PDA

View Full Version : Turksportal'ın Futbolcu Sitelerindeki Tanıtımı

Vieri
04.Ocak.2006, 16:50
Evet arkadaşlar Turksportal, Milli futbolcularımızın resmi web sitelerinde kendine yer buldu. Milli futbolcularımız alpay özalan, ümit karan, ilhan mansız, hasan şaş gibi ünlü futbolcuların web sitelerine girenler Turksportal bannerları ile karşılaştılar.

Superonline tarafından haftanın en iyi spor sitesi ödülünden sonra teknoloji televizyonda yayınlanan Geyik Bitti isimli futbol programına sponsor olmuştuk. Şimdi Fotospor gazetesinde yer alan FM Köşesi içinde elimizden geleni yardımı yapıyoruz. Milli futbolcularımızın web sitelerinede aynı şekilde desteğimizi sürdürüyoruz.

Önümüzdeki tarihlerde dahada kapsamlı tanıtımlarla birlikte var ettiğimiz bu siteyi dahada ileriye taşıyacağız.

http://img304.imageshack.us/img304/3760/alpaydalogo9mz.th.jpg (http://img304.imageshack.us/my.php?image=alpaydalogo9mz.jpg)

http://img476.imageshack.us/img476/3814/umitkaran1ev.th.jpg (http://img476.imageshack.us/my.php?image=umitkaran1ev.jpg)

RoCCo_42
04.Ocak.2006, 17:26
Belki alakasiz olacak ama FOTOSPORdaki köse devam ediyormu ben yaklasik 3 haftadir almıyorum cünkü her aldigimda hüsrana ugradim köseyi bulamadim.yayinlanmaya devam ediyorsa sölerseniz cok sevirim.

Makaay
04.Ocak.2006, 18:02
işte profesyonel yönetim ;)

Enjoy
04.Ocak.2006, 18:05
1 sene önce ki resimler..uzun zamandan beri turksportalı destekliyolarmış..:)..

tombul taho
04.Ocak.2006, 19:54
walla şahsen ben fotosporu ilk aldığım zmn sevinmiştim... ama sonra hayal kırıklığı uğradım.. çünkü FM köşesinin olacağı günler ya doğru düzgün köşe ayrılmıyordu ya da 1 paragraflık yazılar yazılıyordu. Ben de ondan beridir almamaya başladım! ama bilmiyorum şimdi nası ? Takip etmiyorum açıkçası...

meddah
04.Ocak.2006, 20:48
Enjoy, resimler bir sene öncesine ait değil.
Alpay'ın sitesinde hala turksportal banneri var. Ümit'in sitesinde ise bir senedir haber güncellemesi yapılmamış.

Enjoy
04.Ocak.2006, 22:44
resimlerde 2004 yazıyor..sitelerde hala banner olduğunu biliyorum..onun için uzun süreden beri destekliyolarmış dedim..

pirtink
05.Ocak.2006, 00:04
Ne Mutlu Bize

semih5
05.Ocak.2006, 00:32
fotosporda ne olduysa fm kosesi bitti herhalde ben aliyom ama hic görmiyom ama 1 hafta oncesine kadar

MAGARA_MAN
08.Ocak.2006, 14:11
10 liran varsa 9 lirasını reklama yatır ;)

cronaldo
08.Ocak.2006, 14:56
abi fotosporda ki yazıyı ben 2-3 defa okudum..sonra hiç bulamadım köşeyi.kaldırdılar galiba:D

semih5
08.Ocak.2006, 16:14
abi fotosporda ki yazıyı ben 2-3 defa okudum..sonra hiç bulamadım köşeyi.kaldırdılar galiba:D
evet ya kaldirdilar herhalde ya

akrepveumut
08.Ocak.2006, 18:37
evet ya kaldirdilar herhalde ya
ewet iidi nie kaldırdılarki:(:(

Alpertunga
02.Şubat.2006, 08:34
fotospor macerasi demek
tv lerde bir hisimla baslayip sifir rating ceken dizilere döndü..
onlarda caktirmadan kayboluyorda :)

semih5
02.Şubat.2006, 12:56
ewet iidi nie kaldırdılarki:(:(
bence ilgide gördü fm yazilari ama nie kaldirdilar acaba fm yi genelde insannlar oynuyo ve o yazilarida okur yani bence gazeteyi tanitmak icin bole bi sey yaptilar

cureshot
04.Şubat.2006, 14:45
konu fm 2006 nın türk basınındaki yeri değil ki konu turksportalın basındaki yeri ve milli futbolcuların resmi sitelerinde yer alması hak ettiğiniz değeri aldığınızın bir göstergesi bu sitenin yapımında emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum

comandante
08.Şubat.2006, 22:25
site için emek veren herkesi gönülden kutluyorum.keşke benim de elimden birşeyler gelse.

belki saçma gelebilir ama fotospora mail yağdırsak da yine öyle bi köşe açsa?hatta köşeleri yönetim grubu hazırlasa böyle.nasıl olur?

tolginho
09.Şubat.2006, 00:25
fotospordaki arkadaş da bizim gibi öğrenciydi. Sanıyorum iş ve okulu yürütemedi ve köşe kaldırıldı. Böyle bir köşe olması yerine sık sık basında FM yer alması daha hyırlı olur böylece daha çok kişinin oyunla tanışması sağlanır.

Bednarx
09.Şubat.2006, 11:00
Gerçekten de iyi dizayn edilmiş ve temalara önem verilerek mizanpajı sağlanmış bir site yapıldığı için teşekkürler;)Bu forumda her türlü konuda görüşlerimizi dile getirebilir miyiz?Lütfen cevap verilirse sevinirim:):)

ForsakeN
09.Şubat.2006, 13:12
Başka bir futbolcunun sitesinde var mı Turksportalın reklamı?????

Vieri
09.Şubat.2006, 19:15
Bu forumda her türlü konuda görüşlerimizi dile getirebilir miyiz
forum kurallarını aşmadıkça tabiki.

andriy bir dnem ilhan mansızın parladığı dönemlerde ilhanmansiz.org da reklamlarımız vardı. yine aynı şekilde hasan şaş'ın, serhat akın'ın, rüştü reçber'in, mustafa doğan ve emre belözoğlunun web sitelerinde bannerlarımız yer aldı. Tabi bu sitelerden bazıları değişime uğradı veya kapanınca bizim bannerlarda uçmuş oldu :D

ForsakeN
09.Şubat.2006, 21:16
andriy bir dnem ilhan mansızın parladığı dönemlerde ilhanmansiz.org da reklamlarımız vardı. yine aynı şekilde hasan şaş'ın, serhat akın'ın, rüştü reçber'in, mustafa doğan ve emre belözoğlunun web sitelerinde bannerlarımız yer aldı

Bayağı ünlüymüşüz yani sosyetede :D :D

aberkay37
22.Mart.2006, 19:46
tebrikler işallah daha çooook reklam çıkarr

Nedvedmania
22.Mart.2006, 23:53
vaybe biz neymişisz