PDA

View Full Version : FM Modifier 2.12 Burda! 7.0.2 Uyumlu

gargi_17
02.Ağustos.2006, 07:38
arkadasim bbunun turkcesi yokmu?

sehzadee
02.Ağustos.2006, 08:18
Yok bana gelmez yinede saol

f-gorkem-m
04.Ağustos.2006, 09:22
arkadaşlar hile bağımlısı yapıyo hiç bulaşmayın bence

ugurcan2051
07.Ağustos.2006, 08:05
yaaw ben editörden şimdiye kadar olan transferleri yaptım.
C:\Documents and Settings\ionki\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db
buraya eklendi. sonra yeni oyun açtım. ama ne göreyim o pislik inamoto hala duruyo. yaptığım değişikliklerin hiç biri olmadı. yardım edin lütfen!! please help meeee!!

kardes yeni oyun kurdugunda o salak inamoto taaa munasip bi yere gidecek.. :D yeni oyun de ve sonra sana sorucak hangi data acilsin die..editorde hangi isimle kaydettiysen o datayi seciceksin :D:D sonra inamotoya elvada dieceksin...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
biraz da modifier hakkinda bilgi veriim..modifier tam bir hile programi da olabilir.ya da bir oyun hata duzelticisi de olabilir.kullanana kalmis...modifierin editorden tek farki kayitli oyunlari modifier den orjinal datalari ise editorden degistirmemiz.modifieri actigimizda sol altta loadi tiklariz ve o anda fm imizde acili kayitli oyunun datasini degistirebiliriz...:D ama oyunu acmaniz lazim modifier kullanmak icin bunu ihmal etmeyin..ben su an modifieri sozlesmelerde mevki degistirmelerde ve serdar kulbilge gibi hakki yenmis oyuncularda kullaniorum..sizce arda turan kemal aslandan kotu bi oyuncumu..ama fm yetkilileri oyle dusunmemisler ki kemal arda dan daha ii durumda oyun basinda..ardanin calim yetenegini 11 den 14 e cekmek ne kadar hileye girer soruyorum..eger update v5.2 i indirirseniz arda benim dedigimden de cok ii bi durumda olacaktir..o zaman yeni patchler yukleyip oyuncu ozelliklerini arttiranlarda mi hile yapio :D:D neyse birde sozlesme konusu oyuna bi patch yuklediniz ve r.carlos ali bilgin vs. fb ye geldi..ama dikati ceken bir nokta alex 2010 a kadar sozlesme imzaladi..ama patch de 2007 yasio...bence en dogal hakkinizdir ki bu sozlesmeyi 2010 a yukseltin :D yardimci olabildiysem ne mutlu

sivaslizoro
07.Ağustos.2006, 17:34
SAOL KARDEEEEŞŞŞ :d

handsome45
31.Ağustos.2006, 23:09
ya peki bu modifierde yabanci siniri kalkar mi_

hashasan
01.Eylül.2006, 01:45
Arkadaşlar FM 2005 Editörünü nereden bulabilrim yardım edebilirmisiniz

Romeo3405
02.Eylül.2006, 10:15
bu modifierde takım renkleride değişiyor takım renklerini ayarlamak için kullanabilirim

emrecants
27.Şubat.2007, 22:01
7.0.2 Uyumlu FM Modifier İşte Linkler

BURDAN (http://jpee.91.tc/FMMSetupEng2.12.rar)
VEYA BURDAN (http://rapidshare.com/files/18222914/FMMSetupEng2_1_.12.rar.html)İndirebilirsiniz...

FM Modifier İle ilgili, sorunlarınızı isteklerinizi ve bu konu ilgili herşeyi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

CoşkuN ÖzdemiR

Lucas Neill
27.Şubat.2007, 22:25
paylaşım için sağol ama indirmeyeceğim çünkü hile oluyo eskiden kullanıyodum ama öle zevki çıkmıyo

emrecants
27.Şubat.2007, 22:30
teşşekkür etmen yetrli sağol;)

El Barto
27.Şubat.2007, 22:35
ozaman teşekkür ederim :D

ultraslanerdem
27.Şubat.2007, 22:36
Hileye kaçar öyle şeyler.Tavsiye etmem...

