PDA

View Full Version : Ben bu sitenin spor forumundan memnun degilim?

resatmurat
17.Aralık.2005, 09:49
bence spor forumununfutbol bolumu galatasaray,fenerbahce,besiktas ve trabzon olarak ayrılasa daha ii olur.butun forumlarda bu boyle sadece bizde degisik.Lutfen bu istegimi okuyun....... (g) (g) (g) (g) (g) (g)

Bulut
17.Aralık.2005, 10:42
Aslında tam olarak bu olmasa da bundan bende şikayetçiyim
Yani foruma giriyor hep aynı forumlar hep aynı başlıklar ... vb kısacası foruma yeni FORUM KATEGORİLERİ veya yeni FORUM BAŞLIKLARI açılsa iyi olacak çünkü bunlar sıtı artık bence (k)

tombul taho
17.Aralık.2005, 10:50
peki ne gibi başlıklar açılmalı ? sadece 4 büyükleri mi kategorize etmek lazım ? yoksa daha farklı başlıklarda açılsın mı ?

RoCCo_42
17.Aralık.2005, 11:16
Daha önce bu sistem yapıldı.Ve millet saçmaladi.Yani geçeceksiniz orayı arkadaslar.Özellikle resat murat senin bu nu demen cok garibime gitti.Bende senin su açdıgın yersiz alakasız mesajlardan sikayetciyim ne yapacaz.Mesela kocaman transferler baslıgı dururken hemen altına kabak gibi KEANE Celtic'de diye baslık acmak sence dogrumu önce sen kendine bi ceki düzen ver bence.Okey mi?

resatmurat
17.Aralık.2005, 14:51
rocco_42 haklısın onceden bıraz acemice seyler yapıyordum ama son 1,2 gune dikkat ettiysen artık daha derli toplu baslıklar atıom ve her buldugumu konu yapmıyorum.Eger dikkat etmediysen son 1,2 gunde yazdıgı baslıklara bak

VoLkaN BaROs
17.Aralık.2005, 16:31
Aslında foruma bi toparlama yapacağız, özellikle spor forumuna bi düzenleme getireceğiz.

Varsa düşünceleriniz aktarın burada, ayarlamalar yaparken sizlerin fikirlerini de göz önünde bulundururuz

Maymuncuk
17.Aralık.2005, 16:38
volkan abi bnce gs,fb,bjk,ts olarak bi de anadulo klupleri,we turkiye milli takımı olarak topicler olsn..aklıma baska bişi gelrse solerm

Neron_FB
17.Aralık.2005, 17:06
Bir de şampiyonlar ligler,uefa,avrupa ligler(o var zaten gerçi) falan diye...Ama bu şekilde de derbi maçlar nereye koyulur onu bilemem :mrgreen: hani 2 farklı başlık altında duran ortak topicler olabiliyomu bilmem..olsa ii olur :mrgreen: mesela gs.fb maçını hem fb hem gs kısmına ortak koymak..ben fb dekine yazınca gs dekiler de görecek gibi... (ı)

Maymuncuk
17.Aralık.2005, 17:08
zaten o olduktan sonra gs'liler otomatikmen fb'lilerden optomatikmen kenisi koyar merak etme :mrgreen:

Neron_FB
17.Aralık.2005, 17:11
Ama sadece derbileri diyorum ben...Yada yok böle olmasa da derbiler, başka bi topice, mesela derbi maçlar adlı bi topike konulabilir..nesse ben çok konuştum...Haddimi aşmayim..Modlar kusura bakmayın fikir yürütüyorum sadece (ı) (k)

Maymuncuk
17.Aralık.2005, 17:13
tamam iste gsli biri gs bolumunde fbli bri fb bolumunde (bska derbi oldu mu da aynı olur)anladın mı

Neron_FB
17.Aralık.2005, 17:16
nesse ben anlatamadım kardeş..boşver. (b) (k) Aslında şu an ki hali de kötü diil...

Maymuncuk
17.Aralık.2005, 17:20
bn sadece fikir werrdm zaten (d)

Cristiano Ronaldo
17.Aralık.2005, 17:59
rocco_42 haklısın onceden bıraz acemice seyler yapıyordum ama son 1,2 gune dikkat ettiysen artık daha derli toplu baslıklar atıom ve her buldugumu konu yapmıyorum.Eger dikkat etmediysen son 1,2 gunde yazdıgı baslıklara bak

Belki futbol bölümünde yapmıyorsun ama "Spor Haberleri ve Diğer Tüm Dallar" bölümüne bak istersen..Açılan konuların %80'i sana ait ve bunların yarısına hiç cevap verilmemiş..Onları belki daha önceki günlerde açtın ama..Biraz daha ağır konular aç..Önemli olsunlar ve herkesin yorum yapabileceği konular olsun. Bir de, her maç ve her özel olayda yeni yeni konular açma..Mod'larımız bunları temizlerken bıkıyorlar..Bu arada ben uyarı yapmadım bu mesajımda..Sadece arkadaşın yorumuna cevap vereyim dedim...

