PDA

View Full Version : İspanya'nın Tepesinde Türkler Var (Ortak Kariyer)

Pages : 1 [2] 3

Eray Dengiz
21.Nisan.2007, 21:42
Dick sen harikasın ya.. :D:D Koptum gülmekten..

LaKe
21.Nisan.2007, 21:49
La Liga 7.Hafta
(Not: La Liga'da Barcelona ve Valencia'nın 1, Real Madrid'in 2 maç eksiği vardır. Puan Tablosu, bu maçlardan 2 gün sonra oynanacak eksik maçlardan sonra koyulacaktır[Real'in hala eksik maçı kalacak tabi])

http://img355.imageshack.us/img355/5448/laliga7yv1.jpg

EL STADIUM

Ersin Düzen:Bir El Stadium ile yeniden beraberiz,bu hafta az gol vardı,maçlar sıkıcı geçti nispeten yorumlarınızı alalım
Ahmet Çakar:Real Madrid akşam maçı yapmasın mümkünse,Alican Tosun'un annesi izin vermiyor geceleri çıkmasına,telefonla veriyor taktikleri evden
Kazım Kanat:14 taşında kazık kadar çocuk oldu,buradan Alican'ın annesine sesleniyorum,Valencia'nın stadındaki maça gelebilir oğlunuz,benim yanımda izler maçı
Ersin Düzen:Peki hocam nolacak bu Real'in hali
Kazım Kanat:Valla bir Nistelrooy aldılar korkuluk koysan daha çok gol atar,Raul öldü mü kaldı mı belli değil,Cassano gollerini Madrid gecelerine saklıyor,Robinho ise Alican Tosun'la arkadaş olacak yaşta,bu golcülerle deve güdülmez
Gürcan Bilgiç:Peki lama güdülür mü hocam eheheheh
Ahmet Çakar:Gürcan merak ediyorum şu esprileri Kuzey Kutbu'dan mı ithal ediyorsun
Gürcan Bilgiç:O kadar yukarı çıkmanı gerek yok hocam,Grönland falan takılıyoruz daha çok
Ahmet Çakar:Bence Çin piyasasına dal biraz,hem daha ucuz hem de daha ılıman
Ersin Düzen:Sıradaki maçımız Valencia - Gimnastic
Kazım Kanat:Fernando paşa affetmedi yine
Gürcan Bilgiç:Ya kazım abi
Ahmet Çakar:Sakın paşalıkla ilgili bir espri yapma,bu ligte demokrasi var deme alırım böbreğini bak,neşter de cebimde
Gürcan Bİlgiç:Tamam sustum
Kazım Kanat:İşte görüyorsunuz gerçek futbolcuyu
Ahmet Çakar:Yaaa bırak Morientes futbolcu falan değil
Kazım Kanat:Ne diyorsun sen doktor
Ahmet Çakar:O kalıp bende olsa gol kralı olurdum
Kazım Kanat:Gol kralı zaten
Gürcan Bilgiç:Hocam sen de gol kraliçesi olurdun ehehehehe
Ahmet Çakar:Rajon değil kafa kesiyorum ulaaan
Ersin Düzen:Hocam lütfen bırakın neşteri,sakinleşin
Kazım Kanat:Katil olma Ahmet,affet çocuğu
Ahmet Çakar:Son dileğini söyle Gürcan
Gürcan Bilgiç:Dünya barışı hahaahahaha
Ahmet:Allah'ım Şeytan'a uydum affet beni ya Rabbim
Ersin Düzen:Ahmet abi yapma etme,çoluğu çocuğu var adamın,yetim bırakma garipleri
Ahmet Çakar:Böyle babaları olacağına Küçük Emrah gibi yetişsinler daha iyi
Kazım Kanat:Allah aşkına dur Ahmet
Gürcan Bilgiç:Hocam bi biskrem versem bırakır mısın neşteri puhahahahaha
Ahmet Çakar:Hüeeeeyyyytttt
.................................................. ..........
Ersin Düzen:Teknik bir arızadan dolayı ara vermek zorunda kaldık,şimdi kaldığımız yerden devam ediyoruz
Kazım Kanat:Verdiğin ilaç doktora dokunmuşa benziyor Ersin,baksana Özhan Canaydın'a benzedi adam
Ahmet Çakar:Beeeen,iiiyyyiiiiiim Kaaaazııııımmm
Gürcan Bilgiç:Deli gömleğini çıkarsak mı acaba
Ersin Düzen:Hayır,şimdi değil bekleyin biraz,evet son maçımız Levante - Barcelona
Gürcan Bilgiç:Barcelona en sonunda deplansmanda maç kazanabildi,her ne kadar küme düşmesine kesin gözüyle bakılan bir takım olsa da 3 puan 3 puandır
Ersin Düzen:Eklemek istediğiniz birşey var mı sayın Bilgiç?
Gürcan Bİlgiç:Yok Ersin
Ersin Düzen:O zaman programı bitirelim
Kazım Kanat:Ahmet ne yapacak,bu halle eve gidemez ya adam
Ersin Düzen:10-15 dakika sonra sızar,yarın sabah gelir alırız,iyi akşamlar futbolseverler

GeNç KaRTaL
21.Nisan.2007, 21:54
Program yine müthişti hele Ahmet hocanın aliacana takması falan:zuhaha

tosunpasa
21.Nisan.2007, 21:56
Yerden yere vurdun beni Bengisu abi :zuhaha Ama yerlere yattım gülmekten ya :zuhaha

SYLaR
21.Nisan.2007, 21:59
Dick harikasın süpersin:D

Wesley Sneijder
21.Nisan.2007, 22:01
Çok komik. Bravo.

LaKe
21.Nisan.2007, 22:04
La Liga 7.Hafta
(Not: La Liga'da Barcelona ve Valencia'nın 1, Real Madrid'in 2 maç eksiği vardır. Puan Tablosu, bu maçlardan 2 gün sonra oynanacak eksik maçlardan sonra koyulacaktır[Real'in hala eksik maçı kalacak tabi])

http://img355.imageshack.us/img355/5448/laliga7yv1.jpg

EL STADIUM

Ersin Düzen:Bir El Stadium ile yeniden beraberiz,bu hafta az gol vardı,maçlar sıkıcı geçti nispeten yorumlarınızı alalım
Ahmet Çakar:Real Madrid akşam maçı yapmasın mümkünse,Alican Tosun'un annesi izin vermiyor geceleri çıkmasına,telefonla veriyor taktikleri evden
Kazım Kanat:14 taşında kazık kadar çocuk oldu,buradan Alican'ın annesine sesleniyorum,Valencia'nın stadındaki maça gelebilir oğlunuz,benim yanımda izler maçı
Ersin Düzen:Peki hocam nolacak bu Real'in hali
Kazım Kanat:Valla bir Nistelrooy aldılar korkuluk koysan daha çok gol atar,Raul öldü mü kaldı mı belli değil,Cassano gollerini Madrid gecelerine saklıyor,Robinho ise Alican Tosun'la arkadaş olacak yaşta,bu golcülerle deve güdülmez
Gürcan Bilgiç:Peki lama güdülür mü hocam eheheheh
Ahmet Çakar:Gürcan merak ediyorum şu esprileri Kuzey Kutbu'dan mı ithal ediyorsun
Gürcan Bilgiç:O kadar yukarı çıkmanı gerek yok hocam,Grönland falan takılıyoruz daha çok
Ahmet Çakar:Bence Çin piyasasına dal biraz,hem daha ucuz hem de daha ılıman
Ersin Düzen:Sıradaki maçımız Valencia - Gimnastic
Kazım Kanat:Fernando paşa affetmedi yine
Gürcan Bilgiç:Ya kazım abi
Ahmet Çakar:Sakın paşalıkla ilgili bir espri yapma,bu ligte demokrasi var deme alırım böbreğini bak,neşter de cebimde
Gürcan Bİlgiç:Tamam sustum
Kazım Kanat:İşte görüyorsunuz gerçek futbolcuyu
Ahmet Çakar:Yaaa bırak Morientes futbolcu falan değil
Kazım Kanat:Ne diyorsun sen doktor
Ahmet Çakar:O kalıp bende olsa gol kralı olurdum
Kazım Kanat:Gol kralı zaten
Gürcan Bilgiç:Hocam sen de gol kraliçesi olurdun ehehehehe
Ahmet Çakar:Rajon değil kafa kesiyorum ulaaan
Ersin Düzen:Hocam lütfen bırakın neşteri,sakinleşin
Kazım Kanat:Katil olma Ahmet,affet çocuğu
Ahmet Çakar:Son dileğini söyle Gürcan
Gürcan Bilgiç:Dünya barışı hahaahahaha
Ahmet:Allah'ım Şeytan'a uydum affet beni ya Rabbim
Ersin Düzen:Ahmet abi yapma etme,çoluğu çocuğu var adamın,yetim bırakma garipleri
Ahmet Çakar:Böyle babaları olacağına Küçük Emrah gibi yetişsinler daha iyi
Kazım Kanat:Allah aşkına dur Ahmet
Gürcan Bilgiç:Hocam bi biskrem versem bırakır mısın neşteri puhahahahaha
Ahmet Çakar:Hüeeeeyyyytttt
.................................................. ..........
Ersin Düzen:Teknik bir arızadan dolayı ara vermek zorunda kaldık,şimdi kaldığımız yerden devam ediyoruz
Kazım Kanat:Verdiğin ilaç doktora dokunmuşa benziyor Ersin,baksana Özhan Canaydın'a benzedi adam
Ahmet Çakar:Beeeen,iiiyyyiiiiiim Kaaaazııııımmm
Gürcan Bilgiç:Deli gömleğini çıkarsak mı acaba
Ersin Düzen:Hayır,şimdi değil bekleyin biraz,evet son maçımız Levante - Barcelona
Gürcan Bilgiç:Barcelona en sonunda deplansmanda maç kazanabildi,her ne kadar küme düşmesine kesin gözüyle bakılan bir takım olsa da 3 puan 3 puandır
Ersin Düzen:Eklemek istediğiniz birşey var mı sayın Bilgiç?
Gürcan Bİlgiç:Yok Ersin
Ersin Düzen:O zaman programı bitirelim
Kazım Kanat:Ahmet ne yapacak,bu halle eve gidemez ya adam
Ersin Düzen:10-15 dakika sonra sızar,yarın sabah gelir alırız,iyi akşamlar futbolseverler

dick'in yapımcılığında EL STADIUM, en bomba programlarından birine imza attı bence. Gerçekten muhteşem ötesiydi. :zuhaha :zuhaha

El Comandante
22.Nisan.2007, 01:52
En cok bu programda güldüm yahu :zuhaha

Mükemmel ötesisin,fevkaladenin fevkindesin Dick :n::n:

omer-faruk-14
22.Nisan.2007, 09:38
Yine süper, yine süper, yine süper ötesi. Dick'in mizah anlayışı çooook süper:zuhaha:zuhaha:zuhaha

GeNç KaRTaL
22.Nisan.2007, 09:50
Bir programda konuk olarak managerlerimizide görmek isterim:D:)

LaKe
22.Nisan.2007, 11:30
Bir programda konuk olarak managerlerimizide görmek isterim:D:)

Orjinalliği bozmaya gerek yok Şemsi. Öyle yapınca program cıvır, tadı tutturamayız. :) Haftalar ilerledikçe programla ilgili birtakım değişiklikler ve medyayla ilgili yenliklerde göreceğiz zaten. :)

mustafa35
22.Nisan.2007, 13:51
auha süper olmuş gene :D

nekop
22.Nisan.2007, 15:40
Alican'ı buradan istifaya davet ediyorum :D
Bu arada hiç transfer yapmadınızmı göremedimde ?

tosunpasa
22.Nisan.2007, 15:46
Alican'ı buradan istifaya davet ediyorum :D
Bu arada hiç transfer yapmadınızmı göremedimde ?

Serhat olum sırf bu yazılanları görüp hırs yapıyorum :zuhaha. Şampiyon olunca bakalım ne diyeceksiniz:zuhaha. Transfer bütçeleri çok düşük geldi ya. O yüzden çok fazla transfer yapamadık..

ForeverGs
22.Nisan.2007, 21:26
koptum ya super olmuss
bıskrem esprısı bıtırdı benı:D

canavar20
22.Nisan.2007, 21:36
devamı ne zaman

ForeverGs
22.Nisan.2007, 21:45
tamamını okudum her bırı dıgerınden daa guzel

tosunpasa
22.Nisan.2007, 22:10
devamı ne zaman

Bu gün denk gelemedik. O yüzden bugün devam etmeyeceğiz. Yarın akşam kariyerimizin devamını okuyabileceksiniz. Tabii büyük bir aksilik olmazsa..

nekop
22.Nisan.2007, 22:14
Serhat olum sırf bu yazılanları görüp hırs yapıyorum :zuhaha. Şampiyon olunca bakalım ne diyeceksiniz:zuhaha. Transfer bütçeleri çok düşük geldi ya. O yüzden çok fazla transfer yapamadık..

Ne şampiyonlugu Alican takım küme düşüyor takıma biraz sert çık tıpkı resimlerindeki gibi :D

GeNç KaRTaL
22.Nisan.2007, 22:15
Madrid'de sular kaynıyor:n:

tosunpasa
22.Nisan.2007, 22:20
Yuh be 2 maç eksiğim var benim. :zuhaha O 2 maçı da kazanınca sizi görücez Serhat ve Şemo beyler :zuhaha

GeNç KaRTaL
22.Nisan.2007, 22:23
Görücez Alican bey sen daha bir çocuk havuzu bile yaptırtamadın kulübe:n:

LaKe
22.Nisan.2007, 22:42
Bugün ben kuzenlerdeydim, yarında arkadaşın doğumgünü var. Ama mutlaka yarın 1-2 maç ekleriz EL STADIUM programıyla birlikte. :)

pes4ever
22.Nisan.2007, 23:55
walla barça bıras daha avantajlı gıbı duruo da bakalım futbol bu ne olacagı bellı olmas

Flawless Victory
23.Nisan.2007, 13:26
Yokluğumdan istifade edip neler yapmışsınız siz öyle hımm... Rakiplerim çoğalıyor. :)

the_imam912
23.Nisan.2007, 13:40
Dick abi döktürmüş yine :n::n:

OgUzHaN10
23.Nisan.2007, 14:05
Oyların da gösterdiği gibi Barcelona açık ara önde gidiyor!

