PDA

View Full Version : Nba live 07 türkçe spiker (1.3 gb)

kobe0024
25.Nisan.2007, 20:34
EWET SONUNDA OLDU ARKADAŞLAR ACAİP OLDU.İLK YAPTIGIM ÇALIŞMA BU.AMA MÜTİŞ Bİ ÇALIŞMA .SPİKER 1.3 GB MALESF AMA EN AZ BU KADAR OLABİLİYORDU.BENDE BÖLE YAPTIM.YALNIZ SPİKER KAAN KURALDIR NADİR MURAT KOSOVADA WAR. YAPMANIZ GEREKEN ŞEY KLASÖRÜ NBA 2007 AUDİO İÇİNE KOPYALAYIP ÇIKAN SORUYA EVET DEMEK

hikaye

--------------------------------------------------------------------------------
++++++++++++++++

anaykh
28.Nisan.2007, 00:00
Indirelim Indirmesinede Link Kirik Sanirim Yeniden Ekliyebilirmisin

kobe0024
28.Nisan.2007, 23:53
teşekkürler söylediğin için en kısa sürede yenisini sunacağım
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaşlar türkçe sipiker link i düzelttim artık rahatça indirebilirsiniz

+++++

Legendmotorized
01.Mayıs.2007, 03:20
Kardes umarım iyi bi calısmadır, dile kolay 1.3 GB ?

Fıratcan Alçınkaya
01.Mayıs.2007, 04:21
Eminim güzel bir çalışmadır... Ama çokmuş boyutu...

DAMIR12
01.Mayıs.2007, 13:43
saol kardes
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Tbl 07 Yamasi Super Olmus Oynamayan Lar Varsa Tavsiye Ederim Harika

Cengo
01.Mayıs.2007, 17:09
nasıl yaptın?
ingilizcen var mı, sallamadın değil mi söylenenleri değiştirirken??..

anaykh
01.Mayıs.2007, 19:38
mrb dosyayi azmettim ve yukledim tam 5 saatimi aldi yuklemek herneryse simdi bu zipli dosyayi audio klasorunun icine aticaksin diyosun direk audio nun icine mi aticam yoksa onunda icinde 3 klasor daha var onlardan birinin icinemi aticam

kobe0024
01.Mayıs.2007, 20:55
sadece audio nun içine at ben öle yaptım oldu bazı arkadaşlar böyle de dedi ama audioo klasörünün işçine olmazsa yine yardım ederim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
çalıştıran yok mu hiç yamayı

anaykh
01.Mayıs.2007, 22:48
audio klasorunun icine attim ama olmadi acaba oyun icinden bi ayarmi yapmamiz lazim yardim edersen sevinirim

BaD BoY
02.Mayıs.2007, 12:37
arkadaslar zipli dosyadan çıkartıp atcagınız

anaykh
02.Mayıs.2007, 13:55
arkadasim okadarini biliyorum tabiki zipli dosyadan cikarip attim ama olmadi audionun icinde speech klasoru var acaba orayami atmaliyim yardim edermisiniz spiker hala ingilizce konusuyo

shaju
02.Mayıs.2007, 16:06
audi dosyası nerde oluyo yaw

anaykh
03.Mayıs.2007, 17:46
kobe yardim edermisin cevap bekliyorum senden neden turkce spiker calismadi dedigin gibi audio nun icine attim cikan dosyayi bu arada oraya atarken herhangi bi soru cikmadi karsima direk atti zaten audionun icine

kobe0024
03.Mayıs.2007, 22:08
arkadaşlar şu an yazılılarım çok fazla vakit bulduğum da yardım edicem özür diliyorum...