ForeverGs
27.Şubat.2007, 22:36
tam olarak ne ise yario bi aciklasan_? :D

Lucas Neill
27.Şubat.2007, 22:39
kayıtlı oyunlar üzerinde değişiklikler yapabiliyosun

spider3784
27.Şubat.2007, 23:02
oyunu bozuo ama sağol

emrecants
28.Şubat.2007, 22:07
oyuna zarar wermez sadece hile olurr

14789
03.Mart.2007, 10:59
herkes hile olur diyo eger iradeniz gucluyse yararli seyler icin kullanabilirsiniz :) ornegin ugur boral oyunda sadece aml oynayabilio siz onu bu programla dl olarak da oynatma ozelligi verebilirsiniz bu hileye girmez daha da gerceklestirir oyunu :)

Ahmet_77
03.Mart.2007, 12:44
eywallah saol ama
kullanmam ve
tavsiye etmem

cliff_burton
03.Mart.2007, 18:59
paylasimin icin sagol deniyicem tabi yararli seyler icin :)

RAMBO
03.Mart.2007, 19:38
evet ben arda yı sola çektim böyle yapıp adam normalde solda oynuyo ama amr yapmış biz napalım :)

Ahmet_77
03.Mart.2007, 20:53
bunda dier versiyonundan farklı bişe varmı???

emrecants
03.Mart.2007, 21:00
hyrrr yokk;)

Saboteur
04.Mart.2007, 01:49
Super bi program hileye bende karsiyim ama cok sinir oldugum bi takim var onu yenmek istiyorum arkadas saol boyle bi program varmidir diye dusunuyordum demek ki varmis. Birde sifirdan oyuncu olusturabilirmiyiz kendi ismimizi verdigimiz bi oyuncunun olmasi guzel olurdu herkese iyi eglenceler

Leoucwhsua
04.Mart.2007, 13:25
yoo biye hileye kacsin.kendi bikac ufak guncellemeler yapabilir.mesela gercekte super yetnek bi genc vardir.guncellemelerde dahil kotudur onu duzeltir.kendinizi kontrol edebliosaniz hile yapmak zorunda degilsiniz.paylasim icin saol

RoNNiE91
04.Mart.2007, 20:07
Leoucwhsua'ya katılıyorum.Arada sırada ufak tefek güncellemeler olabilir.Hileye kaçmadan tabii :)

Bu arada paylaşım için saolasın.

memoli_077
05.Mart.2007, 16:19
yaw arkadaşlar hile derken neyi kastediyorsunuz?

emrecants
08.Mart.2007, 23:00
Bu arada paylaşım için saolasın.

sende sağol;)

prodigysalih
09.Mart.2007, 04:28
paylaşım için saol arkadaşım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya arkadaşım ben bu linki indirdim ama kullanamıyorum nasıl kullanacagımı acıklayabılırmısınız

erhan8
09.Mart.2007, 15:18
online oyunda kullaniliomu we digerleri gorebiliomu arkadaslar

jaku88
09.Mart.2007, 15:42
en büyük özelliği nedir bu modifierin?

Jemalizm
09.Mart.2007, 20:09
ilk linkteki dosya bozuk indirdim arşiv hasarlı dedi..
rapidshare yide ben sevmiyorum :)

alternatif link ßuyrun (http://www.artifm.net/component/option,com_remository/Itemid,48/func,download/id,3/chk,60e43138783801e7d512eeaf01815f3d/no_html,1/fname,Football%20Manager%202007%20Modifier%20for%2 07.0.0.rar/lang,tr/)

asl_cnk
09.Mart.2007, 20:29
oyuncu ozelligini yukselttin zaman belli bir sure sonra ozellikler eskisinden daha kotu hala gelio benden solemesi

Memedov
09.Mart.2007, 22:22
teşşekkür etmen yetrli sağol;)

Teşekkür Ederim Kardeş Emeğine SağLık SağoLasın..!

dellytecus
10.Mart.2007, 17:03
Bu oyunda iyice aşırıya kaçan sakatıkları düzeltmek için kullanıyorum,vicdanen rahatım bu hile sayılmaz:)

ForeverGs
10.Mart.2007, 18:56
modifiyeyileri solesen daa ii olurdu?

