PDA

View Full Version : Oyunu Kaldıramıyorum...

OFLU__61
15.Nisan.2007, 01:51
Arkadaslar şimdi program ekle kaldırdan silicem oyunu ama olmuyo ilk önce java yüklü diil diyo seç diyo sonra burda verilen javayı indirip seçiorum gözattan ama bu sferde geçerli bi JVM diil fln dio napabilirim yardım ederseniz sevinirim

LaKe
15.Nisan.2007, 12:46
C/Program Files içindeki Sports Interactive'i sil. İlla Program Ekle Kaldırdan kaldırmak zorunda değilsin.

Memedov
15.Nisan.2007, 12:55
C/Program Files içindeki Sports Interactive'i sil. İlla Program Ekle Kaldırdan kaldırmak zorunda değilsin.

Mert Ordan da Silinmiyor galiba ben kaç kere denedim ama olmadı Silemedim.

LaKe
15.Nisan.2007, 13:45
Allah allah. O nasıl iş yahu? Program Files'daki SI bir klasör. İstediğin zaman silmen lazım. O zaman teker teker içindeki klasörleri silip hata veren yeri tespit etmeyi dene. Öyle ulaşabiliriz belki soruna...

barkinto
17.Nisan.2007, 18:41
silme günah bu oyun silinir mi :D :P

Fıratcan Alçınkaya
17.Nisan.2007, 19:50
Kardeş PC in o kadar sevmişki oyunu izin vermiyor... Windows un favori oyunu haline gelmiş FM07 ee ne yapsın Windows anlıyor kaliteden :zuhaha Şaka bi yanada C:/Program Files /Sports Interactive nin içine gir sıra sıra silmeye mesela ilk önce db yi sonra settingsi felan silerken hata verirse oturumu aç kapa düzelir hepsini sildikten sonra D.Masasından bidaha dene olmazsa bile en azından pc de yer kaplamamış olur...