PDA

View Full Version : ps 3 ve internet cafe

josemourinho
17.Ocak.2007, 05:00
Slm Arkadaslar bayagi uzun bi süre forumu takip etmekteyiz
Bi konuda sizlerinden fikirlerinizi almamiz lazim

Ps3 cafe açmayi dusunuyoruz bugun ntv'de sony yetkilisinin açikladigina göre 1100 ytl 60 hd'li makineler olacakmiş

Ben 86 ekran normal tv kullanmayi dusunuyorum başlangiçda biraz garfik farkı olacak ama ne yapalim

16-18 bilgisayar koyamyi dusunuyoruz
ve 8 ps 3

Sorularim olacak zamanla ilk sorum ps3'leri birbirilerine baglayarak 16 takımlı beklemeden her oyuncu kendi ekranında Turnuva yapabilirmiyiz

Bu konuda fikirleriniiz ve görüşleriniiz bekliyorum cafede hangi oyunlar ve neler yapmali birde yazabilirseniz cafeye uygun sistem tavsiyeleri verirseniz çok iyi olur saygilar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
sanirim kimsenin yardim edecegi yok gibi

Ahmeds
17.Ocak.2007, 16:54
hayırLı oLsun önce:) oyun konusuna geLince. bütün popüLer oyunLarı yükLe çevrendeki cafe Leri gez bak bence...

senderson
17.Ocak.2007, 17:13
uygun oyun çıkarsa mantıklı geliyor bana wi-fi desteği vardı değilmi ps3 ün

Mirza
17.Ocak.2007, 18:04
ps3 cafe su anda iyi bir fikir degil.8 tane ps koymayi düsünüyorsan bunun 5 6 tanesi ps2 olmali, 2 3 taneside ps3 olmali.Ps3'e olan talebe göre ps3 sayisini artirirsin.
Oyunlara gelince:
we8/9/10
pes4/5/6
**amerikan güresi , kick box tarzi oyunlar**
Bilgisayar sayisinda ise 15 iyidir.Cafenin gelirine göre pc ve ps sayisini artirirsiniz; ama dedigim gibi ps3 o kadar cok koyma.Sonra elinde patlayabilirler.

El Comandante
18.Ocak.2007, 02:14
bende tozeye katiliyorum,ilk önce 2 ps3 tane ile basla,ps 2 6 tane olsun sonra eger ilgi görürse ki bence görecek yavas yavas hepsini ps3 yap.bide oyun olarak nba live 07,we 9/10,amerikan güresi,yaris oyunu gibi oyunlari al.

türkiyedeki internet cafelerin nasil döndügünü iyi bilirim,zamaninda orada calismisligim bile vardir :D

bide ps3 saat basi fiyatini fazla yap,saati 2-2,5 ytl mesela :D

bilgisayarlarda ise mutluka en az bu oyunlar olmali:knight online,pes 6,fm 07,fifa 2007,nba 07,gta san andreas,counter strike,half life.chat programlari falan.bunlar olursa cafe full olur :D

josemourinho
19.Ocak.2007, 00:44
bende tozeye katiliyorum,ilk önce 2 ps3 tane ile basla,ps 2 6 tane olsun sonra eger ilgi görürse ki bence görecek yavas yavas hepsini ps3 yap.bide oyun olarak nba live 07,we 9/10,amerikan güresi,yaris oyunu gibi oyunlari al.

türkiyedeki internet cafelerin nasil döndügünü iyi bilirim,zamaninda orada calismisligim bile vardir :D

bide ps3 saat basi fiyatini fazla yap,saati 2-2,5 ytl mesela :D

bilgisayarlarda ise mutluka en az bu oyunlar olmali:knight online,pes 6,fm 07,fifa 2007,nba 07,gta san andreas,counter strike,half life.chat programlari falan.bunlar olursa cafe full olur :D

Butun arkadaslara görüşlerini bildiren tek tek tsk ederim
Öncelikle ps 3 minumum 6 maksimum zaten 8 dusunuyoruz Tek benim kafamı kariştiran lcd ekran kullanmamiz ama buradaki insanlar iyi biliyorum önemli olan ps3'un adi bile yetiyor
zaten pes winning oyunu genellikle kafe ps 2'ler var komsu kafelerde full
fm fifa nba knight ogame needfor speeed age gibi strateji oyunlari ve internet için programlar düşünüyorum ek olarak rally yarişlari için direksyion koymaiyi dusunuyorum bi kaçtane
sistem özellikle sizce ne olmali
ram ve ekran falan

Mirza
19.Ocak.2007, 16:39
sen cafe'yi nerede acmayi düsünüyorsun ?

josemourinho
03.Şubat.2007, 21:49
Yorum yok mu oyunlar hakkında falan
online hangi oyunlari yariştirabiliriz
colin mc rea rally counter gibi oyunlari ag uzerinden başka bu tur oyunlari hangilerini tavsiye edersiniz

El Comandante
04.Şubat.2007, 01:09
Knight online oyunu kesin bütün pclerde olmali arkadasim.Counter,half life bunlarda olmali online oyun olarak.

Fifa 2007,nba 2007 bunlarda ag üzerinden multi kapisilan oyunlardir.Bunlarida yükle bütün pclere.

TR.CaPTaiN
04.Şubat.2007, 01:56
Ankara Kızılay'da bir playstation salonu var sırf Ps2 40'a yakın makina var hiç boş olduğunu görmedim.Gidip 1 saat sıra bekleyip oturmaktan sıkılıp cıktıgımız bile olmustur;) Tabi multi için bekliyorduk sıra.

garydelgadov
04.Şubat.2007, 02:00
sen cafe'yi nerede acmayi düsünüyorsun ?

hakketen yeni oldugun halde nasıl açıcan?