PDA

View Full Version : Crash Dumps Hatası

tombul taho
25.Mart.2007, 00:55
Arkadaşlar merhaba! İlk defa böyle bir sorunla karşılaştım. O yüzden burada paylaşmak istedim belki bileniniz vardır. Herhangi bi yerde de göremedim. Sizlere bir sormak istedim.

Kullandığım FM 2007 oyununda sadece 7.0.1 ve üstüne 7.0.2 yamaları kuruluydu. Ve gayette güzel çalışıyodu. Fakat hikayeyi devam ettirmek için malumunuz oyuna devam etmem lazım. Bilgisayarımı açtım. FM'yi çalıştırdım ve şöyle bi popup çıktı :

"A serious error was encountered and the application will close. An error file has been generated in:
CAGRI/C:/Documents and Settings/Football Manager/Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2007/crash dumps"

Böyle bir hatayla karşılaştım. Sizce ne hatası olabilir ve sorunu nasıl giderebilirim ???

SYLaR
25.Mart.2007, 01:00
Aynı hata benim de başıma bir sefer geldi.Ama ben Fm'yi tekrar çalıştırıp oyunuma devam edebilmiştim.Şansa save bir kaç maç öncesine aitti.

tolginho'nun bu konuyla ilgili bir mesajı vardı.Belki işine yarayabilir.
http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=481953&postcount=9

tombul taho
25.Mart.2007, 01:02
Aynı hata benim de başıma bir sefer geldi.Ama ben Fm'yi tekrar çalıştırıp oyunuma devam edebilmiştim.Şansa save bir kaç maç öncesine aitti.

tolginho'nun bu konuyla ilgili bir mesajı vardı.Belki işine yarayabilir.
http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=481953&postcount=9

Bunu biliyodum zaten. Fakat oyun açılmadığı için yeni oyun da başlatamıyorum. ayrıca yüklediğim de SI Games'in kendi orjinal yamaları... Yani sorun onlar da o zaman.. 7.0.2'yi yükledim en son...

BaD BoY
26.Mart.2007, 20:34
cacheyi silip yeniden dene bi

JunkChorn
27.Mart.2007, 00:24
Yada Application datayı.

usrobotics
31.Mart.2007, 02:03
bende de oluyo ya 3 kere tekrar oynmak zorunda kaldim save olmadigi icin ne bu ya bi cozumu yokmu

eXcitinG
31.Mart.2007, 15:31
başkasını pc den carsh dump kLasörünü kopyalayım kendininkine yapıstır..arkadasımın basınada geLmisti benden crash dump kLasörünü aLmıstı.. simdi anlıyorum neden aLdığını :D

canarya
31.Mart.2007, 17:17
başkasını pc den carsh dump kLasörünü kopyalayım kendininkine yapıstır..arkadasımın basınada geLmisti benden crash dump kLasörünü aLmıstı.. simdi anlıyorum neden aLdığını :D

sen upload etsene :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arkadaslar acaba bu sorun ayni anda fazla uygulama calistirildiginda olabilir mi.Benim 768 ram var.

firofox acik tabta 5 6 site falan oluyor.Arada oyunu kucultup sitelere bakiyorum.Bunun yaninda bi kac program daha acik oluyor.

Sadece oyun acik oldugunda boyle bir problemle karsilasmadim.Oyunu asagi indirip sitelere falan bakarken oldu hep bende.Ama her zaman da olmuyor.

Acaba bu yuzden olabilir mi

eXcitinG
31.Mart.2007, 21:06
edeyim kardeş ne oLcak ,)

canarya
04.Nisan.2007, 13:23
edeyim kardeş ne oLcak ,)

eee nerdee:rolleyes:

zaten o dosyalari degistirmekle olacak is degil
o dosyalar zaten boyle bi hata oldugunda bilgi amacli olusuyor baska bi islevi yok.