anaykh
04.Mayıs.2007, 14:33
kobe senin yazililar daha ne kadar surer anlasilan yardim edecegin konu baya uzun surecek gibi gorunuyo beklemekten baska caremiz yok burdan diger arkadaslarada seslenmek istiyorum turkce spikeri calistiran biri oldumu yardimlarinizi bekliyorum

carizzmafb
04.Mayıs.2007, 19:58
ya kardes bunda bı hata var 221 mb tan sorasını ındırmıo bu nıe bole

nekop
04.Mayıs.2007, 19:58
Uuuu denizde kum bende kota demek isterdim ama malesef öyle degil o yüzden birdahaki ay indiricem şimdiden saol :)

kobe0024
04.Mayıs.2007, 23:36
anaykh sorununu bir tüelü anlayamadım eğer audio nun içine attığında da olmamışsa bi hata var demektir.diğer dosyalara da denemeni öneririm

anaykh
05.Mayıs.2007, 00:18
kobe sen dedin ya dosyayi indirdikten sonra rarli dosyanin icindekini oldugu gibi audio nun icine at sonra karsina bi soru gelicek ve evet diyeceksin bende evet demem icin herhangi bisey cikmadi mesela.
direk audionun icine sorunsuz bi sekilde attim dosyayi acaba audionun icindede klasorler varya onlardan birinin icinemi atmam gerekiyo

carizzmafb
05.Mayıs.2007, 16:24
tekrar ındırmeyı demıcektım ama lınk kırılmıs duzeltebılırmısın??

anaykh
05.Mayıs.2007, 20:18
ya beyler cıdden bu ısten anlıyan kımse yokmu yardım eden bırı cıkmadı ya kobe dosyayı attı ve cekıldı kenara sorunumu soyleyınce cozumde bulamadı ugrasmadı desem yerıdır denıldıgı gıbı dosyayı audıo nun ıcıne atıyorum ama degısen hıc bısey yok

carizzmafb
05.Mayıs.2007, 20:41
Dostum Rar Li Dosyayi Ac Icindekiler Cikarip Audinin Icine At Ozmn Olur

anaykh
05.Mayıs.2007, 20:55
olmuyo arkadasım rarlı dosyanın ıcınde bı klasor var bende o klasoru audıo nun ıcıne attım ama tık yok kac kez tekrarladım ama hala aynı yanıtları alıyorum

Eagle-Eye
05.Mayıs.2007, 21:02
bu tip yalancılık ve sahtekarlıklara itibar etmemek ve prim vermemek gerekir. bu tip mesajların amacının da ne olduğunu hiçbir zaman anlamamışımdır.

zira arkadaşın bahsettiği gibi kaan kural ve murat kosova'nın seslerini oyuna aktarmak için o iki ismi bulup saatler hatta günler boyunca mikrofonun başına geçirip her bir ses dosyası için tek tek edit yaparak orijinalinin süresi ne kadarsa onları saniyesi saniyesine denk getirip konuşturmak gerekir ki böyle büyük bir proje yapılmış olsaydı hazırlık aşamasında duymamamız imkansız olurdu.

ki görüldüğü kadarıyla arkadaş oltayı atıp kaçmış. o yüzden boşuna indirmeyin

anaykh
05.Mayıs.2007, 21:07
ozaman bu bı sahtekarlıga gırıyo ve ısın ıcınde buyuk bı ard nıyet goruyorum ben karsımdakı ınsana guvenıyorum ve 1.3 gb lık dosyayı ındırıyorum hıc usenmeden saatlerce ve karsılastıgım duruma bakarmısınız belkı ımkansız bı ıstek gıbı algılanabılır ama geregının yapılmasını ıstıyorum lutfen gonderen bellı gonderılen bu dosyaya ve gonderene ıtıbar edıp dosyayı ındırenler belli
umarım gereken yapılır tesekkurler

carizzmafb
06.Mayıs.2007, 01:28
:mad: cıdden olmadı bende yaptım ama olmadı yazık sana be bu kadar adamı kandırmaya utanmıosun bıde o kdr bekledık ne umutla yazık sana be sahtekar:mad:

alozz
06.Mayıs.2007, 09:02
abieski paket nerdeyse oraya atcaz

kobe0024
06.Mayıs.2007, 19:13
arkadaşlar benim hakımda böle düşünüosanız size bişe demiyorum dosya bende olduğu gibi çalışıo ne yapmak istiosanız yapın ben hakımla yaptım o kadar.tek ben yaptım da diyemem kuzenimle yaptık.ingilizceside var ama dosya bende çalışıo size önerim içinde ki dosyaları bi de audio nun içinde ki diğer klasörleri atmayı deneyin :(:(:(

