PDA

View Full Version : Work Permit Sorunu

alpayozendi
13.Ocak.2007, 22:25
ingiltere liginde oynuyorum transfer ettiğim bir oyuncuda work permit gerekli yazıyo ama oyuncu bende oynatamıyrm daha önce hiç gelmemişti başıma work permit veriyolar mı veriyolarsa ne kadar zamanda verirler bilenler varsa söyleyebilir mi?

World Hollow o1
14.Ocak.2007, 00:15
Kardeşim Adamı Almadan nasıL oynatasın :p O İzin 4 - 7 gün arasında oLuyor :)

alpayozendi
14.Ocak.2007, 01:21
arkadaşım adamı aldım diyorum adam benim kadromda zaten ama maçlarda oynatamıyorum reserve yolladım ordada oynayamıyo needs work permit yazıyo work permit başvurusu yapabileceğim biyerde bulamadım

Ralph
14.Ocak.2007, 10:11
evet bazen alındığı halde izin çıkmıyor. beklemen lazım. milli takımda flan oynayıp tanın sın sora oynatablrsin

World Hollow o1
14.Ocak.2007, 10:13
arkadaşım adamı aldım diyorum adam benim kadromda zaten ama maçlarda oynatamıyorum reserve yolladım ordada oynayamıyo needs work permit yazıyo work permit başvurusu yapabileceğim biyerde bulamadım

Pardon Kardeşim Ben yanlış Anlamışım :) Ben İlk kez Sende görüyorum Valla :(

alpayozendi
14.Ocak.2007, 18:04
ya bişi deil adam büyük yetenekti ya daha 21 yaşında 14 milyon dolar da para verdim içim ona yanıyo neyse az daha beklicem
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya arkadaşlar nolur biri söylesin bu işin çözümü varsa. juilano diye bi adam aldım brezilyalı onda da aynısı oldu kafayı yicem büyük transfer die aldım 35 milyon verdim elimde patladı yeter artık ya sıkıldım bu işten

bayramokachi
18.Ocak.2007, 19:14
bence hiç bosuna bekleme bendede olmustu adamı hiç bi şekilde oynatamıyosun.milli olsa bile.satman gerek ancak öle kurtulursun:

aLka
18.Ocak.2007, 19:17
Nakamura´yı aldık Wigan´a oynatamıyoruz ya iyi mi =)

fm26mer
19.Ocak.2007, 21:24
bendede ayni sorun olmustu/ arsenal e bi turlu tuncay i alamadim/
sonunda transFer iptal oldu

fikom
23.Ocak.2007, 10:46
ya nalaştığım oyuncular çalışma izni alamıolar.hadi bi iki tanesinde olsa neyse bu yüzden bi çok transferim iptal oldu.bir sürü süper topçuyu bedavaya alıodum.iptal oldu hep.bunun bi çözümü var mı yaa.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
anlaştığım oyuncular çalışma izni alamıolar.hadi bi iki tanesinde olsa neyse bu yüzden bi çok transferim iptal oldu.bir sürü süper topçuyu bedavaya alıodum.iptal oldu hep.bunun bi çözümü var mı yaa.

yazindostu
23.Ocak.2007, 22:44
Evet arkadaşlar bu oyunu uzun süre oynamış bir kişi olarak şunu söyleyebilirim ki;Menejerliğe Everton ile başladım ve ilk sene bir Arjantinli aldım.Work permit sorunu vardı Feeder Club a kiraladım ve tam 3.5 sezon sonra oynatabildim.Oyuncum süper adam.

lord_xander
26.Ocak.2007, 23:55
aynı sorun bende de oldu ve devam edio arsenale aldığım 3 oyuncum wp beklio oynatamıorum feeder cluba da yolladım daha izin alamadılar oyunun yardım bölümünde okuduğum kadarıyla belki oyuncu ingiliz vatandaşlığına geçerse düzelebilir

ThersoN
27.Ocak.2007, 18:26
Eger alıpta oyanatamıyorsanız herhangi bi avrupa kulubune kiraya verin o zaman oluo bazen :)

alidartanel
28.Ocak.2007, 03:44
bazen de hic work permit vermiyolar transfer hevesin kursaginda kaliyo

ddoouu
08.Şubat.2007, 03:03
adam milli takımda oynanamışsa gelmez

barahir
08.Şubat.2007, 15:43
Bu sorunu Kardeş klübe gönderip onun milli takımda yeterince oynamasını sağlamanızdır.. tabi bu sizin elinizde olan bişi değil. Beklemekten başka çareniz yok...

koray_capello
08.Şubat.2007, 16:43
Eğer transfer yaptığınız bir oyuncu da work permit sorunu varsa yani kadronuzda fakat maçlarda oynatamıyorsanız 1 seneyi gözden çıkaracaksınız. Kiraya gönderecek yada pilot takıma göndereceksiniz ve gelecek sezonun başında geri döndüğünde yeni bir kontrat önereceksiniz. Bu şekilde work permit sorunu ortadan kalkıyor olması lazım.