PDA

View Full Version : Transfer teklifi alan var mı?

slayer34
18.Aralık.2005, 21:01
arkadaslar oyunda ılk sezonumda 3 transfer teklıfı aldım bunlar dortmund schalke ve herta berlın ama durum soyle ılk sezonun sonuna dogru uc takımında hocası sacklendı medyada dedıkodular fln cıktı ıste ondan sonrada transfer teklıflerı geldı sıze gelen transfer teklıflerını burda konusalım cvplarınızı beklıyorum...

semih5
18.Aralık.2005, 21:39
ya banada teklif geldi ama ben kendi takimimda kaldim ya

jee_han_86
18.Aralık.2005, 22:04
bjk ile oynuyorum. fb 6 altı kere gs 2 kere teklif yaptı

emirduman
18.Aralık.2005, 22:18
ABi ilk sezonda ne yaptın da, o takımlardan teklif geldi ya....?...

Ben de GS ile oynarken 3. sezonumda Newcastle'dan gelmişti, daha da evvel geldiği olmadı...

jee_han_86
18.Aralık.2005, 22:42
Ya hoca 4 sezondur oynuyorum her sene sampıyon oldum 3 de tur kupası var.Tanınmışlıgım continental. aynı zamanda irlanda nın da menejeriyim

Fb ve ge her sezon 2 ser hoca degiştirince boyle oluyo

slayer34
18.Aralık.2005, 23:10
vallahı bende ılk sezon bıttı cl yarı fınal oynadım benım tanınmıslık world-clas oldu...

alieren7
19.Aralık.2005, 10:45
Everton'ı şampiyon yapmıştım, Ertesi sene de Şampiyonlar Ligi'ni almıştık, Arsenal'den teklif aldım oraya gittim. Orda da 16 maçta 15 galibiyet 1 beraberlik wardı. Her kovulan teknik direktörden sonra Manchester Liverpol gibi büyük takımlarla benim ismim anılıyordu:)

KatliVacip
19.Aralık.2005, 22:33
yok abi tık yok bende..zaten kim cesaret eder benim gibi teknik direktörü almaya..zaten sadece türkiye ligini yüklerim..fenerden başka takım bilmem ben..zaten başkada kimse isteyemez..ama bilmiyorum oyun başlarken fav. team'ede fenerbahce işaretliyorum onun etkisi varmı..

mustio
20.Aralık.2005, 14:37
Middlesbrough'la oynarken 3. sezonda ilk M. UTD sonra da Liverpool'dan teklif aldim.. Teklifi Chelsea'den bekledigim icin kabul etmedim..

Sezon sonunda kovulunca ortada kaldim...

Cikan sonuc; Futbol'da duygusallik olmaz.. Ilk gelen, olmadi ikince teklifi havada kapicaksin.. :D

DrAcOoLA
20.Aralık.2005, 16:31
uefada final 2 lig 1 türkiye kupası 1 türkiye kupası finali oynadım milli takımdan başka ilgilenen yok ayrıca ne hikmettir bilmiyorum tüm stats larım 20 loyality 1 (a) ya ben naptım ki beni bu kadar sadakatsiz görüyolar (c)

samco25
20.Aralık.2005, 17:58
daha sonra takım değiştirmek güzel olmuyo.... (b)

kral_67
20.Aralık.2005, 20:16
ben galatasaraydan shalkeye transfer oldum...

sehzade2006
20.Aralık.2005, 20:51
3 sezon gaalatasarayda kaldım 2 lig 1 uefa kupası aldım.ardından m.united istedi 1sene orda kaldım lig ve fa cup aldım.R.madride geçtim 2 sezonda 1 lig ve 1 şampiyonlar ligi aldım.bu sıra fransa milli takımının başına geçtim.sonra kadroya almadıgım bir oyuncu yüzünden kovuldum.hollanda dan gelen teklifi kabul ettim.dünya kupasını aldım.ertesi yıl iki takımıda bırakıp chealse'ye geçtim ligi,lig kupasını,fa cup'ı,şampionlar ligini aldım.transfere param yetmeyince ultimatom verdim kabul edilmeyip kovuldum.sonra 1 hafta fener bahçe'yi yönettim.şuan roma'nın başındayım... (ı) (ı)

akrepveumut
22.Aralık.2005, 21:34
bana fransadan geldi teklif tabi bklermiim hmn atladım onun dışında bi bayer münih ettt bide türk takımlar (b) (b) (b) (b) (b)

BaTuHN
23.Aralık.2005, 00:19
ben lyondayken milandan ve weder bremen den teklif geldi ama kabul etmedim lyonda başariliydim ayrıca MANCHESTER ve BARCA menajerlerini kovduklarında teklif yapabilecekleri menajerler arasındaydım ama etmediler :roll: :roll: :mrgreen:

