PDA

View Full Version : Bu FM Nasıl Birşeydir,Resme Bakın =)

capriceman
31.Aralık.2005, 11:24
http://img424.imageshack.us/img424/2430/241120055qj.jpg (http://imageshack.us)

Arkadaşlar resimde ki yer bizim evin altında ki internet cafe, oturanlarda samimi arkadaşlarım, fotoyu çektiğimde de saat sabaha karşı 4 falandı. Sırayla görüyorsunuz herkes oturmuş FM oynuyor ve internet cafede evleri falan da değil, dükkanda üstlerine kilitli vaziyetteler. =)))

Hepsinin kanına ben girdiydim yıllar önce ama bu kadarına da ne denir bilmiyorum.

Benim ne işim var orada? Bende multiplay de oynuyordum o açıdan =)

Oyundan öte bişey bu bağımlılık, hastalık ya..

Enjoy
31.Aralık.2005, 11:56
Fm bağımlılık yapıyor..insan her zaman oynamak istiyor..böyle multiplay oynamakta süper oluyo..

Laz_Asker_61
31.Aralık.2005, 18:19
la olum adamın bırak damarlarına işlemeyi adamları resmen fm manyağı etmişsin :D

batuhan673
31.Aralık.2005, 18:21
Oha be tüm mahalle sabah 4'te cafede fm oynuyo nerdeyse vay anasına :D FM başka türlü açıklanamazdı işte en iyi anlatım biçimi bu olsa gerek :D

KaracaOglan
31.Aralık.2005, 18:31
arkadaşların ailesi, kahve basar gibi baskın yapmasınlar sonra..

semih5
31.Aralık.2005, 18:37
manyak bi olay ya

capriceman
01.Ocak.2006, 03:52
Bunun 16 masalı olanı var koyayım, şok olun =)))

FB-DeViL
01.Ocak.2006, 05:10
pehaueha :D

NiC 3 9
01.Ocak.2006, 14:05
FM bağımlılık ötesi bişey

10_Osmanozc
01.Ocak.2006, 18:37
İmzamda da dediğim gibi FM bir yaşam stilidir arkadaşlar.Azımsanacak birşey değil bu.

emirduman
01.Ocak.2006, 18:46
ahahaha, bi de kafe üzerlerine kapalı oynuyorlar ya, ehehe..

FM saplantısı başkadır....

Kerim Kerimov
01.Ocak.2006, 19:20
2002 yılında üniden arkadaşlarla bizim evde CM2 England gibi eski bir oyunu tam 24 saat oynamıştık. 2 sezon bitirmiştik o zaman.

Sabah ark.lara kahvaltı hazırlamak için bi şiler amlaya dışarı çıktığımda gözlerim kamaşmıştı ışıktan :)

İşte böyle bağımlılık yapan bi oyun.

Kerim Kerimov
01.Ocak.2006, 19:22
Ya bi de aklıma geldi, niye kilitli orası?

Allah korusun yangın falan çıksa nolcak? Düşündürücü.

10_Osmanozc
01.Ocak.2006, 19:34
Galiba internet cafelerin gece 12'den sonra açık olması yasak.

gencfbli_1
01.Ocak.2006, 19:39
FM hastalığı salgın olmuş :D

Doktorlar bir çare bulamıyor:D

cronaldo
01.Ocak.2006, 20:02
hayatımı 2 ye böldüm 1.(CM yada FM diyelim) oynamadan öncesi ve sonrası,zaten oynamadan önce ki hayatımda da yaşıyor sayılmam :)

anlatmaliymis_meger
01.Ocak.2006, 21:07
biz yeğenle okuldan kaçıp oynardık rekor 19 saat..

Bulut
01.Ocak.2006, 23:39
FM bir yaşam tarzıdır ya öyle bir oyun ki kendine öyle bağlıyor ki insana offf bırakmak ne ala bıramazsın zaten ben denedim olmuyor :)
İşin şakası bir yana ben CM 01 / 02 den beri oynuyorum hiç de sıkılmadan devam ettiğim vee her sene gidip büyük bir zevkle yeni oyununu alıp büyük bir zevkle oynadığım nadir oyunlardandır!
Hatırlıyorumda çokk kez hiç yemek yemeden su içmeden 24 saat oynadığım zamanları bilirim ben :)

Nedvedmania
02.Ocak.2006, 00:02
yaa nebiçim bi oyun bu fm .hatta ona oyun dememeliyiz o hayatımızın bir parçası oldu artık
inanın bana bi gün fm oynamasam içim bi garip oluyo sanki 1-2 haftadır yemek yememiş su içmemiş gibi oluyorum

yeniay
03.Ocak.2006, 00:44
Abi sen bana sizin adresi versene ben bir tane "psikolog" göndereyim sizin acil muayeneye ihtiyacınız var..........

KaracaOglan
03.Ocak.2006, 00:49
ŞOK HABER!!!

Tüm internet cafeler karantinaya alındı!

Salgının yayılmasından korkuluyor. Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş başkanlığında oluşturulan bir komite ile devlet bu olaya da el attı. Tayyip Bey Basın Toplantısında Sigames'e ait tüm managerlik oyunlarının toplatılması kararını aldı. EA Sports köşesinde ise henüz bir hastalık haberi yok!!!

TüMeR_yAğıZ
03.Ocak.2006, 01:29
Valla bende çok kişinin kanına girdim beş yıldan bu yana.hepsi işi gücü bıraktı cm-fm oynuyor.bana beddua edip duruyorlardır :)

kral_67
03.Ocak.2006, 18:48
Arkadaş tek bir şey söyliyebilirim Allah kurtarsın :-)

holali61
04.Ocak.2006, 01:56
yaa nebiçim bi oyun bu fm .hatta ona oyun dememeliyiz o hayatımızın bir parçası oldu artık
inanın bana bi gün fm oynamasam içim bi garip oluyo sanki 1-2 haftadır yemek yememiş su içmemiş gibi oluyorum

aynen katılıyorum ben şuan bilgisayar oynayamıyorum(malum oks hazırlığı) ve geceleri rüyamda çok sevdiğim chelsea yi alıyorum kurtarın beniiiiiiiiiiiiiiiii

Eagle-Eye
04.Ocak.2006, 02:57
ailenin tatilde olduğu, kedinin oradan oraya koşturduğu bir yaz akşamı cm oynanırken oyun bilgilerine bakıldığında addictness level bölümünde "remember to feed the cat" yazması üzerine "ana hakkaten lan" nidasıyla kalkıp kedinin yemeğini vermek; bir süre sonra yine aynı yerde "remember to wash" yazması üzerine "ana hakkaten lan" nidasıyla kalkıp duş almak..

ekşi sözlük: oha dedirten cm olaylarından alıntıdır... :)

Cengo
04.Ocak.2006, 04:10
ailenin tatilde olduğu, kedinin oradan oraya koşturduğu bir yaz akşamı cm oynanırken oyun bilgilerine bakıldığında addictness level bölümünde "remember to feed the cat" yazması üzerine "ana hakkaten lan" nidasıyla kalkıp kedinin yemeğini vermek; bir süre sonra yine aynı yerde "remember to wash" yazması üzerine "ana hakkaten lan" nidasıyla kalkıp duş almak..

:D :D güzelmiş

skoklucan
06.Ocak.2006, 18:06

:) Güzelmiş bu.. İyi de özetliyor...