PDA

View Full Version : Nissan'ın yeni aracı kapisildi

Mirza
22.Mart.2007, 21:56
Nisan ayında satışına başlanacak Nissan’ın yeni crossover aracı Qashqai, henüz Türkiye’ye gelmeden 300 adet satıldı. Tanıtım süresi boyunca, 39.900 YTL’den başlayan özel fiyatların uygulandığı Qashqai için, 2007 yılında 1100 adetlik satış hedefleniyor.

http://www.internethaber.com/images/news/32149.jpg
Ülkemizdeki tüketicilerin araç konusundaki beklentilerinin giderek yükseldiğini belirten Nissan Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu, ” müşterilerimiz dinamik dizayn, sürüş performansı ve kaliteli iç tasarım arıyorlar. Qashqai bütün bunları sağlıyor. Qashqai için Avrupa’da tanıtıldığı tüm pazarlarda uzun bekleme listeleri oluşmuş durumda, Türkiye de de gösterilen ilgiden çok memnunuz. Önümüzdeki yıllarda da trendin Qashqai gibi crossover araçlara kayacağını düşünüyoruz“ dedi.

Parlak bir tasarım ürünü olan ve Nissan Dizayn Avrupa’nın Londra’daki merkezinde tasarlanan Qashqai, kokpiti andıran araç içi ve sürüş dinamizmi ile öne çıkıyor. Qashqai, C ve D segmentinden üst sınıflara geçiş yapmak isteyen yenilikçi müşteri kitlesini hedefliyor.

Kia Sorento 60.000 YTL fiyatiyla o kadar cok satildi ki Nissanin 39.900 YTL fiyatiyla rekor kiracagini düsünüyorum

fm26mer
09.Nisan.2007, 19:11
Kia Sorento 60.000 YTL fiyatiyla o kadar cok satildi ki Nissanin 39.900 YTL fiyatiyla rekor kiracagini düsünüyorum .. bencede süper bişey