PDA

View Full Version : Yıl 2070!

Sekopej
27.Mart.2007, 23:35
Arkadaşlar ileride olabileceklere ait bir senaryo. Okulda bir hocamız bize izletmişti ve etkilenmiştim. Tabi ki böyle olacak denmiyor, sadece bir senaryo ve 5 dakikanızı ayırıp, arkanıza yaslanıp izlemenizi tavsiye ediyorum. Dünya Su Günü geçtiğimiz haftaydı, su konusunda biraz daha dikkatli olalım ve "aman bana ne ben kullanırım" zihniyetinde olmayalım...

İndirmek için tıklayınız (http://rapidshare.tv/483645)

yatebos
27.Mart.2007, 23:46
cok gusel we anlamlı bi slayt gosterisi ama bunu butun dunyadaki insanlara izlettirmek lasım gercekten simdi bizede bos laflar gibi gelio Allah'ın suyu bitermi dioruz ama bittii saman herkes deerini anlayacak

Omerdinho
27.Mart.2007, 23:53
eline saglik
herkesin indirip izlemesi gerek.

y_layta
28.Mart.2007, 14:17
indirdim içi boş hata verdi.1daha deniycam

RaSenGan
28.Mart.2007, 14:24
Serkan abi ben rapidshare dan inidremiyorum başka yerden olmaz mı ? :)

fm26mer
28.Mart.2007, 14:25
izledimde bişey anlamadım vala

Sekopej
29.Mart.2007, 02:19
Aygün söyle başka nereye upload edeyim? Ben genelde pek upload etmem, ettiklerim de bizim sunuculara oluyor. Şimdi fm ile alakası olmayan bu slaytı bizim sunuculara mı atayım?:D

fm26, tekrar izle bence, bu önemli bir konu, hiç düşünmeden kullanılan suyun, ilerde bitecek seviyeye gelmesinde yaşanabilecekler anlatılıyor...

y_layta
29.Mart.2007, 16:12
bende indirdim tekrar yine olmadı

yatebos
29.Mart.2007, 16:16
bn izledim arkadaslar bnde oldu belki sizde power paint olmadıı için olabilir??ama belki:D

ultraslanerdem
29.Mart.2007, 16:20
Şu PowerPoint'i yüklesemmi ne...?

Universal
29.Mart.2007, 19:38
Bunu arkadaş okulda verdi bende okumuştum.

Sanırım halimiz böyle olacak ama biz yapmamız gereken artık suyu ihtiyacımız kadar tüketip boşa harcamamak mesela çocukların yaptığı su savaşı. Gereksiz yere banyoda harcanan sular vs. Bunlara son verirsek bu sorunu halledebiliriz.

Birde artık ülkemizde barajlar için yüksek başınç yaratıp yağmur bulutlarından yağmur yağmasını sağlamaları gerekiyor. Eskiden Kocaeli üni. bunu yapmıştı. Bunu bütün dünya uygulamalı.

yavuuzzzz
29.Mart.2007, 20:18
.Sanırım halimiz böyle olacak ama biz yapmamız gereken artık suyu ihtiyacımız kadar tüketip boşa harcamamak mesela çocukların yaptığı su savaşı. Gereksiz yere banyoda harcanan sular vs. Bunlara son verirsek bu sorunu halledebiliriz

Abi senin bahsettiğin su savaşı devede kulak bir golf sahasının çimlerinin her gün yemyeşil kalabilmesi için ne kadar su gerektiğini biliyor musun. Ya da bayıldığımız hamburgerin yapılması için 11 bin litre su gerektiğinin.

canavar20
25.Nisan.2007, 23:53
bizde okulda izledik bunu saol