PDA

View Full Version : Tİganayla Olmadi Yenİ Patron Ferİgol

ferigol
19.Mart.2007, 16:42
arkadaşlar beşiktaş bu işin tigana ile olmayacağını anladı ve yeni patron olarak ferudun doğan la anlaştı

genç, deneyimsiz ve adı sanı duyulmayan birini takımın başına getiren başkan yıldım demirören taraftarın ve spor yazarların büyük eleştirisine karşın ben hocamla uzun yıl boyunca çalışmayı düşünüyorum ve göreceksiniz dedi

takımın başına geçtiğimde aslında şanslıydım çünkü iyi bir takım vardı gelecekte bir kaç transferle bu işin altından kalkacağımı düşünüyordum.

takımda antraman hazırlık maçları ve taktikten sonra gökhan ünalı ve mehmet topuzu trasfer ettim kaleyede volkan babacanı aldım

benim önümde ki ilk ciddi sınav süper kupa maçıydı çok iyi bir futbol oynadık ve gökhan ünalın gölü ile 1-0 maçı aldık çok gol kaçırdık ama kazanmayı bildik.

böylelikle ilk kupamı aldım ve trasnferlerin ne kadar doğru olduğu görüldü.

fenerbahce_1907
19.Mart.2007, 16:43
Cok güzel bir giris olmamıs bence biraz ss koymalısın.

ferigol
19.Mart.2007, 16:46
ve sonrası ligde fener bahçe ile kıyasıya bir kapışma

avrupada ilk turu geçip gruplara kaldım gurupta 3. oldum bir sonraki maçta villereale evimde 2-1 yenildim orda 2-2 berabere kalıp avrupaya erken veda ettim

kupada rize yi 2-1 yebdim türkiye kupasını aldım daha sonra mı tabi ilerleyen yıllar bir beşiktaş fırtınası esti DEVAMI GELECEK

uAburak89
19.Mart.2007, 16:57
Böyle olmaz ki ama .. :) Biz nerden bilecez, resim falan koy bence ..

ferigol
19.Mart.2007, 16:57
haklısınız yakında o işte tamam

eXcitinG
19.Mart.2007, 18:35
ya tam bende sevinmistim bir bjk Li cıktı hikaye yazan diye ama hüsran

Wesley Sneijder
19.Mart.2007, 18:45
eXcitinG, bence sen de yazmalısın.