OnaT44
23.Aralık.2005, 22:07
Malatyaspor ile ilk sezonumun devre arasını 9. kapatmışken düşme potasının 2 üstündeki Konyaspor düşük transfer bütçesi,yüksek maaş bütçesi ile teklif yaptı. Tabii ki kulübümle devam ettim!

akrepveumut
24.Aralık.2005, 10:17
Malatyaspor ile ilk sezonumun devre arasını 9. kapatmışken düşme potasının 2 üstündeki Konyaspor düşük transfer bütçesi,yüksek maaş bütçesi ile teklif yaptı. Tabii ki kulübümle devam ettim!vay be ii yapmışsın :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

anlatmaliymis_meger
24.Aralık.2005, 20:45
manchester united,barcelona,real madrid,deportivo,bayern münih teklif yaptı ama kabul etmedim (duygusallık) fenerbahçe'den vazgeçemiyorum..türkiye milli takımına çağrıldım kabul ettim :mrgreen:
iki takım zor oluyo ama world cup'u alınca tadından yenmiyo (b)

Zonguldakli
24.Aralık.2005, 20:49
yoq etmediler baştayım daha

anlatmaliymis_meger
24.Aralık.2005, 20:51
[/quote]
süpersin aga :mrgreen:

sehzade2006
24.Aralık.2005, 21:01
[/quote]
bayıldım sana (ı)

akrepveumut
24.Aralık.2005, 21:09

sprmiş aga (d) (d) (d)

senderson
27.Aralık.2005, 21:10
Kariyerime fb de başladım.Yönetimle çıkan kagadan sonra atıldım.Halbuki 2 lig 1 kupa 1 uefa 1 super cup almıştım.Sonra F.Karagümrük(4 hafta),Istanbulspo(2 hafta) ve en sonunda şuanki kulübüm olan Sunderland a geldim

dertuncay
27.Aralık.2005, 23:51
banada konyadan 4kere teklif geldi kabul etmedim tabiki fener deyim.şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkmışım ligde 5puan farkla liderim real falan etse neysede.

Laz_Asker_61
29.Aralık.2005, 13:27
chelsea ile oynuyorum td kovan her kulüp teklif getiriyor

zargı
29.Aralık.2005, 16:14
ben galatasaraydayken milan,barça ve fiorentinadan teklif geldi ben barçayı tercih ettim tabii hehheh

turknemesis
29.Aralık.2005, 19:04
dsfsdf bana ingiltere milli takımından gelmişti ama sadece turkiye ligini actıgım için eee kolay degil iki kere ust uste uefa kaldırdım daha ne

ugurbeckham
30.Aralık.2005, 18:09
bende tek türk ligi acık ondan mı teklif gelmiyor??????????

hezzo
30.Aralık.2005, 20:43
beyler hull ü premier ligde şampiyon yaptım sonra arsenal manchester liverpool fener besiktas gibi 10 larca klupten teklif aldım ama fm 2005 de ve birtek bjk ninkni kabul ettim.....napiim dayanamadım...

hucar17
30.Aralık.2005, 20:49
bana da baya teklif geldi ama en ilginci şuydu sadece Türkiye ligini seçtiğim oyunda Valencia teklif yaptı ama ben İspanya ligini seçmediğim için gidemedim:)

nekop
30.Aralık.2005, 21:12
ben liverpool'dayken 1. sezonun sonunda portekizin basına gectim zaten baskada teklif gelmedi

salvador
31.Aralık.2005, 01:48
Öncelikle Aranıza yeni katıldım herkese Merhaba..
Ben fiorentina ile ilk sezonun sonlarına doğru Chelsea, Lyon, Newcastle ve Porto dan teklifler aldım ama gitmedim :)

drciwan
31.Aralık.2005, 06:49
ben de everton'la oynuyordum. gayet iyi bir sezon gecirdik. averajla arsenal'i gecip sampiyon olduk.
dunya kupasından sonra ingiltere ve cek cumhuriyeti hocalari kovuldu. is basvurusu yapmadan ikisi birden bana teklifte bulundu. tabi ki de ingiltere'yi sectim. terry ve lampard varken baska bir takim mi calistirayim?

Eguet
01.Ocak.2006, 14:07
ben real sociedaddayken ilk senemde 2. oldum bide şampiyonlar liginden yarı finalde elendimama sezon sonu werder bremen bana transfer teklif etti bende kabul ettim

methe
01.Ocak.2006, 14:23
ben barça dayım ilk sene şampiyon oldum ve şamp. ligi ni aldım brezilya milli takımı türkiye milli yakımı ve chelsea teklif yaptı ve chelsea her fırsatta teklif yapmaya devam ediyo...