RoNNiE91
23.Nisan.2007, 14:40
Real Madrid biraz tökezliyor sanki ama belli olmaz Van nistelrooy gibi bir adam varken :)

ForeverGs
23.Nisan.2007, 15:15
le stadıum her zaman daa da gelıserek ılerlıyor bu sonuncusundan daa ıısını dusunemıom bıle:)

dick
23.Nisan.2007, 19:23
La Liga 7. Hafta Puan Durumu

http://img394.imageshack.us/img394/5497/puantablosuxxxaw0.jpg

Eksik Maçlar

http://img404.imageshack.us/img404/8546/laligaeksikzo3.jpg

El Stadium

Ersin Düzen:Evet futbolseverler El Stadium Özel ile karşınızdayız.Bu hafta ligteki eksik maçlar tamamlandı
Gürcan Bilgiç:Ama bizim kadrodaki eksik tamamlanamadı
Ersin Düzen:Ne yazık ki sayın Çakar bugün bize katılamayacak
Kazım Kanat:Nolmuş ki doktora
Ersin Düzen:Balkondan düşmüş Kazım abi
Kazım Kanat:Bu senaryo bir yerden bana tanıdık geliyor ama neyse
Ersin Düzen:İlahi Kazım abi ehehe,neyse programa haftanın en gollü en zevkli maçı Valencia - Espanyol mücadelesi ile başlıyoruz
Kazım Kanat:İşte gerçek futbol bu,hayatımda izlediğim en güzel maçlardan biriydi,maçın adamı da her zamanki gibi Fernando Paşa'ydı.
Ersin Düzen:Hocam maç güzeldi de Valencia gibi şampiyonluk iddiası bulunan bir takımın,kendi sahasından Espanyol'dan 3 yemesini nasıl yorumlayacaksınız?
Kazım Kanat:Şimdi Canizares var bizim kalede,kendi evladım gibi severim yıllardır büyük hizmetler verdi takıma ama emekli olmasının zamanı geldi,saçları bile bembeyaz oldu baksanıza
Gürcan Bİlgiç:Hocam boya o
Kazım Kanat:Boya moya,kim saçını boyar,beyazlayan boyar değil mi?
Ersin Düzen:Kazım abi Canizares'in tarzı öyle yoksa saçlarını beyaz değil
Kazım Kanat:Yaav ben ne diyorum siz ne diyorsunuz,hem boyalı beyaz hem de boyasız beyaz
Ersin Düzen:Konuyu fazla dağıtmadan 2. maçımıza geçelim,haftanın sürpriz maçı Osasuna - Barcelona
Gürcan Bİlgiç:Bence sürpriz falan değil,bu Barcelona deplansmanda Hacılar Erciyesspor'u bile yenemez.
Ersin Düzen:Eklemek istediğiniz birşey var mı sayın Bilgiç
Gürcan Bilgiç:Yok Ersin
Kazım Kanat:Gürcan sende bir gariplik var bugün,hiç espri yapmadın
Gürcan Bİlgiç:Seni mi kıracağım Kazım abi!Adamın biri şoka girmiş karısı Migros'a HAHAHAHAHA
Stüdyo dışından bir ses:Güüüürcaaaaaaan,Güüüüüüüüüüürcaaaaaaaaaaaan
Kazım Kanat:Aman Allahım,nedir bu uğultu
Ersin Düzen:Faredir Kazım abi tırsma
...GÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜRCAAAAAAAAAN,GÜÜÜÜÜÜÜÜRCAAAAAAAAAAN
Gürcan Bilgiç:Noluyor Ersin burada
......Korkma Gürcan,sana zarar vermeyeceğim
Gürcan Bilgiç:Heralde gaiptekiler geçerken bir uğramış stüdyoya ehehehehe
..........Hala akıllanamadın mı Gürcan,aklın başına gelmedi mi?
Gürcan Bilgiç:Hayır,ayaklarıma geldi ehehehehehe
.............Kelime-i Şahadet getir
Gürcan Bilgiç:NE?
ŞIRAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNGGGGGGGG -stüdyoda ışıklar kesilir
Kazım Kanat:Neler oluyor Ersin burada,söyle lanet olsun
Ersin Düzen:Benim de hiçbir fikrim yok Kazım abi
-Işıklar geri gelir-
Kazım Kanat:Gürcan?Gürcan nerdesin?Sesimi duyuyor musun?
Ersin Düzen:Gürcan Bilgiç'i kaçırmışlar!!!

El Stadium'da neler oluyor?Gürcan bulunacak mı?Ahmet Çakar'a noldu?Hepsi haftaya El Stadium'da!!!

LaKe
23.Nisan.2007, 19:57
Bu da güzeldi. :D :D :D

Gördüğünüz gibi Valencia ile formu tutturduk. Liderle aramızda 2 puan farkı var. Gelecek haftalarda o puan farkıda kalkacak. :)

the_imam912
23.Nisan.2007, 20:02
Bengisu abi :D:Dyine döktürmüş

tosunpasa
23.Nisan.2007, 20:11
Bengisu abi biz çok eğlenDİCK. Sağol :)

pes4ever
23.Nisan.2007, 20:23
"hem boyalı beyaz hem de boyasız beyaz" burda koptum elınıze saglık:)

canavar20
23.Nisan.2007, 20:35
barcelona çok kötü fark yemiş

uAburak89
23.Nisan.2007, 20:56
Güzel olmuş her zaman ki gibi ..

LaKe
23.Nisan.2007, 21:49
Evet arkadaşlar 2 günde sadece 2 maç falan ekleyebildik. Bu nedenle özür dileriz. Haftasonu biraz yoğunduk. Ancak yarına 3-4 maç ekleyip, EL STADIUM'larla birlikte yine karşınızda olup açığı kapatacağız. :)

pes4ever
24.Nisan.2007, 17:43
hadi bakalim beklioruz

mustafa35
24.Nisan.2007, 20:25
Döktürmüş yine dick abi :D

LaigLeNoiR
24.Nisan.2007, 20:46
Yenisini bekliyoruz:)

LaKe
24.Nisan.2007, 20:58
Valencia'nin Liderliğine 1 Kaldı: 4-0

http://amunt-valencia.net/images/partidos/j19.jpg

İlk başlarda yaptığı puan kayıplarıyla büyük eleştiri alan Valencia, 3 haftadır dolu dizgin ilerliyor. La Liga'nın 7.haftasında liderle farkı 2'ye indiren Valencia, bu hafta, Real Madrid'in 2, Barcelona'nın 3 puan kaybettiği Osasuna'yı tam 4-0 yenerek liderlik koltuğuna 1 adım daha yaklaştı ve farkı 1 puana indirerek 2.sıraya yerleşti.

Karşılaşmada ilk yarı 0-0 biterken, 2.yarıda fırtına gibi esen Valencia, perdeyi Morientes ile açtı. 71 ve 75. dakikalarda attığı müthiş gollerle skoru 3-0'a taşıyan David Villa maçın adamı oldu. Kapanışı ise, 48.dakikada oyuna giren Silva kaydetti(90).

Real Madrid Ruhunu Arıyor: 0-0

Alican Tosun'un yönettiği ve EL STADIUM'a birçok malzeme veren Real Madrid bu haftada puan kaybetti. Mallorca'yı kendi sahasında ağırlayan Real Madrid, maçta gol dahi atamayarak rakibiyle 0-0 berabere kaldı ve zirveden iyice kopmaya başladı.

Barça'dan Tek Vuruş: 1-0

Bu sezona büyük umutlarla başlayan, fakat deplasmanda aldığı acı kayıplarla şoka uğrayan Barcelona, yavaş yavaş toparlanıyor. Yıldızları Eto'o nun iyileşmesinden sonra düzene giren Barcelona, 38.dakikada Kamerun'lı yıldızın attığı tek golle R.Sociedad'ı deviren Barça, takibe geçti.

http://img459.imageshack.us/img459/3835/sekizincihaftahl3.jpg

EL STADIUM

Geçen hafta Gürcan Bilgiç'in kaçırılması ve hala ses seda çıkmaması ve Ahmet Çakar'ın henüz iyileşmemesi nedeniyle program 1 HAFTALIĞINA yayın akışından kaldırıldı. Ersin Düzen, yaptığı basın toplantısında izleyicilerden özür dilediklerini söyledi.

Bugün sabah saatlerinde EL STADIUM'un yayınlandığı programı basan izleyiciler, gelecek haftada yayınlanmaması halinde kanal patronunu rehin alacaklarını ve yayınlanana kadar bırakmayacaklarını söylediler.

Kamuoyuna duyrulur...

LaigLeNoiR
24.Nisan.2007, 21:02
Ben programa el koyacam demiştim işte MERT:)

Bir şekilde engelledim yayını:)

LaKe
24.Nisan.2007, 21:03
Ben programa el koyacam demiştim işte MERT:)

Bir şekilde engelledim yayını:)

Ahmet Çakar'ı balkondan sen attın dimi? :D

RaSenGan
24.Nisan.2007, 21:04
Ah tosun sen adam olmassın :D Lig düşücen olm :D

canavar20
24.Nisan.2007, 21:06
sonunda osasuna yenildi

tosunpasa
24.Nisan.2007, 21:09
Ah tosun sen adam olmassın :D Lig düşücen olm :D

Avans veriyorum şimdilik :zuhaha

LaKe
24.Nisan.2007, 21:10
Avans veriyorum şimdilik :zuhaha

Tosun 9.Haftada da görcez seni. :p Anladın sen.

LaigLeNoiR
24.Nisan.2007, 21:17
Mert ligde SEVİLLA kaçıncı sırada:)

Anladın sen onu:D

LaKe
24.Nisan.2007, 21:22
Mert ligde SEVİLLA kaçıncı sırada:)

Anladın sen onu:D

Sevilla'nın durumu pek iç açıcı değil valla. Kümeye oynuyorlar. :D Şu an maalesef 8.Hafta tablosu yok elimizde. 9.Hafta'da ekleyeceğimiz SS'lerde mevcut. Orada göreceksin.

LaigLeNoiR
24.Nisan.2007, 21:28
Tamam Mert...

mustafa35
24.Nisan.2007, 22:20
Valencia bastırıyor :cool:

Bu arada Gürcan Bilgiç'i kaçıranı vaya ben ... :D

Varonil
25.Nisan.2007, 19:50
Ne oldu Gurcan Bilgic bulunamadimi hala??:n:

SYLaR
25.Nisan.2007, 19:52
Arama çalışmalarımız devam etmektedir:)

LaKe
25.Nisan.2007, 19:54
ŞAMPİYONLAR LİGİ

http://img247.imageshack.us/img247/1703/sampligiac6.jpg

EL STADIUM (CHAMPIONS LEAGUE SPECIAL)
Not: 1 Haftalığına izne çıkan dick'in yerine asistan LaKe'in hazırladığı program. Tam tadında olmadı doğal olarak. 9.Hafta maçlarıyla dick ve Gürcan Bilgiç yeniden aramızda olacak.

Ersin Düzen: Bir El Stadium programıyla daha karşınızdayız. Bu hafta Şampiyonlar Ligi’nde nefes kesen maçlar yapıldı. Onlara geçmeden önce geçen hafta ne olduğuyla ilgili siz sayın izleyicilerimizi aydınlatacağız.
Ahmet Çakar: Geçen haftaki olaylar yaşandı bitti. Her ne kadar Gürcan kardeşimizin başı gözü dağıldıysa da, abisiyiz. Severiz de döverizde.
Kazım Kanat: Doktor sen geçen hafta topallaya topallaya nasıl geldin stüdyoya yahu?
Ahmet Çakar: Geçelim kardeşim bunları. Yaşandı bitti.
Ersin Düzen: Evet, Gürcan Bilgiç 1 haftalığına hastanede kalması gerektiğinden, maalesef aramızda olamayacak.
Kazım Kanat: 2 haftadır şu kadroyu tamamlayamadık yahu.
Ersin Düzen: Şampiyonlar Ligi’nde 2’de 2 yapan ve bugün 3.maçına çıkan Valencia güçlü rakibi karşısında 3 golle 3 puanı alarak zirvedeki yerini korudu. Söz sizde sayın Kanat.
Kazım Kanat: Valencia, muhteşem seyircisinin önünde, siyah-beyaz bayrakların altında muhteşem bir galibiyet aldı. Her hafta tekrar ettiğim gibi İŞTE FUTBOL BU.
Ahmet Çakar: Orda durucaksın! Şimdi Mert efendi almış Ofansif orta sahaya bi Hugo Viana’yı, hani Cem Yılmazı’ın bi lafı vardır, adam ”ufo gören masum köylü” gibi sahada dolanıyor. Kardeşim senin yedeğinde haftalardır Silva gibi bir mücevher gizli. Sen neye güvenerek onu yanında oturtuyorsun da Viana’yı oynatıyorsun. Maçın ilk yarısı gayet sakin, 2.yarıda öyle gidiyor. 75’de Silva bir girdi. Takım şöyle bir kendine geldi. Umarım şimdi maymun gözünü açmıştır.
Kazım Kanat: Bende her ne kadar ilk başlarda Viana’nın oynamasına karşı çıksam da adam yararlı olduğunu gösterdi doktor. 7.99 puan ortalaması var.
Ahmet Çakar: Ya bırak, yerim onun puanını. Haa gelelim penaltılara kartlara. Hakemin üzerinde Teomanımsı bir hava vardı. Maça sanki 2 şişe viski içipte gelmiş gibiydi. Pozisyonlarda oyuncular ceza sahasında, hakem daha orta sahadan ceza sahasına koşuyor. Olacak iş değil.
Kazım Kanat: Bu arada Fernando Paşa, La Liga’dan sonra ŞL Gol Krallığı’na da iddialı girdi. 10 Numara adam. Yine bizi sırtladı. Ayrıca Benfica’ya verilen penaltı kararı %100 yanlıştı. Pozisyon resmen ceza sahasının dışında görülüyordu.
Ahmet Çakar: Sen siyah beyaz gördüğün için öyledir Kazım Efendi.
Kazım Kanat: Erkek adam renkli takım tutmaz doktor!
Ersin Düzen: Evet Real Madrid-Shakhtar Donetsk maçına geçiyoruz.
Ahmet Çakar: R.Madrid teknik direktörü Alican Tosun, aslında çok ufak gözükse de takımın en büyük problemi. Yahu kardeşim, şu takımın gece hayatını kontrol altına almak şart! Başka türlü olmaz. Hiç değilse Madrid gecelerinde içki içen Cassano’yu kontrol altına alın. Takım zıvanadan çıktı. Gece çok yoruldukları için gündüze enerji kalmıyor elemanlarda. Yine gittiler 2.sınıf bir takıma resmen puan verdiler.
Kazım Kanat: Senin Beşiktaş’la ne alıp veremediğin var doktor? Bal gibi 1.sınıf takım. Dikkat ettim, BJK ile bağlantılı olan isimlerin bulunduğu takımlara hep 2.sınıf diyorsun. Koyu Beşiktaş’lı Lucescu’nun yönettiği Shakhtar takımı 1.sınıftır. R.Madrid yenilmediğine dua etsin.
Ahmet Çakar: Eyyy Kazım Efendi! Sizinkisi bir aşk hikayesi, siyah beyaz film gibi biraz. Başka bir şey diyemiyorum yani.
Ersin Düzen: Ve haftanın son yorumlanacak maçı olan Barcelona-Ajax maçına geçiyoruz.
Ahmet Çakar: Barcelona balon gibi bir takım. Deplasmanda FISS, kendi sahasında HAVA VERİYORLAR. Olay budur.
Kazım Kanat: Haklısın. Barcelona 90 Dakika boyunca tek kale oynadı. Haklı bir galibiyet aldı. Aşkın Kalın’ı tebrik etmek gerek. Eto’o’nun da iyileşmesinden sonra takım iyice iyileşti. Bu gazla ben baya gideceklerini düşünüyorum.
Ersin Düzen: Bir EL STADIUM ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖZEL programının daha sonuna geldik. Haftaya yine aynı saatte La Liga 9.Hafta karşılaşmalarıyla karşınızda olacağız. İyi akşamlar.

canavar20
25.Nisan.2007, 19:57
:D:D:D bravo

tosunpasa
25.Nisan.2007, 20:02
Ehehehehe yine programın ucu bana dokandı :p

uAburak89
25.Nisan.2007, 20:04
Güzel olmuş her zamanki gibi .. :)

dick
25.Nisan.2007, 20:15
Bu sıralar yazamıyorum ama bomba gibi bir programla karşınızda olacağım arkadaşlar

El Comandante
25.Nisan.2007, 20:18
Güzel olmus güzel :)

Mert sendede bir potansiyel var :D

LaKe
25.Nisan.2007, 20:29
Güzel olmus güzel :)

Mert sendede bir potansiyel var :D

dick'ten azıcık birşeyler kapabildiysek ne mutlu. :D

mustafa35
25.Nisan.2007, 20:35
Tebrikler güzel olmuş =)

LaigLeNoiR
25.Nisan.2007, 22:41
Güzel olmuş Mert;;)

LaKe
25.Nisan.2007, 22:44
İnşallah dick yarın daha iyisini yazacak. :)

SaRPeR1903
25.Nisan.2007, 23:24
Ya koptum Dick hele o son dileğin ne dünya barışı kısmı bitirdi beni :zuhaha .Forza Valencia !

LaKe
25.Nisan.2007, 23:26
EL STADIUM'DA YARIN

Gürcan Bilgiç, yarın akşam EL STADIUM'a müthiş renkliliğiyle geri dönüyor. Villarreal-Valencia, Barcelona-Racing, R.Betis-R.Madrid maçlarının yorumları. Ve en çok merak edilenler;

-Gürcan Bilgiç espri yapabilecek mi?
-Ahmet Çakar, programda Gürcan Bilgiç'e saldırmadan 1 saat oturabilecek mi?
-Kazım Kanat'ın Villarreal-Valencia maçına yorumu ne olacak?

Hepsi yarın akşam dick'in yapımcılığında EL STADIUM'da!

Bizden ayrılmayın...

LaKe
25.Nisan.2007, 23:26
Ya koptum Dick hele o son dileğin ne dünya barışı kısmı bitirdi beni :zuhaha .Forza Valencia !

Eyvallah Sarper, rakiplerimizi sıraya dizmeye başladık bile. :D

pes4ever
26.Nisan.2007, 18:07
her zamanki gibiydi de madrid in isi zor gorunuo

mustafa35
26.Nisan.2007, 18:25
Heyecanla bekliyoruz yeni programi..