tolrus
10.Mart.2007, 22:31
free transfer nasil yapiliyor yardim ednin bana burada indirilen programlari nasil kuracam

usrobotics
14.Mart.2007, 05:03
cok guzel bir program bi kac pozisyonu degistirdim bi de sakatliklari duzelttim bilgisayardan tumden sildim walla onu bunu yapayim derken aliskanlik yapar bu :DD
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
yav bi de bunda takim degistirme yok yani oyuncuyu bi takimdan diger takima atamiyorsun

arkadaslar var demiste soyleyim oyle bi ozellik goremedim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

online oyunda kullaniliomu we digerleri gorebiliomu arkadaslar

olur tabiki sonucta save game editoru

shady_venom
14.Mart.2007, 20:06
Dostum ben indirdim fakat calistiramadim bi yardimci olursan sevinirim

cankurt36
18.Mart.2007, 15:54
arkadaşım hile mile bi oyunu oynamak zevkse ve insanlar böyle zevk alabiliyorsa bırakın eleştirmeyi paylaşım için arkadaşa teşekkür edin .
TEŞEKKÜR EDERİM.Senin gibi Fm`ciler varken insan oyun opynadığını unutmuyor.
Not: Eleştiren arkadaşlar tamam FM bağımlılık yapar ama lütfen gerçek hayattan kopmayın! FM SADECE BİR OYUNDUR, AMA DİĞER OYUNLARDAN FARKI GERÇEKÇİLİĞİ VE DEĞİŞMEYEN FELSEFESİDİR.

sezer92
18.Mart.2007, 16:17
Paylasım İcn TEsekkürler Ama Bence Kullanmayın Cünkü Bi Takıldınızmı Bi Daha Bırakamazsınız Ben Önceden Kullanıyodum Her Macı Kazanıyodum Ama Anladımki Hic Bi Zevki Kalmıyo Bence Hilesiz Oyunu Bi Deneyin Gercekten Cok Zevk Alacaksınız ;)

the_imam912
18.Mart.2007, 17:35
saolasın sakatlıklar için gzlbirşey....

sezer92
18.Mart.2007, 17:47
saolasın sakatlıklar için gzlbirşey....

Evet İste Hileli Oyunun Baslangıcı İlk Önce Bende Boyle Demistim Ama Daha Sonra Neler Yaptıgıma İnanamadım :D:D:D

asdMB
19.Mart.2007, 15:01
tamam kurup denıcem ellerıne sagLık bazı futbolcuları cok kotu yapmıslar bı kac ozellıgını duzeltmek lazım meseLa appiah bı tane 15 yok adamda fiziksel ozellıklerı yuksek ama pas uzun sut falan cok kotu yanılıomuyum sızce?

mehty185
20.Mart.2007, 22:57
arkadaslar bi yardim lutfen herturlu seyi denedim ama calismiyo boyle bir sorunla karsi karsiya kaliyorum

http://img260.imageshack.us/img260/7332/ads305zas4.jpg (http://imageshack.us)

bu siteden indirdigim degil sizin verdiginizide indirdim ama hicbir sekilde calismiyo ve hep ayni hatayi veriyo lutfen yardim

canavar20
20.Mart.2007, 23:30
arkadaşlar indirdin sakatlık nasıl düzeltiliyor acil tardım

mehty185
21.Mart.2007, 01:07
ya bana bi yardim sorunuma derman olacak yokmu arkadaslar

makas55
23.Mart.2007, 01:18
sanirim versiyondan oluyo..bende 7.2 yok çalışmamıştı

Ahmet_77
23.Mart.2007, 15:50
ya bana bi yardim sorunuma derman olacak yokmu arkadaslar

loada bas sonra arama butonuna herhangi bir şey yaz olmuomu?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

arkadaşlar indirdin sakatlık nasıl düzeltiliyor acil tardım

varsayalımki ümit karan sakat düzeltmek istiosun
o zaman arama butonuna galatasaray yaz sonra karşına çıkan pencereden galatasarayı seç sonra sağ taraftan teama bas sonrada sağ üst taraftan 2 kez heal teame bas bütün takımın sakatlığı düzelicektir

