PDA

View Full Version : Ronaldinho mu Kaka mi?

El Comandante
21.Ocak.2007, 19:15
Brezilya’nın iki ünlü starı.. Kaka ve Ronaldinho.. Fazla söze gerek yok futbol şovunu izleyin..

http://www.youtube.com/watch?v=_sVXKs4Clh8

tosunpasa
21.Ocak.2007, 19:24
Brezilya’nın iki ünlü starı.. Kaka ve Ronaldinho.. Fazla söze gerek yok futbol şovunu izleyin..

http://www.youtube.com/watch?v=_sVXKs4Clh8

Ronaldinho denen artist ve milanlı bir futbolcu için videoyu izlemeye bile gerek görmüyorum...

TR.CaPTaiN
21.Ocak.2007, 19:27
Kaka iyidir güzeldir süper topcudur ama Ronaldinho ile kıyaslanamaz. R10 başkadır.

El Comandante
21.Ocak.2007, 19:28
Ronaldinho denen artist ve milanlı bir futbolcu için videoyu izlemeye bile gerek görmüyorum...

izlemeyeceksen alican niye yorum yapiyon?

TheTrooper
21.Ocak.2007, 19:29
tabiiki ronaldinho...

Rodrigo Tello
21.Ocak.2007, 19:30
Tartısmasız Ronaldinho...

ForCimbom
21.Ocak.2007, 21:45
kaka ile ronaldinho yu karşılaştıranların futbol bilgisine sahip oldukları hakkında en ufak bi değişkenlik bilmiyorum, bunu yazmaları artı ancak yazaılış gayeleri nötrlüyor..

tosunpasa
21.Ocak.2007, 21:54
izlemeyeceksen alican niye yorum yapiyon?

Baran dikkat ettiysen orda bi yorumda yaptım;;)

Agger
21.Ocak.2007, 23:30
Tereddütsüz Kaka.

Mc.Speedy
21.Ocak.2007, 23:57
Şu anki oynadıkları Pozisyon ile Karşılaştırmak fazla doğru değil.
Asıl görev yerleri ile karşılaştırmak olabilir fakat.

Kaka 90 Dk. iş yapar sonuçta gol atamaz maç berabere biter ,
Ronaldinho 90 dk iş yapmaz son dk'da bir duran top golü bulur ve atar bu mudur ? değildir ;)

genede kim iyi diyorsanız bana , Kaka daha yararlı işler yapıyor

Gonziarm
22.Ocak.2007, 00:58
Bakın Kaka G.Antepe transferi nasıl gerceklesmemiş......

G.Antep`ten dönmüş

Performansı ve golleriyle `Fenerbahçe`yi yıkan` Ricardo Kaka`nın, G.Antep`in kapısından döndüğü ortaya çıktı. 6 yıl önce bu oyuncuyu izleyen teknik heyetin alınması yönünde rapor vermesine karşın, Sao ...
Performansı ve golleriyle `Fenerbahçe`yi yıkan` Ricardo Kaka`nın, G.Antep`in kapısından döndüğü ortaya çıktı. 6 yıl önce bu oyuncuyu izleyen teknik heyetin alınması yönünde rapor vermesine karşın, Sao Paulo kulübünün istediği 1.5 milyon dolar bonservis bedelini yüksek bulan yönetim, `17 yaşındaki futbolcuya bu para verilmez` diyerek transferden vazgeçti. O günlerde Gaziantep`te yardımcı antrenörlük yapan ve şimdi Karşıyaka`yı çalıştıran Nurullah Sağlam, Kaka`yı Brezilya`da izlediğini söyledi.

RİSKE GİREMEDİK

O günlerde Sao Paulo takımının altyapısında oynayan Kaka`yı çok beğendiğini ifade eden Teknik Direktör Sağlam, `Alınması konusunda Gaziantepspor Kulübü Başkanı Celal Doğan`a rapor vermiştim. Daha sonra menajerimiz Osmair, bu futbolcunun kulübüyle temasa geçti.Oyuncuyla anlaşıldı kalacağı yere kadar. Sao Paulo, Kaka`nın bonservis bedelini 1.5 milyon dolar olarak belirledi. Henüz 16-17 yaşındaki bir futbolcu için bu riske giremeyen Başkan Celal Doğan`ın kararıyla Kaka`yı almaktan vazgeçtik` dedi.

Agger
25.Ocak.2007, 18:52
gelseydi bugun gerçek anlamda Kaka'yı izlemekten mahrum kalıcaktık. iyi ki de gelmemiş shevchenko'nun trabzonun kapısından, appiahın galatasarayın kapısından döndüğü gibi iyi ki kapıdan dönmüş.