PDA

View Full Version : Yeni bir sorun!

kukla
23.Nisan.2007, 14:23
Arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var...

Yazidan da anlayacaginiz uzere dili ingilizce olarak sectim ve app. data icindeki Sp/int/ klasorunu sildim ama new game i sectikten sonra bir turlu oyun baslamiyor tekrar basa donuyor.Herseyi denedim ama beceremedim.Bu tip bir hataya da forumda rastlamadim lutfen yardim eder misiniz sorun ne olabilir...
Aslinda hersdey normal devam ederken durduk yere oldu.Javayi da yukledim ama yok olmuyor...Lutfen yardim edin

KaRDiNaL
23.Nisan.2007, 14:34
sanal bellke yetersiz olabilir..oyunu açtığın zaman başka çalışan herhangi bi program olmasın özellikle internet explorer,mozilla vs..

kukla
23.Nisan.2007, 18:35
Kardinal

Ilgine tesekkurler ama maalesef sorun o degil.Benim anlamadigim Duzgun oynarken ne oldu da birden oyun sacmaladi...
Oyunu sildim ve yeniden yukledim herseyi yaptim ama olmuyor sanirim cd yi kiracagim

futbolmenejer
23.Nisan.2007, 21:42
aplication data/sports interactive = içine gir ordaki dosyaları sil birde boyle dene ;)

KaRDiNaL
24.Nisan.2007, 00:07
düzgün oynarken birden bozulduysa eğer son zamanlarda yüklediğin bir program yada sildiğin bi dosya oyunun düzenini bozmuştur kardes..başka açıklaması yok bunun inan..

kukla
24.Nisan.2007, 20:21
Arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim.Maalesef yazdıklarınızın hepsini denedim ama bir sonuç yok...Garip olan oyun herşet aynıyken bazen düzgün çalışıyor bazen saçmalıyor!!!
Dewfalarca herşeyi silip kurdum ve apllication data/sp.interactive içindeki fm yi de sildim hatta yetmedi sp interactive de tamamen sildim ama yok işte olmuyor...Neyse ben ümitsiz vakayım siz kalanları kurtarın :)

kedigoz61
24.Nisan.2007, 22:12
arkadaş ben oyunu kurduktan sonra oyun ilk olarak açılıyo tanıtımlardan sonra siyah ekran geliyo ve oyun başlamıyo nedeni nedir acaba şimdiden saol

Memedov
24.Nisan.2007, 22:18
arkadaş ben oyunu kurduktan sonra oyun ilk olarak açılıyo tanıtımlardan sonra siyah ekran geliyo ve oyun başlamıyo nedeni nedir acaba şimdiden saol

Dil ayarını yaparsan sorunun düzelecektir.:)

Tıkla. (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=24105)

emir cavak
24.Nisan.2007, 22:18

Applicition Data Klasörünü Sildin Mi?

Memedov
24.Nisan.2007, 22:21
Applicition Data Klasörünü Sildin Mi?

Onunla alakası yok dil ayarını yaparsa sorunu düzelecektir.:)

emir cavak
24.Nisan.2007, 22:24
Pardon Mehmet Sorunu Yanlış Anladım

ForeverGs
26.Nisan.2007, 18:29
ya bu tur sorunlarda oyunu ustune yenıden kurmak en kokten cozum:)