PDA

View Full Version : Bu Hatayi Nasil ÇÖzebİlİrİz

efsaneokan
23.Nisan.2007, 12:50
Arkadaşlar bilgisayarıma fotmat attım sonra oyunu yükledim yüklemsine ama oyun anormal çalışıyor normalde sol tarafta takıkm kadrosu 20 yaş altı 18 yaş altı taktikler vesaire olması gerekirken onlar yok maça girdiğim zaman maç görüntüsü yok maçta gol oluyor golü atan belli değil oyunun ayarlarına girmek istiyorum hata mesajı veriyor ve oyundan çıkıyor.7.0.1 i yüklemeye çalışıyorum onu da yükleyemedim bana yardım ederseniz sevinirim

Memedov
23.Nisan.2007, 13:03
Skins değiştirmeyi hiç denedin mi ?

efsaneokan
23.Nisan.2007, 13:05
Skins değiştirmeyi hiç denedin mi ?

hayır hiç skin değiştirmedim formattan sonra oyunu yükledim kayıtlı oyunu açtım ve bu sorunla karşılaştım ayrıca 7.0.1 patch dosyasını yükleyemiyorum
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
oyun ilk açıldığında kayıltlı oyun aç bölümüne geldiği zaman fm 2007 nin amblemi gelişyordu şu anda artık o gelmiyor arkaplan direk yeşil resim falan yok

Memedov
23.Nisan.2007, 13:24
Skins değiştirmeni tavsiye ederim.:)

Buradan temin edebilirsin.
Tıkla. (http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=227)

efsaneokan
23.Nisan.2007, 13:42
Skins değiştirmeni tavsiye ederim.:)

Buradan temin edebilirsin.
Tıkla. (http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=227)

yalniz skins değiştirmek için oyunun ayarlarına girmem gerekli ayarlara tıkladığım anda hata mesajı geliyor ve oyun kapanıyor

Memedov
23.Nisan.2007, 13:44
O zaman oyunu silip tekrar yükle düzelir belki o zaman.

the_imam912
23.Nisan.2007, 13:45
Evet sil yeniden yükle.

efsaneokan
23.Nisan.2007, 13:47
onuda denedim yine aynı

KaRDiNaL
23.Nisan.2007, 14:36
hocam kullanıcı adı varya windows'ta..o kullanıcı adı türkçe karakterler içermesin..mesela aatıyorum ömer falan olmasın..bundan kaynaklanıyo bazı sorunalr bende olmusut..tekrar format at..yeni kullanıcı ac tekrar kur.

ultraslanerdem
23.Nisan.2007, 15:49
Yeni bir oyun açmayı denedin mi.

Yada Applicationu sildinmi.

efsaneokan
23.Nisan.2007, 16:29
Yeni bir oyun açmayı denedin mi.

Yada Applicationu sildinmi.

yeni oyun açmayı da denedim ama ne yaptıysam bir türlü olmuyor çok garip bir durum ilk defa benim başıma geldi format çktiğime bin pişman oldum

El Barto
23.Nisan.2007, 16:31
java sorunu olabilir mi acaba son sürümü yüklememiş olabilirsin birde onu yükleyip dene.

efsaneokan
23.Nisan.2007, 16:32
oyunun versionu şu anda 7.0 bundan kaynaklanıyor olabilir mi ben 7.0.1 i yüklemeye çalışıyorum yükleniyor ama yine 7.0 olarak kalıyor hiç değişmiyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

java sorunu olabilir mi acaba son sürümü yüklememiş olabilirsin birde onu yükleyip dene.

bunu denememiştim bir ihtimal olabilir

ultraslanerdem
23.Nisan.2007, 16:33
Oyuna başlarken versiyonu 7,0,1 olarak değiştirmeyi dene.

efsaneokan
23.Nisan.2007, 16:39
Oyuna başlarken versiyonu 7,0,1 olarak değiştirmeyi dene.

peki nerden değiştiriliyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ne yazık ki jawa sorunuda değilmiş yine aynı sorun devam ediyor

Sheriff
23.Nisan.2007, 16:41
C:\Documents and Settings\KULLANICI\Application Data\Sports Interactive
Klasörünü sil

efsaneokan
23.Nisan.2007, 17:08
Klasörünü sil

diye bir dosya yok sadece C'nin içinde C:\Documents and Settings\user\Belgelerim\Sports Interactive bu dosya var bundan mı bahsediyorsunuz başka bir dosya yok

Sheriff
23.Nisan.2007, 17:26
diye bir dosya yok sadece C'nin içinde C:\Documents and Settings\user\Belgelerim\Sports Interactive bu dosya var bundan mı bahsediyorsunuz başka bir dosya yok
Evet ondan.. Kullanıcı yazmışım. Yani sen hangisini kullanıyorsan. Herkeste kullanıcı yazmaz ne isitiyorsa onu yazar adam. Ama bahsettiğimiz klasör aynı klasör. Sil o klasörü sorun kalmaz..

Sheriff
23.Nisan.2007, 17:28
Ben de bulamamıştım başta bu klasörü.Ancak sornadan nasıl bulacağımı keşfettim.Bu sorunu yaşayanlar için yardımcı olayım dedim;

Yerel Disk C'den Documents and Settings ve sonra kullandığımız hesaba ait kullanıcı adına girdiğimizde,eğer Application Data klasörü orada gözükmüyorsa yapmamız gereken şudur;

Pencerenin üst kısmından Araçlar'a tıklayıp oradan klasör seçeneklerine giriyoruz.Daha sonra açılan pencereden görünüm sekmesine girip,gizli dosyalar ve klasörler kısmından,gizli dosya ve klasörleri göster şıkkını işaretliyoruz.

