PDA

View Full Version : Gol Kaçırma Problemi..

Spawn2
07.Şubat.2007, 16:27
Ewet arkadaşlar bu işin sırrı nedir ? :D Her ne kadar bitiricilik gücü kuvvetli adamların olsa da karşı karşıya kalecinin üstüne avuta vurabiliolar varmı bole bişey ya :) her maçta olluyor bu .. ve karsımda manUTD ile sampiyonluk yolunda kilit maçım var .. onun 5 puan gerisindeyım yenmem lazım. Nasıl bir sistemle Çıkayım sizce ?

eXcitinG
07.Şubat.2007, 16:29
:D oLdu sende her vurdugun goL oLsun istiyorsun adamı soğukkanLıLığı bitiriciLiği ne kadar oLsada o adam iLLa goL kacırır her vurdugunu atan adam yok .

yatebos
07.Şubat.2007, 16:32
:D oLdu sende her vurdugun goL oLsun istiyorsun adamı soğukkanLıLığı bitiriciLiği ne kadar oLsada o adam iLLa goL kacırır her vurdugunu atan adam yok .

bncede yani her wurduu girerse hiç mac kaybetmessin ki

Spawn2
07.Şubat.2007, 16:33
bncede yani her wurduu girerse hiç mac kaybetmessin ki

ama arkadaslar hiç gol olmuyor neredeyse ya . bütün mac bole goller kacırıorm son dakkada 1 atak yapıo rakip gol yiyorum bole bısey olabilirmi :D

spider3784
07.Şubat.2007, 16:34
walla dediğin gbi bi adam yok ama fc olan oyuncuları(sc değil) atak oyuncu yap çok iyi oynuyolar örneğin lisandro lopz cesar delgado falcao'uda dahil edebiliriz

yusuf52_
07.Şubat.2007, 16:37
bencede her vurduğu gol olsa hiç sarmazki oyun hep yenersin ama bende de çok oluyooo:)

eXcitinG
07.Şubat.2007, 16:38
bide sunLarı göz önüne aLmak zorundasın iLk sezonLarda bu goL kacırma oranı biraz daha fazLa oLuyor.adam takıma aLısmak zorunda taktiğe aLısacak sana aLısacak vs. daha sonraLarı sezon iLerLedikce goL yüzdeLerinin artacağını göreceksin.. bastan sac bas yoLacaksın ki bunLar sana iLeride basarı oLarak dönsün :D

VahdeTrabzon
07.Şubat.2007, 17:22
ya bitiricilik hersei yansitmio mesela ts de cem demir var adamin bitiriciligi 2 ama ligde kac golu var...

Bordo61Mavi
07.Şubat.2007, 17:28
ama arkadaslar hiç gol olmuyor neredeyse ya . bütün mac bole goller kacırıorm son dakkada 1 atak yapıo rakip gol yiyorum bole bısey olabilirmi :D

Ben son 20 dakika defansif kurgumu geriye cekip kontra ya cikiyom. Bide sana yardimci olacak baska bisey, WIDE'i da azalt gol attiktan sonra, yani NARROW oyna. Ben boyle oynadim butun sezon ve Aston Villa ile 4'cu bitirdim.

not ( bu dediklerim buyuk maclar icindir, kucuk takimlari zaten kolay yenersin)

eXcitinG
07.Şubat.2007, 18:20
küçük takımLarı zaten yenmek mi asLında küçük takımLar zaten başLı başına probLe Fm de :D

World Hollow o1
07.Şubat.2007, 18:22
Sende Forvet Alirken biraz daha dikkatli olarak almaya calis :)

Hugo
07.Şubat.2007, 18:23
ya bitiricilik hersei yansitmio mesela ts de cem demir var adamin bitiriciligi 2 ama ligde kac golu var...

cam demirin bitiriciliği ne zamandır 2 yaa?? :eek: :eek:

eXcitinG
07.Şubat.2007, 18:24
ya 2 miki önemLi deiL.. takıma bağLıLık oyuncuLarın birbirine aLışması feLan daha da etkiLi diyorum ben... yoksa ne adamLar var o bitiriciLikLerle ne goLLer atıorLar

