PDA

View Full Version : Macın Ertesi Günü Dinlenme Verme

izmer96
15.Mart.2007, 15:45
arkadaslar her mac sonrasindaki gunu oyuncularima izin vermek istiyorum nasil yapabilirim bi yardimci olabilirmisiniz lutfen:confused:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaslar lutfen bi yardim edin cevaplarinizi bekliyorum

usrobotics
15.Mart.2007, 18:46
antrenmana gir ordan filter dan all schedules u sec sonra assign all deyip rest e gel orda 1 gun 2gun 3 gun ve 1 hafta var istedigini sec.

BeeTLeJuiCe
20.Mart.2007, 01:06
ya bunun etkisi artısı oluyomu ben baslarda denemistim ama oyuncu ozelliklerinde dusus yasadım sakatlar dısında izin vermiyorum

etkisi oluyormu??

ultrarıza
20.Mart.2007, 12:52
Ters etki yapıyor arkadaşlar yorgun olmayan oyuncuları dinlendirmeye gerek yok. Rest ve yorgun olan oyuncuları dinlendirmek yeterli.

CezA_FataL
20.Mart.2007, 21:21
aynen ultrarızaya katılıyorum bütün takımı 2 ayda bir dinlendiriyorum

Not: Özellikleri yükselen oyunculara dinlenme vermeyin yoksa yükseliş durur.

RoNNiE91
20.Mart.2007, 22:26
Bende hiç vermiyorum dinlenme.Sene sonu tatile çıkıyorlar zaten.Onun dışında maçlardan sonra vermiyorum.

noescape85
20.Mart.2007, 22:38
Uzun maç aralarında kesinlikle veriyorum..
Önümüzdeki maça 10 gün varsa ; kesin bi 1 gün dinlendiririm..veya 2.
Normal maç trafiğindede belirli periyotlarla(ayda bir defa gibi) 1 günlük dinlenme veriyorum.

Herşeyi gerçekçi düşünüyorsunuzda fm'de ; neden antremanlara gelince cimri oluyorsunuzki :D

Gerçek hayatta sezon içinde hiç bir futbolcu dinlendirmeden bir yılı bitiren klub duymadım :p

Sakat olan adam zaten ; tam antremanlara çıkamazki..
Farkettiyseniz sakatlığı biterken tam antremanlara başladı der. O konudada yanlış değinmişiniz..

Asıl konu sorusuna gelince; oyuncularının üzerinde( her nerede olursa olsun,yeterki kendi oyuncun olsun :D ) sağ tıklayıp antreman takviminden dinlenme verebilirsin..

ronaldo98
08.Nisan.2007, 19:27
genelde verme ama uzun maratonlardan sonra ver zaten gerekli açıklama yapılmış