PDA

View Full Version : GFB Lideri Asker Kacagi cikti!

El Comandante
28.Mart.2007, 18:09
Sefa Asker Kaçağı Çıktı!

Birçok defa tribünde çıkan olaylardan dolayı gözaltına alınan Fenerbahçe'nin tribün liderlerinden "Sefa" lakaplı Nihat Özpolat'ın asker kaçağı olduğu ortaya çıktı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği Ekipleri, şimdiye kadar birçok defa tribünde çıkan olaylardan dolayı gözaltına alınan Fenerbahçe'nin tribün liderlerinden "Sefa" lakaplı Nihat Özpolat'ın kimlik bilgilerinden şüphelendi. Bunun üzerine, Nüfus Dairesi'nden bu kişiye ait vukuatlı nüfus örneği istendi. Nüfus Dairesi'nden gelen vukuatlı nüfus örneğindeki bilgilerde, daha önce gözaltına her alındığında Nihat Özpolat kimliğiyle hakkında işlem yapılan kişinin aslında Sefa Kalya olduğu belirlendi. Kalya'nın asker kaçağı olduğu ve aynı zamanda ikisi 10'ar ay biri 20 ay olmak üzere üç ayrı mahkemece kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlanan Sefa Kalya, Kadıköy Adliyesi'ne gönderildi.Emniyet Müdürlüğü çıkışında Sefa Kalya, basın mensuplarının soruları üzerine asker kaçağı olmayıp yoklama kaçağı olduğunu, sahte kimlik kullandığı yönündeki soruya da, "Siz altını doldurursunuz" şeklinde cevapladı.

Kaynak: Milliyet

ultraslanerdem
28.Mart.2007, 18:14
Yazık ne diyelim.Daha kendi ülkesinin askerliğinden kaçıyor...

yatebos
28.Mart.2007, 18:19
bnce doru diildir yalan haberdiriii

Omerdinho
28.Mart.2007, 18:32
kendisini hic sevmem .. böyle birisinden bu beklenir hic sasirmadim

Universal
28.Mart.2007, 18:46
Asker kaçağı olma ihtimali var mı sizce? Ya doğru olsa bu adamı daha önce çok rahat bulurlardı her maça gidiyor?

El Comandante
28.Mart.2007, 18:56
Asker kaçağı olma ihtimali var mı sizce? Ya doğru olsa bu adamı daha önce çok rahat bulurlardı her maça gidiyor?

Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği Ekipleri, şimdiye kadar birçok defa tribünde çıkan olaylardan dolayı gözaltına alınan Fenerbahçe'nin tribün liderlerinden "Sefa" lakaplı Nihat Özpolat'ın kimlik bilgilerinden şüphelendi. Bunun üzerine, Nüfus Dairesi'nden bu kişiye ait vukuatlı nüfus örneği istendi. Nüfus Dairesi'nden gelen vukuatlı nüfus örneğindeki bilgilerde, daha önce gözaltına her alındığında Nihat Özpolat kimliğiyle hakkında işlem yapılan kişinin aslında Sefa Kalya olduğu belirlendi. Kalya'nın asker kaçağı olduğu ve aynı zamanda ikisi 10'ar ay biri 20 ay olmak üzere üç ayrı mahkemece kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edildi.

Burayi dikkatlice oku ;;)

tosunpasa
28.Mart.2007, 19:02
Bence yalan haber..

Omerdinho
28.Mart.2007, 19:03

polis stada girerken kimlik kontrolümü yapiyor sanki?
nerden bilsinler Nihat Özpolat in kim oldugunu?

yatebos
28.Mart.2007, 19:27
polis stada girerken kimlik kontrolümü yapiyor sanki?
nerden bilsinler Nihat Özpolat in kim oldugunu?

stadda onu herkes tanır isteyen isterse bulurda bulsa nolur bulmasa nolur Fenerbahçe'yle alakası olmayan bi kişi neden bu kadar buyutuldu anlamadım...sadece Fenerbahçe taraftarı hiç bir resmi bağı yok Fenerbahçe'yle

nart_susruko
28.Mart.2007, 19:30
futbolcu, başkan, tribün reisi

ilginç

: )

MinT

Fıratcan Alçınkaya
28.Mart.2007, 21:13
Vay be sefadamı askere gitmemiş... Niye gitmiyolar anlamıyom bu askere Vatani Göreve gidilmezmi ya...

Omerdinho
28.Mart.2007, 21:16

ilginç

MinT

amacin tartisma yaratmak heralde ...

yatebos
28.Mart.2007, 21:58
arkadaslar GFB forumlarında acıklama yapıldı kendisi serbest bırakılmıs ve su an için kesinlesmiş bir cezası yokmus...askerlik olayıda rahatsızlığından dolayı tecil ettirmiş kendisi

Mirza
28.Mart.2007, 23:09
Gazeteler Fenerbahce Riquelmeyi alacak der. Yalan haber dersiniz. Niye cünki Fenerbahce lehine sizin aleyhinize bir durum. Bu durum Fenerbahcenin aleyhine oldugu icin dogrudur canim / o adamdan bu beklenir vs .. vs .. gibi öznel yargilarda bulunuyorsunuz.
Sefayi taniyormusun ki oyle birisinden bu davranisi bekliyorsun ?
O adam yolda yürüdügünde arkasindan kac kisi gidiyor peki sen biliyor musun ?
Böyle bir kisilige sahip olsa bu kadar insan gider mi onun gittigi yoldan ?

Nedvedmania
28.Mart.2007, 23:42
Ben şaşırmadım tahmin ediyodum.

KonTYiyeN
28.Mart.2007, 23:56
yaww kim dedi be bunu yalan

nart_susruko
29.Mart.2007, 14:55
amacin tartisma yaratmak heralde ...
başkan -->> klüp başkanının askerliğiyle alakalı bi durum söz konusu
futbolcu -->> bilindiği gibi Tümer henüz askere gitmedi(başlıkta kaçak yazısı var ama ben o manada kullanmadım) birde muhabbetine de olsa aurelio için gitsin deniyor
tribün reisi -->> zaten haber belli

ayrıca ben o mesajı yazdığımda adı geçen şahıs serbest bırakılmıştı :p

var mı başka rahatsız eden bi durum ? ;)

yavuuzzzz
29.Mart.2007, 20:28

ilginç

MinT

aynen al bendende o kadar

TR.CaPTaiN
29.Mart.2007, 21:54
Rahatsızlığı olan varsa arar askerlik şubesini ihbar eder bu kadar basit.
Olaya gelince Sefa Reis'in adının Nihat soyadının Özpolat olduğunu bilmeyen var mıydı ?

hezzo
30.Mart.2007, 00:08
fenerbahçe artık tesis yapmasın bi kışla yapsın bütün camia bi askere gitsinler:D

nart_susruko
30.Mart.2007, 02:25
fenerbahçe artık tesis yapmasın bi kışla yapsın bütün camia bi askere gitsinler:D
:n:

fenalardayım..