_MoRpHeUs_
26.Nisan.2007, 18:43
Kolay gelsin arkadaşlar sezon sonunda sizden birini şampiyon görmek istiyoz:D...

canavar20
26.Nisan.2007, 18:47
Kolay gelsin arkadaşlar sezon sonunda sizden birini şampiyon görmek istiyoz:D...

ben beklemiyorum:D :D :D :D

LaKe
26.Nisan.2007, 19:04
ben beklemiyorum:D :D :D :D

Barça ve Real'i zaten beklemede burda kapı gibi Valencia var.:cool: Liderliğe 1 adımımız kaldı. :)

LaKe
26.Nisan.2007, 19:35
------------------- http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/4/46/200px-UEFA_Champions_League_logo_2.svg.png -------------------

ŞAMPİYONLAR LİGİ PUAN CETVELİ

http://img245.imageshack.us/img245/929/slgruplarir4.jpg

SYLaR
26.Nisan.2007, 19:46
tosunun gruba bak hepsinin 4 puanı var:zuhaha

ultraslanerdem
26.Nisan.2007, 19:48
En zor grup Real'in...

Valencia kayıpsız lider olur..

Barcelona ise ikinci bitirir gibime geliyor...:)

OgUzHaN10
26.Nisan.2007, 20:11
En kolay grupta Valencia ya gelmiş :)

LaKe
26.Nisan.2007, 20:13
En kolay grupta Valencia ya gelmiş :)

PSV ve Benfica gibi 2 dev takımın olduğu gruba kolay denmez yahu. :D

LaigLeNoiR
26.Nisan.2007, 20:33
Mert harbidende kek gruptasın :)

RaSenGan
26.Nisan.2007, 20:59
Tosun %99.9 düşücen :zuhaha

dick
26.Nisan.2007, 21:25
La Liga 9. Hafta

http://img481.imageshack.us/img481/7770/laliga9haftazl8.jpg

http://img453.imageshack.us/img453/9564/laliga9haftatabloup6.jpg

El Stadium

Ersin Düzen:Evet sevgili futbolseverler,uzun bir aradan sonra yine tam kadro karşınızdayız.Sayın Bilgiç de bize katıldı bu hafta
Gürcan Bilgiç:Adamın biri varmış ikisi yokmuş ehehehehe,espriyle başlayayım dedim
Ahmet Çakar:Program başında bitirme esprileri Gürcan,program uzun bir maraton
Kazım Kanat:Hemen başladınız geyiğe,bu bir Futbol programı,burada futbol konuşulur
Ahmet Çakar:Eyyyy Kazım Efendi,sen değil misin bu programda ahlak dersi veren,başkanlar hakkında ileri geri konuşan
Ersin Düzen:Neyse program fazla dağılmadan maçlara dönelim.Haftanın en çok konuşulan mücadelesi olan Villarreal - Valencia maçıyla başlıyalım programa,Sayın Kanat söz sizde
Gürcan Bilgiç:Yaa Ersin bir de soyadı But olan biri alsak programa güzel olmaz mı,sayın But ehehehe
Ahmet Çakar:Sakin ol Ahmet,bir dağ düşün,karlı sakin bir dağ,dağda ufak bir ev var,ker*** bir ev,şöminede yanan ateş seni ısıtıyor,mutlusun,mutlu....
Gürcan Bilgiç:Hocam ne dağı ya git Bodrum hemen alt kat ehehehehe
Ersin Düzen:İlahi Gürcan abi,formundan hiçbir şey kaybetmemişsiniz,evet Kazım abi söz sende
Kazım Kanat:Şimdi adama sorarlar,o maç nasıl 2-0'dan 2-2'ye döner,o Navarro mudur nedir bu takımda işi ne,ya kavgalarda vurup kaçar ya da defansta topu kendi kalesine sokup kaçar,ne biçim adam bu çözemedim
Ersin Düzen:Bu arada belirtmekte fayda var gollerden birini eski Beşiktaşlı milli oyuncumuz Nihat attı
Kazım Kanat:Hemen kına yakalım bir yerlerimize,milli oyuncu gol atmışmış,artık benim için herşey Valencia Ersin bunu bil
Ahmet Çakar:Vur dedik öldürden be Kazım Efendi,Beşiktaş sevgini biraz aşağıda tut dedik şimdi ettiğin laflara bak
Kazım Kanat:Beşiktaş Jimnastik Kulubü benim için bitmiştir artık
Ersin Düzen:Peki neden Kazım abi
Kazım Kanat:Biliyorsunuz geçen gün balkondan düştüm,kırdım ayağı hastaneden yatarken bir tane bile Beşiktaş yöneticisi ya da futbolcusu gelmedi ziyarete
Gürcan Bilgiç:Belki de çok güzel yatıyorsun diye uyandırmaya kıyamamışlardır abi nereden biliyorsun ehehehe
Kazım Kanat:Yav Ahmet Hocam sen bunu kaçırınca ben de adam edeceksin sandım,daha beter olmuş
Ahmet Çakar:Ben de dayanamadım Kazım buna,piskoloğa gittim en sonunda,hapla falan aklımı başımda tutuyorum
Gürcan Bilgiç:Abi ayak
Tüm Stüdyo:SUS GÜRCAN
Gürcan Bilgiç:Tamam,sustum
Ersin Düzen:Bir diğer maça geçiyoruz Betis - Real Madrid
Ahmet Çakar:Tamam güzel kardeşim iyi hoş dedin de bu maçın geçilecek yanı yokki,90 dakika boyunca sağa sola koştular anlamsız anlamsız,işte böyle maçlar yüzünden kadınlar futbol için "Aaaay ne bu böyle 22 kişi bir topun etrafında salak salak koşuyor" şeklinde yorumlar yapıyor
Kazım Kanat:iyi bir noktaya parmak bastın doktor
Gürcan Bilgiç:Ben de imza atayım abi ehehehehehe
Ahmet Çakar:Yaşamı sever misin Gürcan?
Gürcan Bilgiç:Hayır abi kurusunu daha çok severim zuahahahahaha
Ersin Düzen:Öhhhmmm demekki programın bitirmenin vakti gelmiş
Kazım Kanat:Ne programı bitirmesi Ersin,daha Barcelona maçı var
Ersin Düzen:Haaa evet onu unutmuşuz,hemen anlatıp geçelim,Gürcan abi nolur espri yapma RTÜK'le başımız belaya girmesin
Gürcan Bilgiç:Barcelona sahasında maç kaybetmez diyorum,valla tek şu yorumumla bir sezonu bile bitiririm,öyle bir takım Barcelona
Ersin Düzen:Ve böylece bize ayrılan sürenin sonuna geldik.İyi akşamlar

ForeverGs
27.Nisan.2007, 14:02
arkadaslar hepsı super her haftayı ozenle takıp edıyorum bu el stadium programlarından en cok sayfa 11 deki programa guldum hatta yerlere yattım o program sezonun en iyi programıydı bence:))

SYLaR
27.Nisan.2007, 14:07
Dick yine döktürmüş:D

Ellerine sağlık Dick

mustafa35
27.Nisan.2007, 16:27
Guzel olmus gene :D

ultraslanerdem
27.Nisan.2007, 16:57
En sonunda şu Gürcan'ı ben kesicem..:D

LaKe
27.Nisan.2007, 17:41
Sağol dick. :D Güzel bir programdı yine :n:

canavar20
27.Nisan.2007, 18:21
saol dick:D:D

uAburak89
27.Nisan.2007, 20:08
Bengisu şov devam ediyor .. :D

pes4ever
27.Nisan.2007, 20:17
kına yakalım bıryerlerımıze de koptum ya her zamankı gıbı manyaktı :D:):):)

tosunpasa
27.Nisan.2007, 20:45
Süpersin Bengisu abican :D

goosfraba
28.Nisan.2007, 01:37
Dick'in programları yüzünden karnıma kramplar girdi:DDevamını bekliyoruz..

tombul taho
28.Nisan.2007, 10:20
şu kurusunu severim olayında gerçekten gülmekten gözümden yaş geldi. bravo dick çok güzel yorumlar yazmışsın :)

LaKe
28.Nisan.2007, 11:12
İspanya Kupası

http://img412.imageshack.us/img412/8448/spaincupxz9.jpg

Maçlar çok kolay olduğundan Kupa Maçları için program yapmadık. La Liga 10.Hafta programlarında dick'in yapımcılığında EL STADIUM yine karşınızda olacak. ;;)

omer-faruk-14
28.Nisan.2007, 11:23
Yine süper, yine süper, yine süper:D. Bu konuya sadece El Stadium programına bakmak için giriyorum:zuhaha

mustafa35
28.Nisan.2007, 12:04
Kolay maçlar olmuş..

pes4ever
28.Nisan.2007, 14:02
eet cok kolay rakipler

LaKe
28.Nisan.2007, 14:09
İspanya Kupası'nda İlk Maçımızdı. Eleme Maçları olunca doğal olarak zorlu rakip çıkmadı. :)

canavar20
28.Nisan.2007, 19:33
kolay beklenen sonuçlar ben öyle maçlarda hep yedek takımı çıkarırım

tosunpasa
28.Nisan.2007, 21:11
Online kariyerde son transferimiz: "Murat Özdemir"

Sevilla'nın başına geçen ünlü menejer açıklama yapmadı.. Sevilla gibi bir takımın başına geldiğinden dolayı mutlu olduğu gözlerden kaçmadı. İspanya'nın tepesindeki Türkler 4'e çıktı..!!!

the_imam912
29.Nisan.2007, 12:34
Murat Özdemir he :D bomba transfer daha zevkli olacak.

_SasKIN_
29.Nisan.2007, 13:29
Ahmet Çakar:Yeme beni Gürcan,o iri mavi gözlerinle ergen çocuk esprilerine gülme gürcan,sen benim devamlı arkadaşımsın Gürcan
[/QUOTE]

ahmet çakara böyle konuşmak hiç yakışmamış:D:D:D:D:D:zuhaha :zuhaha :zuhaha :zuhaha

LaigLeNoiR
29.Nisan.2007, 13:58
Murat Özdemir he :D bomba transfer daha zevkli olacak.

Sevilla'nın ligdeki durumunu öğrenince apar topar işleri ele aldım.Başkanla yaptığım kısa süreli görüşmede Diğer Teknik Adamı kovup hemen beni getirdiler takımın başına.:)

pes4ever
29.Nisan.2007, 15:06
basarilar dilerim

canavar20
29.Nisan.2007, 17:09
işte bu güzel muhteşem bırakmayın ha

LaKe
30.Nisan.2007, 20:21
La Liga 10.Hafta Maçları

http://img62.imageshack.us/img62/6619/laliga10haftakr9.jpg

La Liga 10.Hafta Puan Durumu:

http://img.resimupload.com/r1/thumb_342680103.JPG (www.resimupload.com/ds342680103_laliga10haftapuantablosu.html)

EL STADIUM
İzin alan dick'in yerine asistan LaKe tarafından hazırlanmıştır...

Ersin Düzen:La Liga 10.hafta Programıyla karşınızdayız.Gittikçe daha çekişmeli olan La Liga'nın yorumlarına, haftanın ilk maçı olan Barcelona-Deportivo maçıyla başlıyoruz.
Gürcan Bilgiç: -----
Ersin Düzen:Ahmet abi bantı çıkarsak mı?Barcelona'nın yorumunu yapsın.
Ahmet Çakar:Hayır Ersin.O bant açılmayacak!
Kazım Kanat:Doktor kendi takımını yorumlasın kapatırız sonra.
Ahmet Çakar:Kontrollü aç.Espri yapcağını hissettiğinde direk kapat Ersin.
Gürcan Bilgiç:Barcelona,kendi sahasında güçlü rakibi Deportivo karşısına çıktı.Deplasman fobisi olan Barça,kendi sahasında rahattı.3 golle 3-0 öne geçerek rahatladı ve işi ilk yarıda bitirdi.
Ahmet Çakar:Oh yarabbim çok şükür!
Gürcan Bilgiç:Bu arada biyolojik bir bilgi vermek istiyorum; tenyalar bağırsak da yaşar, bağırmasak da ehueheueheu
Ahmet Çakar:Kazımmmmmmmmmm!Taş yok mu ulan taş!
Ersin Düzen:Sakin ol Ahmet Abi.Tamam kapattım.
Kazım Kanat:Doktor ilaçlarını aksatıyorsun galiba?Çok sinir yaptın.
Ersin Düzen:Haftanın 2.maçı olan Mallorca-Valencia maçındayız.Söz sizde Kazım Kanat.
Kazım Kanat:Valencia'm zorlu bir deplasmandaydı.Nitekim 3 puanı SÖKE SÖKE aldık.O David Villa'nın alnından öperim
Ersin Düzen:Gürcan Bilgiç,kıpkırmızı oldu.Açalım şu bantı bayılmasın adam burda.
Ahmet Çakar:Aç.Akıllanmıştır artık.
Gürcan Bilgiç:Valencia ....
Ahmet Çakar:KES GÜRCAN!Orda ses çıkarmadan yokmuşsun gibi otur.
Kazım Kanat:Bu çocuğa fazla mı yükleniyoruz yoksa doktor?
Ahmet Çakar:Hayır Kazım!Böylesi inan tüm herkesin sağlığı için daha önemli.Özellikle benim!
Gürcan Bilgiç:Ahmet abi küçükken çok sağlık dersine girdin heralde ehueheueh
Ahmet Çakar:Bizim zamanımızda o dersin adı Cinsellikti
Ersin Düzen:öhmmmm.yorumlara devam edelim isterseniz.
Ahmet Çakar:Diyecek bişey yok.Herşey M.Uslu'nun sayesinde.Villa hücumda topu kaptırdı, gol olarak döndü maç 1-1 oldu.Sonra M.Uslu,Villa'ya tersim pistir gibisinden bir bakış attı ve çocuk bakışır bakışmaz art arda 2 gol attı.Olay bu.
Gürcan Bilgiç:Peki hocam, Mert Can Uslu'nun tersi pisse, düzü temiz midir?ehueheueuee
Kazım Kanat:Çocuklar ordan hemşireyi çağırın Ahmet gidiyor.
Ahmet Çakar:Offf kalbimm...Gürcan!! Gürcan!!!Hemşireyi çağırın.
Gürcan Bilgiç:Ben senin niye hemşireyi çağırdığını biliyorum hocam eheuehuehuehe
Ersin Düzen:Evet teknik aksaklıklardan dolayı 2 dk.reklam arası veriyoruz.
---
----
-------
-------
----
-------
Ersin Düzen:Kısa bir reklam arasından sonra yine karşınızdayız.Son maçımız olan Celta-Real Madrid'in yorumunu yapıyoruz.
Ahmet Çakar:Alican Tosun,bu maçta düzgün bir kadro kurmayı akıl edebilmiş nihayet.Çocuk havuzuyla birlikte takımdaki otoritesini tekrar kuran Tosun,haftalar sonra nihayet kazanabildi.Bence Alican Tosun müthiş bir seri yaparak en tepeye gidecek ve şampiyon olacak.
Kazım Kanat:Yapma Allah aşkına doktor.Buna kim inanır yahu?
Gürcan Bilgiç:Kadir İnanır ehuehueh
Ahmet Çakar:TUTMAYINN ULAN BENİİİİİİİ !!!!!!!!!

DİKKAT,PROGRAMIN BU KARESİNDEN SONRASI AŞIRI ŞİDDET İÇERDİĞİNDEN YAYINDAN KESİLMİŞTİR!!!

canavar20
30.Nisan.2007, 20:23
EL STADIUM nasıl yav:D:D:D:D

LaigLeNoiR
30.Nisan.2007, 20:26
zuhuhauhauhauhauhuahah

Güzel olmuş Mert eline sağlık:)

mustafa35
30.Nisan.2007, 20:28
sevillanın maçı nerde?

SYLaR
30.Nisan.2007, 20:31
Mert süper yazmışsın:zuhaha
Bakalım doktor Gürcan'ı öldürecek mi:zuhaha

sevillanın maçı nerde?

Murat o zaman daha Sevilla'nın başına geçmemişti.

LaigLeNoiR
30.Nisan.2007, 20:33
Sevilla maçları bundan sonra eklencek galiba...

