PDA

View Full Version : En Büyük Türk

benyaben
03.Aralık.2005, 23:56
Ya arkadaşlar türk olmaktan ilk kez bu kadar gurur duyuyorum eminim sizde bötle hissediyosunuzdur

yaşımdan dolayı olsa gerek bu duygular

benim bu konuyu açmaktaki amacım sizimde düşüncelerinizi öğrenmek
ATATÜRK ve TÜRK diyince ne hissedeiyorsunuz??

şahsen ben TÜRK diyince aklıma her zaman bağımsızlık geliyo çünkü tarihe bir bakarsak Türk Milletinin hiç bir zaman başka bir devletin himayesi altında yaşamamıştır daha doğrusu bağımsız yaşama isteği her şeyin üstüne çıkmıştır canının bile

capriceman
04.Aralık.2005, 00:21
Türk demek HÜR demek, Türk demek Doğru, Sert Mizaçlı, Mert, Cesaretli, Bileği Güçlü, Zeki demek.

Türk demek, büyük bir hükümdarı için Tuna'nın yatağını değiştirmek, varolmak Ergenekon'da dağları eritmek demek.

Türk demek İslamı 1000 yıl boyunca taşıyan ilerleten demek, Türk demek medeniyeti sürekli güncelleyip Dünya'ya göndermek demek.

Türk demek; Nuh Peygamberin 3 oğlundan en büyüklerinin atası olduğu, Hz.Muhammedin müjdecisi ırk demek.

TÜRK DEMEK; TARİH DEMEK İNSANLIĞIN VAROLUŞU DEMEK...

Tanrı Türkü Korusun Ve Yüceltsin... *BİLGE KAĞAN

[TÜRK bunlar demek benim için açıkcası =) ]

Laz_Asker_61
04.Aralık.2005, 00:23
bağımsız yaşamıştır
yaşayamamıştır yazmışsın benyaben

benyaben
04.Aralık.2005, 00:24
ya gerçekten çok pardon daha yeni gördüm (g) pardon o bağımlı gibi bişi olcak tı çok pardon ya (b)

Laz_Asker_61
04.Aralık.2005, 00:33
önemli değil zaten her türk yazmak istediğini anlamıştır ben düzeltmen için uyardım

batuhan673
04.Aralık.2005, 14:58
Valla Türk olmak en iyi duygulardan biri olsa gerek (b)

gezenti
04.Aralık.2005, 20:15
" Biz Horon kadar Karadeniz, Zeybek kadar Egeyiz. Karşılama kadar Trakyalı, halay kadar, bar kadar, semah kadar Doğuyuz, Güneydoğuyuz, Anadoluyuz. "
çok güzel bir türkü http://www.ulkuocaklari.org.tr/marslar/5.htm
beyler bir insan türk ve müslüman olamk için neler vermezki.dünyada parayla satın alınamayacak bazı şeylerden bir.
balkanlarda anafartalarda anadoluda daha bir sürü yerde türkün adının geçmediği yer sınırlıdır.biz milliyetçi bir ülkeyiz.bunu herkes kabul eder.bizki çok eskiden osmanlı devleti kurulmadan bizansın sömürgesi olan dünyaya adalet getirmişiz.bizki eskiden anadoluya rum denilirrken malazgirt zaferiyle anadolunun adını değiştirmişiz.inanın biz olmasaydık tarih diye birşey olmazdı.... :e: