PDA

View Full Version : Penaltı :)

anlatmaliymis_meger
19.Aralık.2005, 12:36
http://img522.imageshack.us/img522/2143/skor2sx.th.jpg (http://img522.imageshack.us/my.php?image=skor2sx.jpg)

çok ilginç oldu...
4 penaltı kazandım :mrgreen: ergün 3 ünü attı 1ini kaçırdı (c) ergün'ün kaçan penaltısına yanıyodum az kalsın.. (e) :mrgreen:

ForsakeN
19.Aralık.2005, 12:44
ergün galatasaraya acıdığı için atmamıştır o penaltıyıda(nede olsa eski gs li) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

anlatmaliymis_meger
19.Aralık.2005, 12:51
attığı ilk gol penaltı değil yannız harikaydı..yaklaşık 40-45 metreden orta yaptı gol oldu ayın golü seçilir kesin (ı)

RoCCo_42
19.Aralık.2005, 17:16
Oyunda ERGÜN'ün penaltı kacırdıgı hiç görmemisdim.Yada 20 penaltıdan anca 1 tane kacirdigini görmüsdüm.Walla helal olsun ERGÜN'ü GS den koparabildigine göre iyi bir menejer sayılırsın. :mrgreen:

emirduman
19.Aralık.2005, 17:33
Oyunda ERGÜN'ün penaltı kacırdıgı hiç görmemisdim.Yada 20 penaltıdan anca 1 tane kacirdigini görmüsdüm.Walla helal olsun ERGÜN'ü GS den koparabildigine göre iyi bir menejer sayılırsın. :mrgreen:

ehe, evet...

Vallaa hakem hiç acımamış çat çat vermiş, ayrıca Hasan Kabze'nin hat-trick'ini de es geçmemek lazım.. ;)

anlatmaliymis_meger
19.Aralık.2005, 17:34
yok estağfirullah... (ö)
düşünsenize bunun gerçekte olduğunu...katliam olurdu valla :roll:

slayer34
19.Aralık.2005, 21:07
ya hocam bu turkce patch cıktımı? screenshot gonderen arkadasların hepsınde oyuncu ve arka plandakı butun yazılar turkce bı yardımcı olun yaw su konuda!

samco25
19.Aralık.2005, 23:01
güldümmmm..... :arrow: :mrgreen:

anlatmaliymis_meger
24.Aralık.2005, 21:37
ben başta tırstım cimbom maçı çevirecek diye ( hırs yaptı adamlar yaa )
ama sonradan serhat rahatlattı beni :mrgreen: (a)

rahatlatmak :bkz. sevinçten havalara uçurmak :mrgreen:

Crazy_boys
27.Aralık.2005, 19:33
Walla Ergün Eski takımına karşuı coşmuş.Editörden mi yaptın tüm bunları?

Nedvedmania
27.Aralık.2005, 19:37
yaaaaa!!!!!!!!!!! ergünün fenerde neişi vaaaaar!!!!!!!!!!!!

anlatmaliymis_meger
27.Aralık.2005, 19:50
editörle alakası yok ayrıca ergün fener'de seve seve oynuyor...işte profosyonel sporcu bu !!

anlatmaliymis_meger
27.Aralık.2005, 19:54
editör falan değil........ve ergün profesyonel bi futbolcu..!

Eguet
29.Aralık.2005, 18:49
yaaaaa!!!!!!!!!!! ergünün fenerde neişi vaaaaar!!!!!!!!!!!!
sen galba bilmiyosun TRANSFER diye bişi war haa bide editör diye war

akrepveumut
29.Aralık.2005, 19:02
haa bide editör diye war

al işte kendin sölemişsin:D

anlatmaliymis_meger
29.Aralık.2005, 22:19
editör değil 3 milyon euro !!

capriceman
29.Aralık.2005, 22:44
Arkadaşlar gerçek futbolda da olan kural FM'ye yansıtılmış. Sol ve iki ayağı kullanabilen futbolcular genelde kötü penaltı atarlar. Sizde FM'de alternatifi varsa sağ ayaklı oyuncuları penaltılarda deneyin.

semih5
30.Aralık.2005, 00:03
ya adam tranfer yapmistir ya arkaya nike isaretini nasil koydun

capriceman
30.Aralık.2005, 02:46
ya adam tranfer yapmistir ya arkaya nike isaretini nasil koydun

Konuyu dağıtmayalım lütfen.

Cengo
30.Aralık.2005, 03:08
Arkadaşlar gerçek futbolda da olan kural FM'ye yansıtılmış. Sol ve iki ayağı kullanabilen futbolcular genelde kötü penaltı atarlar. Sizde FM'de alternatifi varsa sağ ayaklı oyuncuları penaltılarda deneyin.

Dediğini iddia edenler var ama bence öyle değil.
Rivaldo, Alex, Adriano ...
Türk oyuncu olarak da Ergün Penbe vardı.

Şu doğal bir durum, solakların sayısı dünya çapında sağlakların sayısına göre inanılmaz derecede azdır.Bu yüzden solak oyuncuların sayısı da çok azdır, ki onların arasındaki iyi penaltıcıların sayısını da bir düşünün..

Bence penaltı atabilmek başlıbaşına bir yetenektir, herkes atamaz.Sağ, sol yada her ikisi farketmez kanımca.

Dersen ki oyunda solaklar çok kaçırıyor, onu bilemem.Oyunda o tür bir hata olup olmadığını test edemedim daha :)

capriceman
30.Aralık.2005, 03:28
Dediğini iddia edenler var ama bence öyle değil.
Rivaldo, Alex, Adriano ...
Türk oyuncu olarak da Ergün Penbe vardı.

Şu doğal bir durum, solakların sayısı dünya çapında sağlakların sayısına göre inanılmaz derecede azdır.Bu yüzden solak oyuncuların sayısı da çok azdır, ki onların arasındaki iyi penaltıcıların sayısını da bir düşünün..

Bence penaltı atabilmek başlıbaşına bir yetenektir, herkes atamaz.Sağ, sol yada her ikisi farketmez kanımca.

Dersen ki oyunda solaklar çok kaçırıyor, onu bilemem.Oyunda o tür bir hata olup olmadığını test edemedim daha :)

Görüşüne tabi saygılıyım. Ancak bende bunun doğruluğuna inanıyorum. Bu sebeplede oyuna bu biçimde aktarıldığını düşünüyorum. Oyun içerisinde yaşadım çok sefer çünkü. Niye böyle düşündüğümü gelirsem, GS'da ki alt yapı hocalarımdan da, Malatyaspor'da Yücel İldiz'den de, Ziya Doğan'dan da bunları duymak etkilemiş olabilir beni.

anlatmaliymis_meger
30.Aralık.2005, 12:25
herkes bu nike arkaplanı soruyo..
ö.m. at aga yazayım burda kızarlar :P

azalkmar
30.Aralık.2005, 23:26
helal walla bende cassano la bi gol attı m orta sahadan süper bi gol

capriceman
30.Aralık.2005, 23:51
helal walla bende cassano la bi gol attı m orta sahadan süper bi gol

Konuyla alakasız mesajlar atmayalım lütfen.