PDA

View Full Version : Batıl inançlarınız var mı?

yavubey
06.Şubat.2007, 14:09
(ö) Arkadaşlar sizin FM ile ilgili batıl inançlarınız var mı?Garip gelebilir ama benim ki su maç boyunca hangi kaleye gol atacaksam sandalyemi oraya döndürürüm:p

El Barto
06.Şubat.2007, 14:17
maçı overwiev da izlerim abi ozaman gol atacağıma inanıyorum :D

Wesley Sneijder
06.Şubat.2007, 14:20
Maçı tam ekran izlersem berabere kalacağıma inanıyorum. Nitekm 20 maçı böyle izledim, 10'unda berabere kaldım. 4'ünde yenildim ve 6'sında kazandım. ;)

RaSenGan
06.Şubat.2007, 14:32
maçı sadece spiker yapınca gol atıcağıma inanıyorum ve çoğu kez atıyorum :D

byCaNBeRK
06.Şubat.2007, 14:35
(ö) Arkadaşlar sizin FM ile ilgili batıl inançlarınız var mı?Garip gelebilir ama benim ki su maç boyunca hangi kaleye gol atacaksam sandalyemi oraya döndürürüm:p

bence cok sacma sanki bilgisayar seni goruoda: 'aaa sahibim su kaleye dogru donmus ona gol attirayim' mi dio :)
ama yinede sen bilirsin...

El Barto
06.Şubat.2007, 14:38

bunuda deniyorum abi buda gerçekleşmiştir yani...

eXcitinG
06.Şubat.2007, 14:40

Evet aynen bende spikere cekince mutLaka goL atiyorum

GLoBaL_DeeJaY
06.Şubat.2007, 14:49
bende koltuğa uzanarak oynamayı tercih ediyorum nedense o zaman fark atıyorum diğer türlü onlar atıyor

sonra laptopu kımıldatmam uğursuzluk gelir :D

evde kimsenin konuşmasını istemem hele hele kardeşmin şimdi bana gol atarsın der 2 dk sonra gol yerim

daha var ama bunlarla sınırlı değil

en saçması evde bi tv kanalı var onu açarsm o zaman fark atıyorum

şte bu demek oluyo ki fm benim beynimi yıkadı :D

El Barto
06.Şubat.2007, 15:00
sadece senin değil arkadaşım hepimizn beynini yıkadı :D

Onur_gs
06.Şubat.2007, 15:23
Fare İmleçini Her Zaman Aynı Yere Koyarım Buda Benim Batıl İnancım

can777
06.Şubat.2007, 15:24
sadece spiker de gol yediğimi düşünüyorum

BeeTLeJuiCe
06.Şubat.2007, 15:54
dak 60 da kesin bi oyuncu deistiririm

hezzo
06.Şubat.2007, 15:56
penaltılara kaldıysa maç hiç bakmam:)

tosunpasa
06.Şubat.2007, 16:04
Kendi takımımın oyuncuların olduğu bölümü açarım ve mausun simgesini ekrandan kaybederim:).

napster
06.Şubat.2007, 16:08
maçı her zman player raitingste izlerim :D:D

kuskusuz
06.Şubat.2007, 16:13

Bende mutlaka degistiririm 60-70 arasinda:)

yatebos
06.Şubat.2007, 16:18

bnde buna katılıorm

FRUKO777
06.Şubat.2007, 16:50
Maçın son 10 dakikasını full match modunda izlerim.

spider3784
06.Şubat.2007, 17:43
Bende mutlaka degistiririm 60-70 arasinda:)

ewet bende 45. ve 60. dakka da oyuncu değiştiririm.

Memedov
06.Şubat.2007, 17:53
Macta Her zaman Bir Tane YiLdiz Oyuncumu Oynatmam:D

Umut.xs
06.Şubat.2007, 17:58
Bende hep dua ederim

" Lütfen Fener kazansın , Lütfen Fener kazansın " ' diye :)

Birde Gol atınca muhakkak bir elimle Ronaldo hareketi yaparım :D

eXcitinG
06.Şubat.2007, 18:18
ahah ne komik ya :D ben yakında muska feLan da yaptırmaya basLıcam karsı takımLar icin iyice fm koLik oLmusuzda haberimiz yok :D:D

uAOnuR
06.Şubat.2007, 18:32
Butun maclari mutlaka player ratings de izlerim yoksa rahat edemem..

FM denen oyun beynimizi yikamis haberimiz yok !

