PDA

View Full Version : Fikstür Problemi

Lakerdin
28.Kasım.2005, 16:06
evt..italya ligini oynayamiyorum ...new game den normal bir sekilde yuklenırken birden hata veriyo..hata da su: wrong number of league fıxtures for ascoli..yardım ederseniz cok ama cok sevinirim..

Başlık düzenleme: Vieri (Lütfen açtığınız başlıklar lütfen yardım vs. gibi olmasın)

capriceman
28.Kasım.2005, 19:49
Aynı sorun bende de var =)

Maymuncuk
28.Kasım.2005, 19:53
turkcesi ascoli icin lig fiksturunun yanls numarasi gibi bisi...sorunu bnde anlamadm ama (c)

RoCCo_42
28.Kasım.2005, 20:46
walla ben milan ile oynuom hatada vermedi ama sasirdim simdi walla.

Lakerdin
28.Kasım.2005, 23:19
yaw..hala yardim eden olmadi..rica ediyorum..bir baslayamadim fm ye taktik hazir antreman hazir..adamlar hazir..fiorentınayı alicam..gercekten cok makbule gecicek

apaydin2148
29.Kasım.2005, 12:18
eğer çoğu kişide bu hata yoksa yüklediğin yama vs...den kaynaklanıyor olabilir.oyunu silip tekrar kurmaya dene istersen.

Lakerdin
29.Kasım.2005, 19:56
off..daha yeni cozebildim mevzuyu..o hatayi veriyo ama biraz bekledikten sonra oyuna giriyo kendılıgınden..oneriler icin tesekkurler..2 kez baslık actigim icin kusura bakmayin..

emirduman
29.Kasım.2005, 20:48
İyi de bi hata var belli,oyun ilerledikten sonra o hata bir yerde karşına çıkarsa daha kötü olursun... ;)

Maymuncuk
29.Kasım.2005, 21:26
İyi de bi hata var belli,oyun ilerledikten sonra o hata bir yerde karşına çıkarsa daha kötü olursun... ;)

ewet katiliorm bole tam oyundan zevk almaa baasladiinda hata werirse.. (f) (b)

Lakerdin
29.Kasım.2005, 22:45
dogru soyluyosunuz ama..oyle bir hata verebiliyomus ogrendigim kadariyla..ama oyunun kendı skını ile girersen ilerde bir problem yaratmiyo..

ChampionManager
30.Kasım.2005, 07:36
O hata yüzünden oyunu sildim! Ve şu an yükleyemiyom gelde delirme işde (c) (f) (c) (f) (c) (f)

Makaay
30.Kasım.2005, 19:59
Bu bir sorun degil aslında,uyarıya tamam derseniz yükleme devam ediyor ve oyun kuruluyor.cıkan uyarı sadece italya ligini gercek fikstüre göre oynayamayacagınızı söylüyor.yine de illa cıkmasın diyorsanız asagıdaki dosyayı silebilirsiniz...

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\comps içindeki ita_a_32.cmp dosyasını silerseniz sorun kökten cözülecektir...

by_ronaldinho10
20.Nisan.2006, 15:42
Bu bir sorun degil aslında,uyarıya tamam derseniz yükleme devam ediyor ve oyun kuruluyor.cıkan uyarı sadece italya ligini gercek fikstüre göre oynayamayacagınızı söylüyor.yine de illa cıkmasın diyorsanız asagıdaki dosyayı silebilirsiniz...

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\comps içindeki ita_a_32.cmp dosyasını silerseniz sorun kökten cözülecektir...

sana katılıyorum bu sorunu ortadan kaldırır.