Varonil
30.Nisan.2007, 20:50
Super gidiyor,yine dokturmussunuz (EL STADIUM):D

tosunpasa
30.Nisan.2007, 21:22
Mert senden böyle bir program beklemezdim ya. Afferim :D

dick
30.Nisan.2007, 22:11
Güzel olmuş,yokluğumu aratmıyor Mert

uAburak89
30.Nisan.2007, 22:14
Mert harika yapmışsın .. :D

canavar20
30.Nisan.2007, 22:21
sevilla maçları ne olur aceb? kesin yenilir:D:D:D

GsDoruk
30.Nisan.2007, 23:03
El Stadium kopartıyor :D:D:D:D

LaKe
30.Nisan.2007, 23:59
Sağolun arkadaşlar. Bu kez dick'in kine benzer birşeyler çıkarttım. :)

El Comandante
01.Mayıs.2007, 14:32
Ben diyorum Mert´te iyi bir potansiyel var :D

Ellerine saglik Mert,müthis olmus :)

Aşk-ı Şehir
01.Mayıs.2007, 15:12
el stadium koptum ya :D Bizim zamanımıda o ders cinsellik idi. :D

SaRPeR1903
02.Mayıs.2007, 01:20
El stadium tadından hiçbirşey eksiltmemiş sağol Mert :D.Bakalım Sevilla ne yapacak merak ediyorum

LaigLeNoiR
02.Mayıs.2007, 02:33
Sevilla alt sıralarda idi ligde.Umarım yukarlara çıkıp farkı kapatacağım..:)

salihs83
02.Mayıs.2007, 09:03
baba nasıl oynuyoruz bunu coklu ya?

ThersoN
02.Mayıs.2007, 17:59
eğlenceli ... devamını sabırsızlıkla bekliyorum ellerine saglık :)

pes4ever
02.Mayıs.2007, 18:29
harika otesi beklioruz dewamini

canavar20
02.Mayıs.2007, 18:33
devamı ne zaman acaba?

tosunpasa
02.Mayıs.2007, 20:02
devamı ne zaman acaba?
Yakında :zuhaha

Wesley Sneijder
02.Mayıs.2007, 20:24
Gerçekten El Stadium süper.

Nocna Mora
02.Mayıs.2007, 20:45
kariyere bakamadım ama galiba Barcelona üstte olur

the_imam912
02.Mayıs.2007, 20:46
Mert iyi idare etmiş.

fenerbahce_1907
03.Mayıs.2007, 01:08
Yenı mcları beklıyoruz artık.

pes4ever
03.Mayıs.2007, 18:14
eet transfer donemi gelince de ii transferler beklioruz

mustafa35
03.Mayıs.2007, 18:20
Ne zaman devam edecek acaba?

Wesley Sneijder
03.Mayıs.2007, 18:41
Kimse lig birincisi değil henüz.

LaigLeNoiR
03.Mayıs.2007, 18:59
Turnuva başladığı için Mert biraz yoğun bu ara.

O yüzden yapamadık.Bundan sonra yaparız;;)

canavar20
03.Mayıs.2007, 19:46
bekliyoruz....

LaKe
03.Mayıs.2007, 23:25
ŞAMPİYONLAR LİGİ

http://img119.imageshack.us/img119/1282/slmaclaripm6.jpg

UEFA KUPASI

http://img502.imageshack.us/img502/9694/uefahq9.jpg

EL STADIUM ÖZEL
İzinli olan dick'in yerine asistan LaKe tarafından hazırlanmıştır.

Ersin Düzen: Bir El Stadium programından daha iyi akşamlar sayın seyirciler. Yine çok güzel, çok heyecanlı maçlar geçti. Onun öncesinde Sn.Bilgiç’e geçmiş olsun diyoruz.
Gürcan Bilgiç: Sağolasın Ersin’cim, geçirenler sağolsun ehehehe
Ahmet Çakar: Sağol Gürcan. Kazım sen nasılsın iyisin inşallah.
Kazım Kanat: Sağol Ahmet, iyiyim.
Gürcan Bilgiç: Babam sağolsun ehehehe
Ahmet Çakar: Gürcan, her esprin yersiz ve mantık dışı. Ama bu daha bi ultraydı sanki.
Gürcan Bilgiç: Yok hocam benim ultra ile işim olmaz. Hem erkeğiz, hem FB’liyiz ehehehehe
Ahmet Çakar: Hadi FB’yi anladıkta erkeklikle ne alaka?
Gürcan Bilgiç: Anlayan anladı ehehehe
Ahmet Çakar: Bana hala ergen esprileri yapıyosun Gürcan.
Kazım Kanat: Yahu ped reklamına döndürdünüz koskoca programı be. Yuh!
Ersin Düzen: Haftanın ilk maçı olan Ajax-Barcelona maçındayız. Söz sizde Sn.Bilgiç.
Gürcan Bilgiç: Barça yükselişine devam etti. Yine muhteşem bir oyunla yendik.
Ahmet Çakar: Orda durucaksın Gürcan. O ayna kafalı Stam kendi kalesine atmasa biraz zor yenerdiniz.
Gürcan Bilgiç: Ayna dedinizde şimdi bir şey aklıma geldi. Zenci kadın neden sürekli koluna bakarak makyaj yapıyormuş?
Ahmet Çakar: Neden?
Gürcan Bilgiç: Çünkü KaraKolda ayna var da ondan eheheheehehe
Ahmet Çakar: Gürcan, kolu boydan boya yiyceksin bi tarafına şimdi!
Gürcan Bilgiç: eheheehehe. Tamam hocam sustum.
Ersin Düzen: Haftanın 2.maçı olan Benfica – Valencia maçındayız.
Kazım Kanat: Şanlı Valencia’m tarih yazmaya devam ediyor. Benfica’ya 4 tane atarak 4’te 4 yaptık. Var mı bizim gibisi be?
Ahmet Çakar: Ayrıca Hugo Viana’yı eleştirmiştik ama 10 numara oynadı. Yalnız bana onun stili biraz Gerrard’a benziyor gibi geldi.
Kazım Kanat: Yapma doktor. Ne alaka?
Gürcan Bilgiç: Gerard dedinizde; ben yürüyelim diyorum, Gerard DeparDio eheheehe
Ahmet Çakar: Güzel bir bahçe, içinde çocuklarım ben. Mangal yapıyoruz. Etleri üstüne koymuşum, hava mis gibi…
Gürcan Bilgiç: Hocam etleri ters çevir yanmasın eheheehe
Ahmet Çakar: Allah’ım neydi günahım Ya Rabbim?
Ersin Düzen: Şampiyonlar Ligi’nin son maçı olan Shakhtar – Real Madrid maçındayız.
Ahmet Çakar: Yine kayıp yine kayıp yine kayıp. Alican Tosun’u buradan istifaya çağırıyorum. Alican Tosun, GİT ÇOCUKLUĞUNU YAŞA!
Kazım Kanat: Sakin ol doktor. Gürcan’ın hıncını Tosun’dan çıkarma.
Gürcan Bilgiç: Bunu yazan Tosun, okuyana Kosun hesabı eheheheehe
Ahmet Çakar: Gürcan, bak canım. Sinirlenmemeye çalışıyorum. Bugün programa çıkmadan önce 1 aldığım ilacın 2 katını verdiler bana. Ama ona rağmen yavaş yavaş geliyolar bana. Sus!
Ersin Düzen: Şimdi ise UEFA Maçı olan Basel – Sevilla maçındayız.
Ahmet Çakar: O nerden çıktı yahu? Ne Sevilla’sı ne Basel’i?
Ersin Düzen: Hafta içinde Sevilla’nın başına Murat Özdemir geçti.
Kazım Kanat: Pek yaramamış galiba. 1’de 0.
Ahmet Çakar: İyi de kardeşim bizim bir gidişatımız var. Kim Sevilla’lı olcak şimdi.
Kazım Kanat: Ersin olabilir doktor.
Ahmet Çakar: Evet Ersin. Sende tam Sevilla’lı tipi var.
Gürcan Bilgiç: Hocam sende de….
Ahmet Çakar: KES GÜRCAN KES! YİYECEN ŞU KALEMİ KAFANA AMA
Gürcan Bilgiç: Kalem dedinizde size bir şey danışmak istiyorum. Adamın biri yere kalem atmış düşmemiş neden?
Kazım Kanat: Neden?
Gürcan Bilgiç: Çünkü kalem pilot kalemmiş ehehehehee
Kazım Kanat: Doktor bayıldı yahu.
Ersin Düzen: Evet bir EL STADIUM Özel programının daha sonuna geldik. Haftaya tekrar görüşmek üzere. Hoşçakalın.

LaigLeNoiR
03.Mayıs.2007, 23:30
Muhauhauhauhauhaua

Pilot kalem süper olmuş:)

RaSenGan
03.Mayıs.2007, 23:31
Bu Tosunu neden oyuna aldınız hala anlayamadım :zuhaha

SYLaR
03.Mayıs.2007, 23:49
Mert kendini aşmış.Süper yazmışsın:zuhaha

ellerine sağlık Mert:D

dick
04.Mayıs.2007, 00:03
Bu kadar güzel yazma Mert,işimden edeceksin beni çoluk çocuğa yazık evdeki:D

uAburak89
04.Mayıs.2007, 01:03
Mert kaptı bu işi yav .. :D

El Comandante
04.Mayıs.2007, 02:47
Mert mükemmelsin yahu :n:

canavar20
04.Mayıs.2007, 14:34
saol:D:D:D yaşasın EL STADIUM

tosunpasa
04.Mayıs.2007, 15:01
Mert olayı aşmışsın :n:

canavar20
04.Mayıs.2007, 15:08
aşmış abi o artık bir dick:D:D

pes4ever
04.Mayıs.2007, 17:15
karakolda ayna war:D:D:D:D:D

mustafa35
04.Mayıs.2007, 17:28
zahua süper olmuş gene :D

ThersoN
04.Mayıs.2007, 19:01
forza barça :)

canavar20
04.Mayıs.2007, 19:38
merak ettim forza ne bende diyorum forza bayern ne demek yani

LaKe
04.Mayıs.2007, 21:39
Yorumlar için teşekkürler. :)

Eğer yanlış bilmiyorsam, EN İYİSİ gibi birşey demek.

canavar20
04.Mayıs.2007, 21:41
saol teşekkür ederim...:)

the_imam912
04.Mayıs.2007, 21:41
Lake işi iyi götürüyor :D

LaigLeNoiR
04.Mayıs.2007, 21:42
Bundan sonra ama İspanya'da SEVİLLA fırtınası esecek ;;)

canavar20
04.Mayıs.2007, 21:44
hadi canım:D:D murat abi yapma

Wesley Sneijder
04.Mayıs.2007, 22:27
FORZA'nın güçlü gibi bir anlamı var.

canavar20
04.Mayıs.2007, 22:33
saol......

Varonil
05.Mayıs.2007, 09:42
Pilot kalem olayi super olmus :n:Koptum gulmekten :zuhaha

ultraslanerdem
05.Mayıs.2007, 12:28
Ahmet Çakar: Gürcan, her esprin yersiz ve mantık dışı. Ama bu daha bi ultraydı sanki.
Gürcan Bilgiç: Yok hocam benim ultra ile işim olmaz. Hem erkeğiz, hem FB’liyiz ehehehehe
Ahmet Çakar: Hadi FB’yi anladıkta erkeklikle ne alaka?
Gürcan Bilgiç: Anlayan anladı ehehehe
Ahmet Çakar: Bana hala ergen esprileri yapıyosun Gürcan.
Kazım Kanat: Yahu ped reklamına döndürdünüz koskoca programı be. Yuh!

Mert iyi güzel yazmışsın da burası biraz dokundu.Bi edit çek istersen...

pes4ever
06.Mayıs.2007, 11:33
devami gelmicekmi

LaKe
06.Mayıs.2007, 12:42
devami gelmicekmi

Ben turnuva işleriyle uğraştığımdan dolayı bu aralar sık sık maç yapamıyoruz. Devamı elbette gelicek.;;)

pes4ever
06.Mayıs.2007, 16:07
hmm ok kolay gelsin

dick
08.Mayıs.2007, 00:35
La Liga 11. Hafta Maçları

http://img522.imageshack.us/img522/6799/11haftadk5.jpg

El Stadium

Ersin Düzen:Yepyeni bir El Stadium'a hoşgeldiniz sevgili futbolseverler.Programa haftanın en gollü maçı Real Madrid - Villarreal karşılaşmasıyla başlayalım
Ahmet Çakar:Bu Alican Tosun genç dedik,tecrübe kazanacak dedik,gittikçe daha kötü oluyor takım,belki de ergenlik dönemine girdi ya da ilk sivilcesi çıktı ya da hamamcı ol
Ersin Düzen:Öhhhmm evet maça dönelim sayın Çakar
Ahmet Çakar:Lafı şuraya getireceğim,bu hocayla olmaz bu iş,Ankaraspor gibi paso berabere kalıyor takım
Kazım Kanat:Yalnız Nihat faktörü de var
Ahmet Çakar:Sende de Beşiktaş yobazlığı var be Kazım
Kazım Kanat:Ne yobazlığı,doğuştan Beşiktaşlıyım ben
Ahmet Çakar:Ben de doğuştan piskopatım Kazım,dikkat et benimle konuşurken
Ersin Düzen:Bu tatlı atışmalardan sonra diğer maça geçelim.Recreativo - Barcelona,söz sizde sayın Bilgiç
Gürcan Bilgiç:Sıkıcı bir maçtı,iyi oynamadı ama kazanmayı bildi Barcelona
Ersin Düzen:Sırada Valencia - Celta Vigo maçı var
Kazım Kanat:İşte Valencia'm haketti yere kavuştu,liderlik koltuğuna oturdu
Ersin Düzen:Bu hafta maçları hızlı hızlı geçiyoruz,alışılagelmişin aksine
Ahmet Çakar:Özellikle Gürcan çok sessiz,espri yapmaya bile yeltenmedi
Gürcan Bilgiç:Havam yok abi
Kazım Kanat:Hadi bizim için yap bir espri Gürcan,zaten program TRT Ana Haber Bülten'inden bile daha sıkıcı şu an
Gürcan Bilgiç:Hadi yapalım bakalım,adamın biri intihar edecekmiş,aşağıdan birşey geçmiş,son anda caymış neden?
Ersin Düzen:Neden
Gürcan Bilgiç:Çünkü aşağıdan "vaz" geçmiş ehehehehe
Ahmet Çakar:Beni kesmedi bu Gürcan,var mı başka
Gürcan Bilgiç:İki adam intihar edecekmiş,aşağıdan birşey geçmiş yine caymışlar neden?
Ahmet Çakar:Neden?
Gürcan Bilgiç:Çünkü aşağıdan "were" geçmiş ehehehehehehehehehehehehehehe
Kazım Kanat:Ne yani bu were ne Gürcan
Ersin Düzen:Wör diye okunur Kazım abi,ingilizce bir kelime
Ahmet Çakar:Kurban bayramına daha var baya,napıcam ben bu adamı
Ersin Düzen:Son maçımız Sevilla
Ahmet Çakar:Hşşşt alo,sevilla kim,oldu olacak Konya Kombassanspor'un maçını anlatalım
Ersin Düzen:Sayın Murat Özdemir Sevilla'nın başına geçtiğinden dolayı bu takımı da takip ediyoruz programımızda Sayın Çakar
Ahmet Çakar:Eeeee kim yorumlayacak Sevilla'yı
Dışardan bir ses:Ben!

Acaba dışarıdaki ses kime ait?El Stadium'a yeni bir yorumcu mu katılacak?Hepsi haftaya bu ekranlarda

(Not:Baharın gelmesi dolayısıyla polenler üzerimde yarattığı fiziksel -salya,sümük,baş ağrısı vb.- ve zihinsel -Öss,yds- nedenlerden dolayı fazla yazamıyorum,yazdıklarımda da eski formumdan uzağım açıkçası,kusura bakmayın.)

omer-faruk-14
08.Mayıs.2007, 00:44
Bengisu abi, formundan hiçbir şey kaybetmedin. Bilhassa bomba gibi geri döndün. "Were" olayı çok süper olmuş:zuhaha.

Del Piero_10
08.Mayıs.2007, 01:12
Her zamanki gibi:zuhaha

LaigLeNoiR
08.Mayıs.2007, 01:49
Süpersin DİCK ;;):)

El Comandante
08.Mayıs.2007, 03:32
Cok güzel olmus :D Gürcan´in esprileri daha fazla olsaydi tam süper olacakti :n:

Episode 13
08.Mayıs.2007, 08:28
harika yaw real puan kaybetmiş ama yorumlar manyak:D santra forever

LaigLeNoiR
08.Mayıs.2007, 13:14
Bu arada Betis benle maç oynamadan önce Liderdi:)

Mert benim sayemde liderliğe oturdu galiba ;;)

Aşk-ı Şehir
08.Mayıs.2007, 15:22
süper gidiyor arkadaşlar.. Murattan güzel bir çıkış bekliyorum bu arada ;;)

the_imam912
08.Mayıs.2007, 15:27
Dick abi yine süper olmuş :D

puskas
08.Mayıs.2007, 16:50
herkese basarılar diliyorumm

pes4ever
08.Mayıs.2007, 18:12
yıne döktürmussun walla

Wesley Sneijder
08.Mayıs.2007, 18:36
Olsun, yine de güzel.

