PDA

View Full Version : Vah Türk Gençliği Vah...

SaRPeR1903
06.Şubat.2007, 04:39
Yorumsuz

İzle (http://www.youtube.com/watch?v=TzLdq1vqlNc)

aykut_gencfb
06.Şubat.2007, 04:46
tam bir rezillik baska bise demiyorum

SaRPeR1903
06.Şubat.2007, 04:54
En son çıkan eleman beni çok yaraladı çanakkale savaşında Türkiye'nin (!)dikkat çekerim Türkiye'nin cumhurbaşkanı kimdi dedi muhabir aldığı cevap:
Kenan Evren :(:(:(

TR.CaPTaiN
06.Şubat.2007, 20:41
Başlıkta da yazdığı gibi vah Türk gencligi vah. Böyle bir şey olabilirmi ? Soru biz Canakkale savasını Cinlilere karsı mı yaptık Japonlara karsı mı ? Cevap Galiba Japonlara karsı. Milletimiz hiç kitap okumuyor hiç tarihe ilgi duymuyor. Bu arada bir tanesi de diyorki benim tarihe karşı ilgim yok gelmiş geçmiş savaslar ne önemi var. Böyle birşey olabilir mi ? Yazıklar olsun.

fmsmyrna
07.Şubat.2007, 19:45
gerçektende yazıkya neresi burası acaba

azizuzu
07.Şubat.2007, 22:16
4 temmuzu sorsan 11 eylülü sorsan her biri cıa ajanı gibi yorum yapar

LegolaS_76
07.Şubat.2007, 22:21
valla rezillik ama sonuncu adamda kırıldım dio adını hatırlamıom ama resmini görsem tanırım:D:D:D

ibo
07.Şubat.2007, 23:44
Gençlik hiç iyi yöne gitmiyor. Kahvelerde Çürüyorlar. Hepsinin elinde bir sigara. Devleti düşünmüyorlar çoğu BUGÜNÜ KURTARAYIM mantığıyla gidiyor herkez kendini düşünüyor. Çok büyük potansiyel bir genç nüfusa sahibiz diyoruz ama bu gençlik böyle devam ederse Hiç İyi Günler Bizi Beklemiyor..!

Eray Dengiz
07.Şubat.2007, 23:49
Gençlik hiç iyi yöne gitmiyor. Kahvelerde Çürüyorlar. Hepsinin elinde bir sigara. Devleti düşünmüyorlar çoğu BUGÜNÜ KURTARAYIM mantığıyla gidiyor herkez kendini düşünüyor. Çok büyük potansiyel bir genç nüfusa sahibiz diyoruz ama bu gençlik böyle devam ederse Hiç İyi Günler Bizi Beklemiyor..!

Malesef gerçekler dediğin gibi ibocm.. Türkiye gençliği nereye gidiyor anlamış değilim. Kimse devleti düşünmez hale geldi.. Birazcık olsa düşünsek, biz kendimiz bir şeylere önem versek daha iyi yerlere gelebiliriz..

Umarım en yakın zamanda bunları atlatacağız..

Universal
07.Şubat.2007, 23:54
Çanakkale geçilmez. Ama bunların aklında bazı kişiler çoktan geçmiş gitmiş. Yazıklar olsun. :(

Burak Duran
08.Şubat.2007, 00:27
yazık ya acıdım valla

dick
08.Şubat.2007, 00:29
Bu video daha önce verilmişti orada da şu yorumu yaptım "bilen vardır ama yayınlamamışlardır" gençliğimiz ne halde olursa olsun Çanakkale Zaferi'nin kimlere karşı alındığını bilen biri çıkar sokakta 100 kişi arasından bir kişi bile olsa çıkar

emrec15
10.Şubat.2007, 18:12
dick sana katılıyoum.bilen vardır ama bunlarda acınacak hale gelmişler.üstünde yaşadığı toprağın kimlere karşı savaşılarak kazanıldığını bile bilmiyorlar.yazıklar olsun.