PDA

View Full Version : fm 2007 .exe sorunu

Zekeriyya174
19.Şubat.2007, 18:34
Ya arkadaslar oyunda arada bir Sports Interactive/Football Manager 2007/fm.exe de sorun veriyo tam oyunu save'lerken bu olunca son yaptığım maç güme gidiyo lutfen bi yardimci olun patchlerden mi oluyo bu sorun acaba

JunkChorn
22.Şubat.2007, 05:28
Buradan indirdiğin ek paketleri kullan sorun çıkarmaz ayrıca bazı güvenlik duvarları .exe için engelleme koyabiliyorlar onu bir kontrol et.Ama hepsinden önce oyun orjinal değilse tek sebeb o dur.Kolay gelsin.

Zekeriyya174
22.Şubat.2007, 12:32
Zaten genelde buradan indirdiğim patchlerle oynuyorum oyunu hem oyunum orijinal . Bu guvenlik duvarı dediğiniz olay nedir? Bu hatayı düzeltmenin başka yolu yok mu

Zekeriyya174
09.Mart.2007, 17:51
Hiçbir şekilde sorunu düeltemedim bu arada sorun tam olarak şöyle:

Application Error
A serious error was encountered and the application will close. An error file has been generated in:
YAHYA-CEB19A9FF/C:/Program Files/Sports Interactive/Football Manager 2007

Lütfen yardım arkadaşlar

kerimoglu
09.Mart.2007, 21:56

Application Error
A serious error was encountered and the application will close. An error file has been generated in:

Lütfen yardım arkadaşlar

ya bndede sorun bu işte.tam oyunun en heyecanlı yerinde tk die çıkıo.bazen kaydederken çıkıo.nedir bu sorun arkadaşlar ya snrada olan bişy bu.eğer bu sorunu düzeltebilen ya da ne ile ilgili oldugunu bilen warsa lütfen yardımcı olsun

kerimoglu
13.Mart.2007, 11:19
Antivurus(firewall ayarlarınız)

napcaz nsl düzeltcez ayrıntılı bi şekilde anlatsan yardımcı olsan??

World Hollow o1
13.Mart.2007, 11:44

Application Error

Lütfen yardım arkadaşlar

ya bndede sorun bu işte.tam oyunun en heyecanlı yerinde tk die çıkıo.bazen kaydederken çıkıo.nedir bu sorun arkadaşlar ya snrada olan bişy bu.eğer bu sorunu düzeltebilen ya da ne ile ilgili oldugunu bilen warsa lütfen yardımcı olsun

Dil Ayarlarıınız Tamamen doğru olduğuna emin olun.Bende böyle sorunla karşı karşıya gelmiştim tamemen dil ayarlarımı doğru yaptıktan sonra hata düzeldi

ultraslanerdem
13.Mart.2007, 12:03
Dil Ayarlarıınız Tamamen doğru olduğuna emin olun.Bende böyle sorunla karşı karşıya gelmiştim tamemen dil ayarlarımı doğru yaptıktan sonra hata düzeldi

Hayır Serhat dil ayarlarından değil.Dil ayarlarından olsa oyuna hiç giremezdi...

World Hollow o1
13.Mart.2007, 12:16
Hayır abi adım gibi eminim hatta öyle sorun çıkarmıştı sonra dil ayarlarını adam akıllı yapınca oldu biliyorum kendim bu hata ile karşılaştım Tabi; arkadaşın anlatığı nın aynısı ise sorun bide resim ile gösterirse kesin bi çözüm söylerim

ultraslanerdem
13.Mart.2007, 12:20
Arkadaşım sen en iyisi resim yolla.Daha iyi anlarız sorunu...

kerimoglu
13.Mart.2007, 15:38
dil ayarlarım tam.zaten son zmnlarda olmaya başladı bu.sorun yine çıkcak nslsa en kısa zmnda.o zmn ss koyarım.ilginiz içinde tşk ederm arkadaşlar

Memedov
13.Mart.2007, 17:22
Ss Koyunca daha iyi bir yorum yapabiliriz arkadaşım böyle anlatmakla felan olmuyo Ss Koyarsan Daha iyi olur :)

kerimoglu
13.Mart.2007, 17:29
az önce oynadım da hata vermedi.ama ilk hatada ss eklicem arkadaşlar inş çözülebilcek bi hatadır bıktırıo çnkü bazen

Zekeriyya174
13.Mart.2007, 17:37
Dil ayarları tamamen doğru kaç kere kontrol ettim resim de bu:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img185.imageshack.us/img185/2708/fm2007hataah8.png (http://imageshack.us)

kerimoglu
13.Mart.2007, 18:37
arkadaşlar bndeki sorunda bu işte.tamamiyle aynısı.ne yapcaz burda ya.zekeriyya dostum saol bek eklicektm sen eklemişsn.arkadaşlar yardımcı olun lütfen

