PDA

View Full Version : Oyun Yüklendi Ama Açılmıyo

taskafaa
28.Ocak.2007, 21:10
Arkadaşlar Ben 60mb lık versiyonu indirmiştim çalışıyodu ama içime sinmedi gittim cd aldım yükleyemiyodum sağolun sitenizdeki bilgiler sayesinde yükledim yüklerken hata veriyodu en sonunda onuda çözdüm en sonunda tam yüklendi derken oyunu açtım siyah bir ekran ve değişmedi 7.0.1 patch yaptım açılmadı oyunun türkçesini indirdim bakalım ilk ekran çıkçakmı diye turksportal ekranı çıktı gerisi yine simsiyah yapılması gereken herşeyi yeniden yapıp gözattım bi hiç bir sorun olmaması lazım işin garibi oyunu açtığımda sonra ctrl + alt + delete dediğimde fm.ee sadece 716 ram harcıyo normalde bazen 99.000 e çıkıyordu :( yardım :confused:

LaKe
28.Ocak.2007, 22:19
Klavyeyi İngilizce yaptın mı? Birde oyunun orjinal mi? korsan mı?

gslianil58
29.Ocak.2007, 00:24
Bence Tekrar Yukle

eren97
29.Ocak.2007, 14:29
arkadasim ilk acista banada oldu biras bekle gecio

hanzo
29.Ocak.2007, 15:23
ya o bende klavyeyi ingilizce yapmıınca oluodu yaptım girdi

Memedov
29.Ocak.2007, 15:28
Kardeş DiL AyarLarını Yapmamışsın ondan Girmezz..:)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaşlar Ben 60mb lık versiyonu indirmiştim çalışıyodu ama içime sinmedi gittim cd aldım yükleyemiyodum sağolun sitenizdeki bilgiler sayesinde yükledim yüklerken hata veriyodu en sonunda onuda çözdüm en sonunda tam yüklendi derken oyunu açtım siyah bir ekran ve değişmedi 7.0.1 patch yaptım açılmadı oyunun türkçesini indirdim bakalım ilk ekran çıkçakmı diye turksportal ekranı çıktı gerisi yine simsiyah yapılması gereken herşeyi yeniden yapıp gözattım bi hiç bir sorun olmaması lazım işin garibi oyunu açtığımda sonra ctrl + alt + delete dediğimde fm.ee sadece 716 ram harcıyo normalde bazen 99.000 e çıkıyordu :( yardım :confused:

AL arkadaşım ßurda NasıL yükleyeceğin ANLatıLmış eksiksiz Yaparsan Girer Oyuna..;;)http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24781

ddoouu
08.Şubat.2007, 02:58
dil ayarları..

barahir
08.Şubat.2007, 15:36
Sorun çözüldü..

Konu kilitlenmiştir..