PDA

View Full Version : Kayıtlı oyun acılamıyor..

brknesta
13.Şubat.2007, 21:20
oyunumu kayıt ettım kayıt eder etmez hemen pc yı fısınden cekmek zorunda kaldım ama pc yı daha sonra acınca kayıtlı oyunu sec yapınca hata verıp ''kayıtlı oyun acılamıyor'' yazıo napıcam:(:(:( cok nılerlemıstım bı caresı varmı steau bukrestle basladım trabzona ordanda ıntere geldım turk mıllı takımınıda yonetıom ılk sampıonlugumu yasıcaktım ınterle sezon sonuydu cok uzuldum sınırden olucem yardım varsa beklıom nolur.... :mad: :( :mad: :(

fm26mer
14.Şubat.2007, 10:51
üstüne başka versiyon yüklediysen ki yüklememişsin, oyunu kaydettikten sonra 1-2 dakka bekleseydn keşke... ondan dır bence

anil luque
14.Şubat.2007, 17:03
arkadasım kayıt tam olarak bıtmeden oyunu weya bılgısayarı kapatırsan oyun bır daha acılmaz ben cok yasadım kayıt tamamen bıtsın ondan sonra kapat

brknesta
14.Şubat.2007, 18:28
üstüne başka versiyon yüklediysen ki yüklememişsin, oyunu kaydettikten sonra 1-2 dakka bekleseydn keşke... ondan dır bence

yok kardesm valla yuklemedım bsy sadece cok acelem vardı yukleme bıttı o anda ekranda benım oyun arkaplanda cıktı bılgısayarın fısını cektım ufff ya o kadrda ılerledım worldclass manager bıle olmustum yanı bı care yok dıosunuz ! :(