PDA

View Full Version : enterasan bi hata !!

olcaysenbaba
31.Ocak.2007, 19:14
Oyunun dil ayarlarini vs. herseyini yaptim fakat oyuna girince farkli bi durum olusuyor.Sirasiyla yazayim.Kayitli oyuna giriyorum.Girdikten sonra nereye tiklasam ana sayfa ya(gelecek macı puan durumunu vs.gösteren ekrana) geliyo.taktik bölümüne giriyorum oyucuların mevkisini falan değiştiremiyorum.Mouse a tıkladığım anda ana sayfaya giriyo.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.Saygılarımla

eren97
01.Şubat.2007, 01:30
Walla hic boylesine rastlamadim.

smokinazee
01.Şubat.2007, 02:50
sorun mouse'unda olabilir benden sölemesi.. nedenine gelince roller'ı olan mouslarda roller'la tıklayınca anasayfa dediin snapshot'a gelir. Bence başka bi mouse'la bidaha dene kanımca düselir..

olcaysenbaba
02.Şubat.2007, 11:54
Heralde kimsede böyle bi sorun olmadı yardımcı olamıyo kimse:(

candogus
02.Şubat.2007, 17:22
Heralde kimsede böyle bi sorun olmadı yardımcı olamıyo kimse:(

walla babacım 13 aydan beri bu forum ma üye olmuşsun ama seninde kimseye yardımcı olmadığın mesaj sayından apaçık belli...

ne yapsın millet sana yardımcı olmak için sorun mu yaratsın. arkadaş yazmış işte mausedan kaynaklanıyo diye. daha ne olsun ondandır. ama istersen [email protected] adresine derdini anlatan bi mail at. senin için bi yama yapsınlar.

SÖMÜRGEN olmamak lazım:cool:

olcaysenbaba
03.Şubat.2007, 09:59
walla babacım 13 aydan beri bu forum ma üye olmuşsun ama seninde kimseye yardımcı olmadığın mesaj sayından apaçık belli...

ne yapsın millet sana yardımcı olmak için sorun mu yaratsın. arkadaş yazmış işte mausedan kaynaklanıyo diye. daha ne olsun ondandır. ama istersen [email protected] adresine derdini anlatan bi mail at. senin için bi yama yapsınlar.

SÖMÜRGEN olmamak lazım:cool:

Sende çok saol yardımcı oldun aydınlattın beni.Ne alakası var kardeşim mesaj atıp atmamakla şu an bulunduğun bölüm hangi bölüm önce ona bak.Abuk suuk cevaplar yazıp her açılan konuya bi alakasız cevaplar yazsam benimde çok olur neyse genede saol