PDA

View Full Version : hugo efsane

yatebos
18.Şubat.2007, 03:09
hani bi hugo efsanesi wardır ya herkes bilir ama kimse gormemiştir...kucuk bir cocuun oyunda kaybetmesi uzerine werdii agresif tepki... bunun wideosunu bulan warsa koyabilir mi ??

El Barto
18.Şubat.2007, 10:36
abi o bir şehir efsanesi öle bişey hiç olmamış programın sunucusu bi ara çıkıp sölemişti.

Del Piero_10
18.Şubat.2007, 12:26
öyle birşey olmuş ancak o dönem capture teknolojisi olmadığından hiçbir yerde görüntüsü yok.

LegolaS_76
18.Şubat.2007, 12:42
one kardeş senden duyuyom ilk defa...

GeNç KaRTaL
18.Şubat.2007, 12:43
bende çok merak ediyorum hakikaten nasıldı acaba:D

El Barto
18.Şubat.2007, 13:09
abi rivayete göre ozaman hugo kanal 6 da yayınlanıyo.diyarbakırdan bi çocuk telefona bağlanıyo ve oyun oynamaya başlıyo ve arada sesler geliyo 6 ya basıyorum sağa gitmiyo 4e basıyorum sola gitmiyo falan.derken çocuğun canları bitio.sunucu tolga griboğlu sağlık olsun bu bi oyun üzüldük falan dio hugoda üzüldü dio buarada çocuk telefonu kapatıyo ve kapatırken hugo ya küfür ediyo.tahmin edersiniz küfürü :D olay bundan ibaret bunu türkiyede çoook kişi bilir hatta biraz araştırın ben gördüm öle oldu böle oldu gibilerden şeyler yazar heryerlerde ama bu gerçek değildir demiştir sunucu olan bey.bende bunun olduğuna inanmıyorum.

can777
18.Şubat.2007, 13:11
ben bi ara bulmak için kalkıştım ama bulamadım hiç bi yerde yok ...

El Barto
18.Şubat.2007, 13:13
abi bulamazsın çünkü rivayete göre 1992 yada 93 yılından bahsedilio.

Redrum
18.Şubat.2007, 13:26
abi hiçbiyerde yok ya çok merak ettim ama ha:D
ama arştırmalarıa göre şey diyo: hugo'nun ... koyim, sonra TOlga abin sana çok kzıdı falan diyo Tolga sonra Tolga abinin de ... koyim diyo sonra diyo tolga aa bak 65 milyon kişi önündeyiz çok ayıp bir hugocuya yakışmıyor diyo o da diyo ki 65 milyonun da ...koyim:D

El Barto
18.Şubat.2007, 13:27
evet böle dallanıp budaklandırılabilir mesela rtük var falan dio rtük ünde diodur mesela :D abi rivayet işte...

Redrum
18.Şubat.2007, 13:32
ama ben ilk defa burda duyuyom babama falan sorsammı belki bilir:D

El Barto
18.Şubat.2007, 13:34
abi ben ozaman 7-8 yaşlarındaydım ve bu programı kaçırmazdım ben hatırlamıyorum böle bişi çnk yok...

yatebos
18.Şubat.2007, 13:51
bnde bi cok kişiden duydum ama gercekliği hakkında bi bilgim yok ama internet te bir cok sitede bununla ilgili bi cok yazı war heralde gercek ama bi turlu goremedim inş. gorucem en sonunda:D

El Barto
18.Şubat.2007, 13:54
hala iddia ediyorum tamamen rivayet söylenti.ama herkes tarafından kanıksanmış bi rivayet herkes doğruluğunu kabul edio nede olsa ilgi çekio türkiyede böle şeyler.

yatebos
18.Şubat.2007, 13:57
replik ise bi cok sitede su sekilde yer alıor:
oyuna eski cewirmeli telefonlardan biriyle bağlanan cocuk telefonun işlememesi uzerine butun haklarını kaybeder we sinirlenen cocuk homurdanır bu homurdanmanın arsında hugoya kufur eder fakat cocuk duyulmadıını sanmaktadır.. ekrandada netce duyulan bu kufurun userina tolga abi cocuu uyarır we " tolga abi cok kızdı hugo kufuru sewmez der" siniri gecmeyen cocuk hugo yad tolga abiyede kufur eder tolga abininde sabrı tasmıstır artık we 65 milyon bizi islior sen ne yapıorsun fln der bunun uzerine cocuk 65 milyona da kufur ederek telefonu kapatır............ sunun bi wideosu olsada izlesek keske

yavuuzzzz
18.Şubat.2007, 15:43
çocuğun telefonu çevirmeliymiş o yüzden kullanılamıyormuş sonra canı bitince küfretmiş :D küfür malum okul filminde de söyleniyordu.

hezzo
18.Şubat.2007, 16:29
videosu bulunsa harbiden çok iyi olur:)

can777
18.Şubat.2007, 16:41
ben daha doğmamıştım hiç bilemicem ama öyle birşey var gibime geliyo neden uydursunlar ki ...

dick
18.Şubat.2007, 17:02
Tolga abi ile bir röportaj yapılmış,bu soru yöneltilmiş ve kendisi de "Öyle birşey olmadı" demiş.Bir dergide okumuştum.Bazı arkadaşlarım da ben gördüm diyor.3-4 yaşında görecek de hatırlayacak da bize söyleyecekler

yatebos
19.Şubat.2007, 16:04
arkadaslar kimse bulamadı mı? video yha bulunsa walla cok ii olucak... ayrıca bnde can gibi dusunuorm kim neden uydursun dueup dururken bole bişi.. ayrıca dink tolga gariboğluna sormuslar oda yok demiş diosun heralde yok dicek bi de eet oldu kufuru yedik derse cou anne baba cocuuna bi daa islettirmes hugoyu

yusufaltuntas
19.Şubat.2007, 18:43
işte buuuu en iyi site selamlar benim aç durumum iyiyi alican bay bay
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
en iyi arkadışım alican kankam bay bay alicana selamlar

can777
19.Şubat.2007, 19:21
işte buuuu en iyi site selamlar benim aç durumum iyiyi alican bay bay
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
en iyi arkadışım alican kankam bay bay alicana selamlar

bu ne abi ...

yatebos
19.Şubat.2007, 21:32
enteresan bi tip walla:D

El Barto
19.Şubat.2007, 21:37
burdan almanyadaki datıma amcama amca oğluna bacanağa onların yeğenlerine teyzeme yengeme ananeme babaneme dedeme onların torunları dolaysyla kuzenlerime beni seven sevmeyen herkese selam lar:::::D

Fıratcan Alçınkaya
20.Şubat.2007, 01:11
O ne ya gerçekten de ilk kez duyuyorum... Olmuşmu böle bir olay gerçektende...

http://img475.imageshack.us/img475/9907/lfc14ms2hysy5.jpg (http://imageshack.us)

yatebos
21.Şubat.2007, 00:10
O ne ya gerçekten de ilk kez duyuyorum... Olmuşmu böle bir olay gerçektende...

http://img475.imageshack.us/img475/9907/lfc14ms2hysy5.jpg (http://imageshack.us)

walla kardes bisde tam olarak bilmiorus olmus mu olmamıs mı? kimisi oldu dio kimisi olmadı kesin bişi yok anlıcaan:D