PDA

View Full Version : Hileli ve Çok Zevkli Bir Kayıtlı Oyun!!!

Flawless Victory
04.Mart.2007, 23:48
İşte benim 2014 yılına kadar ilerlettiğim harika bir oyun. Oyun hileli ama o kadar zevk alacaksınız ki anlatamam. Harika bir kadrom var. Bir Türk dünyanın zirvesinde... Şu an dünyanın en iyi klüplerinden birisiniz ve adınız Konyaspor... Deneyin ve görün. Sonra teşekkürlerinizi yazarsınız. :) FM 2006 oynayıp da bu oyunu denemeden geçmeyin. Jimmy Briand ve Eddie Johnson'dan her sezon ortalama 70 gol sizi bekliyor. ;;)

http://rapidshare.com/files/19420658/Konya.rar

M.Scofield
04.Mart.2007, 23:50
hile derken ne gibi hileler var

Flawless Victory
05.Mart.2007, 00:05
Yabancı kontenjanı ve sakatlık. Ben oynarken FM'nin en güzel, organize gollerini atıyordum. O kadar yetenekli oyunculardan kurulu. Savunmada Cabral, Diarra; orta sahada Guarin, Aguilar, Pacheco, N'Zogbia; forvette ise Jimmy ve Johnson var. Denemeden karar vermeyin. Benim iki oyunum vardı biri bu hileli olanı bir de hilesiz vardı. Bu da diğeri kadar zevkliydi.

World Hollow o1
05.Mart.2007, 00:20
Bu oyun beni bayar :p

mami_LEE
05.Mart.2007, 01:35
hileli bir oyun nası zevkli olabilir ki ?

Flawless Victory
05.Mart.2007, 10:18
Ben zaten hileye karşıyım ama illa oyununuzda hile yapacaksanız, yapmayın işte bunu kullanın. Anlatmak istediğimi anlatamıyorum herhalde. Asıl oyununuza kesinlikle hile karıştırmayın diye ekleyeyim de yanlış anlaşılmasın. Neyse, isteyen indirsin. Nasıl ki hilesiz kayıtlı oyunları indirip oynuyoruz bu da hileli kayıtlı oyun işte. Hah, şimdi oldu.

ultraslanerdem
05.Mart.2007, 13:05
Milletin ağzına bir laf dolanmış <<hileli bir oyunun neresi zevkli ki>> .İyi de kardeşim zevkini alan alıyor.Sen istemezsen oynama ne karışıyosun ki hileye.Bende hilesiz oynuyorum ancak hile yapana da yapma demiyorum.O onun zevki...

GLoBaL_DeeJaY
05.Mart.2007, 23:27
ben hile klavuzundan football manager 2006 şifrelerine baktım bi ilk 11 var onu aynısını yaptığın zaman asla kaybetmiyoruz ben denemedim çünkü hile beni bayar hele hele başkasının oyunu heten bayar

ALEN_34
06.Mart.2007, 17:13
hileye zaten gerek yokki oyunda eğerki yeterli bütceniz varsa istediğiniz oyuncuları alırsınız önemli olan başarıyı her şartta yakalamak bence

snoophan
06.Mart.2007, 21:46
ben hile klavuzundan football manager 2006 şifrelerine baktım bi ilk 11 var onu aynısını yaptığın zaman asla kaybetmiyoruz ben denemedim çünkü hile beni bayar hele hele başkasının oyunu heten bayar

kardeş kılavuz dediğin ney?

Flawless Victory
06.Mart.2007, 22:43

Hem hile sevmem diyorsun hem de hile klavuzuna baktım diyorsun. :D Genel kültür olsun diye mi baktın? :n:

GLoBaL_DeeJaY
08.Mart.2007, 16:51
yok kardeş ben gta sanandreas şifrelerine bakim derken fm yi gördüm merak ettim alla alla diye şaşırdım fm n,in şifresi mi olur diye varmışl hatırladığım ilk 11

karma sırasıyla değil

1 maxvell
2 adriano
3 galetti
4 ponzio
5 kaka
6 crespo
7 shevchenko
8 totti

bukaar hatırloıyorum bildiğim kadarıyla ya bu FM 2005 YADA FM 2006 için geçerli

Redrum
08.Mart.2007, 17:03
yok kardeş ben gta sanandreas şifrelerine bakim derken fm yi gördüm merak ettim alla alla diye şaşırdım fm n,in şifresi mi olur diye varmışl hatırladığım ilk 11

karma sırasıyla değil

1 maxvell
2 adriano
3 galetti
4 ponzio
5 kaka
6 crespo
7 shevchenko
8 totti

bukaar hatırloıyorum bildiğim kadarıyla ya bu FM 2005 YADA FM 2006 için geçerli
kardeş 4 forvet var burda yahu:D

Flawless Victory
08.Mart.2007, 18:51
Öyle bir şeyin mümkün olacağını sanmıyorum. Çünkü bu oyuncular hiç mi formsuz olmayacak, hiç mi kart görmeyecekler? O zaman FM'nin gerçekçiliği nerde kaldı?

Bu oyunu oynayan varsa, yorum yazarsa sevinirim.

etemekin
17.Mart.2007, 15:10
ya beyler abest bişey soracağım biliyorum ama biri bana teknik terimleri yazabilir mi?? misal:set pieces???
bide menagerin aldığı maaşın, stadyumun büyüklüğünün yada antreman sahasının genişliğinin ne önemi var? FM ustaları size soruyorum ders almayı bekleyen bir öğrenciniz var.:D:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
indiremiyorum oyunu aga ne iş giriorm siteye saçma sapan şeler soruyor nasıl indereceğim?????(konya sporu)

Flawless Victory
17.Mart.2007, 18:29
ya beyler abest bişey soracağım biliyorum ama biri bana teknik terimleri yazabilirmi misal:set pieces???
bide mangerin aldığı mağaşın, stadyumun büyüklüğünün yada antreman sahasının genişliğinin ne önemi var? FM ustaları size soruyorum ders almayı bekleyen bir öğrenciniz var.:D:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
indiremiyorum oyunu aga ne iş giriorm siteye saçma sapan şeler soruyor nasıl indereceğim?????

Teknik terimleri, teknik yardım bölümüne sormalısın.

Oyunu indirebilmek için, açılan sayfada "Free" tuşuna bas ve yaklaşık 1 dk bekle. Sonra sayfanın ortasında 3 haneli bir kod çıkacak. Yanındaki kutuya bu 3 haneli kodu gir ve hemen yanındaki tuşa bas. Download işlemi başlayacaktır.

effeg
03.Nisan.2007, 23:30
kendi save dosyamı nerden bulup koyucam_?

kaan_ronaldinho
12.Nisan.2007, 22:00
arkadaşım eğer bir türk takımını dünyanın 1.si yapmak istersem bunu hilesiz yapmak isterim tabikide hileyle bu oyunda zevk alamassın

partizanlion
13.Nisan.2007, 19:24
ya bu yabancı kontjenanını kaldırmayı nsl ayarlıorz?

Flawless Victory
23.Nisan.2007, 11:54
FM Modifier kullanabilirsin. Özür internet bağlantımdaki sorun nedeniyle bir süre giremedim.

rsm55
24.Nisan.2007, 20:35
hileye kesinlikle karsıyım emege saygı arklar