F.C.KİNG
06.Şubat.2007, 18:36
bende hangi kaleye atak yapıosam maç boyunca o kalenin içine mauslamaç boyunca tıklarım

crazysebo
06.Şubat.2007, 20:32
sahada sanki oyunuclara talimat verirmiş gibi oyunucuların uzerine tıklar ve şut çekcekse kaleye tıklarım alıskanlık olmus bende. bide oyuncum rakip defasnı geçmiş kaleci ile karşı karşıya yandada oyuncum bos pas bekliyor. adam pas vermesi için surekli o adamın uzerine tıklıyorum (sanki bişey olcak:D) admda sanki bana inat olsun die kaleci açıyı kpatmış vurmaya calısıyo kaleye

frkara
07.Şubat.2007, 11:51
ahah ne komik ya :D ben yakında muska feLan da yaptırmaya basLıcam karsı takımLar icin iyice fm koLik oLmusuzda haberimiz yok :D:D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

submarine_18
07.Şubat.2007, 13:39
Bende galatasaraydayım maçı başlatıyorum bole maçta 30 35inci dakkalara kadar maçı izliyorum gol olmassa içeri gidiyorum 5 dk sonra geliyorum maç 0-0 ken maç 2-1 olmuş bilgisayar benim inadıma yapıyor sanki

nerazzuri
07.Şubat.2007, 13:40
heh bende şey yaparım hani maçlar oynanıo ya bjk-sivasla yapıo bende fb yim ama bjk nin yenilmesini istiom o zman ''HAYDİ SİVAS HAYDİ SİVAS HAYDİ''
gibisinden tezahuratlar yapmaya başlarım bunların %85 ide tutar yani takım yenilir....bide benim takıntım war illa ikinci yarıya başlarken we 60. dakilarda oyuncu değiştiririm....bi takıntım daha takımlarından istifa eden t.d olurya bende o takımlara iş bbaşvursu yaparım onlar hemen atlııolar gel diye bnde bi reddiyorum teklifi sanki klübün başkanı sinirden çatlıomuş gibi düşünüp zevkten dört köşe oluyorum :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Eray Dengiz
07.Şubat.2007, 13:43
Maç başlamadan önce mouse atak çizgisi üzerinde tutarım. Kendi tarafımda tutarım ve mouse 3-4 defa tık tık yaparım.. Mouse tüm maç boyunca orda kalır.. Her maçta alışmışım öyle yapıyorum.. Bi bakıma batıl inanç oluyor. :)

Universal
07.Şubat.2007, 13:52
Maç oynanırken maç sonuçlarına tıklayıp maçı öyle takip ederim ve bu bana başarı getirdiğine inanırım ayrıca Genel Görüntü'de kalırsa o maçlar çok zevkli geçiyor. Maç verileri izlerken de hep sonuçar benim açımdan kötü bitiyor. Bunlara inanıyorum.

tcdo
07.Şubat.2007, 14:12
maç başlar başlamaz mouse'u detaild tactics yazısının üzerine koyarım böylece bilgisayar benim bilgisayar başında olduğumu ve her an müdahaleye hazır olduğumu anlar ona göre oynatır oyunu şeklinde de kendimi kandırırım. aferim bana

leventhocaaa
07.Şubat.2007, 15:03
valla batıl inancmı bilmem ama?kim sarı kart görse(yıldız bile olsa)anında değiştiririm?cunku değiştirmezsem kırmızı kart görcek diye tırsmış bir halde beklemektense değiştiririm!bazen coşuyolar?dakka 30,sarı karrtan 3 oyuncuyuda değiştiriyorum?bi sakatlık?ben 10 kişi tamamlıyourum?bazen 9?

World Hollow o1
07.Şubat.2007, 15:06
bence cok sacma sanki bilgisayar seni goruoda: 'aaa sahibim su kaleye dogru donmus ona gol attirayim' mi dio :)
ama yinede sen bilirsin...

:n: Benim Bagtil inancim var :) 2 Tane Supurge 1 Tane SandaLye 1 Tane Makas 1 Tanede Oyuncak Arabayi Kuzey Yonune Dogru Ceviriyom Sonrasini Siz Tahmin edin :D:D:D:D:D: :n: :n:

Wesley Sneijder
07.Şubat.2007, 15:37
İmleç hep sol tarafın ortasında durur. Ayrıca imleç maçın hep dışındadır.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Benim ona kalbim dayanmaz. :D
Atletico Madrid'de son dakikalarda her şey olabilir çünkü. Mesela Barcelona'dan 90. dakikada gol yedim ve yenildim.

VahdeTrabzon
07.Şubat.2007, 17:38
bnde fare imlecini sağ tarafta ufacık bir çıkıntı halınde tutarım ve eğer önemlı maçsa ve ondeysem 1 farkla bn pc basında değil içerde olurum:D:D

the_imam912
07.Şubat.2007, 17:40
maçı sadece spiker olarak izliorum.gol atıyorum :D

GeNç KaRTaL
07.Şubat.2007, 17:43
abi benimde cm4 te bir inancım vardı oyunu ilk aldığımda sağdaki +işaretli sağlık görevlilerini oyunun hızını artırıcı sanıyordum maç boyunca hep onlara basıyordum:n: tabi sonra anladım böyle bir şey olmadığını:D

Hugo
07.Şubat.2007, 18:37
Birisi yanımda gelip konuşunca ya da soru sorunca gol yerim genelde..

Kimseye cevap vermem yoksa gol yiyeceğimi düşünürüm :D

gorkem26
07.Şubat.2007, 19:48
Ben Galatasaray la oynuyorum...Macin sonlarina dogru atamassam eger galatasarayin uefa kupasini aldigini herkesi yendigini bu takimida yenicegini soyluyorum icimden nedense gol oluo nede olsa CIMBOM.........

