PDA

View Full Version : özel mesaj cıkıyor!!!

anil luque
13.Mart.2007, 20:19
abiler bi yardım bir üyemizin yolladıgı ozel mesajı okudum ancak ne zaman bır konuya gırıp gerı cıksam mesajınız war dıye cıkıyor halbuki aynı mesaj nasıl duzeltecegım??? :mad:

Sheriff
13.Mart.2007, 20:20
Çerezleri silmeyi dene..

anil luque
13.Mart.2007, 20:29
Çerezleri silmeyi dene..

o nasıl oluyor ya kusura bakmayın fazla bakmadıgım ıcın ozel mesajlara cerez fln??

Sekopej
13.Mart.2007, 20:34
Eğer geri yaparak konulara giriyorsan her seferinde bu mesajla karşılaşırsın. Geri yaparak değil de konulara tıklayarak girersen artık çıkmayacaktır...

RaSenGan
13.Mart.2007, 20:37
Eğer geri yaparak konulara giriyorsan her seferinde bu mesajla karşılaşırsın. Geri yaparak değil de konulara tıklayarak girersen artık çıkmayacaktır...

bende tam aynısını söyliycektim.Ayrıca bu çerezleri silmek için bazı programlarda var ;;)

Memedov
abiler bi yardım bir üyemizin yolladıgı ozel mesajı okudum ancak ne zaman bır konuya gırıp gerı cıksam mesajınız war dıye cıkıyor halbuki aynı mesaj nasıl duzeltecegım??? :mad:

Sen Girdiğin yere msj yazıyosun sonra geri diyosun Albuki Girmek istediğin konuya tıklasan Bu sorunla karşılaşmazsın :)

anil luque
bende oyle yapıyorum zaten ama cıkıyor sinir oldum walla
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ok abiler herkesten oyle cewap gelıyorsa oyle yaparım sagolun

ultraslanerdem
13.Mart.2007, 20:38
O da olmadı mesajı silmeyi dene...
Çerezleri silmek Bilgisayarında ki solucanları temizlemektir...

RaSenGan
13.Mart.2007, 20:39
CCleaner ı bir dene güzel bir program işine yarayabilir ;;)

bursa_mc
13.Mart.2007, 21:11

budur...:)