Zekeriyya174
14.Mart.2007, 16:59
Kerimoglu kardes senin de genellikle oyunu tam save'lerken mi oluyor bu hata ? Ben en çok oyun savelerken çekiyorum bu hatadan sonra da kaç maç geriden başlıyoz aynı maçları bi daha yapıyoz

Memedov
14.Mart.2007, 17:54
Dil ayarları tamamen doğru kaç kere kontrol ettim resim de bu:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img185.imageshack.us/img185/2708/fm2007hataah8.png (http://imageshack.us)

Arkadaşım Oyun orjinal değil banada oluyodu tam maça başlarken aynı bu hatayı verip oyundan atıyodu :)

kerimoglu
14.Mart.2007, 18:47
Kerimoglu kardes senin de genellikle oyunu tam save'lerken mi oluyor bu hata ? Ben en çok oyun savelerken çekiyorum bu hatadan sonra da kaç maç geriden başlıyoz aynı maçları bi daha yapıyoz

eet kardeş tam oyunu kaydederken oluo.oynadıgım oyun hep boşa gidio
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaşım Oyun orjinal değil banada oluyodu tam maça başlarken aynı bu hatayı verip oyundan atıyodu :)

ya bu hatayı bnde son 20 gndr fln vermeye başladı önceden hiç böle bi hata vermiodu

Memedov
14.Mart.2007, 19:04
O zmn Oyununu save ederken bir hata oluşmuştur sende diyorsun Tam oyun savelerken olmuş :)

resulbalaygs
14.Mart.2007, 20:57
bu hata yuzunden 2 kere format attım pc'ye... dil ayarları bozuk dediler hepsini yaptım,pc'nin kullanıcı adında turkçe karakter var dediler onuda duzelltim ama hala olmadı.. oyunda 1. sezon bitip 2. sezonun yarısından sonra her saveleyişimde bu hata verio.. bu hata kopya oyunlu ilgiliyse yarıın ilk işim orjinal fm almak( ciddi soyluyorum)

JunkChorn
14.Mart.2007, 22:37
Oyununuz orjinal değil.

Memedov
14.Mart.2007, 23:35
bu hata yuzunden 2 kere format attım pc'ye... dil ayarları bozuk dediler hepsini yaptım,pc'nin kullanıcı adında turkçe karakter var dediler onuda duzelltim ama hala olmadı.. oyunda 1. sezon bitip 2. sezonun yarısından sonra her saveleyişimde bu hata verio.. bu hata kopya oyunlu ilgiliyse yarıın ilk işim orjinal fm almak( ciddi soyluyorum)

Orjinal oyun alacakmışsın zaten alırsan iyi olur sorun çıkarmaz..! :)

kerimoglu
15.Mart.2007, 00:57
oyunun kopyalığı ile ilgisi olsa snradan böle bşy olmazdı bnce sürekli böle bi hata verirdi.bu son 15-20 gndr olan bşy

JunkChorn
15.Mart.2007, 22:16
Oyununun datası ilerleyince çıkıyo..

kerimoglu
16.Mart.2007, 16:57
eyw saolun arkadaşlar ilgilendiğiniz için

NisRoc
31.Mart.2007, 06:31
Oyunum orjinal.. Tam giriyorum reklamlar falan geçiyor sonra ekran kararıyor direk bu hatayı veriyor ?

merttetik
11.Nisan.2007, 14:25
Arkadaslar bu hatayı bende de veriyor, yıl 2011, kafasına göre takılıyo oyun ilerlerken bir anda hata veriyo, oyunu tekrar kurarak bu hatayı atlata bilir miyiz, yoksa save dosyası bozulmuş mudur acep? Ayrıca hatanın kaynağı nedir acaba?

che41
12.Nisan.2007, 02:51
oyun ıcınde dıl ayarı degısıyor veya patch hata verıyor o yuzden hatalar cıkıyor.. dıl ayarından emın olun veya patch tekrar yukleyıp carck ledıgınız zaman duzelecekdır arkadaslar..
benım de bı sorunum var.. save lı oyunumu sımdı acamıyorum.. "kayıtlı oyun yuklenemedı" dıyor.. ne yapmam gerektıgını bılen var mı arkadaslar..fm 2007 de .

johnson
03.Mayıs.2007, 19:37
Arkadaslar merhabalar. Bu hatadan cok ama cok cektim. Oyun dil ayarlarindan fln degil tamamen oyunun database i ilerliyince oluyor. Bende bir seferinde 20014 de digerinde 2025 de oldu. Ayrica oyunumda orjinal. Sonra tum oyunu sildim ve hic bir eklenti(patch) yapmadan devam ediyorum 2021 civarlarindayim sorunsuz gidiyor simdilik. Unutmayin oyunun database inde yaptiginiz her degisiklik eklediginiz her yama her dosya oyunun islemsel dongusunde cakisma(crash) olma ihtimalini arttiriyor. Ayrica bu save dosyasini da bozuyor yani kurtarma sansiniz pek yok. Iyi oyunlar...