_ADANALI_
07.Şubat.2007, 21:40
Maçı Split Wiew'e getirmeden maça başlarsam olmaz olamaz başlaamz o maç...

efedinho
07.Şubat.2007, 22:49
onemli maclarda biri yanima gelirse kesin yerim ama ekrani bolup oynarsam kazanirim

hollygun
08.Şubat.2007, 01:25
son dklar da eger 1 farkla ondeysem macı spiker yaparım hızlı geçsin gol yemiyim diye ama genelde yerim

Bordo61Mavi
08.Şubat.2007, 03:57
Ben Trabzonsporla oynadigim icin gol attiktan sonra herzaman Kazim Koyuncu muzigi acarim.

Ayrica mac sirasinda kullandigim bazi sozler (tabi onlar bizi duymuyoda)

" hadi vur oglum"
" uzun oynasana"
" YAZIKLAR OLSUN"

bazen yenilince Erkin Koray dan " fesupanallah" i caliyom :D

_manyak_
08.Şubat.2007, 15:43
ben maç başladığı anda ilham olsun diye hakan gürses-hakan taşıyan kısacası damar şarkılar çalarım bunun baya yararı oluyor...:D :D :D

VahdeTrabzon
08.Şubat.2007, 16:29
Ben Trabzonsporla oynadigim icin gol attiktan sonra herzaman Kazim Koyuncu muzigi acarim.

ts gercekte gol atinca 'uy aha' sarkisi calar yoksa onumu dınlıosun:D:D

benm bıde 6 yasında kardesım joystıck takılı oldugunda 1 e basıo gol atıyom 2 ye basıyo 2. golu atıyom :D:D baya sacma ama oluyo tabıı bazende yıyorumD:D:D

amorti
08.Şubat.2007, 18:07

Tek rahatsiz ben degilmisim! :D

dreams_19
09.Şubat.2007, 03:22
Bende genelde canlı skorları takip ederim...
Böyle yapınca yarıştığım takımların genelde puan kaybettiğine inanırım.

djmurat
09.Şubat.2007, 10:23
ben fenerde bjk ve gs ile ne zaman maç yapsam fener marşı açıyorum ve hepsini de kazanıyorum

garydelgadov
09.Şubat.2007, 10:25

aynen abi hem spiker olunca her an gol olcakmış gibi hissediyon

Wesley Sneijder
09.Şubat.2007, 10:50
Deneyeceğim, dha güzel oluyordur. Net pozisyonları atamayınca çok sinirlenmiyordur insan görmediği için. :D

tekke
09.Şubat.2007, 14:51
bende yanımda olmadığı zaman beşiktaş fener galata gibi takım ları çok tahat bişekilde yeniyorum lakin bunları bi arkadaşa göstermek istediğimde tam tersi oluyor ve hep onlar beni yeni buna çok şaşırıyorum.

Nedvedmania
09.Şubat.2007, 14:54
maç verilerinin olduğu sayfayı açarım maseyi yok ederim

hangi kaleye atak yapıyosam o tarafa doğru uzanırım :n:

JrAlkn
10.Şubat.2007, 01:17
eğer bilgisayar başında değilsem yada hareket halindeyken rakip atağa kalkarsa asla hareket etmem,olduğum gibi dururum.atağı göz ucuyla takip ederim.bide artık sezim gelişti duran toplardan gelicek golleri tahmin ederim(spiker hızlanır filan).bu yüzden elim farededir ve anında taktiğe girip adam değiştiririm.böylece spiker o atağı unutup değişikliği anons eder.:)

ismailhaci
10.Şubat.2007, 03:02
kartal golgol gol tezehuratını acarım arkaya

Nedvedmania
10.Şubat.2007, 03:02
eğer bilgisayar başında değilsem yada hareket halindeyken rakip atağa kalkarsa asla hareket etmem,olduğum gibi dururum.atağı göz ucuyla takip ederim.bide artık sezim gelişti duran toplardan gelicek golleri tahmin ederim(spiker hızlanır filan).bu yüzden elim farededir ve anında taktiğe girip adam değiştiririm.böylece spiker o atağı unutup değişikliği anons eder.:)
hehehe buda iyi :D

garydelgadov
10.Şubat.2007, 03:10
abi bunlar ne ya koptum resmen bide benim şu vardır
maç başladıgında bütün oyunculara bagırırım şuraya at diye oda oraya atarsa tamam ben iyice taktik vermeye başlarım

mouko_dijon
10.Şubat.2007, 13:38
bende mouse yi elimde tutmayınca gol atıyorlar
abim gol olur deyince hep onlar gol atıyor
ne zaman ben gol atarsam abim bala bala attın diyor ondan sonra hep yeniliyorum
gözümü monitor den çekince hep gol atıyorlar

işte herşey böyle

24bozkurt_fb
10.Şubat.2007, 18:13
bn fare imlecini rakip kalenin üstüne veya arkasına koyarım böylece gol atacağıma inanırım veya kendi kalemin üstüne getirince gol yerim

