PDA

View Full Version : Ne oldu anlamadım

submarine_18
16.Şubat.2007, 20:08
Oyuncuların geçmişleri silindi ve bütün oyuncuların geçmişinde sadece bohemians diye bu kulüp çıkıyor.Kendi geçmişime baktıgımdada ingiliz kulüplerinde biri çıkıyor kazandıgım kupaları göstermio.Turkish super ligine tıklıyorum geçmiş yıllardaki şampiyonlara bakılmıyor.Ben 2011-2012 sezonundayım geçmiş yılların hiçbişiyi görünmüyor.O kadar emegim boşamı gitcek ne olursunuz yardım edin.

yugi
16.Şubat.2007, 20:19
o galiba bi programı kullanınca oluyodu..

submarine_18
16.Şubat.2007, 20:22
Yo hiçbi program kullanmıyorum sadece Fm genouit scout var o kadar yardım edin ne olurrr

yugi
17.Şubat.2007, 00:38
işte o programdan dolayı oluyo diye duymuştum bi yerden..

burakaltinay
17.Şubat.2007, 03:32
aynı sorun bendede oldu biraz önce sslerle beraber senin konuna yazıcam bende problemimi şuan ssleri hallediorm...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

işte o programdan dolayı oluyo diye duymuştum bi yerden..

ayrıca ben o programı kullanmıyorum... bana neden oldu arkadaşım????

sadece sitedeki yamaları kurdum o kadr...

yugi
17.Şubat.2007, 10:45
aynı sorun bendede oldu biraz önce sslerle beraber senin konuna yazıcam bende problemimi şuan ssleri hallediorm...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ayrıca ben o programı kullanmıyorum... bana neden oldu arkadaşım????

sadece sitedeki yamaları kurdum o kadr...

ya ben tam olarak bilmiyorum ama önceden bi arkadaşta böle bi sorunla karşılaşmıştıda biriside ona o programı kullanırsan bunu yapar demişti.. sanada geçmiş olsun kaç yılındaydın?

submarine_18
17.Şubat.2007, 13:03
bide bana ara sıra oyun esnasında ''access bound'' diye bi yazı çıkıyodu.yaa ben şimdi scout programını kullanmıyımmı??