Aşk-ı Şehir
24.Mart.2007, 18:16
ben olsam sizin yerinizde bu programı kullanmam oyunun zevki kaçıo önüne gelen adamı alıon önüne gelen takımı yeniyon ne zevki kalıoki

asdMB
26.Mart.2007, 18:39
yaw a§Lında hıcßir faydası yok ozeLLikLerini yükseLttım oyuncuLarımın hepsının ozeLLıkLerı dusus donemını ya$adıgı zaman eskısındende kotu haLe geLdı normaL olarak kaydetme yok sadece antremanda bırden yukseLıo gıbım gozukuo sonra bırdende dusuo

fatiherkol
27.Mart.2007, 11:08
bu saveli oyunu değiştirirken fm oyunu açık olsa olur mu? nasıl yapacağız? değişiklikten sonra mı oyunu açacağız???
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
oyuncunun mevkisi niye değişmiyor özellikleri değişti ama mevkisi düzelmedi.??? yardım eden var mı?

Saboteur
28.Mart.2007, 21:06
yaw a§Lında hıcßir faydası yok ozeLLikLerini yükseLttım oyuncuLarımın hepsının ozeLLıkLerı dusus donemını ya$adıgı zaman eskısındende kotu haLe geLdı normaL olarak kaydetme yok sadece antremanda bırden yukseLıo gıbım gozukuo sonra bırdende dusuo

Sana katılıyorum ama ben bir keresinde bir oyuncunun ca sını pa seviyesine getirdim yani özelliklerini tek tek o düzeye getirdim ve kaydettim ve özelliklerinde düşüş olmadı. Mesela ca sini ve pa sini 180 yapıp kaydettim.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bu saveli oyunu değiştirirken fm oyunu açık olsa olur mu? nasıl yapacağız? değişiklikten sonra mı oyunu açacağız???
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
oyuncunun mevkisi niye değişmiyor özellikleri değişti ama mevkisi düzelmedi.??? yardım eden var mı?

Zaten programı oyunun açıkken kullanabilirsin. Oyunu alt ve tab tuşlarıyla aşağı indir programı çalıştır ve load a bas değişikliklerini yap. position kısımından istediğin mevkileri 20 yaparak ayarlayabilirsin.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

arkadaslar bi yardim lutfen herturlu seyi denedim ama calismiyo boyle bir sorunla karsi karsiya kaliyorum

http://img260.imageshack.us/img260/7332/ads305zas4.jpg (http://imageshack.us)

bu siteden indirdigim degil sizin verdiginizide indirdim ama hicbir sekilde calismiyo ve hep ayni hatayi veriyo lutfen yardim

Arkadaşım sanırım sorunun çözüldü programında bi sorun yok resimden anladığım kadarıyla bende de öyle yazıyor go yazan yerin yanına aradığın oyuncuyu yaz go ya bas ve değişikliklerini yap. Benim asıl sormak istediğim programın türkçe onu nerden buldun :D keşke benimkide türkçe olsa

redge
29.Mart.2007, 21:39
oyunumu berbat etti ama benim hatam oyunculların özelliğini yükseltip dendim ve otomatik save attı özellikler sonra aniden düştü hepsinin eskisinden daha berbat hale geldi kısacası save im gitti aman dikkat edin yada birisi neden düştüğünü sölerse sevinirim eskisindende kötü oldu yani

Saboteur
29.Mart.2007, 23:44
oyunumu berbat etti ama benim hatam oyunculların özelliğini yükseltip dendim ve otomatik save attı özellikler sonra aniden düştü hepsinin eskisinden daha berbat hale geldi kısacası save im gitti aman dikkat edin yada birisi neden düştüğünü sölerse sevinirim eskisindende kötü oldu yani

Ben bu soruna şöyle bi çözüm buldum önceki mesajımda da yazmıştım oyuncunun özelliklerini yükselttikten sonra ca sını ve pa sını aynı orana getirip save yap. Düşüşün nedenin bu oldugunu düşünüyorum özellikleri çok yüksek bi oyuncunun ca düşük olmaz eger düşükse özellikleri ca sına uygun bi hale geri düşer

asdMB
30.Mart.2007, 12:38
ya kullanıosun ozeLLıkLer guseL arada 2 ay gecıo ozeLLıkLer cofff!!!
eskısındende kotu oLuo sadece ozel yetenek dusmuo onu yukseLtın derım ama baska ozeLLıkLer eskısındende kotu haLa bu sefer futbolcunun ozeLLıkLer artısa gecıo +5 +6 dususe gecıo gene -5-6 berbat bısı yanı ama pozısyon wermek ıcın we mewkıLerdekı ozeLLıkLerı ayarLmak ıcın cok guseL:D
sert sut pLase sut vs vs hea bıde sakatLık duzeLtmek moraL duzeLtmek falan:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ben bu soruna şöyle bi çözüm buldum önceki mesajımda da yazmıştım oyuncunun özelliklerini yükselttikten sonra ca sını ve pa sını aynı orana getirip save yap. Düşüşün nedenin bu oldugunu düşünüyorum özellikleri çok yüksek bi oyuncunun ca düşük olmaz eger düşükse özellikleri ca sına uygun bi hale geri düşer

ca - pa nedır:D:D
ben bılmıorum nerden bakıLıo??

redge
30.Mart.2007, 18:10
valla o dğeilde save li oyun gitti ona yanıyorum liverpoolla:(

emrecants
31.Mart.2007, 01:04
ya kullanıosun ozeLLıkLer guseL arada 2 ay gecıo ozeLLıkLer cofff!!!
eskısındende kotu oLuo sadece ozel yetenek dusmuo onu yukseLtın derım ama baska ozeLLıkLer eskısındende kotu haLa bu sefer futbolcunun ozeLLıkLer artısa gecıo +5 +6 dususe gecıo gene -5-6 berbat bısı yanı ama pozısyon wermek ıcın we mewkıLerdekı ozeLLıkLerı ayarLmak ıcın cok guseL:D
sert sut pLase sut vs vs hea bıde sakatLık duzeLtmek moraL duzeLtmek falan:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ca - pa nedır:D:D
ben bılmıorum nerden bakıLıo??

Arkadaşlar özellikler düşer tabikii özelliklerii yükseltmeden önce Current Abilitiy ve Potential Abilitiy'i 200 yapmanız lazımm Current Abilitiy ve Potential Abilitiy'e İnfodan ulaşabilirsiniz.;)

http://img402.imageshack.us/img402/3178/modiqt6.jpg (http://imageshack.us)

canarya
31.Mart.2007, 02:31
sakatlik icin kullanin hic acimayin bi gunde 5 tane adam antremanda sakatlanirmi ya bu kadar abartilmaz ki sakatlik bu oyunda sakatliklar illallah dedirtiyor cok sacma.

Noz
31.Mart.2007, 03:20
eger transfer falan varsa iyi bisey cunku kayitli oyun dewam ederken ani futbol guncellemeleri yapabilirsin dunya da cunku dewamli degisiyor piyasa transfer v.s

sersabah
31.Mart.2007, 03:30
bunu nasıl kullanacagız usta?

Saboteur
31.Mart.2007, 15:29
Arkadaşlar özellikler düşer tabikii özelliklerii yükseltmeden önce Current Abilitiy ve Potential Abilitiy'i 200 yapmanız lazımm Current Abilitiy ve Potential Abilitiy'e İnfodan ulaşabilirsiniz.;)

Çok teşekkürederim arkadaşım demek istediğimi resimle anlatmışsın arkadaşın gösterdiği yerleri ayarlayacağız ozaman düşüş olsa bile çok olmaz ve tekrar yükselir. Biraz mantıklı ayarlama yapmalıyız özellikleri ve ca-pa sı mantıklı olmalı

chonk
31.Mart.2007, 21:30
oyuncu ozellikleri deger olarak en fazla 100 mu olabiliyor peki?

ayrica ca ile pa yi 200 yapinca bile bi mac sonra degerleri tekrar dusuyor.
anlamadim gitti.
bi yerde biseyi yanlismi yapiyoruz.
acaba CA yi 175 falan yapippa yi 200 mu yapacaz?

YGZ_BH
01.Nisan.2007, 21:23
Dosya çalışmıyor.

