PDA

View Full Version : Siyah ekran

Labombonera
28.Ocak.2007, 23:25
Yaa oyun dün yüklediimde açıldı fakat bugün logoları yüklediimde oyun açılısındaki reklamlar çıktıktan sonra kitlenio siyah ekran da kalıo kitlenio loading anlamına gelen topcuk hareket etmio new game yazısını görmek 1 kere nasip oldu yardım edin lütfen :(

gslianil58
29.Ocak.2007, 00:23
Data Da Sorun Olabilir

Labombonera
29.Ocak.2007, 00:46
yaaa sanırm bu logolarda problem oluo o yüzden bu siyah ekran oluo dün hiç bişe yüklemeden açınca çalısmıstı napıcam ben simdi :(

Universal
29.Ocak.2007, 00:47
Bilgisayarında ki dillin İngilizce olması gerekiyor. Ayrıca cache klasörünü silerken tamamnı sildiysen oyun açılmaz.

Labombonera
29.Ocak.2007, 01:13
cache olayını nasıl yapıcam okudum anlamadm nereyi deiştircem bi sölermisinz?

Universal
29.Ocak.2007, 01:36
Öncelikle bilgisayarında ki gizli dosyları aktif hale getirmelisin.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24546

Burada nasıl aktif hale getirebileceğin yazıyor.

C:\Documents and Settings\Kullandığın Kullanıcının İsmi\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007\Cache\english
Klasörüne gireceksin ve oradaki dosyaları sileceksin.

Labombonera
29.Ocak.2007, 12:45
Ne yaptıysam yapıyım oyunu 3 4 kez silip yüklememe ragmen çalıstıramıorm :(

JunkChorn
29.Ocak.2007, 13:05
Bak aynısı bendede war.Reklamlar çıkıyor sonra aradaki geçiş ekranında takılıyor aynen bende olduğu gbi.Lütfen sitede mevcut olan dil ayarlarını dikkatlice yap ve tekrar dene çözüldüğünü göreceksin!!!!

RaSenGan
30.Ocak.2007, 01:49
aynısı bendede oluyodu ve siyah ekrandan sonrar application error veriyodu sonra düzelttim

dadas3425
30.Ocak.2007, 14:39
Bak aynısı bendede war.Reklamlar çıkıyor sonra aradaki geçiş ekranında takılıyor aynen bende olduğu gbi.Lütfen sitede mevcut olan dil ayarlarını dikkatlice yap ve tekrar dene çözüldüğünü göreceksin!!!!

oyunu ilk alan herkeste oluyor dil ayarlarını oku turksportal da anlatıyor bende buradan yaptım

World Hollow o1
30.Ocak.2007, 14:41
oyunu ilk alan herkeste oluyor dil ayarlarını oku turksportal da anlatıyor bende buradan yaptım

:D Arkadasim Zaten o Kisi Sorunun Cevabini yazmis :D:D:D:D