Crysis
11.Şubat.2007, 14:19
Evet penaltılara kalınca yeniliyorum mesela.Sonra bi de Inter'i kendi evinde hiç yenemedim bu zamana kadar.Bi de Inter'in kendi evinde yenilmez olduğuna inanıyorum..

ultraslan16
11.Şubat.2007, 15:12
önemli maçlarda mutlaka winamp açık olur

Bordo61Mavi
11.Şubat.2007, 16:07
ts gercekte gol atinca 'uy aha' sarkisi calar yoksa onumu dınlıosun:D:D

benm bıde 6 yasında kardesım joystıck takılı oldugunda 1 e basıo gol atıyom 2 ye basıyo 2. golu atıyom :D:D baya sacma ama oluyo tabıı bazende yıyorumD:D:D

evet "uy aha" sarkisini aciyorum. :D:D

ms1907
11.Şubat.2007, 22:02
ne zaman gol yesem yardımcı hakeme bakarım çünkü kımıldammazsa bilrimki golü vermedi...

RaPoZoF
11.Şubat.2007, 23:54
bende farenin imlecini aynı yere koyarım..:)ve maç boyunca oyuncu değişikliği hariç falan oynatmam..bu da benim batıl inancım

yusuf52_
12.Şubat.2007, 01:32
valla bende öyle bişiler yok ama ekranda mausun imlecinin olmamasını tercih ederim

m.kidd
12.Şubat.2007, 03:45
- fare imlecini alta saklarım
- önemli önemsiz her resmi maçı ayrıntılı izlerim. önemli anlarda izlediğimde her oyun durduğunda gol olduğuna inanıyorum
- hep dizilişler açıktır önümde. ( son haftalar hariç son haftalarda rakibin maçlarını takip ederim)
- 2 farklı öne geçince rakip defansa çekiliyor o zaman hep gol yiyorum. fark 1e inince ofansif oynuyorlar bu sefer atamıyorlar:D
- birisi beni lafa tuttuğunda maçı durdurup onunla lafı kısa keserim , maçı durdurmazsam golü yerim.
- 59 ve 67. dakikalar arası oyuncularımın kondisyonu düşmese bile oyuncu değiştiririm(genelde 2 tane). oyunun akışını değiştireceğine inanırım

sitte
12.Şubat.2007, 16:46
fare imlecini saha görüntüsüyle soldaki yazıların aarasındaki yeşil boşluğa koyarım

Umut.xs
12.Şubat.2007, 17:23
Fare imlecini görmeyeceğim bir yere koyuyorum. Gol yiyince bende hakeme bakanlardanım eğer top kaleye girdiği anda gol yazısı çıkarsa gol, yarım saniye sonra falan çıkarsa gol olmuyor. Emin olun :)

alperenotuzoglu
13.Şubat.2007, 14:15

Bende öyle :D

Bide büyük,yenemeyeceğim bi takımla pynuyosam maçı açar sonra da yemek yemeye giderim(veya başka bi işle uğraşırım) :D

jaku88
13.Şubat.2007, 17:08
bende büyük güçlü takımlarda tatile giderim gnelde böyle yeniyorum

incredible
13.Şubat.2007, 17:42
valla ben de player ratings den izliyorum maçı.....bende de böyle bir olay var kardes...formations dan seyredersem maçlar ya berabere ya da mağlubiyet oluyor..

Nedvedmania
13.Şubat.2007, 18:36
çoğunluk fare imlecini saklıyor :D

fatih750
13.Şubat.2007, 19:52
ben oyuna konsantre olmaya çalışırım yoksa ne zaman dikkatim daığıldıysa gol yedim.

GLoBaL_DeeJaY
13.Şubat.2007, 21:47
he bide atamayana atarlar işyte o hep oluyor

2- yok böyle bişey realmadridim ligin dibine demir atmış takımla yapıyorum 85 dakka paso ben geliyorum gol olmuyor adamlar bi kontra atakla gelior anında gol işte buna gıcık oluyorum

Fıratcan Alçınkaya
15.Şubat.2007, 03:05
O kadar abartıcak şekilde yok ama mesela eskiden kadroyu taktikler den ayarlamazdım, uğursuzluk getirir diye... Daha sonra kurtuldum bu huyumdan...

emrecants
15.Şubat.2007, 16:33
wayy bea ne inançlar war

uaozgur
15.Şubat.2007, 17:07
sacma sapan seyler ya fm de batil inanc olurmu??? Psikolojide sizin bu yaptiklariniza yanlis anlamayin lafim size deil ama manyaklik hali denio.yolda yururken cizgilere basmamak gibi bu cesit
seyler

uğuray1907
15.Şubat.2007, 19:56
fareyi sol altta koyarım gözükmesini istemem ve kollarımı bağladığım zamanda önemli galibiyetler aldığıma inanıyorum son olarakta dk 70 de mutlaka oyuncu değiştiririm...

