PDA

View Full Version : Bu kavramlar sizce de varmı ?

CeNTeR_TR
22.Ocak.2007, 14:24
her zaman merak ediyorum ve düşünüyorum acaba ŞANS ve İMKANSIZ kavramları varmı yokmu ?

eğer varsa neye dayanarak yoksa neye dayanarak bu görüşü savunuyorsunuz açıklarsanız sevinirim

hezzo
22.Ocak.2007, 18:14
bence kişiye özel şans yok ama rastgelme gibi bişey var bu da bazen şans gibi gözüküyor. İmkansızlığa 2 gün önceye kadar inanırdım ama burda okuduğum bi haberden sonra imkansızın olmadığına karar verdim haberde 15 yaşında bi kızın sınıfta dogumyaptığı yazıyordu:) Şaka bi yana bence imkansız diye bir şey yoktur her şey olanaklıdır.

Carlos_Kameni
22.Ocak.2007, 19:06
şans her zmn vardır. Milli piyangonun size çıkmaması bile bir şanstır ama olumlu ama olumsuz. İmkansız diye bir şey yoktur kişi imkansızı kendi yaratır...

tosunpasa
22.Ocak.2007, 19:49
Şans vardır. Ama ben pek inanmam şansa:) . İmkansızlığın ise olmadığına ben eminim. İnanmak, istemek ve çok çalışmak imkansızlığı ortadan kaldırabilecek unsurlar bana göre. Zaten imkansızlığa inanıldığı takdirde başarı yakalanacağını düşünmüyorum...

TR.CaPTaiN
22.Ocak.2007, 21:10
Hiçbirşey tesadüf degildir şans değildir ama biz hep şansa yorarız.

azizuzu
22.Ocak.2007, 21:29
imkansız diye bir şey olamaz, dağ ne kadar yüce olsada yol onun üstünden geçiyor mu? Bitti. Şans da elbette vardır..

RoNNiE91
22.Ocak.2007, 22:04
İmkansız diye birşey şu anda var ama ileride olmayacak
Teknoloji çok gelişiyor.Şu devirde tıpa tıp bildiğin insan gibi konuşan yürüyen yorulan uyuyan yani bildiğin insan olan bi robot yok.Bazı tasarımlar ve modeller var ama hiçbiri bizim gibi böyle turksportal'da takılamaz.Şu an böyle bir icat imkansız ama ileride imkansız olmayacak.

Memedov
27.Ocak.2007, 12:32
Şans Vardı Ama İmkansız Diye ßişey YokTur ßir İnsan İnandığı Herşeyi ßaşarır..;;)

RaSenGan
27.Ocak.2007, 22:44
şans vardır ama imkansız diye bir şey yoktur

Nedvedmania
28.Ocak.2007, 17:22
şansta yoktur
imkansızda yoktur
tesadüfde yoktur

comandante
28.Ocak.2007, 19:38
şansa inanmam ama imkansıza inanırım...şans yoktur fırsatlar vardır.sen milli piyango alma fırsatına sahipsen kazanma ihtimalin de vardır yani.

El Comandante
29.Ocak.2007, 00:09
Sans vardir.

Imkansizda yoktur;nedeni eger bir isi yapabilecegimize inanirsak ve calisirsak elimizden gelemeyecek is yoktur,herseyi yapariz.

Mc.Speedy
29.Ocak.2007, 01:21
İmkansız diye bişey yoktur yapılması sadece zaman alır :)
Şanş bazen var bazen yok..

Universal
29.Ocak.2007, 01:22
Şans faktörü yoktur. Olacaksa olur olmayacaksa olmaz.

İmkansızlık diye birşey vardır. En güzel kanıtı buradaki hiç kimse tek parmağı ile bir gökdeleni kaldıramaz.

uAburak89
29.Ocak.2007, 01:34
Şans faktörü yoktur. Olacaksa olur olmayacaksa olmaz.

İmkansızlık diye birşey vardır. En güzel kanıtı buradaki hiç kimse tek parmağı ile bir gökdeleni kaldıramaz.

Katılmamak elde değil ..

y_layta
29.Ocak.2007, 16:44
imkansızlık aslında sanşın doğurduğu bişidir şans yoksa imkansızlık vardır tabi buna inkansızlık diil armutta denebilir olay bu yani

yavuuzzzz
31.Ocak.2007, 13:13
şans die bişey yoktu kader vardır. bir de tesadüf e sinir oluyorum tesadüf die de bişey yoktur allahın işi vardır