PDA

View Full Version : Olmuyor bir türlü...

cango1983
19.Aralık.2005, 16:51
ben galatasarayla hangi taktiği denediysem ne kadar iyi oyuncu olduysam hiç bir sekilde başarılı olamadım yardım ederseniz sevinicem....

RoCCo_42
19.Aralık.2005, 17:14
Bence bu kadar hazıra konma.Önceki konulara bi baksaydın.Sitedeki taktikleri indirseydin soruna cevap bulurdun ama sen beleşe konmak istemissin.

Sanırım bu konu çöpü boylar.Bence FB yi yöneten arkadasların acdıgı konulara bi göz at.Cevap orada yazıyor.

anlatmaliymis_meger
19.Aralık.2005, 17:39
daha ilk mesajın (b)
yawaş yawaş öğrenicen :mrgreen:

Kerim Kerimov
19.Aralık.2005, 17:44
Neler yolunda gitmiyor mesela?

Biraz açtığın oyunu anlatsan, aldığın sonuçları, takımını taktiğini, oyuncuların rotasyonunu, oyuncuların morallerini falan bi şeyler yazabilirdim(her ne kadar Türkiye ligi oynamadıysam da), ama böyle çok genel olmuş ne diyebiliriz ki şimdi?

cango1983
19.Aralık.2005, 20:22
arkadaslar oyunu 1 aydır oyunuyorum sitedeki bütün taktikleri denedim üstelik olmadı yıldırayı aldım yasin karaca ibrahim akınıda aldım ama olmadı.mesela oyuncuların moralleri devamlı bozuk oluyor antreman olarak sitedeki vieri antremanını kullanıyorum bi taktiğe başladıgıöda ornek 4-4-2 basta fena olmasada sonra hersey kotu yanı dandırık takımlara bile yeniliyorum

akrepveumut
22.Aralık.2005, 21:39
hla hala nie öle olduki :roll: :roll: :roll: bence takımda bişi var yani yanlış anlamada bana sen yönetemiyomuş gibi gelio yada yalan söledi taktikleri denemedin çünkü o taktikleri deneyen herkes hemen hemen mutlu oldu en başta ben!! (b) (b) (b) (b)

BaTuHN
22.Aralık.2005, 23:57
oyuncular arası uyum sorunu olamaz mı

Google
23.Aralık.2005, 00:08
Kusura bakmayın ama başkalarının taktikleriyle galibiyet almaktan ne zevk alındığını bana söleyebilecek olan var mı?

Oldum olası anlamadım.Galiba anlamadan da ölücem.

cango1983
23.Aralık.2005, 15:02
kardes kımseye yalan borcum yok ilk once bu bir ok ikincisi şimdi kendi oluşturdugum taktikle en azından belli bir form tuttum ve ıyuncukarın moralleri cok onemli bunu da hallettim lütfen kimse bilip bilmeden kimseyi yargılamasın bu işi yavaş yavaş ögrenicez bence devre arası konuşmalarında ve mac bitimindeki konusmalarda butun oyuncuklara DELİGTED yapın ben yaptım ve yararını gordum...

akrepveumut
23.Aralık.2005, 16:51
o zmn oyunun tadı klaırmı adam yenilio sizden memnunum sprsiniz ne anlamı varki (b) (b) (b) (b)

Kerim Kerimov
23.Aralık.2005, 18:10
Kusura bakmayın ama başkalarının taktikleriyle galibiyet almaktan ne zevk alındığını bana söleyebilecek olan var mı?

Tamamen katılıyorum.

emirduman
23.Aralık.2005, 18:20

Kesinlikle katılıyorum, öyle başarı aldığım zaman hiç huzurlu hissetmiyorum...

Benim başarım değil ki, o taktiği yapanın başarısı....

akrepveumut
23.Aralık.2005, 20:28
valla tamamen deil ama kısmen haklısınız bu duruma göre deişir (b) (b) (b) mesela ben the_dunker'ın taktiği kullanıodum fakat sadece dış görünüş yapıodum yani yok kontra atak veya defans atak vs vs gibi özellikleri kendim ayarlıodum (m)

ersinoztas354
02.Ocak.2006, 23:57
arkadaşlar her teknik direktör birbirinden ilham alır. ama bu taktiğin aynısını alıp takımı öyle oynatmak değildir. üzerinde biraz değişiklik yaparsınız yanlış olan yerlerini düzeltirsiniz bu sizin taktiğiniz olur.