alisefer
16.Şubat.2007, 01:54
maçı her zman player raitingste izlerim :D:D

sendenimm...başka turlu oynarken yenilcem diye korkarım hep..oyuncularım moral veriyo:):):):)

LvEbGm_
16.Şubat.2007, 09:27
mausun simgesini kendi takimimin skorunun ustune getiririm

gsliberkay
16.Şubat.2007, 15:53
ben de rakip penaltı atarken ellerimi bağlarım, kendi takımım atarken böle ellerimi havaya kaldırıp ooooooooooooooooooooooooo oley...derim :)

ridvanu
16.Şubat.2007, 16:43
monitörden gözümü ayırmam (ne zaman ayırsam gol yerim)
eğer tek fark öndeysem taktikle oynamam ve oyuncu değiştirmemeye
gayret ederim gerekirse 87 dakka hiç oyuncu değiştirmem son 3 dakka zaman geçirrim

incredible
16.Şubat.2007, 23:42
ya harbiden neler çıktı hepimizden arkadaşlar...bu fm acayip yapıyor insanı...hehee :)

serqan8989
17.Şubat.2007, 00:11
ben oyuncu değiştirirken kendi kendime kouşurum.(nie iyi oynamıyonuz len)
bütün maçları player ratings te izlerim.
cm 01-02 den kalma inançlar

Qsman
17.Şubat.2007, 01:49
sacma sapan seyler ya fm de batil inanc olurmu??? Psikolojide sizin bu yaptiklariniza yanlis anlamayin lafim size deil ama manyaklik hali denio.yolda yururken cizgilere basmamak gibi bu cesit
seyler

Pskilojide psikoloji diploması olmadan kendini psikolog zannedenlere şizofren deniyor.

Doç Dr. Halil İbrahim Kısaselvi

uğuray1907
17.Şubat.2007, 17:29
gece uyumadan önce kariyerimle ilgili hayaller kurarım repörtajlar yaparım:D:D:D:D:D

omer_can_gs
17.Şubat.2007, 23:00
Ne zaman yanıma aileden biri gelip bişey sorsa mutlaka gol yerım ve eğer herşey yolundaysa dakika 70de mutlaka oyuncu değiştiririm:D

ultraslanerdem
17.Şubat.2007, 23:12
Bende her maça çıktığımda Mausu mutlaka tutarım ve hangi kaleye gol atacaksam mausu o yarı alanına götürürüm.Sanki elimden gelen bir enerji Bana gol attıracakmış gibi :D. Bi an için bırakiimde kurtuliim diyorum şu batıl inançtan ama bıraktığımdada gol yiyorum.Mausa bakıyorum ve....Sanki işe yarıyor haa.
Ayrıca bu konuyu çok iyi düşünmüşünz.Çoğu FM cilerin Batıl inancı Var.
Güldürdünüz beni Yahu :n:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ben de rakip penaltı atarken ellerimi bağlarım, kendi takımım atarken böle ellerimi havaya kaldırıp ooooooooooooooooooooooooo oley...derim :)

Evet Evet Penaltıda vardı.Ben Rakip Penaltı atarken Mausla benim kalecinin üzerine tam penaltıyı vurmak üzereyken 3-4 defa tıklatırım.Öneririm arkadaşlar çoğu zaman işe yarıyor.:n:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

maç başlar başlamaz mouse'u detaild tactics yazısının üzerine koyarım böylece bilgisayar benim bilgisayar başında olduğumu ve her an müdahaleye hazır olduğumu anlar ona göre oynatır oyunu şeklinde de kendimi kandırırım. aferim bana

:n: :n: :n: Koptum yaaa

kebogunduz92
18.Şubat.2007, 00:20
ayrıntılı mac yapınca cok gol atıcagıma inanıyorum ve col gol oluo önemlşi anlarla ızlemeye korkuyorum bi kere c.rize=g.saray macında yaptım 1-0 sıfır yenıldım:D:D:D

TheTrooper
18.Şubat.2007, 14:38
bende cmde maç başlamadan önce antremana girip 6-7 kere onaylayıp çıkardım öyle olunca antreman yapıyolar sanıyodum:n: bide maçlarda hep player ratinse girerim orda durur

alisefer
18.Şubat.2007, 23:59
seyler

evet haklısın ama benim yolda yururken cizgiye basmamaya dikkat etme hastalıgım var:):):):):)

ronaldinhocem
19.Şubat.2007, 00:14
bende maç başlamadan önce lig puan durumuna bakıp yenersem ne olur berabere kalırsam ne olur yenilirsemn ne olur die hesap ederim sonraa
iki takım oyuncu puanlarına bakarım(karlı takımın hangi taraftaki oyucusu yorulmuşsa atakları ob atarafa yönlendiririm ve golü de atarım karşı takım meneceride golü yedikten sonra oyucuyu oyundan alır ama artık çok geçtir-her maç kesinlikle 3 oyuncu hakkımı kullanırım-ikinci yarının başında ve 60-75 arası maça kesin yedek oyuncu sokarım-maçtan sonra yıldız oyuncu kimse(karşı takımdan varsa) o futbolcunun özelliklerine bakarım eğer iyi bi oyuncuysa kulübüne teklif yaparım oyuncuyu aldıktan sonra eski takımına karşı oynatırım adam maçın yıldızı olur-her maç sonrası takımda iyi puan alan oyuncu varsa onu kesin yüceltirim bazen ters tepki yapar ama genelde bidaha ki maçlarda süper oynar bide gol attığım zaman hindi baba hindiyi sölerim karşı takımın morali bozulur:):):):)

