PDA

View Full Version : Search Staff' ta çıkmayan fakat hızlı aramada çıkan manager

Msdogan
14.Mart.2007, 19:23
Arkadaşlar ben manager arattırıyordum. Judging player potantional ve judging player attritibiues (böyle yazılmayabilir) 20 olan managerleri arattırdım.Bide türk olsun dedim karşıma kimse çıkmadı. Fakat elle Abdullah Avcı'yı arattırdım ki aradığım iki özellik bu managerde mevcut.Database huge olarak ayarlamıştım pek bunda sorun olacağını sanmıyorum. Bunda böyle oluyorsa elle arattırırken eksik çıkan bir sürü futbolcu, gözlemci ve doktor olabileceği aklıma geldi. Bu neden oluyordur ve çözümü varmıdır acaba ? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

Flawless Victory
14.Mart.2007, 23:19
Eğer arattığın özelliklerden bir tanesi 20 değilse çıkmayabilir. Sen iki özelliği de 20 olanları aratmışsın. Böyle bir durum yoksa söyle. Başka bir şey düşünelim.

zihnii
14.Mart.2007, 23:45
job centre a girip ilan bırakabilirsin güzel koçlar denk gelebiliyor bilmiyorum bunu biliyomuydun ben yeni buldum paylaşmak istedim

Msdogan
15.Mart.2007, 00:17
Eğer arattığın özelliklerden bir tanesi 20 değilse çıkmayabilir. Sen iki özelliği de 20 olanları aratmışsın. Böyle bir durum yoksa söyle. Başka bir şey düşünelim.

Evet ikiside 20 olsun istedim ve Abdullah Avcının ikiside 20..Anlamadım valla bu işi oyunda bir problem var sanırım..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

job centre a girip ilan bırakabilirsin güzel koçlar denk gelebiliyor bilmiyorum bunu biliyomuydun ben yeni buldum paylaşmak istedim

Yok bilmiyordum dostum teşekkür ederim..

Flawless Victory
15.Mart.2007, 00:21
"olsun" "olmasın" gibi kelimeler var o filitrelediğin yerde. Yani Türk olsun veya olmasın diye seçebiliyorsun bir de ona bak istersen. Yanlış seçmiş olabilirsin.

Msdogan
15.Mart.2007, 01:55
"olsun" "olmasın" gibi kelimeler var o filitrelediğin yerde. Yani Türk olsun veya olmasın diye seçebiliyorsun bir de ona bak istersen. Yanlış seçmiş olabilirsin.

Yok dostum onlar doğru..Herşey doğru ama bulmuyor anlamadım gitti. Sen aynı şekilde abdullah avcıyı bulabiliyormusun peki iki filtreyi 20 seçince ?

BHARISH
23.Mart.2007, 18:37
Yok dostum onlar doğru..Herşey doğru ama bulmuyor anlamadım gitti. Sen aynı şekilde abdullah avcıyı bulabiliyormusun peki iki filtreyi 20 seçince ?

arkadasım bunların fıltreyle alakası yok.dıkkat edersen player staff s. de bolgede tanınmıs oyuncular veya staff lardan bahsedıo.sen elle aratsan odakının ıkı katı oyuncuya ulasırsın.mesela allahın ısvec ıkıncı lıgındekı bı oyuncuyu player staff s. den bulmayı bekleme.ama yapabılecegın ulkelerın kuluplerıne bakmak olabılır bunun ıcın..bu ılk cm den berı de boyle.zaten aksı sekılde burada hıcbı oyuncuyu tartısmaya gerek kalmazdı elle koymus gıbı herkese hakım olurduk

Universal
23.Mart.2007, 20:13
Büyük ihtimalle filtrelerde hata yapmışsın tekrar bakmanı tavsiye ederim. Eğer çıkmıyorsa o oyuncuyu o listeye almamışlardır. Çünkü oyundaki bütün oyuncular o listede bulunmuyor sadece belli bir bölümü bulunuyor.

King_91
24.Mart.2007, 01:01
kendi profilinde bildigin ülkeler listesi var onları ne kadar çok doldurursan o kadar çok bulma ihtimalin artar onlar dolu değilken bulma şansın azalıyor onun için oyun başında player search den oyuncu aramak fazla işe yaramıyor

mgokalparslan
24.Mart.2007, 04:41
oyuncu aramada well-known yani iyi bilinmiş kişileri buluyor eğer o adamın da bilinirliği düşükse çıkmamış olabilir ama staff ta öyle bir şey var mı bilmiyorum

Msdogan
24.Mart.2007, 15:54
Anladığım kadarıyla filtre ile bütün herkese ulaşmak mümkün değil. Bunun için elle aratmam gerekecek galiba..Ama Abdullah Avcı gibi bilinen bir kişiyi listeye almamaları biraz tuhaf..