PDA

View Full Version : Fm Editor

efedinho
03.Şubat.2007, 12:18
Arkadaslar fm editor nedir nasil yapiliyor soyleyebilirmisiniz

fm26mer
03.Şubat.2007, 12:44
fm editör,oyuncuların özelliklerini değiştirebilirsin,takımların liglerini değiştirebilirsin,futbolcu yaratabilirsin,takım yaratabilirsin,stad yaratabilirsin,hava durumunu düzenliğe bilirsin,oyuncuların hastalıklarını düzenliğe bilirsin,takımın kasasına istedeğin kadar para koya bilirsin, takımını geçmiş şampiyonlardan biri yapa bilirsin,mesela 3.ligde oynıyan bir takımı la giga daoynata bilirsin,takımına istediğin futbolcuyu alabilirsin,takımdaki istediğin futbolcuyu gönderebilirsin,ülke puanını arttıra bilirsin,böylece şampiyonlar ligine daha fazla takım gider,takımların puanını arttıra bilirsin,takımların renklerini değiştire bilirsin ,kendin sıfırdan bir lig kurabilirsin,takımının kardeş kulübüne ayarlığa bilirsin,ülkeyi dünya kupasına sokabilirsin, sıfırdan ülke yapabilirsin... aklıma gelen bunlar...

joelrifkin
04.Şubat.2007, 23:01
Fm 2007 de Editor e girmio.Girio ama degisiklik yapabilecegimiz ekranlar cikmio.sadece bilgi ekrani var.bi seyler yazio.Buna nasil girebiliriz.yardimci olursaniz sevinirim

Universal
04.Şubat.2007, 23:53
Editörde Futbolcu Özelikleri, Takım Özellikleri gibi olayları değiştirebilirsin. Editör ise oyunda yerel discindeki Sporst İnteractive'de bulunuyor.

Fm 2007 de Editor e girmio.Girio ama degisiklik yapabilecegimiz ekranlar cikmio.sadece bilgi ekrani var.bi seyler yazio.Buna nasil girebiliriz.yardimci olursaniz sevinirim

Editörü açtıktan sonra File>Load Database>DeğişiklikYapmak İstediğin Versiyon'u seçiyorsun ve sonra ayarları değiştirebilirsin.

efedinho
07.Şubat.2007, 23:10
tsk ederim

alioktay
12.Şubat.2007, 15:53
http://img152.imageshack.us/img152/765/default2bx5.png (http://imageshack.us)
arkadaşlar edit dosyasındaki değişiklikleri kayıt ederken karşıma save yapmak için bu resim çıktı.değişiklikleri nasıl kayıt edeceğiz.(ben burdan herşeyi yazdım fakat kayıt olmadı).

dr_dre
13.Şubat.2007, 01:07
arkadaslar ben editore girdigimde gs nin parasini felan full yapiom ama hic olmuyo ne kadar full yapsam genede maksimum 50 milyon dolar oluyo bu sorunu nasil cozerim acaba bilen varsa yardim edebilirmi

ermis
17.Şubat.2007, 14:36
yauw ben beceremedim biturlu daha acik anlatirsaniz sevinirim ozelliklede oyuncularin turk vatandasi sayilmasi kismini nasil degistirecegim konusunda yardim ederseniz sevinirim

eXcitinG
17.Şubat.2007, 16:23
Fm modifier var . madem cok hiLe yapmak istiyorsun onu kuLLan bu dedikLerinin hepsini onda yapabiLirsin..hem daha koLay editöre göre kuLLanması

yatebos
18.Şubat.2007, 04:11
boswr yhaa hile bunların hepsi bilmiosan hiç orenme bnce;;)

307RS
14.Mart.2007, 15:50
editorun kimseye faydasi yok ne kadar uğrasırsan uğras en fazla 17 oluyor oyuncu özellikleri, fmm yi de kullanma herşeyi 20 yapıyosun sonrasında hooop bi bakmışsın 15 olmuş 10 olmuş salak sepet şeyler olmuş, bunların aksi şekilde çalışma yontemini bilen varsa lütfen söylesin.)

Leoucwhsua
14.Mart.2007, 16:22
editorden yapilacak tek sey guncelleme.yokse gerisi olmuo.arkadasin dedigi gibi ozellik arttirsan bile daha sonra dusuo zaten

tosyalinl
15.Mart.2007, 23:46
Arkadaslar, bugun Slovakya ligindeki takimlari Azeri takimlari ile degistirdim. Bayagi ugrastim ve bunu kaydettim. Oyunda bu versiyonu actim ama lig secebilecegim yerlerde ne slovakya ligini, nede azerbaycan ligini secemiyorum(ligi azerbaycan ligine cevirdim). Sir oldular:confused: