PDA

View Full Version : Metin Oktay Unutulmaz, Unutturmam!!! - Klip 2007 Sizlerle

Flawless Victory
30.Ocak.2007, 13:42
Galatasaray'ın bu kadar kötü oynadığı bir sezonda nasıl şampiyon olduğunun sebebi... Galatasaraylılık, örnek alınmasa bile Galatasaraylılar örnek alınmalıdır. İşte örnek alınması gereken en büyük Galatasaraylılardan birisi, Metin Oktay...

Fenerbahçe'si, Beşiktaş'ı, Trabzon'u, kim olursa olsun tek eksiklikleri Galatasaraylılarda olan sevgi, saygı ve vefa... Belki, "sizi 80'lerde nasıl yenmiştik 5-0" demek yerine, klübün yetiştirdiği Baba Hakkılar, Oğuzlar, Hamiler ile övünseler daha başarılı olacaklar. Belki de o zaman işte büyük olacaklar. Galatasaraylılık, galiba biraz burada yatıyor. Elimden geldiğince size Metin Oktay'ı anlatmayı sürdüreceğim ve tabi diğer saygıdeğer insanları. Şimdi, PES6'dan oluşturduğum vidyolarla yaptığım bu duygusal, Metin Oktay klibini izleyebilirsiniz.

Metin Oktay - Klip 2007 (http://www.youtube.com/watch?v=GJ79UUpP7Q0)

gerrrard
30.Ocak.2007, 14:02
cok guzel olmuş Emrah abi gerçektende duygulandım.Cok güzel yapmışsın.

Mc.Speedy
30.Ocak.2007, 18:43
Eline saglik Emrah abi

El Comandante
30.Ocak.2007, 19:25
Bu kalp seni unutmu Tacsiz kral...

ellerine saglik emrah abi :)

metin oktayin numarasi 3,yasi 17 :)

Flawless Victory
30.Ocak.2007, 19:35
cok guzel olmuş Emrah abi gerçektende duygulandım.Cok güzel yapmışsın.

Sağol Gökay.

Eline saglik Emrah abi

Görevimiz ;;)

Bu kalp seni unutmu Tacsiz kral...

ellerine saglik emrah abi :)

metin oktayin numarasi 3,yasi 17 :)

Numaraya falan çok dikkat etmedim ama belki bir sonraki klipte daha da özenirim. İzlediğiniz için sağolun. Bakalım kaç kişi izleyecek de yorum yapacak.

gerrrard
30.Ocak.2007, 20:41
süper süper

RaSenGan
31.Ocak.2007, 14:03
çok güzel lmuş eline sağlık emrah abi

uAburak89
31.Ocak.2007, 16:04
Taçsız Kral Metin Oktay, Tek Aşkıydı Galatasaray, Senin Gibi Cimbomluyu, Unutur mu Bu Taraftar !

Ellerin dert görmesin Emrah abi .

Flawless Victory
31.Ocak.2007, 16:35
Sağolun beyler ;;)

ultraslanerdem
31.Ocak.2007, 20:46
Çok Muhteşem Bişe olmuş ya.Ellerin Dert görmesin Emrah abi...

Flawless Victory
31.Ocak.2007, 21:15
Klipteki mesajlar alınıyor galiba ;;) Daha bekliyorum Metin Oktay'a saygı duyan herkesi.

sitte
31.Ocak.2007, 22:09
Çok güzel olmuş eline emeğine sağlık valla böyle GALATASARAYlılar olduğu için GALATASARAYlı olmaktan gurur duyuyorum.

SaDeCe KaaN
01.Şubat.2007, 02:09
epeyde gençmiş metin oktay. sağol paylaşımın için

Flawless Victory
01.Şubat.2007, 17:43
Yav yaşına takılmayın. İnşallah bir gün face'i ile birlikte yaparız.

19_SeRDiNÇ_05
01.Şubat.2007, 18:15
video çok güzel olmuş benim aklıma şarkı takıldı kim söylüyor bilen var mı?

Flawless Victory
01.Şubat.2007, 19:35
Sertap Erener - Aşk :)

Redrum
01.Şubat.2007, 20:02
Gerçekten harika, müthiş ötesi, ama şu radara faaln takıldım onları silebilio musun gerçe kmaç havası veersin bide şu numara falan tabi ama gerçekten harikaa:D

19_SeRDiNÇ_05
01.Şubat.2007, 20:42
Sertap Erener - Aşk :)

saol :rolleyes:

nekop
01.Şubat.2007, 20:47
Fenerbahçe'si, Beşiktaş'ı, Trabzon'u, kim olursa olsun tek eksiklikleri Galatasaraylılarda olan sevgi, saygı ve vefa...

tabi canım bu özellikler tek sizde vardır...

Flawless Victory
01.Şubat.2007, 21:02
tabi canım bu özellikler tek sizde vardır...

O zaman niye duymuyoruz sizden? :confused: Hangi takımdan olduğunu bilmiyorum da farketmez. Siz ancak attığınız golleri verirsiniz. GS'a nasıl 6 tane attık ama? :) Tama bizden iyisiniz, tam 20 maç fazla yenmişsiniz bizi, 50 gol fazla atmışsınız. Kağıt üstünde ancak yer doldurur bunlar.

nekop
04.Şubat.2007, 15:22
galatasaraylıların vefası hakan ünsalı bülent korkmazı kovarcasına kovmaksa biz vefasızız kabul ediyorum...

Nedvedmania
04.Şubat.2007, 15:27
nekop trabzonlu fenerli değil :)

Bülent kokmaz mevzusu derin konu detaylarını bilmeden konuşmak yanlış olur

Flawless Victory
04.Şubat.2007, 17:27
Hadi diyelim ki o konularda haksızız, kabul. Trabzon taraftarı mı vefalı yani? Gökdeniz gol atınca, en büyük Gökdeniz oluyor; takım kaybedince şikeci Gökdeniz oluyor. Trabzon hiç konuşmasın bir kere. Ben söyleyince hadi ordan diyorlar da. İşte bu gün Kasımpaşa - Malatya maçında binlerce Malatyalı ikinci ligde takımını deplasmanda destekliyor. Süper ligde son sıradayken bile stat doluyordu burda. Takıma yıllarca emek vermiş Ogün ile Abdullah'ı küfürlerle uğurlamadınız mı? Cambell'a yam yam diyen Galatasaraylılar mıydı? Trabzon önce kendine baksın. Vefa konusunda Fenerbahçe'den daha kötüdür Trabzonspor. Bunu aşağılamak için değil üzüldüğüm için söylüyorum. Benim için GS ve Malatyaspor'dan sonra Trabzon gelir. Trabzonlular değerleri kolay harcamasalar, şu anda o potansiyelle ligin zirvesinde olurlardı.

nekop
06.Şubat.2007, 00:52
Takıma yıllarca emek vermiş Ogün ile Abdullah'ı küfürlerle uğurlamadınız mı?

yıllar önce emre,okan vs...lerine siz aynı şeyi yapmadınızmı ?

Flawless Victory
06.Şubat.2007, 01:36
Onlar kendileri gitti. 2 kat para istiyorlardı. Üstelik beş kuruş kazanamadık. Ogün ve Abdullah'ın gidişiyle alakası yok. GS şampiyon bir takımdı her şampiyon gibi GS'ın da dağılması normaldi.

El Comandante
06.Şubat.2007, 01:39
Arkadaslar lütfen güzelim konuyu gereksiz yere tartisarak dagitmayalim!

Kimin ne oldugunu herkes biliyor!Fazla söze gerek yok.