PDA

View Full Version : atl madrid kariyerim

cgdsuruk
11.Nisan.2007, 16:15
Evet arkadaslar bende bi kariyer yazıyım dedim umarım memnun kalırsınız
Bir gün mahallemin küçüklerine futbol oynamanın inceliklerini anlatırken birden telefonum çaldı arayan menajerim mehmet ti
memo:yırttık olum başımıza talih kuşu kondu atletico madrid in baskanı aradı
ben:bayram deil seyran deil enistem beni nie optu hayırdır ins.
memo:olm menajeri kovmuslar seni takımın basında gormek istiolar
ben:.......
memo:aloo aloo sevincten bayıldı heralde:)
ertesi gun ilk ucakla ispanya ya uctuk ucakta menajerim memo beni o kadar tembihledi kendini agırdan sat onlara muhtac deilmissin gibi davran dedi
ucaktan indik bavulları alıp cıkıs kapısına hareketlendik kapıda baskan gorundu beni ucakta tembihleyen menajerim direk adamın ayaklarına kapandı nolur bizi alın die heycandandır dedim heralde :D
neyse sozlesme sartlarını konusmaya basladık
bana hafta da 16,000 £ teklif etti. Valla ne yalan soyliyim bu kadar parayı hayatımda bi arada görmedim :D hemen kabul ettim
ertesi gun antreman sahasına gidip futbolcularla tanıstım hepside cok kaliteli futbolculardı yardımcı anternorumle takım hakkında bi durum degerlendirmesi yaptık transfer hareketimizi belirledik tam tekliflere baslıcaktıkki transfer butcemizin sadece 3.5m £ oldugunu ogrendik butun hayallerim yıkıldı nese ben takımı bu haldede iyi yerlere getirirm dedim ve kolları sıvadım...
begenirseniz dewam edecem ;;) ;;) ;;)

Emir_Bjk
11.Nisan.2007, 16:21
ee dewamı :D

cgdsuruk
11.Nisan.2007, 16:24
begendin galiba dewam edecem de su an is yerindeyim ewe gider gitmez dewamı gelecek;;)

the_imam912
11.Nisan.2007, 16:59
hmmm güzel ama ss eklersen daha güzel olur.....

cgdsuruk
11.Nisan.2007, 17:33
hepsini yapacam az daha bekleyin ;;)

fm26mer
11.Nisan.2007, 18:05
Evet birazcıkta rsim koysan iyi olur

Wesley Sneijder
11.Nisan.2007, 18:35
Yazını biraz düzeltirsen okuyacağız. Devamını bekliyoruz.

canavar20
11.Nisan.2007, 19:22
bekliyoruz....

Fıratcan Alçınkaya
12.Nisan.2007, 00:16
SS koyarsan daha güzel olur...