Bu kadar.Daha sonra Sports Interactive klasörünü silip oyunumuzu oynayabiliyoruz.

Beni gizli klasörlerü görmek rahatsız ediyor.Sizi de rahatsız ediyor ise aynı şekilde bu sefer eski şıkkı,yani;Gizli dosya ve klasörleri gösterme şıkkını ilşaretleyip işlemi tamamlıyoruz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir...

İyi oyunlar....
bunun aynısını yapacaksın...

efsaneokan
23.Nisan.2007, 17:40
bunun aynısını yapacaksın...

o klasörü de sildim ama sorun hala düzelmedi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
şu anda oyunu komple tekrar siliyorum ve yeniden yükleyeceğim bakalım şimdi ne olacak hayırlısı inşallah olur

ForeverGs
23.Nisan.2007, 17:53
bunların cogunu dene ama benmde aynı sorun leptopda wardı bırturlu duzeltemedım bı turlu olmadı..
sanırım pc ayarları ıle ılgılı bı sorun burdakı bılenlerde aynı seyı soyledı bana

efsaneokan
23.Nisan.2007, 18:00
bunların cogunu dene ama benmde aynı sorun leptopda wardı bırturlu duzeltemedım bı turlu olmadı..
sanırım pc ayarları ıle ılgılı bı sorun burdakı bılenlerde aynı seyı soyledı bana

peki sonra nasıl düzeldi aynı sorunu hala yaşıyor musun benim aklıma şey geliyor dil seçimi yaparken herşeyi ingilizce yapıyoruz orda eksik bir şey yapmış olabilir miyim orda tam olarak neler seçilecek bilen var mı

El Barto
23.Nisan.2007, 18:02
Hocam dil ayarlarından olsa oyun hiç açılmaz siyah ekranda kalır.

Javayı denedin mi?

efsaneokan
23.Nisan.2007, 18:11
Hocam dil ayarlarından olsa oyun hiç açılmaz siyah ekranda kalır.

Javayı denedin mi?

ewt jawayı denedim yeni sürümünü yükledim hiç bir şey değişmedi yapacak bir şey yok arşiden fm 2006 yı çıkartıp yükleyeceğiz ne yapalım başka çözüm yok galiba
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img125.imageshack.us/img125/9324/adszut2.jpg

oyun açıldığında arkaplanda fm2007 nin arkaplanı yok olduğunu görüyorsunuz birazdan hata mesajını ve oyunun içindeki resmide yayınlayacağım sizlere
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img398.imageshack.us/img398/6245/adsztw6.jpg

ayarlara tıkladığım zaman bu hatayı vererek oyun kapanıyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img402.imageshack.us/img402/2782/adszit7.jpg

buda oyun açıldıktan sonra ki resim gördüğünüz gibi sol tarafta hiç bir şey yok ne 20 yaş altı ne 18 yaş altı ne taktikler ne finansal durum hiç bir şey yok birde en üst kısmda takımın ismi daha önce beşiktaş jk yazan yer beyaz üzerine siyah yazı iken şu anda yeşil üzerine siyah yazı var bunun için yorumlarınız nedir arkadaşlar
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img248.imageshack.us/img248/273/adszpo2.jpg

buda yapmış olduğum bir maç kupada bursasporu 5-0 yendim ama golleri kim nasıl attı bilmiyorum ve oyuncu değişikliği yapmadan maçı bitirdim oyun oynanırken taktiksel değişiklik yapılmıyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaşlar bence hata oyunun yeni sürümü yüklenmediği için böyle oluyor diye düşünüyorum ama yeni sürümünü dse yükleyemiyorm yeni sürümü (7.0.1) nası lyükleniyor bilen var mı tek yapmadığım o kaldı onu yüklersek belki düzelebilir
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Klasörünü sil

hocam haklıymışsın o dosyayı sonunda buldum daha önce yanlış bir dosya silmişim sonra oyunu yeniden yükledikten sonra çıktı ortaya ve sorun ortadan kalktı size ve emği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum

KaRDiNaL
24.Nisan.2007, 00:12
bir fm severi daha kazanmış olmaktan mutluluk duyuyoruz :D

El Barto
24.Nisan.2007, 00:15
vallaha geçmiş olsun hocam application hatası gibi duruyordu zaten.

efsaneokan
24.Nisan.2007, 01:03
inanın aklımı yemek üzereydim herkese teşekkürler
şimdi başka bir sorunum var önceden lig tv popup u yüklemiştim şimdi onu yükleyemiyorum sitede de aradım bulamadım bilen var mı arkadaşlar

El Barto
24.Nisan.2007, 01:07
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=31309

Al hocam buda benden olsun. :)

efsaneokan
24.Nisan.2007, 01:18
allah razı olsun senden artık şimdi oyunun zevki çıkacak bu gece uyku yok artıık bana biliyorum biraz çok oldum ama skins değiştirmek için ne yapacağız sikinsi kalsörün içine attım ama oyunda nasıl değiştireceğiz

El Barto
24.Nisan.2007, 01:22
ayarlardan değiştireceksin hocam display&........ orayı hatırlıyyamadım :) ordan değiştirebilirsin.