Rapid linki de çalışmıyor.Yardım edebilecek biri var mı?

nekop
02.Nisan.2007, 03:35
Teşekkürler hemen indiriyorum bu arada yanlış anlamayın modifieri profilime milli takımda oynamış göstermek için kullanıyorum :)

Noz
02.Nisan.2007, 04:03
p.a yi c.a yi 200 falan yapmayin ronaldinho dan iyi olur hilenin babasi :zuhaha

yunushenry14
02.Nisan.2007, 18:07
Paylaşım için teşekkürler.

chonk
02.Nisan.2007, 20:51
P.A ve C.A yi 200 yapsak bile bi mac sonra ozellikler düşüyor.
Hatta eskisinden kotu olabiliyor.
Anlamadim neden..
nasil olacak bu is?

managerpolat
03.Nisan.2007, 17:38
evet nasıl olacak özelliklerin düşmemesi için ne yapacaz

byvirus
04.Nisan.2007, 12:04
herkes hile olur diyo eger iradeniz gucluyse yararli seyler icin kullanabilirsiniz :) ornegin ugur boral oyunda sadece aml oynayabilio siz onu bu programla dl olarak da oynatma ozelligi verebilirsiniz bu hileye girmez daha da gerceklestirir oyunu :)

uğur boralın antrenman sistemini dl olarak değiştirirsen bi süre sonra o mevkiye alışır zaten.ayrıca oyuncuya yeni antrenman sistemi vermek ona eski mevkisinide unutturmaz.her 2 yerde de kullanabilrsin.
bi ikincisi programı ben daha önce kullanmıştım ilk başlarda çok zevkli oluyor.roberto carlos,figo,veron gibi oyuncuları alıp yaşlarını 20 yapıp 20 yıllık sözleşme imzaladım :) kulübümün bütçesini sınırsız yaptım vs.ama bisüre sonra oyunun hiçbir zevki kalmıyor.

emrecants
08.Nisan.2007, 12:36

işte bunları yapcan;)

Wesley Sneijder
08.Nisan.2007, 14:43
Ben PA'yı 200 yapmıyorum çünkü o zaman özellikler öyle kalıyor ve yükselmiyor. PA'yı 200 yaparsanız belki düşmez.

CezA_FataL
11.Nisan.2007, 21:34
Bunu nereye kuracaz nası yüklü oyunlara uygulayacaz bi tarif eden yok mu?

Psychotic
13.Nisan.2007, 16:45
Arkadaslar ispanya liginde kulup calistiranlar bilirler... Lig maclarinda oynatmak icin bile 25 tane oyuncu kaydetmek gerekiyor. bu kayitli oyuncularin ayarlamasini yapabilecegim bir ayar bolumu varmi bu editorde ben goremedimde... Tevez i aldim kayitsiz diye oynatamiyorum bu ciddi bi problem oldu:(

vita es morte
14.Nisan.2007, 01:28
bu 7.01 ile de uyumlu mu acaba?

davids87
15.Nisan.2007, 12:51
eskiden bir mcm editör vardı,o editörle oyuncunun kulübü değiştiriliyordu,bu editörde öyle bir özellik göremedim
bu editörde kulübe yıldız oyuncu almanın yolu nedir,sadece para yükseltmekte olmuyor,çünkü oyuncu yıldızsa ne kadar para verirsen ver küçük takıma gelmiyor.bu editörle oyuncu getirmenin bir yolu var mı?yardımcı olursanız sevinirim

imparator_cenk
15.Nisan.2007, 13:32
Arkadaşlar benim yaş 30 malum,size göre kafam daha az çalışıyor,bu program nasıl kullanılıyor? :)

OmErCaGaTaY
15.Nisan.2007, 13:37
Teşekkürler indiriyorum.

Ahmet_77
15.Nisan.2007, 13:38
ilk önce kayıtlı oyunu aç sonra
modifieri aç
sonra modifierden loada bas

sonrada search bölümüne yani boş kutuya değiştirmek istediğin oyuncu,personel,takım vs. adını yaz
ve işin bittikten sonra saveye basıp çık

El Barto
15.Nisan.2007, 13:39
Arkadaşlar benim yaş 30 malum,size göre kafam daha az çalışıyor,bu program nasıl kullanılıyor? :)

Abicim bak kolay sendeki yama ne ise ona uyumlu modifieri indiriyosun bilgisayara kuruyosun.Oyundayken kayıtlı oyununu açtıktan sonra yani modifierde load diyosun kayıtlı oyunun yükleniyor.sonra istediğin şeyi ya sağ taraftaki save ile kaydet ;)

imparator_cenk
15.Nisan.2007, 13:43
Teşekkür ederim kardeşlerim.

davids87
15.Nisan.2007, 16:03
arkadaşlar lütfen bir yardım
bu editörle yıldız bir oyuncuyu kulübe getirmenin bir yolu var mı?para yükseltmek yetmiyor ,oyuncu kulübü beğenmiyor.

