PDA

View Full Version : Profillerinizi Güncelleyin

Vieri
26.Aralık.2005, 00:13
ARkadaşlar yeni foruma geçtik hayırlısıyla.

24 Aralık 2005 tarihinde vbulletin lisansını satın aldık ve eski forumu buraya aktardık.

Şimdi üyeler vbulletin forum yapısına uygun olması açısından profillerini düzeltmeleri gerekmekte.

Forum kullanımı hakkında bilgilendirme yine buradan vereceğiz.

Enjoy
26.Aralık.2005, 00:14
Yeni forum hayırlı olsun..artık imza'da resim serbest mi?..istediğimiz avatarı koyabilecek miyiz..?

from_edi
26.Aralık.2005, 00:49
YEni forumumuz hayırlı we uğurlu olsun : )

bende hemen profilimi gözden geçirdim... :)

capriceman
26.Aralık.2005, 01:12
Bullettin'i her zaman phpbb'ye tercih etmişimdir, iyi oldu ellere kollara sağlık.

from_edi
26.Aralık.2005, 01:15
Bana öyle bir zor geliyor ki capriceman bi biLsen : ) ama alışacam başka çare yoq..

capriceman
26.Aralık.2005, 01:57
Bana öyle bir zor geliyor ki capriceman bi biLsen : ) ama alışacam başka çare yoq..

Bakma fonksyonu çok olan iyi forumdur bullettin. Kolay kolay da hack yemez. Bir iki güne kadar alışırsın ;)

umutcanerkut
26.Aralık.2005, 14:07
abi şimdi resim kullanabilirmiyiz imzada

from_edi
26.Aralık.2005, 20:25
bence yine kullanmayalım... Sonuçta önceki forumda yasaktı we bu yeni die burada kalkacak die bi şiy yoq... bence böyle dewam edeLim..

umutcanerkut
26.Aralık.2005, 20:27
yanlız arkadaşım o phpbb idi burda bi sorun teşkil etmye bilir bence gzl resimler olursa hiç fena olmaz tabi baskı yapamayız beğenmeyen gitsin zorla yapılacak bişi değil sadece bi soru rica

from_edi
26.Aralık.2005, 20:28
phhBB weya vb olması fark ediyor mu ki ? Sonuçta Düzen işi bence...

umutcanerkut
26.Aralık.2005, 20:30
ya bide unuttuğum bişi var şimdi biz kendi mesajlarımızı düzeltemıyecezmi bazen unutuyom eklemek gerekio :D heee ya You have reached your stored private message quota and can not send any further messages until space has been created özell mesaj atarken bu hatayı verio nedir bu

emirduman
26.Aralık.2005, 20:37
Bence de imzalara resim eklenmemeli, neticede düzen bozuluyor baya bi kalabalık oluyor...

Ayrıca yazdığımız mesajları neden düzenliyemiyoruz?..

umutcanerkut
26.Aralık.2005, 20:38
bunun nedeni yoneticilerin izn vememesi sanrım

VoLkaN BaROs
26.Aralık.2005, 20:39
Mesajlarınızı düzenleme ve silme iznini kaldırdım, ama belli bölümlerde bu düzeni uygulayıp çoğu bölüme düzenleme koyacağım biraz beklemeniz gerekecek.

Bu arada arkadaşlar, yeni foruma geçince özel mesaj kotalarınız eski forumdan yüklü geliyor. Özel mesaj bölümüne girip gönderilenler ve gidenler kutularını tamamanen boşaltmanız gerekiyor yoksa yeni bir mesaj alamaz ve atamazsınız..

Ayrıca eposta adreslerinizi düzenleyin, sık kullandığınız adresiniz olsun zira forumla ilgili işlemlerinizde oldukça lazım olacak

İmzalardaki resimler forum düzeni ile alakalı, onun için koymayalım ok ;)

umutcanerkut
26.Aralık.2005, 20:41
abi ben alıyorum ama atamıyorum ginede bi başltıyım ama

from_edi
26.Aralık.2005, 21:14
Volkan abi birde bu avatar meselesi waR... Biz kendi bilgisauyarımızdan avatar yükleyemicez mi profiliize... İlla size gönderip siizn eklemeniz mi gerekiyor ?

akrepveumut
26.Aralık.2005, 21:25
Volkan abi birde bu avatar meselesi waR... Biz kendi bilgisauyarımızdan avatar yükleyemicez mi profiliize... İlla size gönderip siizn eklemeniz mi gerekiyor ?
malesef öle heralde çünkü avatara girdimmi öyle bişi yok bide avatarda ERKEK ÇİZGİ bölümü falan yok onlar olmucakmı VOLKAN abi???

umutcanerkut
26.Aralık.2005, 21:29
arkadaşlar sizde bişi beğenmiosunuz ya fln dermmişim onlar hep yapılacak şeyler ama adminler bile bile koymuo resmi ekleme hani saçma sapan şeyler eklenmesin die eğer bir açarlarsa yandık 5.000 kusur kişi var hangisine bakılacak ki

Bulut
26.Aralık.2005, 23:59
ya bir sürü kişinin eski forumda kullandığı avatarları taşınmış buraya benim neredeyse siteye geldiğim günden beri kullandığım avatar ı buraya taşımamışlar :(

emirduman
27.Aralık.2005, 01:17
malesef öle heralde çünkü avatara girdimmi öyle bişi yok bide avatarda ERKEK ÇİZGİ bölümü falan yok onlar olmucakmı VOLKAN abi???

Heralde sonra sonra gerekli eklemeler yapılır ya, daha forum çok taze... ;)

semih5
28.Aralık.2005, 12:21
bence de bu forum daha iyi oldu ilk girdigimde zorlandim ama simdi kolayca her seyi bulabiliyom ya imza nasil olcak ve ne ise yariyo ki