Arslanali
20.Şubat.2007, 18:06
bende de oluyodu bi ara bu özellikle son dakkalara yenik giriyosam

ederson
20.Şubat.2007, 19:20
hareketli sarkı acıp mac baslayınca hiç bişeye dokunmam
tam ekran yaparsam berabere kalıyom bende :D

mouko_dijon
21.Şubat.2007, 14:57
seyler

demekki varmış

Aşk-ı Şehir
21.Şubat.2007, 17:04
hangi takımdaysam üstüme o takımın renklerinde bişeler giyerim;)

zihnii
12.Mart.2007, 14:52
mac oynanirken canli lig tablosuna bakamiyorum ;) acayip bisey ama neyapiyim mesela 2.siradayim yenersem liderlige yukselicem canli lig tablosuna bakarsam puan kaybedicegimi dusunuyorum ....4.sezonum 2 defa son hafta samoiyonlugu verdim (lig tablosuna bakiyordum) ;)

wonderking
12.Mart.2007, 15:02
eğer maçta ekranı ikiye bölersem bir tarafında maç oynanırken öbür tarafında başka bişeler olursa biliyorum ki gol yiycem :D saçma ama napim.Ayrıca eğer oyunun oynanma hızını azaltırsam da gol yerim:D

FBCHE
12.Mart.2007, 15:12
bende maç başlamadan önce lig puan durumuna bakıp yenersem ne olur berabere kalırsam ne olur yenilirsemn ne olur die hesap ederim sonraa
iki takım oyuncu puanlarına bakarım(karlı takımın hangi taraftaki oyucusu yorulmuşsa atakları ob atarafa yönlendiririm ve golü de atarım karşı takım meneceride golü yedikten sonra oyucuyu oyundan alır ama artık çok geçtir-her maç kesinlikle 3 oyuncu hakkımı kullanırım-ikinci yarının başında ve 60-75 arası maça kesin yedek oyuncu sokarım-maçtan sonra yıldız oyuncu kimse(karşı takımdan varsa) o futbolcunun özelliklerine bakarım eğer iyi bi oyuncuysa kulübüne teklif yaparım oyuncuyu aldıktan sonra eski takımına karşı oynatırım adam maçın yıldızı olur-her maç sonrası takımda iyi puan alan oyuncu varsa onu kesin yüceltirim bazen ters tepki yapar ama genelde bidaha ki maçlarda süper oynar bide gol attığım zaman hindi baba hindiyi sölerim karşı takımın morali bozulur:):):):)

Hindi baba hariç hepsini Aynen Yapıyorum... :cool: :cool:

didaktik
19.Mart.2007, 17:00
kesinlikle maçı hissetmeliyim eğer öylesine klasik kadromu tıklar girersem kaybediyorum illa oyunculara maç öncesi tek tek bakacağım, maç esnasında da asla odaya biri girmeyecek girdi mi gol oluyo ya var mı böyle birşey dolayısıyla manager ve ben hep başbaşa kalıyoruz. ilginç takıntılar ama işte manager bu:)

ForeverGs
19.Mart.2007, 20:30
bende maca baslamadan once hic okunmamis msj birakmam birakirsam uursuzluk gibi gelio|D

Redrum
19.Mart.2007, 20:40

budur abi:D benim de tekniğim budur:D birde şu var karşı taraf atak yaparken tam ekran yapmam ve hızalndırırım böylece alan daralır ve hızlancağı için kafaları karışır karşı takım iyi oynayamaz ben atak yaparkende tam ekran yaparım ve biraz yavaşlartırım:D

Revolution
20.Mart.2007, 16:26
penaltıda adamın hangi köşeye atmasını istiyosam mause'u oraya götürürüm.penaltı yaptım mı da topa tıklarım...çok saçma ama nese

El Comandante
20.Mart.2007, 16:30
Mausun simgesini atak yaptigim kalenin icine dogru tutarim hep :D

Macin son 10 dakikasini full match yaparim :)

uAsamet91
20.Mart.2007, 16:35

evet bende ole :D

omer-faruk-14
20.Mart.2007, 22:37
Maçı mutlaka Ayrıntılı maç yaparım.Eğer yeniliyorsam maç hızını en aza indirip tam maç yaparım.O zaman farkı azaltacağıma inanırım.

60-70 arası 2 oyuncu değiştiririm.78-83 arası 3. oyuncuyu değiştiririm.

Maç esnasında maçı anlatır ve spikerlik yaparım.

Maçı player rating bölümünden izlerim. Fakat bol gollü maçsa overview yaparım.