carizzmafb
06.Mayıs.2007, 23:27
yok kardes olmuo iste yapamıoz bı turlu:(

Eagle-Eye
07.Mayıs.2007, 13:00
arkadaşlar benim hakımda böle düşünüosanız size bişe demiyorum dosya bende olduğu gibi çalışıo ne yapmak istiosanız yapın ben hakımla yaptım o kadar.tek ben yaptım da diyemem kuzenimle yaptık.ingilizceside var ama dosya bende çalışıo size önerim içinde ki dosyaları bi de audio nun içinde ki diğer klasörleri atmayı deneyin :(:(:(

peki yaparken hangi programları kullandın, değiştirdiğiniz ses dosyalarını hangi programla açıp hangi dosya formatında kaydettin? audio klasörünün içindeki hangi dosya veya dosyaları açarak değiştirdin? bunlara cevap verebilirsen sana inanacağım.

yalan söylediğin nerden belli içindeki dosyaları şuraya atın buraya atın demenden. halbuki tek bir klasörün içinde tek bir dosyayı değiştirsen ve onu yollasan yeterli olacak. hayır sene başında yapmaya çalışmamış olsak da tek bir sesi değiştirdiğimiz anda oyun göçmemiş olsa eyvallah diycem de insanları boş yere salak yerine koymayı bıraksan artık..

edit: ha bi de kaan kural'ı nerden bulduğunu anlat ya :)

kobe0024
07.Mayıs.2007, 20:40
genel bilgileri ve programları dediğim gibi kuzen im yaptı.ses dosyalarını ındev pictur gibi olaylar benim kaan kural ın sesi ni benzetme gibi bişe ile yaptı ??başkaaa..

Eagle-Eye
07.Mayıs.2007, 23:21
önce diyosun ki ilk çalışmam müthiş oldu. sonra kuzenim yardım etti diye kıvırmaya başlıyosun. en sonunda bütün her şeyi kuzenin yapmış oluyor. ben senden bi tanecik program ismi ile bi tanecik de dosya ismi istedim. ne var bunda aç telefonu kuzenine sor da yaz. yahu kimi kandırıyosun artık yeter..

anaykh
07.Mayıs.2007, 23:26
eagle eye bosversene boyle insanlarla muhattap olmaya bile degmez ben gereken neyse umarim yapilir diye yetkililerden ricada bulundum ama ses cikmadi umarim forumu okurlarda gorurler

kobe0024
11.Mayıs.2007, 17:18
o sizin düşünceniz bende günah almaktan da ahirette sizinle muhattap olmuyacağım

carizzmafb
13.Mayıs.2007, 02:06
sen daha utanmadan nie konusuosun lan adilik yapıp sahtekarlık yapıp bızı kandırıosun bıde utanmadan burda konusuosun yalancının tekısın yazık sana bee:mad:

emicuda91
13.Mayıs.2007, 02:26
yaw kobe sn sen ol bu kdr yüksek boyutlu islere girme abi .. bn dosyayı indirmedim bile ama. Kimin haklı olup olmadıını bilmiorm. Ama zor bi iş yane o kuzenin bilgisayar mühendisliği veya yazılım fln mı okuyor

kobe0024
13.Mayıs.2007, 14:33
evt yazılım okudu.herneyse bu kadar yanlış anlaşılma olmuş allah beni bilio ben yinede sizlerden özür diliyorum.en kısa zaman da 07 türkçe sipikeri getiricem sizlere...

