PDA

View Full Version : work permit saçmalığında son nokta "THE END"

ukat
17.Mart.2007, 21:42
ingiltere liginde oynarken herkesin şikayeti work permit yani çalışma izni.

şikayet derken ingiliz liginin kabul ettiği bir kuralı değil fm'nin bu kuralı kraldan çok kralcılık yaparak oyunun oynanamaz bir hale getirecek şekilde uygulamasını kastediyorum

bugün başıma gelen bir olayı örnek vererek anlattıklarımı destekliyeyim:

ingilterede Hull takımı ile premier lige çıktım. work permit kuralını bildiğimde dolayı transferlerimde hassas davrandım. 2009-2010 sezonunda meksikalı guardado'yu transfer ettim. wor permit için bir kere itiraz ettikten sonra çalışma izni alındı ve futbolcu takımıma girdi. o sezon 35 maçta oynadı. 2010-2011 sezonunda ise 37 maçta oynadı. bu arada devamlı milli takımda oynadığı için milli forma ile 51 maça ulaştı.

2011-2012 sezonunun başında 2 maçta oynadıktan sonra bir buçuk ay sahalardan uzak bıraka bir sakatlık geçirdi. sakatlıktan kurtulup oynamasını beklerken bir de ne göreyim. kahramanımızın adının önünde wp etiketi durmuyormu.

work permitte son nokta. biri bunun mantığını bana açıklayabilir mi. ne yapıcam şimdi ben bu adamla

ultraslanerdem
17.Mart.2007, 21:51
Varsa pilot klübüne yolla.Gerçi senin için kötü olacak ama bir sezon kiraya ver bakalım.Belki gelince düzelir...

spider3784
17.Mart.2007, 21:53
ilginç bi durum

JunkChorn
18.Mart.2007, 01:08
Hangi data kullanıyosunuz?
Ayrıca oyununuz orjinal mi?

ukat
18.Mart.2007, 16:56
oyunum orijinal değil

datam 7.0.2

kerimoglu
18.Mart.2007, 17:02
ya abartmayın herşeyde oyun orjinalmi.ne alakası var allah aşkına.bana bi mantıklı açıklama yapın orjinal olup olmamasıyla ne alakas var çok merak ettm.dikkaet ediorum her sorunda orjinal mi diilmi disonuz?

ukat
18.Mart.2007, 17:19
ya abartmayın herşeyde oyun orjinalmi.ne alakası var allah aşkına.bana bi mantıklı açıklama yapın orjinal olup olmamasıyla ne alakas var çok merak ettm.dikkaet ediorum her sorunda orjinal mi diilmi disonuz?

katılıyorum

şu ana kadar sayısını bilmediğim kadar farklı oyunu oynadım

hiçbiri orijinal değildi. ve hiçbirisinde orijinalinden farklı bug veya hata ile yüzleşmedim

(not: yanlış anlaşılmasın. kopya oyunu savunmuyorum. yaptığımın iyi bir iş olduğunu da düşünmüyorum. başlarda maddi durum şimdi ise sadece alışkanlık ve umursamazlık yüzünden kopya oyun kullanıyorum)

starfreedom
18.Mart.2007, 18:27

Mantıklı bir açıklama olmayınca kraldan çok kralcı olan oyunun yılmaz savunucuları forumumuzun modlarının en iyi bildiği sorudur bu :D

El Barto
18.Mart.2007, 18:38
evet sakatlık olduğunda böyle şeylerin olması çok anormal.mesela adam sakatlanıyor 3 ay oynayamıyor sonra mutsuz oluyor ilk onbirde yer bulamıyorum die...bide ukat kardeş fazla deşme yasak. :)

Flawless Victory
19.Mart.2007, 01:02

Avunuyoruz işte. :)

dj_torun
01.Nisan.2007, 17:11
ya ben millwall la ch den priemier e yukseldim 6 oyuncum wp sorunu yasiyo avrupada oynuyorum we kadrolari yolladim onlarida yazdim iyi gusel ama avrupadada kadroya alamiyom yardim ederseniz sewinirim

ForeverGs
02.Nisan.2007, 20:37
dedıgın gıbı bu sacmalık yaaww

futbolog37
03.Nisan.2007, 17:14
bende de aynı sorun var.Oyuncuyu aldım bir baktım wp yazıyor.daha hiç oynatamadım.dünya kadar da para verdik yav.Nasıl çözecez bu sorunu.

Wesley Sneijder
05.Nisan.2007, 17:26
Çözüm yolları var ama o zaman Türkçe oyundan vazgeçmek zorundasın. ;)

Hugo
05.Nisan.2007, 17:45
Çözüm yolları var ama o zaman Türkçe oyundan vazgeçmek zorundasın. ;)

Anlatır mısın? Ben zaten Türkçe oynamıyorum :D

LaKe
05.Nisan.2007, 21:26
Daha önce rastlamadığım bir durum. Gerçekten ilginç. Ama 1 sene pilot takımda oynatıp sonra çağırmayı bir dene. Belki o zaman olur.

*Bu arada not olarak düşeyim: Bu konunun 7.0.2 ile alakası yok. Bunu nerden bulurum, şunu nerden bulurum gibi saçma şeyler yazmayalım arkadaşlar. Mesajlar silindi.