PDA

View Full Version : ciddi bir problemle karsilasildi ve uygulama kapatilacak

ozyyy19
27.Ocak.2007, 02:29
aslinda oyunu kurdugumda cok sewindim forumda okudugum bunca hatadan sonra benim oyunda hata olmamasi mukemmeldi oyuna girdim basladim ve bir kac ilerlemeden sonra poffffffffff sonuc fiyasko bir hata belirdi aynen sole Ciddi bir problemle karsilasildi ve uygulama kapatilacak hatali dosyaya surada rastlandi username 8253fd88ad5 c program f'les sports interactive football manager 2007 bikerelik biseydir diye dusundum basta ama her oyunda ayni sey hatayi veriyo ve oyunu kapatiyo her oyuna girdikten yaklasik 10 15 dakka sonra hatayi veriyo bi fikri olan yada yardimci olabilecek birileri varsa tam super olacakk

World Hollow o1
27.Ocak.2007, 02:33
Arkadaşım benimde Bilgisayarımda aynı sorun var bende buna bir anlam veremedim aklım sırrım yetmedi :)

Bak Dostum Bende Bu konuyu Açtım Ve buradaki Yorumları Oku eğer Yardımcı olucak Msj Çıkarsa Senin adına sevınırım!!
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=30540&page=8

ozyyy19
27.Ocak.2007, 02:42
valla oyuna her seferinde heyecenla giriom 10 15 dakka oynadim yada oynamadim oyun iptal turkce fm den yani yamadan kaynaklanio olablirmi modlarimiz bu saatte burdalarsa bi yardimci olabilirlermi

heathcliff
27.Ocak.2007, 03:57
evet yaa arkadşlar bi süre sonra oynudan atıo haklısnız PLEASEE HELPPP YANi;)

candogus
02.Şubat.2007, 18:21
en son şunu denedim iyi geliyo en azından oynayabiliyorsun.
c:/program files/sport interactive/fm2007 nin içine gir. burada .tmp uzantılı dosyalar oluşuyo (oyun kendiliğinden oluşturuyo ama neden oluştuğunu bilmiyorum) bazıları bunların gerekli olduğunu söylüyo ama ben inanmıyorum çünkü oyunu silip tekrar yüklediğinde bunlarıda siliyorsun. herneyse sen bu dosyaları sil. bu senin derdine çare olacaktır. ama bu dosyalar tekrar oluşuyo oaman tekrar aynı sorunu vermesi muhtemel. en iyisi oto save'i aktif hale getir. ne bileyim her ay oyunu savelesin. umarım işini görür benim çok işime yaradı...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
en son şunu denedim iyi geliyo en azından oynayabiliyorsun.
c:/program files/sport interactive/fm2007 nin içine gir. burada .tmp uzantılı dosyalar oluşuyo (oyun kendiliğinden oluşturuyo ama neden oluştuğunu bilmiyorum) bazıları bunların gerekli olduğunu söylüyo ama ben inanmıyorum çünkü oyunu silip tekrar yüklediğinde bunlarıda siliyorsun. herneyse sen bu dosyaları sil. bu senin derdine çare olacaktır. ama bu dosyalar tekrar oluşuyo oaman tekrar aynı sorunu vermesi muhtemel. en iyisi oto save'i aktif hale getir. ne bileyim her ay oyunu savelesin. umarım işini görür benim çok işime yaradı...

forzaOnur
02.Şubat.2007, 18:36
Offf fm offf hata olmasa ne guzel olcan ama deli edion bir yandan :D :D

ozyyy19
02.Şubat.2007, 23:33
ben zaten auto save i aktif yaptım her hafta save liyo.. ama oyuna surekli girip cıkmak insanı sogutuyo bide macların tam ortasında şak diye oyun düsüyoo işte bu beni cıldırtıyo bu konuyuda ben acmıstım zaten ama modlardan yani bu işten en iyi anlayanlardan ses cıkmadı ama ben sunu soleyim forumu gezdim nerdeyse yarısında bu sorun var kimse bi care bulamıyo suna kesin bi cozüm bulsak cok ii olcak..... umarım sesimiz duyulmusturrr