman bölümüne taşıyorum. Lütfen konuları yerine açalım...

istanbul1453
03.Eylül.2006, 02:19
Bir öğrenilebilse şu konuların açılımı... Neyse Ben ilk defa kendimden beklemediğim bir taktik denedim..Çok klasik ama benim sevmediğim bir taktikti...Açtım 3-5-2 ofansif hazır taktiklerden üstünde biraz oynama yaptım..Sonra gs ye uyguladım ..O da nee ilk sene ligi yenilgisiz uefa türkiye kupası sonra avrupa süper kupayı aldım...2. sezon bir yenilgi ile yine şampiyonoldum ligde, devler ligi finalde arsenal 2 1 yendi alamadım kupayı ..Türkiye kupası trabzon yarı finalde eledi beni...Şu an 3. sezon çeyrek finaldeyim cl de rakip manchester Türkiye kupası geçen senenin yarı finallleri gs-ts sakarya-fenerbahçe ..Lig 2 puan farkla devam ediyor yenilgi yok...Ama hala aynı 3-5-2 taktiğini oynuyorum...Demekki bu taktikte iyi yani...:)

Jeust
03.Eylül.2006, 15:44
screen shot koysanda bi görsek neler yaptın... kimleri yendin... kadron,taktiğin vs....
Evet bende merak ettim.ss koy.