Teşekkürler...

emirduman
17.Aralık.2005, 18:07
Forumda kategorilerin biraz daha çeşitlendirilmesi gerektiğine ben de katılıyorum...

resatmurat
17.Aralık.2005, 18:27
bence sporun icinde fenerbahce,galatasaray,besiktas,trabzonspor ve basketbol,diger spor dalları olsun.

Bulut
17.Aralık.2005, 19:41
Aslında foruma bi toparlama yapacağız, özellikle spor forumuna bi düzenleme getireceğiz.

işte benim de dediklerin bunlardı yeni düzenlemeler yapılmaslı forum da
yani bu sırf futbol da olmamalı da genel olarak forum kategorilerini genişletmek gerekli bence (b)

umutcanerkut
17.Aralık.2005, 20:07
kısacası foruma yeni FORUM KATEGORİLERİ veya yeni FORUM BAŞLIKLARI açılsa iyi olacak
haklsın ii bi fikir

RoCCo_42
17.Aralık.2005, 20:37
bence sporun icinde fenerbahce,galatasaray,besiktas,trabzonspor ve basketbol,diger spor dalları olsun.

Neden ayrı ayrı takımlara yönelik bölümler istiyorsunki SEN NASIL OLSA ULU ORTA YERDEDE GALATASARAY'a sataşmalarda bulunabiliyosun sırf sen daha rahat sataşmalarda bulun diye sana ayrı FENERBAHCE kısmımı acacaz.

Haddini aşmaya basladın bak RESATMURAT biraz uslu dur bence.Burayi öle taraftar gruplarının bir sitesi sanma burasi FM'cilerin FM'e gönül vermişlerin sitesi burada RENK AYRIMI olmaz.Ama senin gibiler ortaya cıkınca herkes birbirini incitmeye baslıyor.Kendine çeki düzen ver.

Bulut
17.Aralık.2005, 22:18

Neden ayrı ayrı takımlara yönelik bölümler istiyorsunki SEN NASIL OLSA ULU ORTA YERDEDE GALATASARAY'a sataşmalarda bulunabiliyosun sırf sen daha rahat sataşmalarda bulun diye sana ayrı FENERBAHCE kısmımı acacaz.

Haddini aşmaya basladın bak RESATMURAT biraz uslu dur bence.Burayi öle taraftar gruplarının bir sitesi sanma burasi FM'cilerin FM'e gönül vermişlerin sitesi burada RENK AYRIMI olmaz.Ama senin gibiler ortaya cıkınca herkes birbirini incitmeye baslıyor.Kendine çeki düzen ver.
buna ben de katılıyorum yani ayrı ayrı isimler açılsın demiyorum
ama
Daha önce dediğim gibi bu sırf FUTBOL veya FM de değil genel olarak forumda bir yenilen ve yeni kategoeri veya yeni forum başlıkları şeklinde bir yenilenme gerçekleşmeli bence

Cristiano Ronaldo
17.Aralık.2005, 23:26
Heee..Bi kaç sitede görmüştüm.. "Subforums" var...Böyle diyelimki "Futbol" forumunun altında, Subforums: "GALATASARAY - FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ - TRABZONSPOR - ANADOLU KLÜPLERİ " gibi yapabiliriz, eğer imkânımız varsa..

Vieri
17.Aralık.2005, 23:38
ben hiç bişeyden memnun değilim nasıl yapıcaz şimdi :mrgreen:

az sabır yenisini kuruyoruz yakında

Bulut
17.Aralık.2005, 23:42

zaten sabırsızlıkla bekliyoruz yeni forumu (b)
Ama az sabır diyorsan o zaman
sabırlılıkla bekleriz :mrgreen: :mrgreen:

Cristiano Ronaldo
17.Aralık.2005, 23:48

Ben onu öneri olsun diye dedim yaw..Volkan dedi ya, "herkes görüşlerini bildirebilir, yaparken göz önünde bulundururuz" o yüzden yani şettirdim.. :mrgreen:

Bence böle güzel..

Bi de yeni foruma geçsek..Accep nası oldu diye merak etmeye başladım... :mrgreen:

umutcanerkut
18.Aralık.2005, 02:30
yeni forum için sacirsızlanıorum

capriceman
18.Aralık.2005, 03:12

Bence sen biraz daha dikkatli özenli ol. Daha usturuplu ol, yaşının üzerinde olgunluk sergile bizlere ;)

meddah
19.Aralık.2005, 00:05
resatmurat sen bu semti bilmezsin,
eyleme gel yok yere bizimle cenk..

.....

Şimdi resatmurat,
Önce seni bir değerlendirelim, yani sana bir iğne batıralım; sonra da kendimize çuvaldız..