LaKe
08.Mayıs.2007, 19:13
Sağol dick. Güzel olmuş. :n: :D

LaKe
08.Mayıs.2007, 19:38
La Liga 11.Hafta Puan Tablosu:

Valencia ve Barcelona aynı puanda. Fakat averaj olarak daha üstün olan Valencia lider konumunda. 3.sırada Betis var.

http://img.resimupload.com/r14/thumb_264264499.JPG (www.resimupload.com/ds264264499_11haftatablo.html)

İSPANYA KUPASI
Maçlar kolay olduğu için El Stadium programına gerek duyulmamıştır.

http://img19.imageshack.us/img19/9018/spaincuppn7.jpg

pes4ever
08.Mayıs.2007, 20:03
kolaymis hakkaten

Wesley Sneijder
08.Mayıs.2007, 20:21
Kolay maçlar.

mustafa35
09.Mayıs.2007, 11:37
Kolay maçlar olmuş..

canavar20
09.Mayıs.2007, 16:47
normal kolay maçlar:)

LaigLeNoiR
09.Mayıs.2007, 22:41
Çok yakında değişik şekillerde yenilikler de yapacağız arkadaşlar sizler için :)

pes4ever
10.Mayıs.2007, 11:52
meraklandım bak sımdı:):D

LaigLeNoiR
10.Mayıs.2007, 15:51
Biraz merak ediniz.Çok farklı olacak...:) O kadar söyleyem.

RaSenGan
10.Mayıs.2007, 17:20
Murat Özdemir'i bu kariyerde görmek istemiyoruz :n:

LaigLeNoiR
10.Mayıs.2007, 17:26
Murat Özdemir'i bu kariyerde görmek istemiyoruz :n:

Sana bi laf soran olursa söylersin...;;)

QaaN-07
10.Mayıs.2007, 18:13
gerginlik yok :p
Maçlar kolaymış buarada.

LaKe
10.Mayıs.2007, 20:12
Telegol İspanya'ya Geliyor

EL STADIUM fırtınası sürerken, İspanya'dan bir transfer daha önümüzdeki yarıya ekrana giriyor. EL TELEGOAL ismiyle ekrana gelecek olan TELEGOL, ekranlarda EL STADIUM'un yerini alacak.

-İspanya'da takımlar arasında verilen teşvik primleri, kanıtlarıyla, EN DOĞRU HABERİ YAPAN EL TELEGOAL'de

-İspanya'da kimler hakem satın aldı? Hangi teknik direktörlere para teklif edildi? Kimler maç sattı, hangi oyuncular doping aldı?

İspanya'daki tüm kirli çamaşırlar ve buzdağının görünmeyen kısmı EL TELEGOAL'de birbir ortaya çıkacak.

EL TELEGOAL La Liga 19.Haftadan itibaren yayın hayatına başlayacak. EL STADIUM'un yapımcısı dick, İspanya'ya yine sansasyonel bir program getiriyor.

HER ZAMAN EN DOĞRU, EN GÜVENİLİR HABER KAYNAĞI EL TELEGOAL!!

Bekleyin...

SYLaR
10.Mayıs.2007, 20:23
Evet İspanya'da kirli çamaşırlar ortaya çıkacak.

Valencia maçlarına önem versinler:D
Valencia liderliği hiç hak etmeden aldı:zuhaha

LaKe
10.Mayıs.2007, 20:25
Evet İspanya'da kirli çamaşırlar ortaya çıkacak.

Valencia maçlarına önem versinler:D
Valencia liderliği hiç hak etmeden aldı:zuhaha

Senin şu asistanla 19.Haftadaki programa katılmayı düşünüyorum Aşkın Abi? Ne dersin? :n: :n:

RaSenGan
10.Mayıs.2007, 20:27
Sana bi laf soran olursa söylersin...;;)

Ben lafımı söylerim ister sorun ister sormayın.Aşkın abi ve Mert'e başarılar.2 kişi liderliğe 2 kişi kümeye oynuyo :)

SYLaR
10.Mayıs.2007, 20:28
Senin şu asistanla 19.Haftadaki programa katılmayı düşünüyorum Aşkın Abi? Ne dersin? :n: :n:

Şimdi benim asistan benim sağ kolum.Her şeyi ona ben öğrettim.Çamaşır sepetinden ona talimatlar veriyorum:D(Mourinho gibi) .Yani görünürde olmasam da arka planda her zaman direktif veriyorum:D

LaKe
10.Mayıs.2007, 20:29
Şimdi benim asistan benim sağ kolum.Her şeyi ona ben öğrettim.Çamaşır sepetinden ona talimatlar veriyorum:D(Mourinho gibi) .Yani görünürde olmasam da arka planda her zaman direktif veriyorum:D

Bi kere 19.Haftada ilk konu Barça olacak. Neden dersen?

İlk haftalar her maçında KIRMIZI kart çıktı karşı takıma. Her maç bir-iki penaltı kazandın. dick kesin araştıracaktır bunları. :D

SYLaR
10.Mayıs.2007, 20:31
Bi kere 19.Haftada ilk konu Barça olacak. Neden dersen?

İlk haftalar her maçında KIRMIZI kart çıktı karşı takıma. Her maç bir-iki penaltı kazandın. dick kesin araştıracaktır bunları. :D

Mert yanlışın var.Her maç benim adamlar kırmızı kart görüyordu:D Özellikle Puyol ve Belletti:D

Penaltıları da hep rakip takım kazandı.:D

Evet benim ilk hafta ki maçları kesin araştırsın.Her maç Barcelonalı futbolcuların gördüğü kartlar,rakibin kazandığı penaltılar:D

Bu arada ne hikmetse senin her maçı kazanman:D

Dick konuya el atsın araştırsın.Temiz bir lig istiyoruz:D

the_imam912
10.Mayıs.2007, 20:35
Yeni puan durumunu koysanız çok makbule geçecek.

LaKe
10.Mayıs.2007, 20:38
koyduk ya 11.Hafta Puan Tablosunu. :) Bir arka sayfada. ;;)

the_imam912
10.Mayıs.2007, 20:41
Tamam bakıyorum.Yeni maçlarıda koyun merak ettim:zuhaha

LaKe
10.Mayıs.2007, 21:10
La Liga 12.Hafta Maçları

http://img337.imageshack.us/img337/6460/12haftang4.jpg

EL STADIUM
İzin alan dick'in yerine LaKe tarafından hazırlanmıştır.

Ersin Düzen: Bir El Stadium programından daha iyi akşamlar sayın seyirciler. Yine 4 kişiyiz. Programa sonradan katılan yorumcumuz maalesef balkondan düştüğü için gelecek hafta gelecek. O sürpriz ismi haftaya açıklayacağız.
Ahmet Çakar: Yemezler Ersin. O bi kere olur.
Gürcan Bilgiç: Aslına bakarsan 2 oldu hocam.
Ahmet Çakar: Beni düzeltme Gürcan.
Kazım Kanat: Ben bu repliği bir yerden hatırladım sanki.
Gürcan Bilgiç: Evet abi. Organize İşler’de vardı. Yılmaz Erdoğan söylüyodu. Çok severim. Kendime örnek aldığım komedyendir yani ehehehe
Ahmet Çakar: Bi dakka bi dakka. Şimdi sen bu esprileri Yılmaz Erdoğan’ı örnek alarak mı yapıyorsun Gürcan?
Gürcan Bilgiç: Eee tabi ben…
Ersin Düzen: Öhmmm… İsterseniz artık başlayalım. Haftanın ilk maçı R.Madrid – Atletico’ydu. Madrid derbisinde Real yine puan kaybetti. Söz sizde Sn.Çakar.
Ahmet Çakar: Ben söyleyecek söz bulamıyorum. Alican Tosun, artık gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar kadar yalnız. Bi Allah’ın kulu destek çıkmaz artık ona.
Kazım Kanat: Peki sence ne olacak bu takımın hali doktor?
Ahmet Çakar: Tosun’un gözünü açması lazım. Başkan onu sırf ucuz diye tutuyor. Garibim daha el kadar çocuk. Atıyolar önüne haftada 20 İspanyol Lirası’nı, anladığı yok zaten paradan, seviniyo.
Gürcan Bilgiç: İspanyol Lirası mı? ehehehehehehe
Ahmet Çakar: Ne var Gürcan efendi? Hoşuna mı gitti?
Kazım Kanat: Yahu doktor İspanyol Lirası diye bir para birimi yok ki.
Ahmet Çakar: Ne demek yok kardeşim? Bal gibi var. Benim önümde verildi!
Ersin Düzen: İspanya’nın para birimi Peseta, başkenti Madrid, yüz ölçümü 498.507’dir.
Ahmet Çakar: Peseta ne Ersin?
Gürcan Bilgiç: Peçete gibi bişey heralde ehehehehe.
Ahmet Çakar: Gürcan!
Ersin Düzen: Haftanın 2.maçı olan Sevilla – Levante maçındayız.
Ahmet Çakar: Kümeye oynayan Sevilla için güzel 1 puan.
Ersin Düzen: Valencia – Betis maçındayız.
Kazım Kanat: Bende bu maçtaydım. Müthişti gerçekten.
Ahmet Çakar: Bende, TV’de izlerken o amigoluk yapan, dedem yaşındaki adamın maçta ne işi var diyordum. Demek senmişsin Kazım.
Gürcan Bilgiç: ehehehehehe
Kazım Kanat: Çok mu komik Gürcan?
Ahmet Çakar: Komik tabi.
Kazım Kanat: Ahmet, bu çocuğa kızıyorsun ama onun esprileri seninkilerden daha iyi yani.
Gürcan Bilgiç: Sağolasın hocam. Ahmet Abi sana Cem’in selamı var bu arada.
Ahmet Çakar: Cem mi? Hangi Cem’in?
Gürcan Bilgiç: Sivilcemin puhahahahahahahahahahahahahahaha
Kazım Kanat: ehehehehehehehe
Ahmet Çakar: Allah’ım sana geliyorum yarabbim!
Ersin Düzen: Ve son maç olan Getafe-Barcelona maçındayız.
Gürcan Bilgiç: Barça, sıkıcı olan bu maçta 45+2’de golü buldu ve kazandı.
Ahmet Çakar: Bu arada ilk kez, Barça, deplasmanda kazandı. Helal valla.
Kazım Kanat: Evet şaşılacak şey. Bırakın artık Valencia’mın peşini.
Gürcan Bilgiç: Ya hocam, geçen telefonum çaldı, programdan önce. Ses geldi; Merhaba ben Çağrı dedi.
Ahmet Çakar: Hangi Çağrı yav?
Gürcan Bilgiç: Cevapsız çağrı ehehehehehehee
Ahmet Çakar: Programın reytingi düşmeden en iyisi kapat sen programı Ersin.
Ersin Düzen: Haftaya bir El Stadium programıyla daha karşınızda olacağız. Şimdilik hoşçakalın.

SYLaR
10.Mayıs.2007, 21:20
Mert her geçen gün kendini geliştiriyon.

ellerine sağlık süper olmuş:zuhaha

Gürcan Bilgiç: Sağolasın hocam. Ahmet Abi sana Cem’in selamı var bu arada.
Ahmet Çakar: Cem mi? Hangi Cem’in?
Gürcan Bilgiç: Sivilcemin puhahahahahahahahahahahahahahaha :zuhaha

Gürcan Bilgiç: Ya hocam, geçen telefonum çaldı, programdan önce. Ses geldi; Merhaba ben Çağrı dedi.
Ahmet Çakar: Hangi Çağrı yav?
Gürcan Bilgiç: Cevapsız çağrı ehehehehehehee:zuhaha

uAburak89
10.Mayıs.2007, 21:32
Komik olmuş, eline sağlık Mert .. (:

LaigLeNoiR
10.Mayıs.2007, 21:34
Saolasın Mert ;;)

mustafa35
10.Mayıs.2007, 22:27
Güzel olmuş gene :D

LaKe
10.Mayıs.2007, 22:59
Sağolun. :) Bu gece dick'ten de harika bir 13.Hafta programı gelecek. :)

pes4ever
10.Mayıs.2007, 23:03
walla yine gulmekten oldum senden ii kurgucu olur

tosunpasa
11.Mayıs.2007, 16:25
Ben lafımı söylerim ister sorun ister sormayın.Aşkın abi ve Mert'e başarılar.2 kişi liderliğe 2 kişi kümeye oynuyo :)

2 kişi kümeye oynamıyor. Nerden çıktı şimdi bu? Ben 7. sıradaydım hatırladığım kadarıyla 2 maçta eksiğim vardı ;)

the_imam912
15.Mayıs.2007, 18:57
Hala gelmedi merakla bekliyoruz.

El Comandante
15.Mayıs.2007, 19:01
Cevapsiz cagri esprisi müthisti :zuhaha

Ellerine saglik Mert :)

LaKe
15.Mayıs.2007, 19:10
Biraz yoğun olduğumuzdan dolayı yapamadık. Bugün veya yarın 13.Hafta maçlarını ekleyeceğiz.

LaKe
15.Mayıs.2007, 20:00
La Liga 13.Hafta

http://img181.imageshack.us/img181/2569/03vt5.jpg

EL STADIUM
İzin alan dick'in yerine LaKe tarafından yazılmıştır.

Ersin Düzen: Bir El Stadium programıyla daha karşınızdayız. Maalesef 4.yorumcumuz yine aramızda olamayacak.
Ahmet Çakar: Eeee sıktı bu herifte yahu. 2 haftadır bizi bekletiyor. Öyle programda kim yorumlayacak lafına BEN diye artislik yapmasını biliyo. Hani nerde?
Ersin Düzen: Neyse biz haftanın ilk maçı olan Atletico – Valencia maçındayız. Söz sizde Kazım Kanat.
Kazım Kanat: Ehehehehe. Fincanı taştan oyarlarrr canımmm oyarlarrrr Madrid’e de böyle koyarlarrr. Ehehehehehe. Liderrr kim Ahmettt Efendi??
Ahmet Çakar: Evde çok fındık yedin galiba sen Kazım. Baya coşmuş gördüm seni.
Gürcan Bilgiç: ehehehehehe
Kazım Kanat: Onu bunu bıraktaa Villa’ya bak sen Villa’ya doktor.
Gürcan Bilgiç: Kaç oda kaç salon abi ehehehehehehehehehehe
Kazım Kanat: Gürcan formundasın yine. Ama beni bugün kimse sinirlendiremez. SİYAHHHHH-BEYAZZZ ŞAMPİYON VALENCIAA !!!
Ahmet Çakar: Kazım, daha 13.hafta. Unutma ki lig uzun bir maraton.
Kazım Kanat: Geç bunları doktor geç bunları. Aslanlarım bee. 7 kere üst üste kazandılar. EE tabi sende haklısın. Seninkiler daha 2 kere üst üste bile kazanamadıkları için bu duyguyu bilmiyorsun. Artık Valencia Forever. Tek takımım.
Ahmet Çakar: Eyyy Kazım Efendiii. Her hafta değişiyor bakıyorum. Bir hafta Valencia tek, bir hafta önce BJK sonra Valencia. Senin durumun şuna benziyor, Adamın birine sormuşlar yaşın kaç? diye. Adamda “Bilmem her yıl değişiyor.” demiş.
Gürcan Bilgiç: eheheheheheheheh
Kazım Kanat: Keyif kaçırmakta üstüne yok doktor.
Ersin Düzen: Evet yine 3-0’lık skorla biten Levante – R.Madrid maçındayız.
Ahmet Çakar: Tosun’u tebrik ediyorum. Aylar sonra ilk kez adam gibi bi kadroyla çıktı ve kazandık. Helal!
Gürcan Bilgiç: Ahmet abi sana bir şey danışmak istiyorum.
Ahmet Çakar: Buyur Gürcan danış. Biliyosun ki her zaman benim engin bilgi tecrübemden yararlanabilirsin. Çekinmeden aklındakini sor.
Gürcan Bilgiç: Yeşil domatesi niye güneşe koyarlar abi?
Ahmet Çakar: Kızarsın diye.
Gürcan Bilgiç: Yoo…Niye kızayım ki? ehehehehehehehehehehe
Ahmet Çakar: Gürcan, kelime-i şahadet getir.
Kazım Kanat: Tamam doktor. Sakin ol.
Ersin Düzen: R.Sociedad – Sevilla maçındayız
Kazım Kanat: Sevilla, Özdemir gelince düzelmeye başlar gibi olmuştu. Ama durum pek öyle değil. Takım iyice yaydı. Şu an 13.sıradalar. Lig uzun bir maraton olabilir. Ancak şu an çok kötü durumdalar. Üstlerindeki takımlar onlara geçit vermeyecek ve Sevilla için bu sene berbat olacak kanaatindeyim.
Ahmet Çakar: Aynen. Adamlar daha Sociedad’ı bile yenemiyorlarsa haftaya Barcelona maçında ne yapacaklar?
Gürcan Bilgiç: Ayıpsın hocam. Tabi ki biz yencez. Napacaklar başka?
Kazım Kanat: Siz yensenizde yenilsenizde ŞAMPİYON VALENCIA. Bu böyle biline.
Gürcan Bilgiç: Bu arada Ahmet Abi Viyana kuşatması neden bitmiş?
Ahmet Çakar: Bilmem. Neden?
Gürcan Bilgiç: Etrafta atacak kuş kalmadığı için ehehehehehe
Ahmet Çakar: Gürcan! Sinirlenmeye başlıyorum. Damarım tuttu mu çekerim neşteri biliyosun
Ersin Düzen: Barcelona-Zaragoza maçındayız.
Gürcan Bilgiç: Bu hafta bize nazar değdi. Müthiş giderken bir anda duraksadık. Aslında 90 dakika boyunca iyiydik ama önümüze gelen fırsatları teptik. Üstelik birde evimizde kaybettik, kötü oldu.
Kazım Kanat: EEE hak yerini bulur her zaman Gürcan. Valencia’mın yakasından da düşmüş oldunuz.
Ersin Düzen: Evet programımızın….
Gürcan Bilgiç: Dur Ersin kapanışı ben yapacağım bugün.
Ersin Düzen: Tabi Sayın Bilgiç. Buyrun.
Gürcan Bilgiç: Bir adam diğerine yorgan mı demiş, o da “yes, it’s my gun” demiş ehehehehehehehehe. Bu muhteşem espriyle programımızı kapatıyoruz. Haftaya tekrar birlikte olmak dileğiyle. Hoşçakalın.