El Barto
15.Nisan.2007, 16:05
arkadaşlar lütfen bir yardım
bu editörle yıldız bir oyuncuyu kulübe getirmenin bir yolu var mı?para yükseltmek yetmiyor ,oyuncu kulübü beğenmiyor.

modifierde klubünü değiştiremezsin ama klubünün itibarını arttır belki faydası olur.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Teşekkür ederim kardeşlerim.

Rica ederiz abi.

imparator_cenk
15.Nisan.2007, 20:25
Ya bende su hatayi veriyor:

12538 datas read;search is enanbled

:(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Yok mu bir yardımcı kardeşim?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ahmet 77 kardeşim dediğini yaptım oldu valla. :D

El Barto
15.Nisan.2007, 22:37
Ya bende su hatayi veriyor:

12538 datas read;search is enanbled

:(

Abi bu hata değil ki çalışmış işte :)

tvolkan
16.Nisan.2007, 04:51
çok sağol saattlerdir çalışmıyor diye uğraşıyodum

ChiZeR
16.Nisan.2007, 07:07
beyler bu modifier ile adam yaratma oluyo mu? kendimi yaratıcam da :D

El Barto
16.Nisan.2007, 09:46
beyler bu modifier ile adam yaratma oluyo mu? kendimi yaratıcam da :D

Modifier ile değilde editör ile yapabilirsin arkadaşım ancak kayıtlı oyununu etkilemez yeni bir oyun açman gerekir.

imparator_cenk
16.Nisan.2007, 13:34
Kardeşler güzelce yaptım bazı oyuncuların özelliklerini yükselttim,bir maç yaptım ama özellikler tekrar düştü,yorgunluktan dolayı olabilir mi,yine kondisyon yükselince yaptığım güçler yerine gelir mi?

ENESCAN
17.Nisan.2007, 00:35
agam ellerine saglik ya mukemmel bisey istedigimiz oyuncunun gucunu istedigimiz hocanin prfilini degistirebiliyoruz yas boy deger vs.mukkkkemmmel

El Barto
17.Nisan.2007, 10:56
Kardeşler güzelce yaptım bazı oyuncuların özelliklerini yükselttim,bir maç yaptım ama özellikler tekrar düştü,yorgunluktan dolayı olabilir mi,yine kondisyon yükselince yaptığım güçler yerine gelir mi?

Abi PA lar (potential ability) ve CA (current ability) bunları 200'er yapıp dene birde.

imparator_cenk
17.Nisan.2007, 13:22
Tamam kardeşim öyle deniyeyim birde.

MaviAlize
17.Nisan.2007, 15:38
Özellikleri sonradan düşenler için öneri:

Yapacağınız editlemeyi oyunun oto kayıt zamanına 1 gün kala yapın.
Modifier ile editleme yaptıktan sonra oyunu kapatmayın.Oyun kaydetsin sonra çıkın. Modifieri kapatın e oyuna tekrar girin. Sorununuz düzelecektir. Bu işlemlerden sonra yardımcısınız antrenman bildirimlerine kadar fm modifier ile editleme yapmayın ve özellikler yeirne otursun.
bu yöntem yüksek oranda verin verecektir. Çok düşük ihtimalle de olsa özelliklerin düşme ihtimali var. Fakat anrenman bildiriminen sonra düşmüyor. Ayrıca Fm modifier ile koçlarınızı, takımları ve kendi profilinizi de editleyebilirsiniz.

imparator_cenk
17.Nisan.2007, 17:44
Sağol kardeş.

carrey
07.Mayıs.2007, 05:38
Özellikleri sonradan düşenler için öneri:

Yapacağınız editlemeyi oyunun oto kayıt zamanına 1 gün kala yapın.
Modifier ile editleme yaptıktan sonra oyunu kapatmayın.Oyun kaydetsin sonra çıkın. Modifieri kapatın e oyuna tekrar girin. Sorununuz düzelecektir. Bu işlemlerden sonra yardımcısınız antrenman bildirimlerine kadar fm modifier ile editleme yapmayın ve özellikler yeirne otursun.
bu yöntem yüksek oranda verin verecektir. Çok düşük ihtimalle de olsa özelliklerin düşme ihtimali var. Fakat anrenman bildiriminen sonra düşmüyor. Ayrıca Fm modifier ile koçlarınızı, takımları ve kendi profilinizi de editleyebilirsiniz.
arkadaşım kusra bakma anlıyamadım tam biraz daha açık anlatabilirmisin