Siteye 29 kasım'da üye olup, ilk mesajında FM oyununda Türkiye Ligi yabancı sayısının legal veya illegal bir şekilde arttırılıp arttırılamayacağını sormuşsun, ve kaybolmuşsun..
Sonra 15 aralık'da muhteşem bir dönüş yaparak forum için konulan ne kadar kural varsa hepsini çiğneyen başlıklar ve mesajlar yazmaya başlamışsın.. Mesela, var olan bir konuyu yeniden açmak gibi, alakasız yerlere o yere ait olmayan başlıklar açmak gibi, haber değeri bile taşımayan konuları üstüne tartışılması için başlık olarak açmak gibi, tuttuğun takım haricindeki takımlara sataşmak gibi.... vs.. vs.. Bu sonuncusunu özellikle ayırıyorum, birazdan buna döneceğim.
Ve bu muhteşem dönüşünün ikinci gününde forumun Spor bölümünden memnun olmadığını belirten bir başlık daha açmışsın.. Üçüncü gününde de isyan bayrağını... Değiştirecekseniz değiştirin gibisinden, hemen yukarıda..
Evvela, o "Bıdı bıdı" anlamı taşıyan smile nedir öyle, mesajın sonunda? Kızdın mı yani, sinirlendin mi; bunu mu anlayalım, ona göre mi davranalım?
Spor bölümünün takımlara tasnifi konusunda benim oyum aleyhte.. Nedenine gelince, herkes kendi takımı üzerine mi konuşacak sadece, aksi halde sataşmaların önüne nasıl geçeceğiz (Sen sataşıyorsun mesela). Bir de diyelim ki forum takımlara bölündü, sen şimdi gelip Fenerbahçe bölümüne sürüyle başlık mı açacaksın? Bir günde muhtelif spor gazetelerindeki Fenerbahçe haberlerinin toplamı kadar başlık, ama içlerinde birer bilemedin ikişer tane mesaj..

Gelelim çuvaldıza..

Ben de herkes gibi kabulüm.. Spor bölümü biraz pasif kaldı son zamanlarda; hem rağbet yönünden hem de kalite yönünden..
İlk eleştiriyi kendime yapıyorum, her gün forumdayım ama etliye sütlüye pek karışmıyorum; yorum yapmak yerine uzaktan izleyip gerektiğinde müdahale ediyorum sadece..
Sonra, Capriceman, Frank_Castle, ABOOO gibi tartışmaların kalitesini yükseltecek üyeler daha az uğramaya başladı.
Güncel başlıkların sayısı azaldı, bu da RoCCo_42 ile benim kabahatim..
Bir de bir çekingenlik görüyorum ben mesajlarda. "Katılıyorum", "+1" gibi mesaj var bir sürü.. Katılmayın, karşı çıkın, destekliyorsanız da bir şeyler ilave edin diyecek değiliz ya..
Bir de elini eteğini çeken veya başka forumlara kayan eski müdavimler var.
Vs.. vs..

Biraz değişiklik lazım. En azından daha fazla ilgilenmek lazım.
Bundan sonra canlandırmak adına ben elimden geleni yapacağım, ama üyelerden destek görmedikten sonra bir işe yarayacak mı?

Seçkinn
19.Aralık.2005, 03:32
Şimdi benimde +1 yazasım geldi yani meddah nasıl yapıcaz... :mrgreen:

Oldukça güzel özetlemişsin aslında (ı) ...Hem forumdan hem kullanımdan kaynaklanan sorunlar mevcut...Belirttiğin gibi gereksiz başlıklar konusuna bende katılıyorum...Çeşitli düzenlemelerle bu sorunlar aşılır...Eminim yeni forum hepsine çare olacaktır...

Bu FB, GS, BJK, TS bölümleri olayına bende karşıyım...Bence Türkiye ligi toplu halde bir forumda olsun daha iyi...Avrupa içinde belki farklı bir bölüm yapılabilir...Zaten şu an bile yeterince dört büyük tartışması çıkıyor...Açıkçası ben çok rahatsızım...Herkes kendi takımını savunma derdinde düşüyor sanki...Herkes kendi doğrusunu söyleyebilmeli...Kimsede buna karışamaz...

Elimizden geleni yapıp spor kısmını toparlarız diye düşünüyorum...Zaten böyle modlarımız oldukça sorun olmaz...Yeterki onlar küsmesin foruma...Herşey yoluna girecek...

(resatmurat kardeşim sende biraz sakin ol (b) ...Sabırsız olma birde modlarımızı yorma... (ı) )

umutcanerkut
19.Aralık.2005, 12:23
ewet gördüğüme göre en fazla modlar yorulmuş bura resatmurat a tepki göstermekten :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (ı) (ı) (ı) (ı)

Nuri Alco
23.Aralık.2005, 20:24
Bence NBA için ayrı bir bölüm olmalı :idea:

umutcanerkut
23.Aralık.2005, 22:00
arkadaşim yanliş anlamadıysdam yeni forum açılıyo yani bole konuların açılması son derece saçma tabi bu benim kanaatım