Taktik yaparken dizilişte en az 4 tane ok kullanırım.

Oyun açılırken sihay ekran çıktığında mutlaka oyunu simge durumuna getiririm. Böyle olunca oyunun daha erken açılacağına inanırım.

Maç yaparken rakip takımımın daha önce duymadığım oyuncularına mutlaka tıklarım ve profiline bakarım.

Oyuncu ararken takım takım bakarken sıralamayı yaşa göre yaparım ve oyunculara gençten yaşlıya doğru tek tek incelerim.

Arasıra gözlemcilik yaparım. Gözlemcilerime fazla görev vermem.

f-gorkem-m
20.Mart.2007, 23:29
aya kalkmayin ca gol atamadigima inaniyom

PiAir
20.Mart.2007, 23:35
macı kesinlike oyuncu puanlarına bakarak izkemem bbole izlkediim zman kesin yeniliorum yada beraberew kaıorum..batıl mi batıl iste..:D

eses26eses26
23.Mart.2007, 23:47

bende aynı kanaatteyim maçı spiker harici açtıgımda gol yiiyorum :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ForeverGs
23.Mart.2007, 23:54
ilginc batil inanclar awrmiss bea:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

aya kalkmayin ca gol atamadigima inaniyom
kardes snn ki epeyi kotuymus bee oyuncularindan cok sen yoruluosundur:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

seylersonucta batil inanc sacma olmasina bakmiozkii
sacma olmasa batil olurmu??

yunushenry14
24.Mart.2007, 16:34
bende küçük bir takıma karşı yenik durumdaysam tatile gidiyorum.Garanti alıyorum

charmender
26.Mart.2007, 10:54
Büyük maclarda Şampiyonlar ligi , Derbi veya Kritik maclarda cok heyecan yaptigim icin oyunu masaüstüne indiriyorum :) mac bitince skora bakiom :P

no easy way out
06.Nisan.2007, 18:02
Bi topçunun kondisyonu maç içinde azaltıdığında değiştirmek isteyip sonra vazgeçince adam sakatlanıp çıkıyo.3-4 kere geldi başıma

tmac_91
07.Nisan.2007, 10:29
ben herzaman maçta önemli anlarda maçı durdururum bu gol yiyince tarafatarlar yeahhhhhh diye bağırıo onun geçmesini beklerim gaza glemesinler diye ama bana yetkili bir arkadaş söylemişti maçı tam maçta izlesen key dede sadece spikerdede izlesen taktiğin aynı kaldığı sürece hiç bir şey farketmez demişti

Universal
07.Nisan.2007, 10:42
Bi topçunun kondisyonu maç içinde azaltıdığında değiştirmek isteyip sonra vazgeçince adam sakatlanıp çıkıyo.3-4 kere geldi başıma

Al benden de o kadar. Benim başımada böyle olaylar geldi. İyi oynuyor maçın son dakiakalrı diyorum değiştireyim bir sonra vazgeçiyorum o oyuncum sakatlanıyor sonra pişmanlıktan ağlıyorum.

viperkubi
09.Nisan.2007, 18:24
Al benden de o kadar. Benim başımada böyle olaylar geldi. İyi oynuyor maçın son dakiakalrı diyorum değiştireyim bir sonra vazgeçiyorum o oyuncum sakatlanıyor sonra pişmanlıktan ağlıyorum.

alın bendende o kadar....
kaç kere başıma geldi...demek tek ben değilmişim..
sevinsem mi üzülsem mi ;)

QaaN-07
09.Nisan.2007, 20:43
Cesaretimi arttırınca oyunun lehime olduğunu düşünürüm:))

Saboteur
10.Nisan.2007, 23:47

Benimkide buna benziyor fare imleçini asla sahanın içinde olmasına izin vermem :D saçma ama uyuz oluyorum sahada 22 adam koşturuyor ortada imleç :D

shockshekilboy1
12.Nisan.2007, 18:45
bendeee mouse evamlı sol alt kosedee olee oluncaa goll atıyommmm

Atakan38
13.Nisan.2007, 17:41
fare imLecini saha dısında turarım
penaLtı oLdugunda,sakat mac oLdugunda sımge durumuna kucuLturum
yenık duruma dustugumde spıker'e aLırım yoksa goL atamıcam gıbıme geLır

patriot45
13.Nisan.2007, 17:53
dk70 oldumu kesin 2oyuncu değiştiririm ve taktiğide değiştiririm.

speed59
13.Nisan.2007, 18:30
Benimde oynarken mousei kale arkasına koyarım sağ tarafa... :D batıl inanç değil de şans getirmesi için....

livorno23
13.Nisan.2007, 18:48
Abdestsiz maça çıkmam arkadaş

anil luque
13.Nisan.2007, 18:55
büyük ekranda maçı oynuyorum daha çok gol atacakmışım gibi hissediyorum :)

em_demirci
14.Nisan.2007, 02:35
yedek klubesinde herzaman bi yıldız oyuncu bekler basit maçlara çıkarmam (peter crouch, javier savola gibi ) 75. dakkada bekleneni alamassam hemen yıldızları sahaya sürerim onlar gol atamasada takımı yönlendiriyolar gaza geliyo hepsi fark atıyoz yıldızlar serbest roldedir bende herzaman batıl olmasada takım ruhu oluyo FM de

