PDA

View Full Version : savegame\rgman sorunu

barmanss
20.Mart.2007, 01:14
arkadaslar oyunu super oynuyordum besiktasa uefyi bile kazandirdim hilesiz uzun ugras ve yillar sonucu. fakat save game yaparken elektrik gitti ve load edilmiyor oyunda

C:\Documents and Settings\B.ARMAN\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007\Temporary\savegame\rgman

bu klasordeki fixman hatali chcdsk calistirin diyor ne yapmam gerek yada elinizde bu klasoru bana upload edebilir misiniz lutfen yardim edinnn

ultraslanerdem
20.Mart.2007, 11:03
O oyunun kurtuluşu yok.Yeni oyuna başlayabilirsin...

World Hollow o1
20.Mart.2007, 11:06
Banada 2005 De Olmuştu Bende Anelka yı Almıştım Fenerbahçeye çok sevinmiştİm Ama Bayram günü Babam Kızdığı için Load Game Yaparken fişi çekmiştim.:n:

Sonrasinda İse Sende Kİ Aynı HÜsran.:)

Üstüne bir bardak soğuk su iyi gider :)

El Barto
20.Mart.2007, 11:10
Dostum oyunu kurtaramazsın sanırım.geçmiş olsun.

Flawless Victory
20.Mart.2007, 13:06
1. Başlat/Çalıştır/command'ı çalıştır.
2. c: sürücüsündeyken (veya kayıtlı oyun hangi sürücüde ise) chkdsk /r komutunu yaz ve enter'a bas.
3. "Disk kilitlenemiyor, chkdsk bir sonraki başlatmada çalıştırılsın mı?" diye soru gelecek ve "E" tuşuna bastıktan sonra enter'a bas.
4. Bilgisayarı yeniden başlat, açılışta gelen "mavi ekranlı chkdsk taraması"nın sonuna kadar bekle.
5. Olursa, ücreti nasıl ödeyeceğini anlatırım. :D

barmanss
20.Mart.2007, 16:42
1. Başlat/Çalıştır/command'ı çalıştır.
2. c: sürücüsündeyken (veya kayıtlı oyun hangi sürücüde ise) chkdsk /r komutunu yaz ve enter'a bas.
3. "Disk kilitlenemiyor, chkdsk bir sonraki başlatmada çalıştırılsın mı?" diye soru gelecek ve "E" tuşuna bastıktan sonra enter'a bas.
4. Bilgisayarı yeniden başlat, açılışta gelen "mavi ekranlı chkdsk taraması"nın sonuna kadar bekle.
5. Olursa, ücreti nasıl ödeyeceğini anlatırım. :D

ya dostum gercekten bu ise yariyormu. cunku tarama cok uzun surecek 120gb hardiskin tamami dolu nerdeyse kisa yollarindan birini biliyor musun. lutfen arkadaslar birdaha fmyi oynamicam yoksa vazgectim

Flawless Victory
20.Mart.2007, 18:58
İşe yarıyor mu derken, şimdi bilgisayar işlerinde kesin olur diye bir şey yok, deneyeceksin ama 120 gb hard disk biraz uzun sürebilir. Bende 40 gb disk var ve en fazla yarım saat sürüyor, ona göre hesap et.

Bir yol daha var kayıtlı oyununun bir kopyasını al ve bu kopya üzerinden "Save Game Cleaner" programıyla gereksiz kısımları silme işlemi yap. Sonra bu programda sildiğin kayıtlı oyunla, "load" işlemini yap. Belki sorununa çare olur.

barmanss
20.Mart.2007, 20:02
İşe yarıyor mu derken, şimdi bilgisayar işlerinde kesin olur diye bir şey yok, deneyeceksin ama 120 gb hard disk biraz uzun sürebilir. Bende 40 gb disk var ve en fazla yarım saat sürüyor, ona göre hesap et.

Bir yol daha var kayıtlı oyununun bir kopyasını al ve bu kopya üzerinden "Save Game Cleaner" programıyla gereksiz kısımları silme işlemi yap. Sonra bu programda sildiğin kayıtlı oyunla, "load" işlemini yap. Belki sorununa çare olur.

acaba sen c surucusu icindeki basta soyledigim dosyayi gonderebilir misin acaba

Flawless Victory
21.Mart.2007, 09:18
Arkadaslar, eger bozulmus oyununuz varsa, save game cleaner ile temizleme islemi yapin. Bu teknigin telif hakki benim. :) Barmans, dedigin dosyayi aksam eve gidince yollarim.

barmanss
22.Mart.2007, 20:15
Bana birisi Zara görmüş SAVE'li oyun uzantısını upload edip yollayabilir mi. Bende bir çalışma yapıyım üstünde. Linki ÖM ile yolluyabilirsiniz.

sadece c surucunde aplication data daki dosyayi gonderirseniz olay cozulecek. cunku 5tane save game vardi 5ide bozuldu ayni anda lutfen yardim

wasaby
23.Mart.2007, 23:33
ya bunun hic mi cozumu yok ya.o kadar emek harca hop gideversin.save game cleaner lada olmuyo kafayi yedim aksam aksam.