PDA

View Full Version : Uefa katsayi sorunu :S ?

charmender
15.Mart.2007, 22:42
Sa arkadaslar. Ben fenerbahçe ile lige basladim. 4 sezon bitirdim 5. sezonumdayim 1.Sezonda Şampiyonlar ligi 3. ön elemede elendim uefaya düstüm guruplara katildim guruplardan ciktim fakat ilk turda elendim. 2 sezon gene smp 3 ön elemede elendim uefaya kaldim bu sefer ceyrek finalde elendim. 3 sezon Şampiyonlar liginde Yari final oynadim 4. Sezonda gene sampiyonlar liginde yari final oynadim Ama Siralamada benim takimim 27. siraya yükseldi ülke puanlari artmadi. Ve Ben hala 5. sezonda ön eleme oynayarak Şampiyonlar ligine katildim:( Acaba bu sorun mu ? Sorunsa nasi cözebilirim :confused:

usrobotics
16.Mart.2007, 01:09
hangi versiyonu kullaniyosun ben de artiyor 7.0.1 var

charmender
16.Mart.2007, 14:56
Bende o versionu kullaniyorum ama artmio. Anca takimim avrupa sıralamasi deyişiyo. Avrupa siralamasinda 27. sıradayim ama hala 2 takim katilio ve 1. ön eleme 2. de iki tane ön eleme oynuoo :(

JunkChorn
16.Mart.2007, 18:21
Ülke puanın için seninle birlikte bir kaç takımın daha Avrupa'da başarılı olması gerekir.

charmender
17.Mart.2007, 13:50
Ülke puanın için seninle birlikte bir kaç takımın daha Avrupa'da başarılı olması gerekir.

Bunu duyduguma sevindim tşk ederim aciklama icin. Benden sonraki takim yani Ç.Rizespor :D Şampiyonlar liginde ne kadar başarili olur bu sene oda bi sorun tabi euheuhee :p