El Comandante
15.Mayıs.2007, 20:07
Gene cok komik olmus :D Ellerine saglik Mert :)

SYLaR
15.Mayıs.2007, 20:07
Gürcan Bilgiç: Bir adam diğerine yorgan mı demiş, o da “yes, it’s my gun” demiş ehehehehehehehehe. Bu muhteşem espriyle programımızı kapatıyoruz. Haftaya tekrar birlikte olmak dileğiyle. Hoşçakalın.

Gülmekten öldüm öldüm:zuhaha:zuhaha

ellerine sağlık Mert:D

LaigLeNoiR
15.Mayıs.2007, 20:10
:D:D:D:D

Ne diyeyim yaa :D

Kazım Kanat ve Ahmet Çakar'da sürekli benle dalga geçiyor yaa:)

tosunpasa
15.Mayıs.2007, 20:44
Koptum buna :n: :n: :n:

Mert keşke lig tablosunu da koysaydın ya.

LaKe
15.Mayıs.2007, 20:46
Yorumlar için sağolun. :)

Koptum buna :n: :n: :n:

Mert keşke lig tablosunu da koysaydın ya.

Tosun, 1.sayfada her hafta güncelliyoruz ya. Orada var. :) Ama madem istedin buraya da koyayım. :)

http://img465.imageshack.us/img465/97/13haftads0.th.jpg (http://img465.imageshack.us/my.php?image=13haftads0.jpg)

tosunpasa
15.Mayıs.2007, 20:48
Yorumlar için sağolun. :)

Tosun, 1.sayfada her hafta güncelliyoruz ya. Orada var. :) Ama madem istedin buraya da koyayım. :)

http://img465.imageshack.us/img465/97/13haftads0.th.jpg (http://img465.imageshack.us/my.php?image=13haftads0.jpg)

Sağol Mert :). 2 kişi kümeye oynuyor diyenler görmüştür umarım ;) 2 maç eksiğim var ve bu 2 maçı alırsam 3. sıraya kadar yükselebiliyorum 6 puan ile ;)

Varonil
15.Mayıs.2007, 20:54
Domates olayına bittim :n: Süper yazmışsın Mert...

LaigLeNoiR
15.Mayıs.2007, 21:04
Tamam Tosun sende bana laf atma şimdi:D

dick
15.Mayıs.2007, 21:26
Gürcan kafa koparmaya devam ediyor

the_imam912
15.Mayıs.2007, 21:34
Çok güzel olmuş Lake.Tebrikler.Ama Bengisu abi yazsın :D

LaKe
15.Mayıs.2007, 21:58
Çok güzel olmuş Lake.Tebrikler.Ama Bengisu abi yazsın :D

Sağol. Dick, malum ÖSS'ye hazırlanıyor ve baya yoğun bu aralar. MSN'e sık giremiyor. Bu yüzden yazamadı 2-3 haftadır. Ama büyük bir aksilik olmazsa 14.Hafta dick geri dönüyor. :)

uAburak89
15.Mayıs.2007, 23:05
:D komedi devam ediyor, ellerine sağlık .. (:

LaKe
15.Mayıs.2007, 23:34
Sağol Burak. :)

the_imam912
16.Mayıs.2007, 14:54
Sağol. Dick, malum ÖSS'ye hazırlanıyor ve baya yoğun bu aralar. MSN'e sık giremiyor. Bu yüzden yazamadı 2-3 haftadır. Ama büyük bir aksilik olmazsa 14.Hafta dick geri dönüyor. :)

İnşallah.Ama sende iyi idare ediyorsun.14. haftayı bekliyoruz.:) :)

mustafa35
16.Mayıs.2007, 17:10
Güzel olmuş gene :D

dick
16.Mayıs.2007, 18:33
La Liga 14. Hafta Maçları

http://img512.imageshack.us/img512/7036/14haftaou6.jpg

El Stadium

Ersin Düzen:Evet sevgili futbolseverler,yepyeni bomba gibi bir El Stadium ile karşınızdayız ve bu hafta yeni yorumcumuz programımıza katılabildi,Hoşgeldiniz Sayın Koç
Ali Koç:Hoşbulduk Ersin
Ersin Düzen:Sayın Koç,sizi tanımayan izleyicilerimiz için kendinizden biraz bahsedebilirmisiniz?
Ali Koç:Elbette,Türkiye'nin en büyük holdinglerinden olan KOÇ'un varisiyim,eğitimimi Amerika'da aldım,doğuştan Sevillalıyım ve şu an Sevilla takımında yöneticilik yapıyorum
Kazım Kanat:Ali evladımızı ben de yakında tanırım,çok kaliteli biridir,efendidir saygılıdır
Ali Koç:Teşekkürler Kazım abi
Ersin Düzen:Bu tanışma merasiminden sonra maçlara geçelim,Sevilla - Barcelona mücadelesiyle başlayalım
Ali Koç:ŞEREFSİZLEEEER,ADİLEEEEER,HIRSIZLAAAAAR,KANIBO ZUKLAAAAAAAR!!!!
Ahmet Çakar:Noldu yahu,bizi nasırına mı bastı çocuğun?
Ali Koç:NE NASIRI SAYIN ÇAKAR,FEDERASYON BİZİM KALBİMİZE BASIYOR,EZİYOR BİZİ,BAŞARISIZ OLMAMIZ İÇİN HERŞEYİ YAPIYORLAR,PİSLİKLEEEEEEER
Ersin Düzen:Sayın Koç,biraz daha sakin lütfen
Kazım Kanat:Bak çocuğum gençsin,yaşam dolusun ama biraz daha oturaklı davransan
Ali Koç:BİZ OTURAKLI DAVRANDIK BÖYLE TEPEMİZE ÇIKTILAR İŞTE,LİGTEN ÇEKİLECEĞİZ,BU ŞARTLAR ALTINDA SEVİLLA FC'NİN LA LİGA'DA OLMASININ HİÇBİR ANLAMI YOK
Gürcan Bilgiç:Kardeşim neye sinirleniyorsun bu kadar,siz gol attınız da hakem mi vermedi?
Ali Koç:HAKEMLER BİZE HAKSIZ MUAMELE YAPIYOR,TAM 4 MAÇTA 2 TANE TAÇ ATIŞIMIZ VERİLMEDİ,VE HATTA BU MAÇTA BİR KORNERİMİZ VERİLMEDİ BELGELERİ VAR ELİMİZDE
Ahmet Çakar:Bak kardeşim sen taçla kornerle mi maç kazanacaksın,madem hakemler sizi bu hale getirdi bu yıl Avrupa Kupalarında ilk turda elendiniz,bunu açıkla bize
Ali Koç:AÇIKLARIM TABİ,DÜNYAYI YÖNETENLER SEVİLLA'NIN BAŞARILI OLMASINI İSTEMİYOR,HEDEFLERİNE TERS DÜŞÜYOR.BİLİYORLAR Kİ SEVİLLA DÜNYANIN EN BÜYÜK GÜCÜ HALİNE GELECEK,GOOGLE'I SATIN ALACAK,KÜRESEL ISINMAYI DURDURACAK,MAZOTU BİR YTL YAPACAK,BİZİ SUSTURMAK İÇİN BÖYLE ŞEYLER YAPIYORLAR!!!
Ersin Düzen:Sayın Koç,biraz daha sakin davranmazsanız sizden gitmenizi rica edeceğim
Ali Koç:SEN KİMSİN ULAN BENDEN GİTMEMİ RİCA EDİYORSUN,SENİN AİLENİN TÜM SERVETİ BENİM KULLANDIĞIM TUVALET KAĞIDIYLA EŞ DEĞERDE
Ersin Düzen:Güvenlik görevlisi arkadaşlar buraya gelebilirse
Ali Koç:NAPIYORSUNUZ,BIRAKIN BENİ,ALİ KOÇUM BEN,BIRAK LAN ŞEREFSİZ '*#+½&'?#
Gürcan Bilgiç:Rüzgar gibi geçti adam ehehehe
Kazım Kanat:Allah'ım sen akıl fikir ver bu gençlere,hep o internet denen şey bozuyor bunları
Ahmet Çakar:Ne alakası var Kazım internetle,bildiğin kafayı sıyırmış bu,manisalık olmuş,bu arada senin de havan söndü,Valencia kendi evinde yenildi
Ersin Düzen:Sayın Çakar genelde programı ben yönetirim ama
Ahmet Çakar:Bu sefer sıra bende,evet sayın seyirciler sırada Valencia'nın kendi evinde 10 kişi oynayan küme düşmeme mücadelesi veren Levante'ye yenildiği maç var ehehe
Kazım Kanat:Biz bunlar rekabet olsun diye yapıyoruz Ahmet,La Liga hiç bitmesin hesabı
Ahmet Çakar:Tabi öyledir kesin
Ersin Düzen:Evet Real Madrid - Real Sociedad maçıyla bitirelim,yorumlarınız Sayın Çakar
Ahmet Çakar:Verilen kart doğrudur,Robinho da zenci Tusubasa gibi birşey oldu,her maç gol atıyor,böyle devam eder İnşallah
Ersin Düzen:Ve programın sonuna geldik,eklemek istediğiniz birşey var mı?
Ahmet Çakar:Ya Kazım,maçtan sonra gördüm seni bizim kahvede,böyle suradında avını kaçırmış bir anakonda ifadesi vardı
Gürcan Bilgiç:Erkek adama anakonda değil babakonda denir hocam naptın sen ehehehe
Ahmet Çakar:Ben de seviniyordum şu adam espri yapmadan program bitecek diye,son dakika golünü attın yine
Gürcan Bilgiç:Maç 90 dakika hocam ehehe
Ahmet Çakar:Bu güzeldi bak,gelişme var sende hafiften
Gürcan Çakar:Teşekkürler Ahmet Abi
Ersin Düzen:Hepinize iyi akşamlar

the_imam912
16.Mayıs.2007, 18:34
Oley Dick abi geri döndü.Süper olmuş Bengisu abi.

mustafa35
16.Mayıs.2007, 18:38
zauhza süper gene :D

LaigLeNoiR
16.Mayıs.2007, 19:18
:)

Ben artık konuşmuyorum herşey ortada:)

LaKe
16.Mayıs.2007, 19:26
Teşekkürler dick. :D :n: Süper olmuş. Bir haftalığına liderlik koltuğunu Barça'ya bırakalım dedik. Sevinsin garipler. :p

El Comandante
16.Mayıs.2007, 19:32
Süperrrr olmus :zuhaha Rüzgar gibi gecti :n:

tosunpasa
16.Mayıs.2007, 19:32
Dick farkı desek cuk oturur :D

Varonil
16.Mayıs.2007, 19:41
Süper olmuş..:n:Bengisu abi yine döktürmüşsün:n:(Rüzgar gibi geçti:))

uAburak89
16.Mayıs.2007, 20:06
Sizin sayenizde tebessüm ediyoruz vallahi.. (: Sağolasın Bengisu..

izmer96
16.Mayıs.2007, 21:40
arada bir buraya puan durumunu koysaniz cok iyi olur ya cok merak ediyorum puan durumunu

SYLaR
16.Mayıs.2007, 22:09
Ellerine sağlık dick süper olmuş:D

Dün gece internet borç verilmediği için kesildi.Maçıma iki gün kalmışken.Asistan yapmış maçı.Benden iyi yönetiyor takımı:zuhaha

arada bir buraya puan durumunu koysaniz cok iyi olur ya cok merak ediyorum puan durumunu

1. mesaja bak

tosunpasa
16.Mayıs.2007, 22:11

1. mesajda sürekli güncelleniyor.

LaigLeNoiR
16.Mayıs.2007, 22:15
Tosun imza'nı da değiştir:)

Aşk-ı Şehir
17.Mayıs.2007, 12:46
valla dick'in yeri başka ali koç'u süper oturtmuşsun valla hikayeye

Wesley Sneijder
20.Mayıs.2007, 12:07
N'oldu ya durdunuz. ? ! :(

Varonil
20.Mayıs.2007, 13:11
Devamı bekliyoruz ;;);;)

LaigLeNoiR
20.Mayıs.2007, 14:07
Arkadaşlar bu ara pek uyuşamadık zaman konusunda en yakın zamanda devam edeceğiz:)

LaKe
21.Mayıs.2007, 17:45
Okulun sonu yaklaştıkça bizde yazılıları sıralamaya başladılar. Şahsen ben ondan dolayı pek giremiyorum bu aralar. Ama en yakın zamanda eski aktifliğimize döneceğiz.

Wesley Sneijder
21.Mayıs.2007, 18:55
Olsun, biz beklemeye devam edeceğiz. :D

LaKe
21.Mayıs.2007, 22:03
Bugün veya Yarın, El Stadium ŞL Özel ile ŞL Maçlarımızı ekleyeceğiz. :)

LaKe
21.Mayıs.2007, 23:14
ŞAMPİYONLAR LİGİ

http://img503.imageshack.us/img503/4531/slmaclariwf2.jpg

EL STADIUM ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖZEL
İzinli olan dick'in yerine LaKe tarafından hazırlanmıştır.