Eagle-Eye
13.Mayıs.2007, 17:43
bunun yazılımla grafik-tasarımla şunla bunla ilgisi yok burda nba için spiker geliştirmiyosun ki var olan programı düzenleniyosun. arkadaşın dediği de teknik olarak imkansız kaan kural'ın sesini bir programla düzenlemişler de vs. çocuk muyuz? ve bana daha o programın ismini bile veremedin hala..

bu arada ahiret falan diyerek yalancılığını kapatmak için dini duygularımızı da sömürmessen sevinicem..

anaykh
14.Mayıs.2007, 01:18
kobe bence artik kendini yeni nba07 turkce spiker yapicam diyerek aklamaya calisma insanlar ufacik bir hareketleriyle bile niyetlerini belli edebilirler guven kolay kolay kazanilmiyo bu devirde ama sana guvenecek birilerini bulacagina inaniyosan karar senin buna kimse bisey diyemez
son olarak bence bu konu fazla uzadi gereksiz diyaloglara girmeye gerek yok konunun kapatilmasini rica ediyorum

Canavars
20.Mayıs.2007, 15:05
merhaba kobe ben indiryorum inşallah güzel olur kaç saat sürüyor inmesi bende flashget 1.82 verda hızlı inermi Emeğe saygı sağol valla

carizzmafb
20.Mayıs.2007, 16:57
bosuna ındırme kardes pısman olursun

kobe0024
21.Mayıs.2007, 17:10
çok uzattınız arkadaşlar tm ben im suçum programda hata var bu kadarda üzerime gelmeyinş

cliff_burton
22.Mayıs.2007, 12:19
adamların kotasını motasını ye bitir.sora benim sucum de.hostttt

Eagle-Eye
22.Mayıs.2007, 14:52
hala da programda hata var diyor ya!! baştan o kuzen yalanlarını uydurmadan adam gibi çıkıp yalan söyledim desen veya hiç cevap vermesen bu kadar üstüne gelmezdik. ben yazıcağımı yazdım konuyu kapatmıştım ama insana 5 yaşındaki çocuk muamelesi yaparsan hakedersin. daha bu dediklerimiz ne ki?

bu arada sen de çocuğa karşı konuşup duruyosun ama bi kanıt at ortaya diye düşünebilirsiniz. tbl yamasının ekibinde görev yaptım ve yama için stadyumdaki anons seslerini değiştirip basketten sonra türk oyuncuların anons edilmesi için çalışmalar yaptık. ancak daha önce nba live 06 için yayınlanmış olan audy 06 programını kullanarak nba live 07'nin seslerini de düzenleyebilir miyiz diye baktık ancak oyun göçtü. yani teorik olarak ses dosyalarını değiştiren bir program nba live 07 için zaten yok. bu kadar çırpınmamın sebebi de insanların iyi niyetinin bu tip sahtekarlar tarafından sömürülmesini bir türlü hazmedememdir.

artı arkadaşın dediği gibi şu klasör bu klasör demeye de gerek yok. spiker ses dosyası budur: NBA LIVE 07\audio\speech\gamespch\english\xspchdat.fcd

anaykh
22.Mayıs.2007, 15:08
sonuna kadar katiliyorum sana eagle-eye kobe denen sahsin ilk kurbani malesef benim ve bu ay bitene kadar malesef cok idareli olmak durumundayim suan kotam 3gb oldu :(

emicuda91
22.Mayıs.2007, 23:17
yaw bu spiker muhabbeti ne kadar çok uzamış..:S

kobe0024
23.Mayıs.2007, 15:04
eagle-eye anaykh sizinle konuşmak istediğim bişe var msn eklerseniz bişe konuşmak istiyorum [email protected]

anaykh
23.Mayıs.2007, 18:38
soylemek istediklerini burda soylersen sevinirim tanimadigim insanlarin adreslerini eklemek gibi bi aliskanligim yok

Eagle-Eye
23.Mayıs.2007, 20:28
msn'e ekleyip de sallayacağın küfürleri buradan alalım mümkünse..

kobe0024
25.Mayıs.2007, 16:18
laflarına dikkat edersen sevinirim küfür edeceğimi nereden çıkardın eagle-eye sen sadece forumda buraylamı ilgileniosun

burkkyy
12.Haziran.2007, 21:03
kobe0024,bence eğer böle bi sahtekarlık yaptıysan(ki yazılarından anlasılıo) bu kadar yalan sölicene ilk başta özür dileyeblrdin sence de öylee diil mi????

Aydin
12.Haziran.2007, 21:47
4 sayfadır gelen şikayetlere doğru düzgün cevap vermemişsin. linki kaldırıyorum. tekrar edilirse bu durum ceza gelir.