PDA

View Full Version : Eski yıllar

the_endless
04.Şubat.2007, 13:15
Arkadaşlar fm 2007 de örnek gs nasıl hasan şaşı antalyadan almışsa hakanı sakaryadan neden bizde öyle yapmayalım yada hagi gibi 31 yaşından sonra 2. bahar yaşatmayalım burda ki arkadaşların %90'ı ya yıldız alıyo(türk oyuncu olarak avrapadan)yada yabancı alıyo.yada 30 yaşındaki bir oyuncuya yeniden milli takıma çağırtmak gibi ben bunları yaptım ve (ceyhun yenide milli takıma çağırıldı)oyun daha zevkli hale geldi bana katılan varmıı aranızda??(yada aranızda bunları yapanlar varmı

_ADANALI_
04.Şubat.2007, 15:37
Bu biraz maceraya kaçıyor ama yapabiirsen neden zevkli olmasın ki...

tosunpasa
04.Şubat.2007, 15:53
Eğer oyunu normal şekilde oynamaktan sıkıldıysan, güzel bir macera olur. Ve oyunu daha zevkli hale getirebilir..

bortecine
04.Şubat.2007, 16:00
Bu biraz maceraya kaçıyor ama yapabiirsen neden zevkli olmasın ki...

Niye macera olsun canım. Ben de arkadaşlarla aynı şekilde düşünüyorum. Oyunun zevki gerçekten böyle çıkıyor ...

yatebos
04.Şubat.2007, 16:19
ewet zewkli olabilir

pesimist1905
04.Şubat.2007, 20:47
Arkadaşlar fm 2007 de örnek gs nasıl hasan şaşı antalyadan almışsa hakanı sakaryadan neden bizde öyle yapmayalım yada hagi gibi 31 yaşından sonra 2. bahar yaşatmayalım burda ki arkadaşların %90'ı ya yıldız alıyo(türk oyuncu olarak avrapadan)yada yabancı alıyo.yada 30 yaşındaki bir oyuncuya yeniden milli takıma çağırtmak gibi ben bunları yaptım ve (ceyhun yenide milli takıma çağırıldı)oyun daha zevkli hale geldi bana katılan varmıı aranızda??(yada aranızda bunları yapanlar varmı

hasan şaş antalyadan değil ankaragücünden gelmiştir

Universal
04.Şubat.2007, 21:45
Bende bu tip olayları seviyorum geçmişi iyi ama artık futbol geleceği olmayan iyi futbolcuları almaya özen gösteririm genelde forvet bu oyuncuları yönetmek zevkli geliyor.

Ben Serkan Aykut'u F.Bahçe'ye ilk sezonda aldım ve 16 lig golü atarsa 200. Lig golünü atacak bunları başarmak bana oyunda zevk getiriyor. Sizlerde deniyebilirsiniz.

kral_67
04.Şubat.2007, 22:06
evet oldukça zevki oluyor ama ben en çok alt yapıdan yetişdirdiğim bir oyuncu avrupanın büyüklerinde oynayınca yada brezilya ve arjantinden aldığım gençler kendi milli takımnlarında oynayınca zevk alıyorum...

Universal
04.Şubat.2007, 22:23
evet oldukça zevki oluyor ama ben en çok alt yapıdan yetişdirdiğim bir oyuncu avrupanın büyüklerinde oynayınca yada brezilya ve arjantinden aldığım gençler kendi milli takımnlarında oynayınca zevk alıyorum...

Biz yaşlı oyunculardan bahsetmişiz ama sen genç oyunlardan bahsediyorsun.

kral_67
04.Şubat.2007, 22:30
gençleri yetiştirmekde zevkli oluyor oda macera olarak sayılabilir demek istedim yani sadece yaşlılara ikinci bahar yaşatmaya çalışmak yerine ikisini birden yapmak daha zevkli olur :)

Universal
04.Şubat.2007, 22:34
gençleri yetiştirmekde zevkli oluyor oda macera olarak sayılabilir demek istedim yani sadece yaşlılara ikinci bahar yaşatmaya çalışmak yerine ikisini birden yapmak daha zevkli olur :)

Aslında böylede zevkli olabilir. Yaşlı oyuncuları genç oyunculara öğretmen olarakta ayarlıyabiliriz. Böylece genç oyunucular bu oyunculardan ders alıp yeteneklerini geçiştirebilir.

barisvansonmez
05.Şubat.2007, 22:05
ben hep tugay i aliyorum mesela adam i cok seviom bi kere assist kral i oldu :)

ozgur576
06.Şubat.2007, 00:34
güzel arkadaşım ama gerek yok bence geçler durup dururken oyunda.bu kadar kasmaya gerek yok.ne güzel genç oyuncular var onlara şansa vermek gerekir.hem ne kadar oyuncu varki öyle yaşlı 30 -32 yaşında iyi.hem onlaruın current leri düşüktür.yaşlılarla başarı gelmez

King_91
06.Şubat.2007, 01:34
bnm takımlarında yaslılara yer olmaz ortalamam 23-24 olur eger yaslı oyuncu istiyosanız milan ı alın 29 yas ortalaması :D

FRUKO777
06.Şubat.2007, 12:06
Eğer oyun sıktı diyorsan zevkli olur.

El Barto
06.Şubat.2007, 13:51
yaşlıları elden çıkarmaya bakın abi bi jübile yapıolar elinizde kalıyo sonra :D çok fazla yaşlı adamla oynamak sakıncalı derim ben