OuuZ
14.Nisan.2007, 10:57
Macı oyuncuların puanlarına bakarak ızlerım oburturlu gol atamıyorm ama oraya bakınca hep kazanan oluyorm bı tur sans ışşşte :D

RİZE/KALKANDERE

Shamo
14.Nisan.2007, 12:45
Abdestsiz maça çıkmam arkadaş :zuhaha :zuhaha :zuhaha :zuhaha :zuhaha :zuhaha

Benim En büyük uğurum maç anında mousumu ekrandan çıkarırım ve atağa kalktığımızda gözlerimi kapatırım ve gol atarız genelde işe yarıyo gerçekten.

istanbul1453
16.Nisan.2007, 12:02
Ben fm 2006 da hep geniş ekran oynardım...Normal ekranda oynayınca daha zor yenerdim veya yenilirdim...Ama bu gerçektende böyleydi yani...Geniş ekran yapınca oyuncular daha ii oynuyor...Tabi bu batıl inancım değil gözlemim böyle...

mfadesign
17.Nisan.2007, 22:13
penaltı kullanıyor rakip..ama ben korkmuyorum.. neden? Çünkü mause imlecini kalecinin üzerinde tutuyorum..gol yemeyeceğime inanıyorum ya..
:)

Mr.CordiaL
17.Nisan.2007, 23:10
önemli maçlarda mutlaka winamp açık olurbnm genelde media player açık olur:D
bi de maçlarda mause imleci hep play ın üstündedir mause kaysa bile yine oraya getiririm:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bnmde oyuncu deiştirme dakikam 65 tir özellikle tam 64 te tıklamaya özen gösteririm ki oyuncu 65 deişsin die:D
dk70 oldumu kesin 2oyuncu değiştiririm ve taktiğide değiştiririm.

kral_67
19.Nisan.2007, 13:18
her maç muhakkak 3 oyuncu değiştiririm sanki değiştirmezsem nasıl olsa değiştirmiyo bunun oyuncu değiştirme hakkını kapataım diceklermiş gibi...:)

Burak Potuk
19.Nisan.2007, 13:30
Her maçı teknik direktör havasında geçiririm..Ayağa kalkarım bazen futbolculara bağırırım :D (Maçın havasına kendini kaptırırsan çok zevkli oluyo).Her maçın 71.dk sında oyuna kesin müdahale ederim ki genelde müdahaleler sonrasında farka giderim..

OgUzHaN10
20.Nisan.2007, 23:55
Evet bende sürekli takımımın olduğu tarafa farenin imlecini koyarım.Deplasmanda vs ev sahibi!

Ayrıca kendim maçı anlatırım.çok zevkli oluyor.
Ve teknik direktör havasına bürünürüm(üstteki arkadaş gibi)

ENESCAN
21.Nisan.2007, 18:28
bende onemli maclarda chelsea barca vs. duz oturrum onemsiz maclarda uzanirim bide penalti oldugunda gozumu kapatirim

kral_67
22.Nisan.2007, 00:16
fm nin olumsuz etkileri üzerimizde davranış bozukluklarına sebep olmaya başladı sanki okulda sınav esnasında değişik bir talepde bulunabiliriz mesela...

-hocam tebeşiri tahtanın sağ tarafına koyun birde masanın arka tarafından sağa doğru bakın yoksa sınavı geçemem...

OgUzHaN10
22.Nisan.2007, 23:26
Hehe güzel yaklaşım arkadaşım.:D
Zaten masanın arkasından sağa doğru bakarsa vay o sınavın haline :D

fm_monster
23.Nisan.2007, 00:23
mause yi kendi yarı sağımda deli gibi dolandırırım:D:D:D:n:

Mr.CordiaL
23.Nisan.2007, 01:47
fm nin olumsuz etkileri üzerimizde davranış bozukluklarına sebep olmaya başladı sanki okulda sınav esnasında değişik bir talepde bulunabiliriz mesela...

-hocam tebeşiri tahtanın sağ tarafına koyun birde masanın arka tarafından sağa doğru bakın yoksa sınavı geçemem...

çok ii ya:zuhaha

Varonil
24.Nisan.2007, 11:55
Onemli maclarimda odamin kapisini kapali tutarim!!!:D

Flawless Victory
24.Nisan.2007, 15:34
Olmaz mı tabi var. Mesela maçtan önce sahayı suluyorum ki rakip pas hatası yapsın ama rakip Real Madrid olunca yemiyor. :D

fukfukara
25.Nisan.2007, 17:54
ben maç başlayınca monitörü kapatıyorum ve her kapattığımda 2-0 yeniyorum:)

OgUzHaN10
25.Nisan.2007, 17:56
Ooo ne anlamı kalrı ki o zmn oyunun.Bence çok mantıksız arkadaşım!