TUGAY 123
10.Mayıs.2007, 16:25
kardeş nasıl kullanılıyor

theram
10.Mayıs.2007, 17:21
mukemmel birsey calisiyor benim versiyon 7.0 prgram ise 7.02 misler gibi calisiyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrica diyelim topcunuz sakatlandi. hemen topcunun adini aratin ve injured yazan yerdeki isareti kaldirin oyuncunuz iyilessin :D:D bu dosyayi paylasandan allah razi olsun

Revolution
10.Mayıs.2007, 21:45
paylaşım için sağol ama kullanmayacam..

emrecants
12.Mayıs.2007, 23:22
mukemmel birsey calisiyor benim versiyon 7.0 prgram ise 7.02 misler gibi calisiyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrica diyelim topcunuz sakatlandi. hemen topcunun adini aratin ve injured yazan yerdeki isareti kaldirin oyuncunuz iyilessin :D:D bu dosyayi paylasandan allah razi olsun

arkadaşım sakat oyunucuyu düzeltme işine çok sevinmişsin(h) bende sana bişi diim aratma yerine takımının ismini yaz çıkınca tıkla kenarda TEAM var ona bas sonra sol üst köşede HEAL TEAM var ona basarsan tüm sakat oyuncalar düzelir ve kondüsyonları %100 olur sonra İNSPRE TEAM var ona basarsan oyuncuların moralleri süper olur ve unhappy yani mutsuz olanlarda düzelir

SiNcE1973
14.Mayıs.2007, 16:49
bu diğer patclerde de olur mu bende 7.0.2 yok malum sebepten dolayı KORSAN:(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ben bunu aslında kullanmam normalde ama tek bişey üzerinde kullanıyorum saçmasapan olan sakatlıklarda anladın sen onu:D:D

BlueKing3
19.Mayıs.2007, 23:29
Ya arkadaşlar bana biri ne olur modifier olayını açıklasın.Nasıl ükleniyor?Bununla neler yapıyoruz?Nasıl yapıyoruz?Allah aşkınıza anlaşılır ve varsa ss koyarak anlatsın...Ne olurrr?Meraktan çatlıyacam...

onur_fatos
20.Mayıs.2007, 01:54
bencede biraz hileye kaçıyo ozamanda oyunun pek bi zewki kalmıyo ama yinede paylaşım için teşekkürler

sıdo
26.Mayıs.2007, 15:51
Ya Arkadaslar tutturdunuz bi hile yaw bunun adi uzerinde oyunn ne hilesi ogrensin millet ayrica kardesim paylasim icin tesekkur ettim

ionki
14.Temmuz.2007, 20:56
yaaw ben editörden şimdiye kadar olan transferleri yaptım.
C:\Documents and Settings\ionki\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2007\db
buraya eklendi. sonra yeni oyun açtım. ama ne göreyim o pislik inamoto hala duruyo. yaptığım değişikliklerin hiç biri olmadı. yardım edin lütfen!! please help meeee!!

_ReaL_
14.Temmuz.2007, 21:11
paylaşım için teşekkürler
ama indirmeden önce editörden farkı nedir , onu söylermisin ?

bos
15.Temmuz.2007, 14:11
bu modifier çok zewksiz yaa bi kere kullanıyım dedim sadece 3 maç dayanabildim... herşey yapay çünkü silahlı oyunlarda ölümsüzlük şifresi ne kadar sıkıcı geliyosa bu modifier de bana o kadarsıkıcı geldi hemen eski oyunuma döndüm... şuan fenerle 2011 yılındayım ve hilesiz oynamak süper :)

sametciftci88
09.Ağustos.2007, 20:37
arkadaslar ben bu programi indirdim fakat calismiyor reading data from memory please wait diyo daha sonra yanit vermiyo program bu neden oluyo acaba yardim ederseniz sevinirim bi de vista kullaniyorum ondan mi acaba

sivaslizoro
09.Ağustos.2007, 20:41
nası kullanılıyo ss le açıklasan bi.ben hiç kuıllanmadımda :d