PDA

View Full Version : bi oyuncuyla aramı nasıl duzeltirim????

B_R_A_V_E
06.Şubat.2007, 14:35
slm arkadaslar ben bi oyuncuyla kazayla aramı bozdumda nasıl duzelticem??nasıl bozdugumu sorarsanız bi macta cok sinirlendim hakeme mac berabere bitti o oyuncu oda henry oluyoo:D:D:D:D iyi reyting oynamıstı duygularınızı paylasıyorum dedim onada oyle mac gunu konusmamdan memlun olmadıgını soyledi ve yanında ufk cıktı tabi turkcesine gore.... ben bu henry le aramı nasıl duzeltirim bi yardımcı olursanız sevinirim........!!!!!

CeNTeR_TR
06.Şubat.2007, 14:40
öncelikle adamın performansını öv sonra maçlarda full oynat zaten oynatıyosundur henry yedek bırakcak halin yok :D

kontrat imzala parasını bi miktar artır ama medyaya övmeyi sakın unutma.

eXcitinG
06.Şubat.2007, 14:42
moraLi bozuk adama kontrat attıramıyorsunuz ya. ne kontratı bekLiceksin düzeLecek moraLi :D

byCaNBeRK
06.Şubat.2007, 14:44
bildiim kadariyla fm 2007 de oyuncuyla konusma da war. onunla ii olacak sekilde konus...

CeNTeR_TR
06.Şubat.2007, 14:50
moraLi bozuk adama kontrat attıramıyorsunuz ya. ne kontratı bekLiceksin düzeLecek moraLi :D

eminmisim sen şimdi morali bozuk olan oyuncuya ver bakalım full maaş düzliyormu anlarsın.

byCaNBeRK
06.Şubat.2007, 14:56
eminmisim sen şimdi morali bozuk olan oyuncuya ver bakalım full maaş düzliyormu anlarsın.

dogru:) ilk anda gelmio gibi gosterilir ama sonra bak kontrat uzatilmis. oyuncu dize gelir.

GLoBaL_DeeJaY
06.Şubat.2007, 15:04
o adamı full oynat sora performansını öv
teknik adam arası konuşmalardada oyunculara reaksiyon veriyor ve oyuncuda mutlu oluyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bildiim kadariyla fm 2007 de oyuncuyla konusma da war. onunla ii olacak sekilde konus...

ben bulamadım konuşmayı yaw :D

B_R_A_V_E
06.Şubat.2007, 15:09
ya arkadaslar nasıl medayay ovemem 2006 da hemen orda vardıda galiba yerini degistirmisler ve o bolumler ingilizce......bana bi adres tarifi yaparsanız ama en ugunu ne olur.zaten henry nin sikayetini soyledim size ne yapmammı soylerseniz seviniriö....

can777
06.Şubat.2007, 15:23
oyuncu etkileşiminden ortadaki seçeneklerine en üsttekini veya onun bir altındaki seçeneği seç ...

FRUKO777
06.Şubat.2007, 17:09
Performansını öv.Sözleşme uzatmaya çalış.

uAOnuR
06.Şubat.2007, 18:48
para herseyın cozumu ver iki kuruş favoured personel ıne bile girersn :D

yatebos
06.Şubat.2007, 19:20
ya bos wer maasını artırmayı performansını ov ust uste tmm bosuna paran gitmesin

JrAlkn
10.Şubat.2007, 04:06
oyuncuya önerdiği bi oyuncu olup olmadığını sorar ve önerirse şayet onu alırsan mutlu edermişsin.hints and tips de öle yazıodu.tabi henry senelerdir arsenal de eski takımından filan oyuncu öneremeyebilir o ayrı mesele.

RaSenGan
10.Şubat.2007, 05:35
sık sık ilk 11 de oynat bence...