PDA

View Full Version : İnter Hakkında Komik Bir Haber =))

magicstigvolki
23.Ocak.2004, 11:27
Dün lig tvde bir program izliyodum İnterden bahsediyolar işte başkanın istifası Vieri'nin durumu neyse program da adını bilmediğim bir eleman aynen şöle dedi : Aldığım duyumlara göre başkanın oğlu CM oyununda beğendiği bir kaç orta saha oyuncusunu transfer ettirmiş başkanın istifasında buda önemli bir etkenmiş ve bu duyumların kaynağı çok sağlam yerler dedi =)))

Aslında ben pek inanmadım çünkü böle bir şey olsa İnter başarıdan başarıya koşar =Pp Şaka bir yana bu haber doğruysa yuh yani diyorum . CM nin futbolun içinde olduğunu biliyodumda bu kadarını bilmiyoduım =)

ertyq
23.Ocak.2004, 12:20
ben sana şöyle bir şey söyleyeyim. ingiltere premier lig den bir, iki teknik direktör CM ci bazı futbolcular da ayrıca. CM bu kadar gerçekçi olunca normaldir bence

gkhn
23.Ocak.2004, 17:19
Ayrıca ingiltere 2. ve 3. ligdeki takımlara bir çok cm'ci iş başvurusunda bulunuyormuş, şu kadar yıldır oynuyorum çok başarılıyım gibi...tabi takımlarda nazikçe reddediyorlarmış...murat kosovanın bir röportajında okumuştum,oda bütün patchleri yükleyecek kadar iyi bir cm'ci...
boşuna cm'ye mejerlik simulasyonu demiyorlar heralde (ı)

e_mali
23.Ocak.2004, 17:30
Yaw hastası çok bu oyunun, ama TD ler fazla kaptırılarsa kendilerini pek iyi olmaz.

Titan
24.Ocak.2004, 04:51
bence doğal neden mi ? tüm youncular hemen hemen gerçekçi , su anda mesela türkiye de genç yetenekler kimler ? işte sabri dir ibrahim dir fatih sonkaya dır ( rado ) falan filan ... cm ye türkiyedeki liste ekibi listeyi yollarken bunların potansiyellerinide yolladıkalrını düşünürsek ( öyle olması lasım ) her k es kendi ülkesindeki genç vede kaliteli insanları bilir. o yüzden cm ye bakarak oyuncu almak bence çok doğal ki !!! ben manager 00 01 oynarken ibrahim zlatan oviçi keşfetmiştim o senelerde ajax kaptı adamı :) sonra bu fatih sonkayayla ibrahim akını keşfettim cm4 vede season 03 04 te bakın şimdi birinin peşinde cimbom var birininkinde bjk ... anladın sen anladın :mrgreen:

e_mali
24.Ocak.2004, 15:22
Çok eskilere gidersek, çok ama çok örnek çıkar zaten.

aiRfLy
24.Ocak.2004, 15:56
magicstigvolki,
Bu haber gerçek.Massimo Moratti'nin oğlu CM fanatiği olduğu için orta sahaya sağlam bi transfer yapmışlar.Bunun dışında düşündüğüm şey şu.
Bu transferler acaba Emre-van der Meyde mi? :mrgreen: (b)

tolginho
24.Ocak.2004, 16:02
Türkiye'de de böyle futbol adamları mevcut, hatta adını şimdi veremeyeceğimiz bazı başarılı futbol adamları bizle bile irtibata geçiyorlar arada sırada. Bizde mümkün olduğunda yardımcı olmaya, ya da gerçekten faydası dokunabilecek insanlara yönlendirmeye çalışıyoruz.

kerem
24.Ocak.2004, 17:34
süper ya.. bende en son atletico madrid i 3. yılında s.ligi yarı finaline cıkarmıs ispanyada 4-5 kupa kazandırmıs ve sonra zirvedeyken bırakmış biri olarak tekliflere açığım:) yaşım tutmasa da, olsun...

FilippoInzaghi
26.Ocak.2004, 20:20
ya bu italyanlardan hersey beklenir dostum kesin yapmislardir:)) (a)

SpAwN
27.Ocak.2004, 00:18
Acaba Başka Ülkelerde de bizim gibi hayatının 20 gününü bu oyun başında geçirmiş insanlar varmıdıracaba? :mrgreen:

ertyq
27.Ocak.2004, 12:57
bizim ruslar mesela pek aşağı kalmıyorlar. CM bir hastalık ama güzel bir hastalık :mrgreen:

e_mali
27.Ocak.2004, 14:39
Kaptın zehiri sana kolay gelsin,
benim slogan bu :mrgreen:

ertyq
27.Ocak.2004, 14:42
uymuş hem de çok güzel Türkiye de satılan cm lerin üzerine official olarak yazsınlar :mrgreen: :mrgreen:

kennedy_bakircioglu
29.Ocak.2004, 11:58
kardesim,benim babam baskan olacak o kulupe ben butun yildizlari getirirdim,cunku cm deki kaliteli futbolcular gercektede iyi oynuyorlar

demirsporlu
07.Temmuz.2007, 07:12
ben obafemi martins'i aldırdıgını duymustum hatta o zamanlar moratti klüpteki gözlemcilere oglum kadar ise yaramıyosunuz diyip 2 sini isten cıkardıgını yazmıstı gazeteler

RaSenGan
07.Temmuz.2007, 08:16
Abi naptın ya 4 yıllık konu.

Revolution
07.Temmuz.2007, 08:17
Onu yazcaktım tam da konu hortlamış..

guarin14
07.Temmuz.2007, 08:51
rüyanızda mı gördünüz konuyu yaw uyuyan dewi uyandırmışsınz

cagri10
07.Temmuz.2007, 20:23
Tuncayı d midd oölee almışş cm den oynuyomuşş beyenmiş amışşş ergide okudımm :d: d

Sekopej
07.Temmuz.2007, 23:47
Gma.......