Wesley Sneijder
07.Şubat.2007, 18:25
Biraz da şans var bence. Benim Mista çok şanssız mesela.

darect
07.Şubat.2007, 20:35
Ewet arkadaşlar bu işin sırrı nedir ? :D Her ne kadar bitiricilik gücü kuvvetli adamların olsa da karşı karşıya kalecinin üstüne avuta vurabiliolar varmı bole bişey ya :) her maçta olluyor bu .. ve karsımda manUTD ile sampiyonluk yolunda kilit maçım var .. onun 5 puan gerisindeyım yenmem lazım. Nasıl bir sistemle Çıkayım sizce ?

yha sölemek istedini anladımm snn oyuncua uzun pas atıldıında gidioo blkii 40 metree soraa üstübee vuruo bu pozisyon çok oluğo:) :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

abi oyundaa şasnsızlık deil bceriksizliktir o

crazysebo
07.Şubat.2007, 20:46

Aynen katılıyorum.Birde rakibin oyun tarzına gore değişiyor.Çok pres yapan top kapması sert olan takımlara karşı ne kadar atak oynarsak oynayalım forvetleri
mizi yıpratıyorlar kondisyon olarak dusuyor.kaba tabirle pili bitiyor:D.sonra adam
gol atamıyor.

King_91
07.Şubat.2007, 23:27
bende karsı takımdaki tüm kaleciler 10la oynuyor deli olucam ve son dakkalarda bir gol yiyip yenilince kahroluyorum kaleciler ne kadar kötü olursa bana karsı süper oynuyor watford fülöp ü aldı arsenalle bi kere yenemedim watfordu allahtan 2.lige düştüler :D

eXcitinG
08.Şubat.2007, 10:16
aynen kaLeciLerde feLc edicek beni Fm de vaLLa ya heLe kücük takım kaLeciLerine goL atana kadar canım cıkıyor vaLLa

canavar20
08.Şubat.2007, 12:09
konuyu açan haklı ben west ham'la uefa'da celtic ile maç yapıyorum tevez 2 gol attı ama sonra inanılmaz pozisyon kaçırdım delirdim ve son dakikada onlar bir pozisyon ve gol sonraki 2-1 bitti sonraki maç aynı inanılmaz pozisyon ve sonra onlar yine bir kafa gölüyle beni yendiler

spider3784
08.Şubat.2007, 12:26
bendede tyşlı kaleciler coşuyor 38-40 yaşlarında özewllikleri yok doğru dürüst ama ...

navigator798
08.Şubat.2007, 12:38
abi demişsiniz ki sonraki yıllar takıma alışıyor daha iyi oluyor yok öyle birşey Sakarya ile ilk sezon şampiyon oldum takım iyiydi oturmuş gözüküyordu ikinci sezon 14. oldum al sana örnek bu fm'de küçük takımlar çok sorun çıkarıyor alt ligden gelen hiç bir takımı yenemedim adamlar avrupa takımı gibi oynuyor.Umut Bulut'u aldım özellikleri çok iyi soğukkanlılık 20 falan ama gol atamıyor.

yugi
08.Şubat.2007, 13:08
benim oyuncularda karşı karşıya kaçırıyor ama ceza sahası köşesiden genelde zor pozisyonda bir vuruyor gol oluyor 30 35 metreden bir vuruyor gol oluyor.. adamlarda öle..

eXcitinG
08.Şubat.2007, 13:09
demekki iLk sezon kandırmışLar seni iyi oynuyorLar gibi görünmüşLer :D işin şakası sana öyLe geLiyor oLabiLir ama takım oturması cok önemLi Fm de .. sonradan yapıLan transferLer taktik deişikLikLeride oturmus bir takımın dengesini bozabiLiyor

Wesley Sneijder
08.Şubat.2007, 15:03
abi oyundaa şasnsızlık deil bceriksizliktir o
Mista'nın bitiriciliği 17.

VahdeTrabzon
08.Şubat.2007, 16:23
cam demirin bitiriciliği ne zamandır 2 yaa?? :eek: :eek:

evet aynen oyle bende sasirdim finishing 2 yaziyo hic de artmiyo:D :D