Ersin Düzen: Şampiyonlar Ligi Özel programıyla karşınızdayız. Geçen hafta yaşanan Ali Koç gerginliğinden sonra kanalımız maalesef uyarı almıştır. Kamuoyuna duyururuz.
Ahmet Çakar: Ersin kamuoyu dedinde aklıma Eurovision geldi. Ne fiyaskoydu o be.
Gürcan Bilgiç: Bence süperdi hocam. Özellikle Ukrayna’nın şarkısı ehehehehehe.
Ahmet Çakar: Sen oy da yollamışsındır Ukrayna’ya Gürcan. 0-6 yaş arası şarkı ne de olsa. Zekaya gerek duyulmuyo.
Kazım Kanat: Yavaş ol Ahmet.
Gürcan Bilgiç: Beni çok kırdın hocam.
Ersin Düzen: Şampiyonlar Ligi’nde bir üst tura 1.likle çıkmayı garantileyen Valencia’nın maçındayız. Söz sizde Sayın Kanat.
Kazım Kanat: Aslanlarım, geçen hafta ligde boynumuzu biraz bükseler de 4 tane gol atarak kendilerini gösterdiler.
Ahmet Çakar: Standart’ı Etimesgut Şekerspor’da yener. Sıkıysa Real Madrid’i yensinler.
Kazım Kanat: Sus Ahmet. Kıskanma. Biz ŞL Kupası’nın en güçlü adayıyız.
Ahmet Çakar: Buna kim inanır Kazım?
--
-------
Ahmet Çakar: Gürcan bakkk. Buna kim inanır dedim.
Gürcan Bilgiç: Ben ne bileyim. Kim inanırsa inansın. İlgilendirmez beni.
Ahmet Çakar: Ne oldu bu çocuğa yahu?
Kazım Kanat: Senin yüzünden olsa gerek doktor. Çok kırdın çocuğu.
Ahmet Çakar: Kendimi çok kötü hissettim şimdi yav.
Ersin Düzen: Roma – R.Madrid maçındayız.
Ahmet Çakar: Şov devam ediyor. Robinho yine çaktı golünü. Adamı durduramıyorlar artık.
Kazım Kanat: Eeee artık ŞL’yi zorlarsınız belki ehehehe.
Ahmet Çakar: Geç dalganı sen geç. Zor bir fikstür var önünüzde göreceğiz kim kimi zorluyomuş Kazım Efendi!
Kazım Kanat: Gürcan, konuş be evladım. Öyle sen susunca tadı olmuyor programın.
Ahmet Çakar: Evet Gürcan. Bak adamın biri yere kalem atmış düşmemiş neden? Hadi söyle bakayım.
Gürcan Bilgiç: Böyle bayatlamış espriler yapmayın Allah aşkınıza. Biz bunları çocukken yapardık.
Kazım Kanat: Ahmet, yatacak yerin yok senin.
Ersin Düzen: Ve son maçtayız. Barcelona – Anderlecht
Gürcan Bilgiç: Barcelona kazanmaya devam ediyor. Eto’o iyi formunu sürdürdü bu haftada. Hem asist yaptı hem golünü attı. Böyle devam ederiz inşallah.
Ahmet Çakar: Çok iyi bi noktaya parmak bastın Gürcancım.
-----
---------
-------
Ahmet Çakar: Gürcannnn! Bende imza atayımmı niye demiyosun? Noluyo sana Gürcannnn? Kendine gellll.
Gürcan Bilgiç: Nolduğunu anlamıyorum. 0-6 yaş arasıyım ya ben o bakımdan.
Kazım Kanat: Evladım, şakasına dedi Ahmet abin onu. Bu kadar alıngan olma yahu.
Ahmet Çakar: Gürcannn. Valla şaka yaptım bak. Hadi bi espri patlat yavru kurt.
Gürcan Bilgiç: ehehehe. Peki o zaman soru sorayım. 4.Murat neden intihar etmiş?
Gürcan Bilgiç: İlk 3’e giremediği için eheheheehhehe
Tüm Stüdyo: puhahahahaha
Gürcan Bilgiç: John Wayne'nin ebesinin adı nedir?
Ahmet Çakar: Nedir?
Gürcan Bilgiç: Ebeveyn ehehehehehehehehehehe
Ahmet Çakar: ha-ha-ha çok komiksin gürcanım.
Gürcan Bilgiç: Peki devam ediyorum. Fatih Ürek’in üstüne top düşerse ne olur?
Ahmet Çakar: Ne olur?
Gürcan Bilgiç: Piştiiiiiii. PUAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Ahmet Çakar: Tamam Gürcancım yeter bu kadar.
Gürcan Bilgiç: Tamam abi susuyorum. Ama sana bir şey soracağım. Sen hiç maydonozun arkasına saklanmış adam gordün mü?
Ahmet Çakar: Hayır tabi ki!
Gürcan Bilgiç: Demekki iyi saklanmış ehehehehehehe
Ahmet Çakar: Hay yarabbim! Yeter diyorum Gürcan.
Gürcan Bilgiç: Adamın biri arkadaşına: “Abi kızı çok istiyom babası vermiyor...” demiş. Diğeride: “Olm babasını naapcan? Kız versin yeter” demiş. Ehehehehehehehee
Ahmet Çakar: Gürcaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnn! İSYANIMMMMMMMM VAR ULANNNNNNNNN
Kazım Kanat: Yeter be kardeşim. Bıktım her hafta her hafta aynı manzaradan. Terk edicem yakında programı be. Yuh olsun böyle işe.
Ersin Düzen: Evet ortalık iyice gerginleşmeden programımızı kapatıyoruz. İyi akşamlar sayın seyirciler

nerazzuri
21.Mayıs.2007, 23:19
mert harikasin yine yhaa :D:D

Gürcan Bilgiç: Adamın biri arkadaşına: “Abi kızı çok istiyom babası vermiyor...” demiş. Diğeride: “Olm babasını naapcan? Kız versin yeter” demiş. Ehehehehehehehee

burda koptum resmen :D:D

SYLaR
21.Mayıs.2007, 23:21
Ahmet Çakar: Gürcannn. Valla şaka yaptım bak. Hadi bi espri patlat yavru kurt.

Gürcan Bilgiç: John Wayne'nin ebesinin adı nedir?
Ahmet Çakar: Nedir?
Gürcan Bilgiç: Ebeveyn ehehehehehehehehehehe
Ahmet Çakar: ha-ha-ha çok komiksin gürcanım.
Gürcan Bilgiç: Peki devam ediyorum. Fatih Ürek’in üstüne top düşerse ne olur?
Gürcan Bilgiç: Piştiiiiiii. PUAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Ahmet Çakar: Tamam Gürcancım yeter bu kadar.
Gürcan Bilgiç: Tamam abi susuyorum. Ama sana bir şey soracağım. Sen hiç maydonozun arkasına saklanmış adam gordün mü?
Ahmet Çakar: Hayır tabi ki!
Gürcan Bilgiç: Demekki iyi saklanmış ehehehehehehe
Ahmet Çakar: Hay yarabbim! Yeter diyorum Gürcan.
Ahmet Çakar: Gürcaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnn! İSYANIMMMMMMMM VAR ULANNNNNNNNN
Kazım Kanat: Yeter be kardeşim. Bıktım her hafta her hafta aynı manzaradan. Terk edicem yakında programı be. Yuh olsun böyle işe.
Ersin Düzen: Evet ortalık iyice gerginleşmeden programımızı kapatıyoruz. İyi akşamlar sayın seyirciler

Fatih Ürek muhabbetinde birde Adamın biri arkadaşına: “Abi kızı çok istiyom babası vermiyor...” demiş. Diğeride: “Olm babasını naapcan? Kız versin yeter” demiş. Ehehehehehehehee muhabbetine gülmekten karnıma ağrılar girdi:zuhaha :zuhaha :zuhaha

Ellerine sağlık Mert:D

gerrrard
21.Mayıs.2007, 23:33
Mert süper olmuş.SÜPER SÜPER VE SÜPER koptum yahu yerlerdeyim:D

Memedov
21.Mayıs.2007, 23:37
Güzeldi Mert süpersin :D

the_imam912
21.Mayıs.2007, 23:38
Güzel olmuş.Bravo.

dick
21.Mayıs.2007, 23:42
Gürcan kare ası yapmış resmen

Eray Dengiz
21.Mayıs.2007, 23:49
harikasın Mert.. mükemmel ötesi olmuş :D:D

LaKe
22.Mayıs.2007, 00:00
Sağolun arkadaşlar. :)

Varonil
22.Mayıs.2007, 09:00
Süperdi MerT;;)Baba-kız olayında ve Fatih ürek muhabbetinde koptum artık:n:

mustafa35
22.Mayıs.2007, 16:23
zauhza süper gene :D

El Comandante
22.Mayıs.2007, 17:34
Müthis ya Gürcan´in yaptigi tüm esprilerde gülmekten karnima agrilar girdi :zuhaha

Mert süpersin :D

ozon
22.Mayıs.2007, 19:30
Süper bir yazı hepsini okudum valla yükleme aralarında iyi gidiyor ellerinize sağlık.

Ama La TéLéGole de isteriz yahu o daha süper olur

LaKe
22.Mayıs.2007, 20:10
Süper bir yazı hepsini okudum valla yükleme aralarında iyi gidiyor ellerinize sağlık.

Ama La TéLéGole de isteriz yahu o daha süper olur

El Telegoal'de 19.Haftadan itibaren yayın hayatına başlıyor. :)

tosunpasa
22.Mayıs.2007, 21:17
Mert harikasın :n: :n: :n:

LaKe
22.Mayıs.2007, 22:46
Sağol Alican. Bu hafta sende El Stadium'da taş yemedin. :p Büyük ilerleme var.

LaKe
23.Mayıs.2007, 20:44
BARCELONA TEKNİK DİREKTÖRÜ AŞKIN KALIN İSTİFA ETTİ!

Barcelona'nın başında bulunan Türk teknik direktör Aşkın Kalın dün sabah istifasını verdi. Kulübü liderliğe taşıyan ve ŞL'de de iyi giden Aşkın Kalın'ın neden istifa ettiği sorusu kafaları kurcaladı.

Kendisi öğle vakti yaptığı basın toplantısında: "Barça'da kimseyle bir husumetim yok. Tamamen kendi kişisel sebeplerimle ayrılıyorum. İspanya bana yaramadı. Memleketimi özledim. Biraz dinlenip oradan bir takım çalıştırmak istiyorum." dedi. Ancak bu açıklama basın mensuplarını pek tatmin etmedi.

tosunpasa
23.Mayıs.2007, 20:45
Transfer Bombaları..!!

Real Madrid transfer sezonunun gelmesini iple çekiyor! Marcelo ile anlaşması zaten daha önceden bilinen R.Madrid, beklenmeyen bir hareket yaparak Fenerbahçe'den Alex ile anlaştı. Asıl şok ise Porto'nun en önemli oyuncusu olan Quaresma'nın Madrid ile anlaşması oldu..! Transfer döneminin açılması ile bu 3 oyuncu R.Madrid forması giyecek. Ve R.Madrid bu şok transfer ile gerek Şampiyonlar Liginde, gerekse ligde büyük işler yapmayı hedefliyor..

Varonil
23.Mayıs.2007, 20:53
Üst üste bomba haberler aldık buradan..Hadi hayırlısı...

SYLaR
23.Mayıs.2007, 20:58
İstifam öyle yüzeysel bir istifa olarak gözükmesin.

Bilinmeyenler var.

El Telegoal'in ilk programında bomba gibi dosyalarla gereken açıklamaları yapacağım

the_imam912
23.Mayıs.2007, 21:00
Aşkın abinin bırakması çık kötü :(.

LaKe
23.Mayıs.2007, 21:52
La Liga 15.Hafta Maçları:

http://img517.imageshack.us/img517/8696/15haftadr5.jpg

EL STADIUM LA LIGA 15.HAFTA
LaKe tarafından hazırlanmıştır..

Ersin Düzen: El Stadium La Liga 15.Hafta maçlarıyla karşınızdayız. Bu hafta çok büyük gelişmeler yaşandı. Barça’yla çok iyi işler çıkaran Aşkın Kalın istifa etti. Bu nedenle artık programımızda Barcelona’ya yer vermeyeceğiz. Çünkü bildiğiniz gibi biz Türk takımlarını yorumluyoruz. Bu nedenle Sayın Bilgiç artık Sevilla’yı yorumlayacak.
Gürcan Bilgiç: Ahmet abi hep bilen ördeklere ne denir?
Ahmet Çakar: Bilmiyorum Gürcan. Ne denir?
Gürcan Bilgiç: Blendax ehehehehehe
Kazım Kanat: Benim Blendax şampuan şimdi ördek mi oluyo yani?
Tüm Stüdyo: PUHAHAHAHAHAHA
Kazım Kanat: Ne gülüyosunuz kardeşim? Çok mu komik?
Ahmet Çakar: Kazım, Valencia kaybedince senin kafa gidip gidip geliyo.
Ersin Düzen: İlk başta derbiyle başlıyoruz Barcelona – Real Madrid
Ahmet Çakar: Eyyyyyyyyyy Alicaann Tosun. Sen Barça deplasmanına babanın evine girer gibi girersen 3’de yersin 5’de yersin. Kendine gel efendiiiiiiii! Sen kendini ne sanıyorsun?
Gürcan Bilgiç: Hocam, Adamın biri yolda giderken lağım çukuruna düşmüş, neden?
Gürcan Bilgiç: Çünkü adam kendini bi b*k zannediyomuş ehehehehe
Ahmet Çakar: İşte ilk defa yerinde bi espri yaptın. Tebrikler Gürcan.
Gürcan Bilgiç: Sağol abi.
Ersin Düzen: Golsüz biten R.Sociedad – Valencia maçındayız.
Ahmet Çakar: Ne oldu senin aslanlara Kazım Efendi? Yavru kediye döndüler.
Gürcan Bilgiç: ehehehehe
Kazım Kanat: DARAĞACINDAAAAAA OLSAKKK BİLEEE SON SÖZÜMÜZZ VALENCIAAAAA!!! Mezara kadar kardeşim. Yensek yenilsek kalbimiz hep Valencia’yla. Bu böyle biline. Belki şimdi kötü bi durumda olabiliriz. Ama en yakın zamanda yeniden dirilcezz.
Gürcan Bilgiç: Ahmet Abi, ileri derece miyop olanlar neye inanmazlar?
Ahmet Çakar: Neye?
Gürcan Bilgiç: İlk görüşte aşka ehehehehehe
Kazım Kanat: Gürcan! Programı terk et.
Ahmet Çakar: 1 dakka kardeşim noluyo sana? O benim lafım bi kere bi tek ben diyebilirim.
Kazım Kanat: Bugünde ben diyorum. Bi sakıncası mı var? Bİ SAKINCASI MI VAR AHMET? ÇABUK SÖYLE
Ahmet Çakar: Yo..Yok…Ya…Yani ne sakıncası ol…olacak. Taa..Ta…Tabi diyebilirsin yani.
Gürcan Bilgiç: REEEENNNNNKARNASYOOOOOOOONNNN
Kazım Kanat: Ne reenkarnasyonu Gürcan. Salak salak konuşma. Çarpmıyım elimin tersiyle bi tane.
Gürcan Bilgiç: Tamam abi. Tabi susarım ben. Susuyorum hatta. Yokum. Hatta ben gideyim. Programı terk edeyim.
Kazım Kanat: OTUR ORAYA GÜRCAN. KIPIRDAMA!
Ersin Düzen: Evet şimdi Sevilla….
Kazım Kanat: SUS ERSİN! ŞİMDİ SEVİLLA MAÇINDAYIZ. YORUMLA GÜRCAN!
Gürcan Bilgiç: Ben mi abi?
Kazım Kanat: Başka Gürcan mı var Gürcan?
Ahmet Çakar: Ka…Ka…Kazım Noldu sana? Bu programın piskopatı be…benim.
Gürcan Bilgiç: Hemen yorumluyorum abi. Maç güzeldi, futbol güzeldi, hakem güzeldi, taraftarlar güzeldi. Yorumladım abi teşekkür ediyorum. Ben kaçayım artık.
Kazım Kanat: Ben gidiyorum kardeşim! Sarmadı. Hadin eyvallah.
Ahmet Çakar: Noluyo kardeşim! Bunlar benim tarzım konuşmalar. Başlarım böyle programa be. Kaç haftadır çıktık raydan.
Gürcan Bilgiç: Yıkanan ton'a ne denir Ahmet Abi?
Ahmet Çakar: Ne denir Gürcan? Bilmiyorum.
Gürcan Bilgiç: Washington ehehehehehe
Ahmet Çakar: Gürcan, gel çıkışa gel sen. Çık programdan bekle beni dışarıda.
Ersin Düzen: Programı bitiriyoruz. Bu ilginç ve ruhsuz program için özür diliyoruz. İyi akşamlar.

tosunpasa
23.Mayıs.2007, 22:12
Zuhahahhahahaha :D :D :D

LaigLeNoiR
24.Mayıs.2007, 00:55
:D:D:D

Zuhauhauhauh

mustafa35
24.Mayıs.2007, 16:26
azuha süper gene :D

the_imam912
24.Mayıs.2007, 16:35
süpersiniz;;)

dick
24.Mayıs.2007, 16:43
Kazım piskopata bağladı iyice:D

LaKe
24.Mayıs.2007, 17:12
Sağolun. :)

Kazım Kanat, kaybetmeye tahammül edemiyor maalesef. :D

pes4ever
24.Mayıs.2007, 18:55
konuya uzak kalmistim harika olmus tek kelimeyle

LaigLeNoiR
24.Mayıs.2007, 18:58
19.Haftadan itibaren EL TELEGOAL'de geliyor :)

BlackEagle19o3
24.Mayıs.2007, 20:32
el telegoal gelince el stadıum devam etcekmi yoksa sadece el telegoal mi olcak

LaKe
24.Mayıs.2007, 21:17
el telegoal gelince el stadıum devam etcekmi yoksa sadece el telegoal mi olcak

El Stadium'da benim yapımcılığımda devam edecek. Ben El Stadium'da maçları yorumlayacağım, dick ise El Telegoal'de İspanya'daki skandalları araştıracak. :) Ancak 2.devrede El Stadium'da bir takım değişikliklere gideceğiz. Konuk getirme vs. gibi.