SuLLeY
01.Ocak.2006, 21:11
Trabzonsporla 3. sezonumdayım...Kamerun,Cek Cumhuriyeti ve Gana milli takımlarından teklif geldi kabul etmedim.. tabi uc buyuklerden gelenleri saymıyorum bunlar olagan seyler uehuehue

umutcanerkut
03.Ocak.2006, 00:35
ben fenerbahçedeyim manchester united brezilya camerun turkiye Real madrid barcolena dan teklif geldi şuan 2015 deyim

scorpion_king
03.Ocak.2006, 19:11
daha önce transfer başarılarım konusunda da demiştim
11 yıl oldu daha teklif gelmedi

jamboo77
04.Ocak.2006, 21:03
oyunda kolay kolay başka liglerden teklif gelmiyor.benim repulationum world class ama hiç bir büyük takımdan teklif gelmedi.takımım gs.

no easy way out
24.Ocak.2006, 21:18
oyuna beşiktaşın hocası olarak başladım,ve 3-4 yıl sonra türk milli takımının da başına geçtim.türkiye ile dünya kupasında yarı final oynadım;ve çek cumhuriyeti,portekiz,fransa ve norveç'ten teklif aldım,ama türkiyeyi çalıştırmaya devam ettim.gelen teklifi reddettiğinizde teklifi yapan takım hayal kırıklığına uğrayıp üzüldüğünü belirtiyor.

Onur_gs
24.Ocak.2006, 22:13
ben chelseadayken 2 sezon üst üste hem premier ligde hem champions leaguedee şampiyon oldum +süper kupaları aldım barcelona ve man utden teklif geldi

can777
24.Ocak.2006, 23:50
bana belçika ve uruguay dan geldi 2007 deyim bu arada belçikalıyım. belçikayı kabul ettim manyak kadrosu var ......

GLoBaL_DeeJaY
30.Ekim.2006, 12:09
Arjantİn
Valencİa

Oli
30.Ekim.2006, 18:43
Oyuna işsiz basladım ilk sezon ortasında gerets kovulunca galatasaray teklif yaptı 13 puan geriden galatasarayı şampiyon yaptım ligde sonraki sene cl de final oynadım galatasarayla yeni sözleşme imzalamadım ( manyak kadro kurmustum :D ) sezon sonu everton ile anlastım ligde 2. oldum uefa kupasını aldım fa cup ı aldım ardından almanya da hertha berlinden teklif geldi hertha ya gectim almanya liginde 2. oldum almanya kupasını aldım uefa kupasını aldım.Ertesi sezon Bayern den teklif geldi MAnyak kadrosu vardı puyol zlatan Lampard Ronaldinho yu almıslardı ilk sene cıktıgım her macı kazandım istifa ettim bayernden 1 sene işsiz gecirdim sonra Trabzonspor dan teklif geldi Uefa Final lig ve turkiye kupasını aldım.... 2020 yılındayım su anda hiç bir takımı 3 sene ust uste calıstırmadım surekli takım değiştirdim çok zevkli bir oyun hiç sıkılmadım

hezzo
30.Ekim.2006, 18:54
çooook teklif geldi ya ben bi oyuna başlayınca genelde 3-4 sezon en az gidiyorum ondan heralde bi oyunda 2019 kadar 11 takım değiştirdim ama yaklaşok 30 teklif almışımdır ama hep küçük takımlar pazarspor-ordu-kastamonuspor-derby country-genclerbirliği... gibi tabi baya bide ülke takımı vardı:)

scolari12111
30.Ekim.2006, 19:45
her zaman geliyor ki bu olağanüstü birşey değil.

GsDoruk
30.Ekim.2006, 20:04
1)Scolari'yi katılıyorum
29 Fatih terim kovuldu 1 senenin ortalarında beni aldılar gsdeydim 17 galibiyetle 0 beraberlik 0 yenilgiyle götürüyordum
2. sezon man. unt arsenal barcelona chelsea teklif yaptı kabul etmedim 7. sezonum hiç bir takıma gitmiyorum

19_SeRDiNÇ_05
30.Ekim.2006, 20:35
roma takımını çalıştırırken arsenal den almıştım sadace o vardı

SchneeMann
31.Ekim.2006, 00:09
bende 3.sezonumda arsenal ve meksika dan teklif aldım ama takımımın basında kaldım :)

paco
01.Kasım.2006, 19:30
bana genelde milli takımlardan teklif geliyo ... hele bir dünya kupası veya avrupa kupası maçlarından sonra bir sürü t.direktör gönderiliyor ... yerine genelde bana teklif yapılıyor ... kulüplerden de ben newcastle u. iken chelsea ve arsenal istemişti ... ama gitmedim çünkü tam kadromu oturtuyorum finansımı düzeltiyorum o kadar emeğim boşamı gitsin ....

fm_adriano
28.Kasım.2006, 19:45
brazılya harıc butun ulkelerden teklıf qeldı kulup olarak da chelsea we milan teklıf ettı hcı bırıne qıtmedım cunku many** takım kurdum :)