PDA

View Full Version : Yeni Forum

Enjoy
25.Aralık.2005, 23:55
Yeni forum hepimize hayırlı ve uğurlu olsun..:)..vbulletin'in nimetlerinden bol bol yararlanıcaz..

umutcanerkut
25.Aralık.2005, 23:57
arkadaşlar hepimize hayırlı olsun

apaydin2148
26.Aralık.2005, 00:15
yeni forumumuz hepimize hayırlı olur inşallah

Makaay
26.Aralık.2005, 00:48
4 senelik hayalim gercek oldu ve tsi vbullettin e gecti :) Hayırlı olsun...

from_edi
26.Aralık.2005, 01:07
vb'ye alışmak zor olacak alışmışz phBB'ye : ) Ama yinede bütün zorlukalra rağmen yeni forum hayırlı we uğurlu olsun :)

capriceman
26.Aralık.2005, 01:45
Bullettin, phpbb'ye göre çok daha iyidir. O açıdan lisanslı bullentin kullanımına çok sevindim.

Herkese teşekkürler.

Özellikel Volkan, Mustafa ve de Tolga'ya.

dinaMYt
26.Aralık.2005, 02:03
kırmızı kurdela töreni olmıcak mı?turksportala yakışır açılış isterim ben :)
hayırlı olsun herkese

Galatasaray CimBom
26.Aralık.2005, 12:36
Yeni forumumuz hepimize hayırlı uğurlu
olsun!... Gerçi biraz zor olacak alışmaya ama neyse....

Neron_FB
26.Aralık.2005, 15:20
Herkese hayırlı olsun..çok ii olmuş.. :D

PhotoGrapher
26.Aralık.2005, 15:43
Vay be harika olmus aman nazar degmesin arkadaslar :)

Cengo
26.Aralık.2005, 15:56
Hayırlı olsun hepimize.Hepimizin forumu burası :)

Seçkinn
26.Aralık.2005, 16:00
Hazırlayan arkadaşlara teşekkürler...Güzel oldu herkese hayırlı olsun...

10_Osmanozc
26.Aralık.2005, 17:02
Hayırlı ve uğurlu olsun.

Cengo
26.Aralık.2005, 17:31
Reput sistemini kullanabilirsiniz (kantar resmi ile gösterilen link, her kişinin sol altında).
Beğendiğiniz bir yazı var ise veya çeşitli sebeplerden dolayı istediğiniz bir kişiye reput puanı vererek o kişinin reput puanlarının artmasını sağlayabilirsiniz.
Beğenmediğiniz bir yazı için de aynı şekilde - reput verebilirsiniz.Bir tür ödül gibi bir sistem (ödül yok, sadece benzetme yaptım) ama isteyen kullanmayabilir.Seçim sizin :)

emirduman
26.Aralık.2005, 18:04
Hayırlı olsun, değişicekse bu olmalıydı, bi yerde de bu isteğimi belirtmiştim zaten...

Çok sevindim, tüm Turksportal severlere hayırlı olsun....

batuhan673
26.Aralık.2005, 20:10
Alışmak çooook zor olcak kaç senelik phpbb'den sonra ama güzel olmuş elinize sağlık.Hayırlı olsun.Bi açılış yapmak lazım.

umutcanerkut
26.Aralık.2005, 20:11
You have reached your stored private message quota and can not send any further messages until space has been created bu ne ozel mesaj atarken bunu dio abi bune yaaaaa

ForsakeN
26.Aralık.2005, 20:18
yeni forumumuz hayırlı olsun ......herkes için daha yararlı olması dileğiyle

VoLkaN BaROs
26.Aralık.2005, 20:55
Teşekkür ediyoruz arkadaşlar, hepimize hayırlı olsun. Bu forum inanın phpbb den çok çok daha iyi oldu. Oldukça geliştik bu foruma geçmekle, umarım alışma devrini en kısa zamanda atlatabilirsiniz.

Rep olayına gelince evet, rep olayımız var, yani itibar olayı, bunun anlamı forumda iyi işler yapanlar takdir edildiğinde rep puanı artacak. Çok güzel bir sistem ilerde bu rep puanları ile ilgili hoş sürprizlerimiz olacak...

Ama şunu unutmayın yaptığınız paylaşımdan ve işlerden kesinlikle rep isteyemeyeceksiniz. Yani forumda rep rep yapmak yasak. Onu için bırakın başkaları sizi takdir etsin ;)

@umutcanerkut: özel mesaj gelen ve giden kutularını boşaltmalısın...

Laz_Asker_61
26.Aralık.2005, 22:24
alışmak sevmekten daha zor gelebilir ama olsun alışacağız böylesi çok süper oldu

Cristiano Ronaldo
26.Aralık.2005, 22:34
Arkadaşlar, çok güzel olmuş...Ayrıca bu rep puanı olayı da çok güzel olmuş..Kısacası yeni forum MÜKEMMEL olmuş diyebilirim

Volkan acaba ilerde ne gibi sürprizler olacak??

semih5
26.Aralık.2005, 23:12
herkese hayirli olsun bugun girdigimde sasirdim birden

yeniay
26.Aralık.2005, 23:30
evet hayırlı olsun turksportala,ama benim alışmam baya zaman alıcak

Bulut
26.Aralık.2005, 23:32
Sayın cumhurbaşkanım sayın başbakanım sayın adminlerim sevgili moderatörler ve arkadaşlar!! :) :)
İşte bu işte böyle olmalıydı Turksportal :)

şaka bir yana cidden arkadaşlar forumun bu yeni hali çokk başarılı cidden inanın ki tahmin ettiğim ve hayalimde kurduğum forumda böyleydi iyi de oldu bu reput olayına gelince bu olay da çokk iyi oldu forumda iyi iş çıkaran arkadaşlara da teşekkür için bir yöntem oldu hakaden için tabbii ki!!

Umarım bu forum hepimize için iyi olacak
Vatana, millete vee internet alemine de tabii özellikle bizlere hayırlı ve uğurlu olsun ;)

Vieri
27.Aralık.2005, 19:14
destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar şimdi sırada Turksportal'ın ana yüzü ve içeriğini toplamak kaldı. Onu bir ara yapıcaz eheh

Google
27.Aralık.2005, 23:52
İnsan düşünmeden edemiyor.Forum yeşil olduğuna göre Turksportalıda Yeşilemi boyayacaksınız?

Yoksa sadece forum mu yeşil kalacak?

Aslında Kırmızı gayet hoştu.Daha klas bir renk sanki(Hayır Galatasarasylı değilim :))

Vieri
28.Aralık.2005, 02:48
Turksportal'ın ana renkleri Kırmızı-Beyaz ve Siyah onda değişme olmayacağı kesin. Bu renklere arada gri yardımcı oluyor. Tabi yeni Turksportal için şimdiden birşey söylemeyim keza turksportal'dan önce açılacak turksportalında bağlı olduğu gruba bağlı bir kaç site daha var onlardan sonra Turksportal'a el attığımızda ana renkleri koruyup yeni tasarımımızla sizlere hitap edeceğiz.

The_The
28.Aralık.2005, 19:48
Gayet hoş olmuş,elinize sağlık :)

Cfksanal
31.Aralık.2005, 09:20
TSI Yeni forumları tüm Turksportal camiasına hayırlı olsun. Uzun zaman sonra buraya mesaj yazmak güzel. :)