LaKe
24.Mayıs.2007, 21:27
ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUPLAR VE TUR MÜCADELELERİ
http://img72.imageshack.us/img72/1464/slva9.jpg

La Liga: Real Madrid'in Eksik 2 Maçı;

http://img358.imageshack.us/img358/1601/realeksikmaclarja4.jpg

mustafa35
24.Mayıs.2007, 21:39
Şampiyonlar ligi heyecanlı olacak.

tosunpasa
24.Mayıs.2007, 21:55
Şu anda ligde 2. sıradayım.

Revolution
25.Mayıs.2007, 19:59
İlk defa bakıyorum kariyere..Çok güzelmiş..Bundan sonra hep takip edicem..Konuşmalara bayıldım..

LaKe
25.Mayıs.2007, 22:14
LA LIGA 16.HAFTA MAÇLARI

http://img470.imageshack.us/img470/1006/16haftaht0.jpg

EL STADIUM

http://img403.imageshack.us/img403/5647/untitled3zk4.jpg

Ersin Düzen: La Liga 16.Hafta Maçlarıyla karşınızdayız sayın seyirciler. Yine çekişmeli, heyecanlı, ve zirveyi derinden etkileyecek maçlar izledik bu hafta.
Ahmet Çakar: Şu programı Kurtlar Vadisi’yle çakıştırıyolar sinir oluyom valla ya. Polat’tan 2 numara kapacaktık şöyle heyt be.
Gürcan Bilgiç: 2 uğurlu sayın mı hocam? ehehehe
Ahmet Çakar: Ne alaka Gürcan?
Gürcan Bilgiç: Polat’tan 2 numarayı kapcam dedinde ehehehe
Kazım Kanat: 2 demeyin kardeşim bana. 2 demeyin yahu!
Ahmet Çakar: Yok yok! Kazansın bu Valencia vazgeçtim ben valla. Bu herif iyice kötüleşiyor. Nerde o eski entel Kazım.
Kazım Kanat: Şerefsiz 2 golümüzü vermedi. Neymiş ofsaytmış. Şeytan diyo, al o bayrağı hakeminnn taaaaaaaa….
Ersin Düzen: Öhmmm… İsterseniz ben bir sunayım sonra geçelim Sayın Kanat. Evet Recreativo-Valencia maçındayız. Söz sizde Sayın Kanat.
Kazım Kanat: Bu nasıl maç yönetmek? Bu nasıl bayrak? Bu nasıl skor? Bu nasıl adalet? Ulan 3-1 yeniyoruz. Üst üste 2 gol ofsayt. Sonra maç 4-3. Yuh olsun böyle hakeme be! Yemiyo ama yemiyo. Sıkıysa Mastella’da çıkarın lan o bayrakları. Gelecek hafta bu hakemi VALENCIA-BARCELONA maçına bekliyoruz. Gelsin bi çıksın bakalım. ADALET ORADA!
Ahmet Çakar: Kazım, sen harbi SİYAH-BEYAZ yobazısın.
Kazım Kanat: Gelecek hafta alacam siyah-beyaz boyalarımı. Sürecem yüzüme. Alıcam Valencia bayrağımı. Bir de arkasında FERNANDO PAŞA yazan formamı giyecem, birde davulumu, meşalemi alacam. Ver elini Mastella!
Ahmet Çakar: Kazım ver elini dedinde aklıma geçen Pazar geldi. Gittik deniz kıyısına bir rakı balık yaptık ki off acayip. Bir ara sarhoşluktan naptığımı şaşırmışım. Atladım kardeşim denize. Her tarafta deniz anaları varmış. Vıcık vıcık oldum.
Tüm Stüdyo: ehehehe
Gürcan Bilgiç: Hocam sana deniz anası taklidi yapayım mı?
Ahmet Çakar: Yap ulan hayırsız.
Gürcan Bilgiç: denizzzzzzz gel kızımmm. ehehehehehehehe
Ahmet Çakar: Gürcan, sana yakında programa çıkma yasağı gelecek haberin olsun. Demedi deme.
Gürcan Bilgiç: Demedi deme dedinde Kenan Doğulu’nun şarkısı aklıma geldi; Aşk insan olsaydı ben Çin olurdum, Sen Londra olsan ben yağmur olurdum, demedi deme de bana ne dersen de
Ahmet Çakar: Bu şarkı mı şimdi? Çikita Muz’un sözleri bile bundan anlamlı.
Gürcan Bilgiç: puhahahahahaha
Ersin Düzen: Evet toparlayalım artık. Getafe-Sevilla maçındayız.
Gürcan Bilgiç: Top 3.dakikada Kanoute’ye çarpıp girdi gol oldu. Maç bitti. İğrenç bi maçtı. Güzel olan 3 puan Sevilla’nındı. Artık Avrupa şansımız var gibi gibi. ehehehe
Ersin Düzen: Racing – R.Madrid maçındayız.
Ahmet Çakar: Bizde durduk durduk sonunda patladık. Artık 2.sıradayız. VALENCIA’NIN ÜSTÜNDEYİZ! Anlayanaaa..
Kazım Kanat: Senin ne haddine Valencia’nın üstüne çıkmak Ahmet! Doğru konuş. Unutma ki alttanda iş yapılır. O sadece geçici bir durum.
Ahmet Çakar: Alican Tosun kaptı bu işi kaptı.
Kazım Kanat: Alican Tosun dediğin adamın kuş meselesi daha yeni başladı. Siftahı bile yok.
Gürcan Bilgiç: puhahahahahahahahahahahaha
Ahmet Çakar: Saçından başından utan Kazım Efendi. Ne o laflar öyle.
Gürcan Bilgiç: Saçından başından mı utansın puhahahahahahahaha
Ahmet Çakar: Lafın gelişi kardeşim. Bizde biliyoruz saçı olmadığını.
Kazım Kanat: Ahmet, kırıcı oluyosun ama.
Ahmet Çakar: Sende kırıcı oluyosun Kazım efendi! Ben teknik direktörüme laf ettirmem arkadaş! Bu böyle biline.
Ersin Düzen: Bir El Stadium programının daha sonuna geldik. Haftaya tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

LaigLeNoiR
25.Mayıs.2007, 22:19
Sevilla dönüyor ;;)

Mert sende kıvırdın bu işi:)

tosunpasa
25.Mayıs.2007, 22:19
Zuhahahahahah puhahahahha :D:D:D

El Comandante
25.Mayıs.2007, 22:21
Cok komikti yine :D

Bu arada Alican liderlige dogru emin adimlarla gidiyor :)

Eray Dengiz
25.Mayıs.2007, 22:25
huehuheue :D harikaydı ya.. ellerine sağlık Mert

LaKe
25.Mayıs.2007, 22:28
Sağolun arkadaşlar. :)

Eray Abi sanada çalışman için teşekkür ederim. :) İşte EL STADIUM ;

the_imam912
25.Mayıs.2007, 22:28
Süperler.Bize böyle kariyerler okuttuğunuz için Allah razı olsun :).

BlackEagle19o3
25.Mayıs.2007, 22:50
her zamanki gibi kopardınız bizi bravo:zuhaha bu arada şampiyon da tosun olcak bu gidişle;):D

pes4ever
26.Mayıs.2007, 01:01
resim guzel olmus

Revolution
26.Mayıs.2007, 09:55
Zuhahahahahah puhahahahha :D:D:D

çok komikti..ben de koptum bu konuşmalara..Devamını bekliyorum..

mustafa35
26.Mayıs.2007, 11:59
Güzel olmuş yine :D

LaKe
26.Mayıs.2007, 14:18

EL STADIUM'DA BU HAFTA

Valencia'nın kendi sahasında Barça'yı eze eze yendiği maçı Kazım Kanat, Son 9 dakika kala tartışmalı bir şekilde gol atarak maçı kazanan R.Madrid'i Ahmet Çakar ve Racing'e kendi sahasında 4 tane atarak, bir anda 14.lükten 10.luğa yükselen Sevilla'yı Gürcan Bilgiç yorumlayacak.

Esprili yorumlarıyla futbolseverlerin beğenisini kazanan Gürcan Bilgiç, bu hafta yaptığı basın toplantısında, EL STADIUM'da bir sürprizi açıklayacağız dedi. Ayrıca Valencia-Barcelona maçında Ronaldinho'nun kafasına pet şişe fırlatan Kazım Kanat, karakolda 2 gün geçirdikten sonra programa yetişmeye çalışacak.

mustafa35
26.Mayıs.2007, 14:24
İple çekiyoruz gerçekten yeni haftayı :)

El Comandante
26.Mayıs.2007, 15:12

EL STADIUM'DA BU HAFTA

Ayrıca Valencia-Barcelona maçında Ronaldinho'nun kafasına pet şişe fırlatan Kazım Kanat, karakolda 2 gün geçirdikten sonra programa yetişmeye çalışacak.

Koptum,öldüm gülmekten :zuhaha Kazim Kanat Ronaldinho´nun kafasina pet sisemi firlatmis :zuhaha

BlackEagle19o3
26.Mayıs.2007, 15:21
bekliyoruz kazım kanat olayı süpermiş:zuhaha

holali61
27.Mayıs.2007, 11:59
ya ilk resimde barcelona yerine sevilla kullanıcı gözüküyo yani sarı ile işaretli bi terslik var

gerrrard
27.Mayıs.2007, 12:19
Zuahahahaha pet şişe ha.:D:D:D:D:D

LaKe
27.Mayıs.2007, 13:00
ya ilk resimde barcelona yerine sevilla kullanıcı gözüküyo yani sarı ile işaretli bi terslik var

Murat Özdemir Sevilla takımı ile 12.HAFTAda oyuna dahil olurken, Barcelona'nın başındaki sherrry, istifa etti. Bu nedenle Sevilla sarı, Barça normal.;)

LaKe
27.Mayıs.2007, 13:27
LA LIGA 17.HAFTA MAÇLARI

http://img147.imageshack.us/img147/1732/17haftard5.jpg

EL STADIUM
LaKe tarafından hazırlanmıştır...

Ersin Düzen: El Stadium 17.Hafta programından iyi akşamlar sayın seyirciler. Bu haftada dopdolu bir programla karşınızdayız.
Ahmet Çakar: Hoş geldin Mastella Gazisi Kazım. ehehehe
Kazım Kanat: Önemli olan kazanmaktı Ahmet. Pet şişe mühim değil.
Ahmet Çakar: Valencia – Barcelona maçı oynanmış kardeşim. Gittim bizim Madrid’deki bakkalcıya. her zamanki gibi gazetemi alcam. Adam bana dedi ki: Senin Kazım manşetlerde. Hayrola dedim niye noluyo falan. Attı önüme bi Marca. Baktım gazeteye. Kazım’ın bir resmi. 2. Kat tribününden sarkmış, kafası spot ışıklarının altında ayna gibi parlıyor. Yüzü siyah-beyaz, almış pet şişeyi bizim Ronaldinho’ya doğru savuruyor. ehehehehehehe
Tüm Stüdyo: ehehehehehe
Ahmet Çakar: Süperdi valla. Gülmekten öldüm.
Gürcan Bilgiç: Bende hocam. Maçta hele süperdi. Kazım Abi’yi polislerin bi alışı vardı hele ehehehe
Ahmet Çakar: Ben canlı seyretmedim valla.
Gürcan Bilgiç: Hocam Cin Ali mürekkebe düşerse ne olur?
Gürcan Bilgiç: Blue Jean ehehehehehe
Ahmet Çakar: Gürcan, tüm neşemi aldın götürdün vallahi. Rezil herif seni!
Ersin Düzen: Evet, 17.Haftanın ilk maçı olan Real Madrid – Recreativo maçındayız. Söz sizde Sayın Çakar.
Ahmet Çakar: Robinho’nun balı kıvamındaydı yine. Attı golünü. Bu arada bir zamanlar kümede kalma savaşı verirken şimdi liderle aynı puandayız. İşte İspanya böyledir Kazım Efendi!
Kazım Kanat: Geç bunları doktor. Siz Barça’dan fark yerken bu kadar emin konuşmuyodun.
Ersin Düzen: Haftanın 2.maçı olan Valencia – Barcelona derbisindeyiz.
Kazım Kanat: Valla ben 1-0’dan sonrasını göremedim. Malum olaylar falan oldu. Ama süper maçtı. Atmosfer falan yani. Fernando Paşa 7.dakikada çaktı yine. Gelip selam etti tribünde bana. Sonra o artis Ronaldinho çok sevinme, alırım anahtarını gibisinden bir hareket yaptı bana bende pet şişeyi kaptığım gibi…
Ahmet Çakar: Gerisini biliyoruz Kazım.
Gürcan Bilgiç: ehehehehe
Ersin Düzen: Bu arada El Stadium’un bir sürprizi olduğunu Sayın Bilgiç, hafta içi basın toplantısında açıklamıştı. Şimdi o sürprizimizi ben size duyuracağım. El Stadium programı, 18.Haftadan itibaren her hafta başka bir konuğu ağırlayacak. Bunlar futbol dünyasının önde gelenleri olacak. Konuklarımızı program tanıtımında açıklayacağız.
Gürcan Bilgiç: Hocam, insanları niye kafasına su dökerek uyandırırlar?
Ahmet Çakar: Niye?
Gürcan Bilgiç: Çünkü suyun kaldırma kuvveti vardır ehehehehe
Ahmet Çakar: Benimde kaldırma kuvvetim var Gürcan. Üstünde deneyelim istiyosan?
Gürcan Bilgiç: Yok hocam kalsın ehehehe
Ersin Düzen: Sevilla – Racing maçındayız.
Gürcan Bilgiç: Yine güzel bir maçtı. Sevilla kazanmaya devam ediyor. 10.luğa yükseldik. 7 ile 72.dakikada atılan goller Valencia-Barcelona maçıyla aynı zamanda atılmış. Bu tesptide aktarayım. Ayrıca 2 maçtada galip takım 4 gol atmış.
Ahmet Çakar: Vayyy futbol yorumu tarafın gelişme gösteriyor Gürcan. Aferin.
Kazım Kanat: 4-0 yendiğimizi göremedim ya. Çok üzüldüm gerçekten.
Gürcan Bilgiç: Geçen milli piyango oynadım. Amortiyi tek rakamla kaçırmışım puhahahahaha
Ahmet Çakar: Gürcan, senin şu espri anlayışın için gerçekten üzülüyorum.
Gürcan Bilgiç: Geç bunları hocam. Sahte işler üzülüyorum falan. Ne demişler; “Ağlarsa anam ağlar, gerisi PLAYBACK yapar” puhahahahahah
Ahmet Çakar: Fena değildi bu.
Kazım Kanat: Evet. Bende tuttum gibi.
Ersin Düzen: Bir El Stadium’un daha sonuna geldik. Haftaya burada konuğumuzla birlikte maçlarımızı yorumlayacağız. Bizden ayrılmayın. İyi akşamlar sayın seyirciler.

Tablo:

http://img219.imageshack.us/img219/2034/17haftapuantablosutr3.th.jpg (http://img219.imageshack.us/my.php?image=17haftapuantablosutr3.jpg)

tosunpasa
27.Mayıs.2007, 13:33
:D:D:D:D
Kapıyorsun bu işi Mert..

GeNç KaRTaL
27.Mayıs.2007, 13:37
Murat Özdemir Sevilla takımı ile 12.HAFTAda oyuna dahil olurken, Barcelona'nın başındaki sherrry, istifa etti. Bu nedenle Sevilla sarı, Barça normal.;)

Bende bunu merak ediyordum:)

Sekopej
27.Mayıs.2007, 13:42
Çok güzel ya, artık açılın dışarıya doğru, bu yaratıcılığı herkese gösterin.:D

Sevilla'yı da üst sıralarda görmek istiyoruz...

pes4ever
27.Mayıs.2007, 13:46
valencıa ne yapmıs ole be helal olsun tebrıkler

GeNç KaRTaL
27.Mayıs.2007, 13:46
Barcelona Aşın abi gittikten sonra toparlanmış:D